Raiffeisenbank

IČ: 49240901
Datum založení: 0.1993.0
Sídlo: Olbrachtova 2006/9
140 21 Praha 4
Telefon: +420 221 141 106
Infolinka: 800 900 900
Fax: +420 221 143 233
Email: info@rb.cz
Web: http://www.rb.cz/

Raiffeisenbank zpřístupňuje zobrazení jiných účtů ve svém bankovnictví

Banky 04.12.2020 0 Komentářů

Klienti Raiffeisenbank, kteří mají účet i u jiné banky, si jej mohou nově připojit do internetového bankovnictví Raiffeisenbank a získat tak přehled o svých dalších účtech. Díky nástrojům zpřístupněným směrnicí PSD2 banka umožňuje zobrazovat zůstatky, transakční historii či detaily účtu jiné banky přímo v internetovém bankovnictví Raiffeisenbank.

Průzkum: Více než polovina Čechů sjednává finanční produkty online

Banky 12.11.2020 0 Komentářů

Z finančních produktů si Češi online nejčastěji sjednávají běžný účet. Uvedla to téměř polovina dotazovaných v průzkumu Raiffeisenbank realizovaném prostřednictvím platformy Instant Research mezi 880 respondenty.

Průzkum: U spořicího účtu je nejdůležitější výše úrokové sazby

Banky 02.11.2020 0 Komentářů

Při zakládání spořicího účtu je pro Čechy nejdůležitější výše úrokové sazby. Uvedly to téměř dvě třetiny dotázaných. Polovina by si jich v případě výhodné akční sazby u nějaké banky založila nový spořicí účet. Vyplývá to z průzkumu Raiffeisenbank, který uskutečnila v září prostřednictvím platformy Instant Research mezi 880 respondenty.

Raiffeisenbank nabízí movitým klientům nové speciální individuální služby

Banky 27.10.2020 0 Komentářů

Nová služba privátního bankovnictví Raiffeisenbank FWR Wealth Management je určena klientům, kteří vyhledávají komplexní poradenství týkající se jejich majetku. Je poskytována nejvýznamnějším klientům s celkovými zůstatky nad 50 milionů korun.

Nové mobilní bankovnictví Raiffeisenbank nabízí elektronickou stvrzenku bankomatu nebo grafické přehledy

Banky 21.10.2020 0 Komentářů

Raiffeisenbank po měsíci vydává další verzi Mobilního eKonta. Klienti mohou nově využít elektronickou stvrzenku bankomatu, grafické přehledy výdajů nebo možnost nahrávání dokumentů do banky.

Raiffeisenbank zavádí poskytování exportních úvěrů online

Nová platforma eSPEEDTRACK od Raiffeisenbank umožňuje poskytovat financování střednědobých až dlouhodobých exportních úvěrů ve výši 2 až 10 milionů eur digitální cestou. Doba splatnosti je až 8 let s možností pěti čerpání během stanoveného období. Zahraniční odběratelé českých exportérů mohou o nabídku požádat online a využít zrychlený proces posuzování poptávek financování a standardizovanou dokumentaci. 

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Raiffeisenbank mění nabídku firemních účtů pro malé firmy, všechny jsou multiměnové

Banky 15.10.2020 0 Komentářů

Raiffeisenbank přichází s nabídkou nových firemních účtů pro firmy s obratem od 50 do 250 milionů korun. Ke všem je zdarma vedení účtu až v 19 měnách, neomezený počet tuzemských plateb, europlateb i výběrů ze všech bankomatů po celé ČR. Účty je navíc možné propojit přímo s účetním systémem klienta. Základní varianta účtu je dostupná […]

Klienti privátního bankovnictví Raiffeisenbank mohou v nových fondech investovat do smysluplné budoucnosti

Raiffeisen investiční společnost rozšiřuje nabídku investičních řešení pro klienty privátního bankovnictví Raiffeisenbank (FWR) o nový udržitelný fond kvalifikovaných investorů FWR Strategy 45 ESG.

V Raiffeisenbank lze nyní založit běžný účet kompletně online

Banky 01.10.2020 0 Komentářů

Nově lze v Raiffeisenbank založit běžný účet za 10 minut bez nutnosti návštěvy pobočky. Vše je možné zařídit jednoduše a rychle na webových stránkách banky, a to buď prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu.

Raiffeisenbank znovu nabízí spořicí účet s úrokovou sazbou 3 %

Úspěšná kampaň Raiffeisenbank na spořicí účet s úrokovou sazbou 3 % na půl roku je opět aktivní. Banka bude 3 procenty zhodnocovat vklady do 150 tisíc, do 500 tisíc korun potom sazbou 0,3 procenta. Akci mohou využít jak noví, tak stávající klienti banky, včetně podnikatelů.