Fio banka

Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Millennium Plaza,
V Celnici 10
117 21 Praha 1
Telefon: +420 224 346 111
Infolinka: 800 100 339
Email: fio@fio.cz
Web: http://www.fio.cz/

Fio banka umožňuje potvrzovat platby kartou na internetu ve Smartbankingu pro Android

Banky 27.05.2020 0 Komentářů

Klienti Fio banky s operačním systémem Android a aplikací Smartbanking mohou využít jednodušší potvrzení internetových transakcí kartou. Nyní již není potřeba přepisovat SMS kód, ale stačí platbu potvrdit v mobilní aplikaci. 

Fio banka kromě odkladu splátek nabízí i prominutí úroků

Banky 24.04.2020 0 Komentářů

Klienti Fio banky, kteří se dostali do finanční nouze, mohou zároveň s odkladem splátek svých úvěrů dle zákona požádat i o prominutí úroků po dobu odkladu splátek.

Fio banka v březnu registrovala rekordní prodeje Fio podílových fondů

Prostředky vložené do podílových fondů Fio investiční společnosti překonaly dosavadní maxima. Za jediný měsíc klienti nakoupili podílové listy za 44 milionů Kč. 

Klienti Fio banky mají do konce června všechny výběry z bankomatů zdarma

Banky 07.04.2020 0 Komentářů

Česká Fio banka ode dneška do konce června nabízí svým klientům výběry ze všech bankomatů zdarma. Chce tak přispět k tomu, aby lidé nemuseli zbytečně cestovat a mohli si vybrat peníze v tom nejbližším bankomatu, který mají po ruce.

Fio banka zlevňuje zahraniční výběry a zvyšuje jejich počet zdarma

Banky 24.02.2020 0 Komentářů

Česká Fio banka zavádí nové schéma pro výběry z  bankomatů jiných bank doma i v zahraničí, kdy všichni klienti budou mít každý měsíc k dispozici až pět, minimálně vždy dva, výběry z cizích bankomatů kdekoliv na světě zdarma. A placené výběry výrazně zlevňuje.

Fio banka umožňuje potvrzovat platby kartou na internetu v iOS mobilní aplikaci

Banky 18.02.2020 0 Komentářů

Klienti Fio banky se Smartbankingem pro iOS již nemusí u internetových transakcí kartou přepisovat SMS kód a mohou je potvrdit jednoduše ve svém mobilu. Placení je tak pohodlnější a jednodušší. 

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Fio banka umožňuje přijímat okamžité platby

Banky 30.12.2019 0 Komentářů

Česká Fio banka umožňuje svým klientům přijímat okamžité platby. Odeslat je budou moct na začátku příštího roku.

Fio banka zavádí neomezené výběry ze svých bankomatů a snižuje další poplatky

Banky 16.12.2019 0 Komentářů

Česká Fio banka od 15. 12. neomezuje počet výběrů ze svých bankomatů. Navíc také snižuje poplatky za prioritní Europlatby a některé prémiové platební karty.

Fio banka naděluje nový Smartbanking pro Android

Banky 11.12.2019 0 Komentářů

Majitelé telefonů s operačním systémem Android mají ode dneška k dispozici novou mobilní bankovní aplikaci. Fio Smartbanking nabízí zcela nový vzhled i nové funkce. Mezi ty nejzajímavější patří dark mode aplikace, možnost přihlášení a autorizace otiskem prstu či pohledem na telefon nebo nástěnka, kterou si můžete nastavit dle vlastních preferencí.

Fio podílové fondy slaví první výročí

Před rokem Fio banka umožnila svým klientům investovat do vlastních podílových fondů a dlouhodobě tak odkládat své úspory. Jeden z fondů dosáhl od začátku roku na zhodnocení téměř 20 %.