Pátek 25. září. Svátek má Zlata.

Fundlift získal pro první projekty 4 miliony korun v rekordním čase

Investice 08.06.2016 | 09:27 0 Komentářů

První české platformě investičního crowdfundingu Fundlift stačil týden na získání cílové částky pro první dva projekty. Projekty EnLog a Burrito Loco přilákaly řadu malých i velkých investorů, kteří od 31. května vložili do projektů již 4 miliony korun. Další projekty představí Fundlift již příští týden.

Do projektu EnLog investoval profesionální investor Uptown 900 tisíc korun. „Uptown není typický early stage investor.  Na projektech, do kterých vstupujeme, typicky vyžadujeme nezpochybnitelný proof of concept, resp. track record zakladatelů. Na EnLog jsme se ale podívali z jiného úhlu a v důsledku projekt vyhodnotili jako vysoce konzistentní v rovině lidé – produkt – trh a pokud tak vůbec lze o early stage investicích hovořit, i jako relativně konzervativní investiční příležitost, dobře zapadající do našeho portfolia,“ uvedl Michal Pavel, zakládající partner UPTOWN.

„Jsme nadšeni, jak rychle se nám potvrdilo to, s čím jsme Fundlift založili. EnLogu Radima Malinowského Fundlift otevřel možnost naplno realizovat svůj projekt i získat cenné know-how od zkušených investorů, kterými Michal Pavel a jeho tým jsou. Pevně věříme, že všichni drobní investoři významně zhodnotí své investované peníze,“ říká Andrea Lauren, šéfka projektu Fundlift a výkonná ředitelka skupiny Roklen.

Burrito Loco získalo během prvního týdne cílovou částku tři miliony korun, ale rozhodlo se cílovou částku zvýšit na 3,5 milionu korun.

Zdroj: Tisková zpráva Fundliftu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.