CZK/€ 24.735 -0,06%

CZK/$ 22.795 -0,26%

CZK/£ 29.035 -0,10%

CZK/CHF 24.969 -0,04%

Tomáš Knebl: Specializujeme se na penze… a hledáme poradce

 


 

Stal jste se generálním ředitelem nové divize AWD – Rentia. Co bude činností této divize, na koho se bude zaměřovat a čím se liší od dosavadní činnosti AWD?

AWD se jako firma se specializuje na privátní finanční poradenství, především pro bonitní klienty. Divize Rentia chce své služby zaměřit spíše na retailové zákazníky, kterým chce pomáhat řešit především otázku soukromého zabezpečení na penzi a s tím související koncepty  ochrany příjmů a ochrany majetku.

Nechceme být desetibojařem ve finančním poradenství, tak to můžeme vidět u většiny ostatních firem na trhu. Chceme se opravdu specializovat na to nejdůležitější, co každý člověk potřebuje, a to je penze. V tom chceme skutečně na trhu vynikat.

Když takto hovoříte o tom, čemu se chcete věnovat, tak to spadá v podstatě do činnosti všech finančně poradenských společností, které také mají jako první a hlavní bod zajištění na stáří. V čem se od ostatních finančně poradenských společností budete odlišovat?

Rentia se bude odlišovat především v tom, že klient bude dopředu přesně vědět, co může od konzultanta Rentia očekávat. Nikdo si nebude hrát na profesionální poradenství. Vše bude velice transparentní a srozumitelné. Ta specializace na jednu disciplínu, to bude přesně to, čím se Rentia bude odlišovat.

Nalezne tedy klient, který by se chtěl zabezpečit na stáří a chtěl by k tomu využít i investiční produkty, tuto možnost v Rentii? 

REKLAMA

Základní koncepty jsme schopni pokrýt v Rentii. Pokud má ale klient zájem o poradenství dál, přesouváme ho do AWD. Dojde k předání klienta specialistovi na investice nebo na hypotéky, a ten dokončí proces poradenství. Zákazník ale bude dál „patřit“ prvnímu konzultantovi z Rentie, který ho získal.

AWD prohlašuje, že nepůsobí na bázi multilevelu, ale že má pevně stanovenou strukturu řízení. Jak bude vypadat struktura obchodní sítě v Rentii? 

Co je na Rentii zajímavé, je, že systém budování a řízení prodejní sítě není založen na MLM systému. Máme distribuční strukturu, která je velmi blízká struktuře obchodních sítí pojišťoven. Region vede regionální ředitel, jemu jsou podřízeni jednotliví oblastní manažeři řídící jednotlivé týmy konzultantů a pak samotní konzultanti ve dvou odborných úrovních, senior a junior konzultant.

Naším cílem je jednoduchý model kariéry. Chceme, aby se člověka, který nastoupí do Rentie se záměrem pracovat jako konzultant, druhý den po nástupu neptal jeho vedoucí, kolik může přivést nových lidí a kdy začne budovat tým. Ne. Člověk, který se chce profilovat jako finanční konzultant, bude u nás mít možnost dlouhodobě pracovat na své kariéře konzultanta. Nejedná se tedy v žádném případě o princip „buduj firmu ve firmě“.

Naopak. Kariérový systém Rentie je hodně blízký pojišťovnám. Je to velice zajímavá příležitost právě pro lidi z pojišťoven, aby šli k nám.

Jakou perspektivu dáváte poradcům, kteří u vás začnou pracovat? Přeci jen v rámci multilevelu mají perspektivu předem danou, že mohou postupovat na další pozice, že se stanou řediteli a že dosáhnou „pasivního příjmu“, byť ten pasivní příjem je vykoupen poměrně aktivní prací.

Pokud je člověk u nás výkonný a chce se stát manažerem, tak se manažerem stane. Kariéra je na to připravena. Ale my nechceme malovat vzdušné zámky hned na začátku a vykládat každému začátečníkovi, že cílem je být manažerem a každý toho může dosáhnout.

