Pátek 14. srpna. Svátek má Alan.

Vyhrajte Porsche. Soutěž X-Trade Brokers Cup právě začíná!

Třetí ročník soutěže X-Trade Brokers Cup vstupuje dnes do své ostré fáze. Zatímco v minulých týdnech mohli všichni registrovaní účastníci zkoušet své obchodní strategie na tréninkových účtech. V noci z neděle na pondělí byly jejich účty zarovnány na virtuálním vkladu 10 000 EUR a soutěž o Porsche Cayman může začít.

Jejím vítězem bude ten, kdo dokáže během čtyř týdnů zhodnotit virtuální vklad nejvíce. K jeho zhodnocení může využít řadu finančních nástrojů, jako jsou měnové páry, komodity, nebo akcie. Ti, kteří dosud nejsou registrováni a chtějí se zúčastnit, mají možnost až do pátku 30. října, který bude zároveň posledním dnem soutěže. Vysokého zhodnocení lze přitom při rizikovějších obchodních strategiích dosáhnout i během několika málo dnů, čehož důkazem je i zatím poslední ročník soutěže.

Hodně o tom, jak by mohla soutěž v nadcházejících týdnech probíhat, již napověděly výsledky zaregistrovaných účastníků na jejich tréninkových účtech. Stejně jako v minulých ročnících si soutěžící nejvíce oblíbili spíše krátkodobé obchody s měnovými páry, z nichž jednoznačně nejoblíbenějším zůstává pár EUR/USD. Těch nejvyšších jednorázových zisků i ztrát naopak dosahovali ti obchodníci, kteří se zaměřili na několikadenní obchody s komoditami a akciemi, jejichž cena byla daleko více volatilní.

Zdroj: X-Trade Brokers

Příjemným překvapením jsou zatím velmi dobré výsledky žen. Těch je sice z celkového počtu soutěžících pouze necelých 15%, i tak se ale objevují na předních příčkách dosavadních statistik. To je dáno především opatrným a trpělivým stylem obchodování a větší averzí k riziku, díky čemuž krok za krokem zhodnocují své soutěžní účty. Vedle samotného Porsche bude možno vyhrát moderní telekomunikační zařízení HTC. Toto zařízení dostane jak nejlepší muž, tak nejlepší žena každého týdne, a to jak z Česka, tak i ze Slovenska.

Zdroj: X-Trade Brokers

Registrace stále běží. Veškeré další informace k soutěži naleznete na webu www.xtb.cz. Otestujte si své dovednosti na finančních trzích i Vy. Všem soutěžícím přejeme hodně úspěchů a co nejvíce ziskové obchody!

Přihlásíte se do soutěže o Porsche Cayman?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.