Pondělí 14. června. Svátek má Roland.

Finanční skupinu Partners posílí Martin Podávka z Allianz

Do finančně poradenské společnosti Partners přichází od října nový produktový ředitel Martin Podávka. Do skupiny přechází ze společnosti Allianz, kde působil více než 15 let.

„Martin patří mezi nejschopnější, nejznámější a nejrespektovanější produktové odborníky na trhu. Je to také známý bojovník proti zbytečným poplatkům a netransparentnosti v životním pojištění. Sdílíme tak stejné hodnoty. O Martinovi říkám, že je tak chytrý a vytrvalý, že mít ho v produktové debatě jako oponenta nebylo nikdy jednoduché. Mít ho na své straně je ale obrovská výhra,“ říká Petr Borkovec, generální ředitel Partners.

Martin Podávka se v Allianz pojišťovna postupně dostal od pojistné matematiky přes produktový vývoj až na pozici ředitele Market Management, kde měl na starosti strategický marketing, inovace a digitalizaci. Za jeho působení v Allianz se v pojišťovně například ukončil prodej investičního pojištění s absurdními počátečními poplatky nebo se zavedlo autopojištění s férovou cenou podle ujetých kilometrů.

V oblasti digitalizace se Martin Podávka zasloužil v Allianz o převedení poloviny všech klientů na bezpapírovou komunikaci během posledních třech let. Uvedl také mobilní aplikaci, která umožňuje snadné ovládání pojistné a penzijní smlouvy pomocí chytrého telefonu.

„Přicházím do Partners v úžasném období. Největší společnost finančního zprostředkování a poradenství významně investuje do vytvoření vlastních poskytovatelů finančních produktů. Po vytvoření vlastní investiční společnosti je aktuálně na řadě životní pojišťovna. Mým cílem je využít všechny své zkušenosti a klientům i poradcům nabídnout inovativní služby a produkty. To vše stavíme na hodnotách jednoduchosti a férovosti, které velmi dobře rezonují se strategií skupiny Partners, říká Martin Podávka.

Zdroj: Roklen24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.