REKLAMA

Lidé si budou moci svobodně vybrat. Kdo chce být  konzultant, toho budeme podporovat jako konzultanta. A když už se někdo bude chtít stát manažerem a bude k tomu mít předpoklady, a to je velmi malé procento lidí, kteří nastoupí do firmy, tak mu to bude umožněno a dostane opět naši plnou podporu Ale nebude to tak, že už po měsíci, dvou po nástupu bude muset absolvovat školení na téma, jak si budovat firmu ve firmě.

Chceme vytvořit stabilní a finančně zajímavé prostředí pro lidi, kteří chtějí být „jen“ konzultanti. A chceme jim hlavně nabídnout podmínky, které se nebudou měnit. Kariéra je nastavena tak, aby byli relativně v pohodě, nemuseli stále o něco bojovat a finanční ohodnocení bude patřit opět mezi nejlepší na trhu.

Nyní obchodní síť začínáte budovat obchodní síť. Zmínil jste, že je to příležitost pro lidi z pojišťoven, aby k vám přišli. Budete tyto lidi aktivně vyhledávat?

Samozřejmě. Právě v době finanční krize můžeme sledovat u celé řady pojišťoven zajímavý pohyb právě v oblasti interní distribuční sítě. Mění se podmínky a to lidé nemají rádi. Vnímají to jako ohrožení. Rentia naopak přichází se systémem, kde se pravidla hry nebudou měnit.

A budete hledat poradce i v rámci jiných finančně poradenských společností?

Nebudeme se bránit ani zájmu lidí, kteří pracují u jiných distribučních organizací.

Takže se mohou ostatní finančně poradenské společnosti odchodu svých lidí za perspektivou do Rentie?

To není otázka vzniku Rentie. Pokud člověk cítí, že z firmy chce odejít, tak odejde stejně. A nezáleží na tom, jestli tady Rentie bude, nebo nebude. Pro lidi je zajímavá jedna věc: Tady vzniká Rentia, která má danou jasnou strukturu a člověk ví, co se od něj očekává na té či oné pozici. To, co je pro většinu lidí hlásících se do Rentie zajímavé, že mohou pracovat pod křídly AWD a využívat tak ten nejlepší servis na trhu. Lidé, kteří k nám přicházejí, jsou velice zajímavým mixem ze všech segmentů trhu.

V této fázi máme již první čtyři regionální ředitele. Dva z nich jsou z pojišťoven, jeden pochází z AWD – je to manažer, který hledá nové výzvy právě v systému Rentia, a jeden regionální ředitel pochází z další finančně poradenské společnosti, která se několikrát transformovala a neustálý proces změn mu nevyhovoval.

V žádném případě bychom ale nechtěli cíleně kontaktovat manažery ostatních velkých finančně poradenských společností, ale pouze využívat kontaktů, které máme, a dívat se kolem. Menší finančně poradenské společnosti dnes vysílají signály typu „chceme se integrovat, nemáme systém, nemáme na to peníze a regulace nám neustále zužuje prostor, kde se můžeme pohybovat“. Pro ty je Rentia ideální příležitostí jak všechno to, co jim dnes chybí, jednoduše a rychle získat a koncentrovat se tak výhradně na svůj business.

Jaké jsou vaše cíle, co se týče růstu divize. Vznikla v polovině května, jaké máte cíle do konce roku?

Do konce roku bychom chtěli mít přibližně 300 poradců a provizní obrat 35 až 50 mil. Kč. Jsme trochu konzervativnější, je ta krize, však víte…

Jaké jsou vaše plány do delší budoucnosti. Přeci jen obrat 35 až 50 mil. Kč není tak velký, řadí se spíše k menším středním firmám. 

Do tří let na konci roku 2011 chceme dosáhnout obratu 200 mil. Kč. Produktivita na pracovníka je počítána na cca 30 – 40 % poradce AWD, ale stále je to ještě zajímavá hodnota ve srovnání s průměrem ostatních firem.

Vysoká produktivita konzultantů Rentia bude dána právě tím, že Rentia není založena na bázi multilevel marketingu a že nabízíme stabilní prostředí, které se nebude měnit. Věřím, že tak budeme dlouhodobě spolupracovat se zkušenými lidmi z branže s vysokou výkonností a velikým klientským kmenem. Na otázku stabilního neměnného prostředí klademe velký důraz, protože víme, že na trhu je toto velký problém.

