Sobota 19. září. Svátek má Zita.

Raiffeisenbank znovu nabízí spořicí účet s úrokovou sazbou 3 %

Úspěšná kampaň Raiffeisenbank na spořicí účet s úrokovou sazbou 3 % na půl roku je opět aktivní. Banka bude 3 procenty zhodnocovat vklady do 150 tisíc, do 500 tisíc korun potom sazbou 0,3 procenta. Akci mohou využít jak noví, tak stávající klienti banky, včetně podnikatelů.

Podmínkou získání zvýhodněné sazby je založení spořicího účtu prostřednictvím mobilního bankovnictví a aktivní využívání běžného účtu.

„Úspěch poslední kampaně nás přesvědčil, že je o zvýhodněnou sazbu zájem, a má smysl akci zopakovat. Tentokrát si však tříprocentní úrok mohou užít všichni naši klienti, ať už noví nebo stávající,“ říká Petra Kopecká, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

Klient si službu jednoduše nastaví na jednom Spořicím účtu XL a nebo Spořicím účtu PLUS pro podnikatele. Informaci o nastavení zvýhodněné sazby nalezne v mobilní aplikaci eKonto. Zvýhodněný úrok 3 % p. a. platí na 6 měsíců pro zůstatek do 150 000 Kč.

Pro získání sazby je třeba aktivně využívat běžný účet ke spořicímu účtu, kde je sazba nastavena. Pro většinu účtů je to měsíční kreditní obrat alespoň 15 000 korun a tři odchozí platby. Do obratu a plateb se nezapočítávají transakce mezi účty téhož majitele v Raiffeisenbank.

V roce 2019 díky této kampani banka získala 22 tisíc nových klientů a na úrocích vyplatila na 50 milionů korun. Nyní chce na úspěch navázat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.