Fio banka

Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Millennium Plaza,
V Celnici 10
117 21 Praha 1
Telefon: +420 224 346 111
Infolinka: 800 100 339
Email: fio@fio.cz
Web: http://www.fio.cz/

Fio banka přivádí akcie e-commerce společnosti Pilulka Lékárny na RM-SYSTÉM

Investice do Pilulka Lékárny je nyní dostupná i drobným investorům, od 26. října je možné akcie společnosti obchodovat na burze RM-SYSTÉM ve zvýhodněném poplatkovém režimu.

Mobilní aplikací Fio Smartbanking lze nově autorizovat platby zadané v Internetbankingu

Banky 30.09.2020 0 Komentářů

Fio banka rozšiřuje možnosti využití mobilní aplikace, její klienti ji nyní mohou používat i pro potvrzování přihlášení, plateb a dalších akcí zadaných v Internetbankingu. Nyní tak již není potřeba přepisovat SMS kód, ale stačí platbu potvrdit ve Smartbankingu.

Fio banka přivedla akcie českého softwarového vývojáře eMan na RM-SYSTÉM

Akcie eMan jsou nyní dostupné i drobným investorům, od 4. září 2020 je možné je obchodovat na burze RM-SYSTÉM ve zvýhodněném poplatkovém režimu.

Fio banka má Smartbanking i pro děti

Banky 24.08.2020 0 Komentářů

Děti, které mají vlastní účet u Fio banky si mohou nyní bez problémů aktivovat mobilní aplikaci Smartbanking a mít tak neustálý přehled o svých financích.

Fio banka umožňuje potvrzovat platby kartou na internetu ve Smartbankingu pro Android

Banky 27.05.2020 0 Komentářů

Klienti Fio banky s operačním systémem Android a aplikací Smartbanking mohou využít jednodušší potvrzení internetových transakcí kartou. Nyní již není potřeba přepisovat SMS kód, ale stačí platbu potvrdit v mobilní aplikaci. 

Fio banka kromě odkladu splátek nabízí i prominutí úroků

Banky 24.04.2020 0 Komentářů

Klienti Fio banky, kteří se dostali do finanční nouze, mohou zároveň s odkladem splátek svých úvěrů dle zákona požádat i o prominutí úroků po dobu odkladu splátek.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Fio banka v březnu registrovala rekordní prodeje Fio podílových fondů

Prostředky vložené do podílových fondů Fio investiční společnosti překonaly dosavadní maxima. Za jediný měsíc klienti nakoupili podílové listy za 44 milionů Kč. 

Klienti Fio banky mají do konce června všechny výběry z bankomatů zdarma

Banky 07.04.2020 0 Komentářů

Česká Fio banka ode dneška do konce června nabízí svým klientům výběry ze všech bankomatů zdarma. Chce tak přispět k tomu, aby lidé nemuseli zbytečně cestovat a mohli si vybrat peníze v tom nejbližším bankomatu, který mají po ruce.

Fio banka zlevňuje zahraniční výběry a zvyšuje jejich počet zdarma

Banky 24.02.2020 0 Komentářů

Česká Fio banka zavádí nové schéma pro výběry z  bankomatů jiných bank doma i v zahraničí, kdy všichni klienti budou mít každý měsíc k dispozici až pět, minimálně vždy dva, výběry z cizích bankomatů kdekoliv na světě zdarma. A placené výběry výrazně zlevňuje.

Fio banka umožňuje potvrzovat platby kartou na internetu v iOS mobilní aplikaci

Banky 18.02.2020 0 Komentářů

Klienti Fio banky se Smartbankingem pro iOS již nemusí u internetových transakcí kartou přepisovat SMS kód a mohou je potvrdit jednoduše ve svém mobilu. Placení je tak pohodlnější a jednodušší.