Zaměřujete se na penze. To je ale jen jedna, byť důležitá, součást osobních financí. Nevnímáte to jako handicap vůči ostatním finančně poradenským společnostem?

Rozhodně ne. Otázka soukromého zabezpečení na penzi je tématem budoucnosti. Bude to takový živý organismus, který se bude neustále vyvíjet. Budou se měnit parametry prvního pilíře penzijního systému. A není to tak, že si člověk dnes řekne, že by si měl měsíčně odkládat určitou částku, která mu vytvoří dnes vypočítanou rezervu na penzi. Penzijní reformu asi očekávat nemůžeme. A s úpravou parametrů prvního pilíře bude třeba naspořit více, než si spočítáme dnes.

Je to věčné téma a nepovažujeme to vůbec za handicap, ale za výhodu. Naši lidé se budou moci specializovat, a tím poskytovat kvalitní informace i servis svým klientům. Pokud poradce chce zvládat další oblasti, jako jsou investice nebo úvěry, tak to rozhodně nemůže na vedlejší pracovní poměr zvládnout.

Budete se jako specializovaná divize angažovat v lobby při přípravě zákonných norem týkajících se oblasti penzí či životního pojištění?

Rentia jako divize AWD je také automaticky členem USF ČR. A jako členové Unie se budeme o tuto oblast určitě zajímat. V každém případě si budeme hlídat, aby se prostor pro naše podnikání neustále nezmenšoval ve prospěch finančních institucí, o kterých si nemyslíme, že poradenství dělají kvalitněji než my.

Děkuji za rozhovor.

Loading

Vstoupit do diskuze 42 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz

 


Související články

Privátní penzijní připojištění pod palbou kritiky

Lidé v Německu by si měli, dokonce musí privátně spořit na důchod. Je ovšem sporné, zda se jim vyplatí uzavírat Riester-smlouvu. Vláda slibuje větší transparentnost v množství nabídek. Odborníci se dohadují o smyslu soukromého připojištění. Sama transparentnost to ovšem nezachrání.

Text: Redakce

02. 10. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • Cece

  21 května, 2009

  …ze by dalsi moloch na rezani smluv? Jsou to pekni sprymari. Pasuji se na odborniky, ale vyuzivaji stejnych mechanismu, myslenmkovych postupu, demagogii a produktu jako drtiva vetsina lidi v AWD a nejen tam. K cemu tedy nova divize?

  Odpovědět

 • nobody

  21 května, 2009

  Je to úplně jednoduché – tři motivy v jednom. Rentia je krytí pro shromažďování veškerého odpadu, který v interních sítích i MLM strukturách najdete.

  Druhý důvod jsou hromadné žaloby na AWD v Rakousku a je třeba si připravit zadní vrátka, protože toto bude hodně bolet.

  Třetí důvod je nový vlastník AWD, který bude chtít přes někoho prodávat svoje životky.

  a na to vše mají bílého koně a pěknou kafku Tomáše Knebla. Netuší ovšem, že pan Knebl pravděpodobně firmu položí rychleji než storna.

  Odpovědět

 • poradce

  21 května, 2009

  Když Pyšíkovi odchází lidi do jiných firem, pro nezaložit novou divize, kde na své „poradce“ nebudou tak tlačit.Ale jinak souhlasím s nobody

  Odpovědět

 • like.n0.other

  21 května, 2009

  k cemu??
  vzdyt kazda poradenska spolecnost se zameruje na aktivni reseni dlouhodobych sporeni, protoze az na male vyjimky jsou z tohoto nejvetsi provize.
  A jestli si mysli, ze klienti potrebuji odbornika na kazdy obor financniho poradenstvi, tak si myslim ze tvrde narazi. Pokud ma klient dochazet hned k nekolika odbornikum, nevidim tam uz veliky rozdil mezi navstevou jednotlivych instituci a odborniku na penzi, financovani, investice atd.

