Soutěž

Vyhlášení výsledků soutěže o volné vstupenky na seminář multimilionáře Randy Gage

Soutěž 24.08.2012 | 09:45 1 Komentář

Do České republiky zavítá americký multimilionář, spisovatel a řečník Randy Gage, který 15. září 2012 od 13 hodin vystoupí na semináři v Top Hotelu Praha. Odborný server jakožto mediální partner semináře uspořádal ve dnech 1. až 15. srpna 2012 soutěž o volné vstupenky. Dnes oznamujeme vítěze slosování ze správných odpovědí na soutěžní otázku.

Multimilionář, úspěšný spisovatel a řečník Randy Gage: „Mám rád peníze, na jejichž dosažení nemusím vynaložit mnoho úsilí“

Soutěž Tomáš Blažo 10.08.2012 | 15:31 2 Komentářů

Jestliže momentálně hledáte inspiraci, jak zdokonalit či posunout vaši kariérovou dráhu, můžete se zajít podívat na seminář Randyho Gagea, který se koná 15. září od 13 hodin 2012 v Top Hotelu Praha. Americký spisovatel, řečník a multimilionář pohovoří na akci o principech prosperity a úspěchu. Současně představí na světové premiéře svoji novou knihu „Risk je nové bezpečí,“ která vyjde v České republice dokonce o dva měsíce dříve než ve ...

Soutěžte o volné vstupenky na seminář multimilionáře Randy Gage

Soutěž 27.07.2012 | 10:47 0 Komentářů

Probudit v lidech chuť, motivaci a hlavně aktivitu. To je hlavním cílem semináře Randyho Gagea, který se koná 15. září 2012 ve 13 hodin v Top Hotelu Praha. Americký spisovatel, řečník a multimilionář pohovoří o principech prosperity a úspěchu, které využijete nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě. Na semináři se dozvíte přímé a jasné návody jak pracovat efektivněji, jak vydělat víc peněz za méně času nebo jak překonávat pracovní ...

Vyhrajte knihu Dušana Šídla "Život jako riziko"

Investujeme.cz ve spolupráci s Dušanem Šídlem pro vás připravilo předvánoční soutěž o knihu Dušana Šídla "Život jako riziko".

Vyhrajte lístky na seminář Briana Tracyho "Umění výjimečného vůdce" v hodnotě 399 eur

Čeští a slovenští manažeři mají příležitost osvojit si mimořádně efektivně znalosti úspěšného vedení firmy. Již 25. listopadu 2010 vystoupí v Bratislavě trenér lídrů Brian Tracy se svým speciálně připraveným seminářem "Umění výjimečného vůdce". Dvě vstupenky na tuto akci můžete vyhrát v soutěži na Investujeme.cz.

Soutěž: Vyhraj stylový komunikátor iPhone 4

Odborný server Investujeme.cz spolu s partnerem soutěže AXA životní pojišťovna nabízejí pravidelným čtenářům serveru Investujeme.cz příležitost jak získat stylový komunikátor iPhone 4. Stačí správně odpovědět alespoň na jednu soutěžní otázku. Čím více správně zodpovězených otázek, tím větší šance na výhru.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Vítězka Porsche: Sledovat trh se dá i na laptopu v kuchyni

Soutěž 03.12.2009 | 11:44 2 Komentářů

Když se Zuzana Holienčinová první týden viděla mezi nejlepšími obchodníky, snažila se vyhrát PDA. X-Trade Brokers Cup pro ni nakonec vyšel mnohem úspěšnější a za zhodnocení téměř 4 000 % získala atraktivní Porsche. S Forex se úspěšně vypořádala i přes povinnosti maminky na mateřské dovolené. Jak říká, sledovat trh se dá i na laptopu v kuchyni.

Výhercem soutěže X-Trade Brokers Cup o Porsche se stala žena ze Slovenska

Soutěž Daniel Kuchta 03.11.2009 | 11:40 0 Komentářů

Poslední týden byl nejzajímavějším v celém průběhu třetího ročníku investiční soutěže X-Trade Brokers Cup 2009. Negativní náladu a hluboký propad na globálních trzích vystřídalo nadšení a optimismus byl zakončen opět propadem. Během čtyř týdnů proběhlo několik set tisíc obchodních transakcí s jednotlivými zisky přesahujícími sto tisíc euro. Desetitisíce soutěžících si vyzkoušeli obchodování na finančních trzích a ještě k tomu mohli ...

Soutěž X-Trade Brokers Cup o Porsche Cayman se blíží do svého závěru

Poslední týden schází do konce soutěže X-Trade Brokers Cup, kde hlavní výhrou je Porsche Cayman. Registrovat se lze až do jejího samého konce. Statistiky ukazují, že získat sto tisíc euro na jeden obchod není jen z říše snů, a tedy je stále možno začít hrát a vyhrát.

Nejvyšší zisky se i v druhém kole soutěže X-Trade Brokers Cup realizovaly na komoditách

Druhý týden soutěže o Porsche Cayman a komunikátory HTC je za námi a přinášíme Vám jména výherců a shrnutí dění na světových trzích v uplynulém týdnu. Většina obchodních příkazů byla nákupních a nejvyšší zisky byly realizovány na cukru.