Čtvrtek 01. října. Svátek má Igor.

Roklen má nového hlavního ekonoma

Investice 21.02.2018 | 15:55 0 Komentářů

Ředitel Liberálního institutu Dominik Stroukal se stal hlavním ekonomem finanční skupiny Roklen. Profesně se věnuje ekonomii médií, teorii ekonomických systémů a kryptoměnám.

„S Roklenem jsem rád spolupracoval už v minulosti. Je to firma plná profesionálů, kteří ale neusnuli na vavřínech a hledí do budoucnosti. Vedle tradičních trhů se tak společně můžeme věnovat i novým oblastem, jako je crowdfunding, sdílená ekonomika nebo kryptoměny,“ uvedl Dominik Stroukal.

Dominik Stroukal získal doktorát z ekonomie na VŠE v Praze a absolvoval i sociologii médií na Fakultě sociálních věd UK. Tři roky působil jako předseda Ludwig von Mises Institutu pro ČR a Slovensko a dva roky jako místopředseda pro publikace.

„Je skvělé, že náš tým posílí právě Dominik. Věříme, že s využitím jeho znalostí a zkušeností dále posílíme pozici technologické inovativní fintech společnosti a nabídneme našim zákazníkům další moderní finanční produkty a služby,“ říká Managing Director finanční skupiny Roklen Oldřich Pavlovský.

Zdroj: Tisková zpráva Roklen

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.