  To je sluzba k nicemu, klient ma dostat vse pod jednou strechou a ne aby mel 4 poradce. Zvlast, kdyz kazdy poradce je unikatni a ma jine reseni, chtel bych videt, jak by se tito 4 borci dokazali domluvit na nejakem smysluplnem reseni.

  Ve vysledku si myslim, ze kazdy z nich by klientovi sjednal nejaky pro nej provizne zajimavy podukt a klient by nevedel co drive platit.
  Ale je mozne, ze toto je prave cil teto organizace 🙂

  Odpovědět

 • Vilma CH.

  21 května, 2009

  Struktura obchodní sítě je úplně stejná, s kterou přišla před pár měsíci pojišťovna AXA, tedy Rentia nevymyslela nic nového, z pojišťovny AXA p. Knebl odešel koncem loňského roku do společnosti AWD. V této pojišťovně se již pár týdnů hovoří o prodeji interní sítě právě společnosti AWD. Můžete nám zde odkrýt zda se tyto informace zakládají na pravdě?

  Odpovědět

 • Z branže

  21 května, 2009

  Žádné překvapení. AWD je kombajn na investička, který začíná drhnout. Poradci i klienti jsou chytřejší a většina poradců už přestává žrát demagogii Pyšíka, Tatýrka a Valacha, že ižp je skvělý produkt, který klientovi náramně zhodnotí peníze, ať už s hypotékou nebo bez. Kluci tedy hledají způsob, jak investička bouchat dál ve velkým. Klienti už ale nejsou blbí. Na trhu je stále více dobrých poradců, kteří budou na chudáky klienty Rentie narážet a investička rušit. Bude se přitom samozřejmě komunikovat, že tato firma je AWD II, což bude dál házet špatné světlo na AWD, již tak dosti pošramocené.
  Největší vlastní gól je ovšem angažmá Knebla. To je nejzoufalejší manažer, jakého jsem kdy v branži zažil. Nespolehlivý, průměrně inteligentní nemakačenko. První bod pro Axu, že se zbavila prvního z celé plejády neschopných lidí.

  Odpovědět

 • Tygr

  21 května, 2009

  Souhlas, vidím to úplně stejně.

  Odpovědět

 • david

  22 května, 2009

  Naprostý souhlas, pouze IŽP bych přejmenoval na spořící účet. Tak ho totiž nazývají sami poradci AWD, teda alespoň ti z Pardubic..

  Odpovědět

 • like.n0.other

  22 května, 2009

  je to nejlepsi sporici ucet vubec…10% p.a. vam nenabidne ani eMax u mBanky :))

  Odpovědět

 • Petr

  29 května, 2009

  Přesně tak jsem to nedávno řešil s klientem, kterého přede mnou navštívil poradce z AWD.
  IŽP na 2500Kč/měs. s nulovou pojistnou částkou. No a tuhle „dobrou“ práci mu udělal poradce z AWD. Říkal mu, že to bude mít jako účet na spoření, rychlou rezervu a hlavně skvělou daňovou úlevu (bohužel mu už neřekl, že si stejně může odečíst max. 12tis.)

  Odpovědět

 • bejk

  29 května, 2009

  odečíst si přece může až 24 000 Kč za rok, né??

  Odpovědět

 • Majk

  29 května, 2009

  Jistě, ale zase si k PF nesmíte s tom případě uzavřít jako další součást kombinace KŽP. To si pak platíte úplně zbytečně, protože nastavené jej určitě máte hlavně „na spoření“ a odpočty zde již neuplatníte.

