CZK/€ 25.330 -0,26%

CZK/$ 23.782 +0,49%

CZK/£ 29.651 -0,14%

CZK/CHF 26.065 +0,36%

25. 08. 2014

0 komentářů

Subjekty:

Centrálu Partners od září řídí představenstvo společnosti

 


 

„Pro odchod z Partners jsem se rozhodl po zralé úvaze. Ten rok, který jsem strávil v Partners, považuji za velkou a velmi přínosnou životní a zejména pracovní zkušenost. Společně se nám podařilo realizovat spousty zajímavých projektů, například spustit úspěšnou spolupráci s OK GROUP v oblasti firemních obchodů či službu Partners domov a další,“ komentuje rozhodnutí Michal Špaňár.

„Ke změnám ve způsobu řízení společnosti jsme se rozhodli na základě diskuse v představenstvu o dalším rozvoji a směřování Partners,“ vysvětluje Petr Borkovec, generální ředitel a předseda představenstva Partners, a dodává: „Chceme, aby se na řízení společnosti i nadále aktivně podíleli její zakladatelé a lidé, kteří stáli u jejího založení. Oni s firmou rostli a nejlépe znají její silná místa i slabiny. Považuji tedy za důležité, aby tito lidé, kteří jsou v představenstvu, měli možnost se podílet na strategii a klíčových rozhodnutích společnosti. K odchodu Michala dodává: „Plně respektujeme toto jeho rozhodnutí a jen bych mu rád poděkoval za odvedenou práci a pracovní nasazení.“ A k dalším plánům společnosti říká: „Do konce roku se mimo jiné plánujeme zaměřit na rozšíření sítě franšíz Partners market na 80 poboček po celé republice.“ Dalšími prioritami Partners jsou podpora klientského servisu prostřednictvím poboček, call centra i poradenské sítě a další rozvoj elektronických nástrojů, jako jsou analýza a finanční plán pro klienty.  

Na uvolněné místo v představenstvu nastupuje současná ředitelka HR a vzdělávání Gabriela Beránková Kudrnová. Členkou představenstva se stává s platností od 1. září 2014. Od prvního července bylo představenstvo Partners Financial Services rozšířeno na sedm členů, místopředsedy se stali Vít Mikolášek, ředitel právních služeb a compliance, a Petr Bartoš, ředitel Operations. Nově do představenstva přibyly Vladislava Cisarzová, obchodní ředitelka, a Lada Kičmerová, ředitelka marketingu a PR.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

8D: Týmové řešení problémů jako investice

Nejefektivnější programy snižování nákladů nutně nezačínají úmyslem náklady snižovat. Zlepšování procesů každopádně znamená finanční prospěch. Čím více je snižování nákladů ignorováno, tím větší jsou nakonec úspory, zaznívá v jedné z knih věnovaných neustálému zlepšování produktů a procesů. Jedná se o potírání plýtvání a škrty čehokoli, co nepřidává hodnotu, […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

02. 10. 2023

Vlaďka Cisarzová - genreální ředitelka Sirius Finance

Vlaďka Cisarzová: Hlavním lákadlem pro poradce je akciový program

Finančně poradenská společnost Sirius Finance chce do konce příštího roku mít 400 poradců. „Na trhu není firma, která by měla v rámci akciového programu připravené, že až 65 % firmy budou vlastnit lidi, kteří ji tvoří,“ říká k akciovému programu Vlaďka Cisarzová, generální ředitelka Sirius Finance.

Text: Petr Zámečník

21. 11. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *