CZK/€ 25.360 +0,04%

CZK/$ 23.427 -0,06%

CZK/£ 29.607 -0,09%

CZK/CHF 26.602 -0,11%

20. 05. 2009

2 komentáře

Nová divize AWD se zaměří na zabezpečení v penzi

 


 

RENTIA představuje na českém trhu novinku – specializaci na jeden finanční segment, kterým je zabezpečení v penzi a s tím související ochrana příjmů a majetku.

„Problematika penzí je nejdůležitějším problémem v Evropě. AWD je velká společnost s nadnárodním zázemím a ze zkušeností ze zahraničí víme, že státní penzijní systémy čeká postupně v důsledku negativního demografického vývoje finanční kolaps. Výše státní penze vůči čistému příjmu se stále snižuje,“ říká Michal Pyšík, generální ředitel AWD Česká republika, a dodává: „Je tak zcela zřejmé, že se bez soukromého zabezpečení v budoucnosti neobejdeme. Proto jsme se rozhodli vybudovat zcela novou specializovanou značku, která se bude zaměřovat speciálně na řešení tohoto problému.“ 

Divize RENTIA bude vystupovat jako samostatná značka. Ale díky špičkovému zázemí a plné podpoře společnosti AWD, kterou budou moci konzultanti společnosti RENTIA od počátku využívat, získají klienti RENTIA stejně nadstandardní servis, se kterým se doposud setkávali pouze bonitní klienti v rámci privátního finančního poradenství AWD.

První zákaznická centra divize RENTIA budou otevřena v Praze, v Brně, v Ústí nad Labem a v Ostravě. Do konce roku RENTIA plánuje otevřít zákaznická centra ve všech krajských městech v ČR. Klienti zde získají kvalitní poradenský servis při řešení svého finančního zajištění v penzi.

První pracovníci RENTIA se již rekrutují například z řad špičkových pojišťovacích poradců interních distribucí jednotlivých pojišťoven.

REKLAMA

Tomáš Knebl , generální ředitel divize RENTIA, říká: „O práci v divizi RENTIA je obrovský zájem. Ve všech regionech nyní vybíráme vhodné kandidáty na pozice regionální ředitel a oblastní manažer. Preferujeme nejen lidi, kteří mají zkušenosti v oboru a byli úspěšní při budování a vedení týmů, ale i lidi bez zkušeností ve finanční branži, kteří chtějí spojit svoji budoucnost s evropským lídrem v oblasti soukromého zabezpečení na penzi. To, co uchazeče na práci v divizi RENTIA láká, je fakt, že špičkovým lidem se zkušenostmi z finanční branže nabízíme přímo manažerské pozice. To je výhoda této první fáze budování obchodní sítě.“

Loading

Vstoupit do diskuze 2 komentáře

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Privátní penzijní připojištění pod palbou kritiky

Lidé v Německu by si měli, dokonce musí privátně spořit na důchod. Je ovšem sporné, zda se jim vyplatí uzavírat Riester-smlouvu. Vláda slibuje větší transparentnost v množství nabídek. Odborníci se dohadují o smyslu soukromého připojištění. Sama transparentnost to ovšem nezachrání.

Text: Redakce

02. 10. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • t

  26 května, 2009

  tbtbb

  Odpovědět

 • inspektor

  26 května, 2009

  Aaaaaaaaleeeeeee, žeby pan Pyšík stavěl další multilevel?!…?! Asi kouká na zadní kolečka po tom pruseru s image AWD v Rakousku cooooo?!! hahahaha

  Odpovědět