  Odpovědět

 • like.n0.other

  30 května, 2009

  kulovy, 12L IZP a 12L PP, kombinace zde nelze, mozna si to pletete s maximalnim prispevkem zamestnavatele…tak tady nenadavejte na jine poradce, kdyz sam delate chyby 😉

  Odpovědět

 • Vojta

  9 června, 2009

  Když Vám zavolá borec z Amway taky neřekne: „Jsem v Amway“, ale něco jako „Podnikám v interaktivní distribuci“, reprezentuji „Alticor corporation“, atd. Takže Rentia bude skutečně jen přelepkou na zprofanované AWD. A mimochodem, retirement planning je skvělý obor. Ale to by chtělo trošku míň hamižnosti a místo bezduchého práskání IŽP (např. AXA 100 a Skandia), si vyhrát s pravidelnými investicemi do podílových fondů. Pak klient pozná rozdíl a třeba Vám i přestane rušit smlouvy.
  A propos přiznávám, že všichni poradci AWD nejsou špatní, sice zřídkakdy, ale přeci jen vidím i slušná portfolia. Vojta

  Odpovědět

 • ach jo

  21 května, 2009

  prestante uz oblbovat lidi nejakejma smelinama jako jsou IZP, penzijka a podobny produkty, nikdy se to platicim nevyplati, vsechen vynos si rozdelej poradci/prekupnici/smelinari a inflace.

  Odpovědět

 • like.n0.other

  21 května, 2009

  to jste slysel vcera vecer v hospode?

  Odpovědět

 • ladič pijan

  21 května, 2009

  Ne, on chlastá jenom doma, aby neztrácel čas chozením do hospody.

  Odpovědět

 • bejvalej

  22 května, 2009

  ale no tak, je preci vic nez jasny ze vy tady budete bit za vyhodnost IZP a jinejch penzijnich fondu, protoze z nich zijete, ale klientovi to neprinese nic.

  Odpovědět

 • like.n0.other

  22 května, 2009

  joo jen do nas 🙂
  vzdy si o tomto rad popovidam s odbornikem .)

  Odpovědět

 • David

  22 května, 2009

  Je mi Vás líto, pravděpodobně jste se buď setkal se špatnými poradci nebo vůbec nevíte o čem mluvíte nebo oboje, každopádně to není tak černé jak to vidíte. Nerozčilujte se v diskuzích a raději shánějte informace.

  Odpovědět

 • Anonym

  21 května, 2009

  No hezky, ale spis by mne zajimalo, kdy OVB ofiko oznami, ze koupili fincentrum. Od auditu uz je nejaky cas. Tipuju, ze do prazdnin.

  Odpovědět

 • Bodo

  21 května, 2009

  A jeden dotaz. Proč by to měla OVB dělat?

  Odpovědět

 • Martin Nejedlý, Fincentrum

  21 května, 2009

  Ještě důležitější dotaz: Proč bychom to měli prodávat? Všichni pořád spekulují o tom, kdy se Fincentrum prodá. Aby mi p. Pyšík či Uzel dělal šéfa? Neblázněte. Realita je taková, že se prodávají velké firmy kotované na burze. Viz třeba AWD.

  Odpovědět

 • Anonym

  21 května, 2009

  Cekal jsem od Vas racionalni argument, ale asi zadny takovy neni…

  Odpovědět

 • N.

  22 května, 2009

  Pan Gardavsky mel stanovit realnou cenu pri akvizici OVB pod zaminkou auditu, chcete tuto vseobecne znamou informaci poprit? To jsem zvedav, jake pohorsene slovickareni pouzijete ted. Proc jste se neozval, kdyz o veci pred casem diskutovali zasveceni pod clankem vaseho pravnika?

  Odpovědět

 • MG

  22 května, 2009

  To neni vseobecne znama informace, ale fama sirena AWD, aby z ni neodchazeli lide do Fincentra. Kolik lidi preslo v roce 2008 z Fincentra do AWD? Nula. Kolik lidi preslo za lepsim z AWD do Fincentra? Priblizne 50. A to vim jen o tech v CR.

  Odpovědět

 • Anonym

  22 května, 2009

  Je to normalni spiknuti a stoji za tim CIA, to je jasny.

  Odpovědět

 • no cement

  22 května, 2009

  A za všechno můžou trpaslíci …

  Odpovědět

 • Money Jack

  28 května, 2009

  A kolik lidi skonci v MLM systemech as ,schvali zakon jako maj treba na slovensku,nebo eu o poradcich,sprostredkovatelich a preukazani nakladu za produkty.

  Odpovědět

 • informovaný zdroj

  21 srpna, 2009

  Co třeba kvůli dluhu 50.000.000? Ale jednoznačně, dvě znepřátelené firmy se asi nebudou kupovat.

  Odpovědět

 • like.n0.other

  22 května, 2009

  kde ma fincentrum centralu?
  ze bychom se potom konecne dockali nejake poradne 🙂

  Odpovědět

 • FIncentrum OŘ

  23 května, 2009

  Co to placate? Fincentrum ma mnohem modernejsi a hezci centralu nez domecek OVB u dalnice. Vedle hotelu Hilton v Praze.

  Odpovědět

 • like.n0.other

  23 května, 2009

  asi jste me nepochopil,ja jsem z OVB a oproti centrale napr. CS je ta nase asi jako kulnicka na naradi

  Odpovědět

 • Marcello

  23 května, 2009

  Neskutečné! Firma Rentia se bude specializovat na řešení penze, ale pokud klient bude chtít sjednat pravidelnou investici, tak ho pošlou k jinýmu poradci! …???!!! Takže další banda, která chce bouchat IŽP a PP na potkání. No jasně že se Rentia bude specializovat na penze, tj, sjednávání dlouhodobých produktů, z kterých jsou největší provize. Je to tak průhledný… Je mi z toho zle.

  Odpovědět

 • Money Jack

  28 května, 2009

  Marcello a jak bys resil otazku penze ty ,jako odbornik a specialista…

  Odpovědět

 • Marcello

  29 května, 2009

  Pokud máš na mysli řešení penze nějakým masovějším sjednáváním finančních produktů, tak pro ty, co penze potřebují řešit nejvíce-mladší lidé, by mělo jít především o investiční programy, což ale odborníci z Rentie nebudou schopni pokrýt! Podle mě půjde tudíž o prodej investice zabalené do pojištění, jako „takové lepší spoření“ s dvojí vrstvou poplatků a samozřejmě neefektivního penzijka, kde si chudák klient nemuže 30, 40 let na peníze sáhnout.

  Odpovědět

 • Shorty

  11 května, 2011

  Víme kde pan Knebl byl loni,víme kde pan Knebl byl letos a někteří z nás víme, kde je pan Knebl dnes….jak že to s těma Božíma mlýnama bylo???

  Odpovědět

 • Poskytujeme finanční pomoc těm, kteří potřebují úvěr.

  23 ledna, 2011

  Poskytujeme finanční pomoc těm, kteří potřebují úvěr.
  A my dát ven úvěr v jakékoliv kategorii, jako jsou studentské půjčky, podnikatelské půjčky, osobní půjčky, půjčky auta, domu úvěr, úvěr uhradit dluh, půjčku platit účty.
  V případě zájmu kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu jamesbrown.loancompany01@gmail.com

  Odpovědět

 • Danny Evans

  19 února, 2011

  Consumer Finance * Un-zajištěné úvěry
  Zlepšení Lifes Company (UK) Ltd
  Místo: UK
  (Improvinglifes@gmail.com)

  Dobrý den, zákazník,

  Zlepšení Lifes Společnost nabízí finanční služby a úvěry a jsou ideální
  se nachází na pokrytí všech Střední Skotska, Ameriky, Asie, Afrika, Evropa
  a po celé Velké Británii.

  Nabízíme finanční zkušeností se všemi aspekty spotřebitelů, Obchodní
  Maloobchod a Finance.Un-zajištěné úvěry dostupné prostřednictvím celé řady
  věřitelů pro majitele domů a nájemníky

  I-zavedená firma s více než 12 let v oblasti finančních služeb
  zkušenosti, nabízíme one-to-one „pozornost všem našim klientům.

  „S našimi značné zkušenosti, jsme schopni zdroj perfektní
  produkt pro vás. “

  Zlepšení Lifes Společnost vyvinula výbornou pověst. Můžeme
  pomoc se všemi typy finančních služeb.

  Jsme volbou číslo jedna pro:

  Obchodní finance
  Spotřebitelského financování
  Nezajištěných úvěrů
  Obchodní a prodejní finance
  Financování nemovitostí

  Musíš vyplnit níže uvedený formulář žádosti o úvěr a dostat zpět k nám.

  {Dlužníka datové informace}

  Půjčka Částka potřebná:
  Půjčka Doba trvání:
  Účel úvěru:
  Plná jména:
  Země:
  Platný Mobilní telefonní číslo:
  Adresa:
  Povolání:
  Měsíční příjem:
  Pohlaví: muž nebo žena:

  Očekáváme Váš email nejdřív.

  Teplý pozdravem,
  Danny Evans

  Odpovědět

 • Mr.Mike Joseph.

  5 května, 2011

  Attn:

  You are welcome to Mike Joseph Loan Plc,We are very well ready to grant
  you the best service in this company, we do hope you are honest and God
  fearing person. We shall give you the best of our service in this
  transaction.

  Qualifications On This Transaction:

  1)The Borrower must be trusted with good faith and unlimited grace. 2)Even
  with Bad credit, we still Guarantee the Borrower the Loan with unlimited
  grace in this company.
  3)The Loan Can Be Granted Even With low credit.
  4) Fixed Rate Of The Loan interest is 3%.

  FILL THE LOAN APPLICATION FORM BELOW! AND SEND TO US FOR FURTHER PROCEDURE

  FULL NAME.:……..

  GENDER.: ……….

  AGE:………………..

  NATIONALITY.:……………

  COUNTRY:…………….

  ADDRESS 1.: …………

  STATE/PROVINCE.:………

  OCCUPATION.: ………

  MOBILE PHONE NO.: ………

  AMOUNT NEEDED AS LOAN………

  MONTHLY INCOME:………

  LOAN DURATION:………

  PURPOSE OF LOAN:……..

  HOW URGENT DO YOU NEED THIS LOAN:…….

  We do hope our application will be favourable granted by your reputable
  office.. In acknowledgment to these details, We will send you a well
  calculated Terms and Condition which will include the agreement’s of this
  transaction, we will want you to fill the borrower’s information above and
  return back to us as soon as possible so that we can proceed further in this
  transaction.

  Thanks and God Bless.

  Regards
  Mr.Mike Joseph.
  Chief Executive Officer,

  © „Copyright 2011 Mike Joseph Loan Plc All Right Reserved.“

  Odpovědět

 • Larry Fox

  27 listopadu, 2011

  Hledáte půjčku na velmi nízké úrokové sazby po celou dobu trvání úvěru?

  Už jste se snažil získat úvěry od bank, ale bez úspěchu? Nutně potřebují peníze dostat z dluhů? Potřebujete peníze na rozšíření nebo zavedení vlastního podnikání?. Nabízíme dlouhodobé a krátkodobé půjčky s výše úvěru v rozmezí od 5,000 do 5,000,000.00 v nás dolary, libry šterlinků, euro, Kč, atd. s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3% pro všechny části world.The aplikace je k dispozici pro žadatele, kteří mají 18 let a výše.

  Pro více informací prosím kontaktujte e-mailem: 24hourloanservice@gmail.com
  S pozdravem
  Larry Fox

  Odpovědět

 • pp

  22 února, 2012

  Hledáte pro všechny typy finanční pomoci ke zlepšení jejich
  finanční stabilita, oznámí to společnosti
  Nabízíme okamžitou půjčku s běžnou populací, zejména nejméně
  privileged.We úvěry všeho druhu, které každá osoba, která
  ohrožené, úvěr úroková sazba, úroková sazba
  2% za rok. E-mailová adresa: úvěry
  paulkelvinson­.loanfirm@gma­il.com pro všechny osoby jakéhokoliv druhu.
  ? Osoba musí:


  dlužníci INFORMACE

  Jméno:
  země:
  adresa:
  věk:
  Faxové číslo:
  Povolání:
  stav:
  Současný stav na pracovišti:
  Platný občanský průkaz:
  pohlaví:
  telefon:
  Telefonní číslo:
  Měsíční poplatek:
  Částka potřebná:
  Poskytování úvěrů:
  Doba výpůjčky:
  Jak rychle nepotřebujete úvěr:


  jde o
  Pastor. Paul Kelvinson

  Odpovědět