Sobota 17. dubna. Svátek má Rudolf.

Výkonný ředitel Partners Michal Špaňár odchází

Další změny v poradenské společnosti Partners jsou provázeny odchodem výkonného ředitele Michala Špaňára, který opouští pozici k 1. září po roce působení. Pozice se ke konci srpna zruší a v představenstvu Michala Špaňára nahradí Gabriela Beránková Kudrnová, ředitelka HR a vzdělání.

„Michal Špaňár nám pomohl si z korporací vzít to dobré, jako například projektové řízení, některé procesy a odměňování lidí zajímavějším způsobem,“ uvedl předseda představenstva Petr Borkovec. „Vyzkoušeli jsme si člověka z korporace. Chtěli jsme k nám přinést část jejích prvků,“ dodává Petr Borkovec.

„Pro odchod jsem se rozhodl po zralé úvaze. Ten rok považuji za velkou a velmi přínosnou životní a zejména pracovní zkušenost. Společně se nám podařila řada zajímavých projektů. Spustili jsme například úspěšnou spolupráci s OK Group v oblasti firemních obchodů či službu Partners domov a další,“ uvedl ke svému odchodu Michal Špaňár.

„K novému způsobu řízení společnosti jsme se rozhodli na základě diskuse v představenstvu o dalším rozvoji a směřování Partners. Chceme, aby se na řízení i nadále aktivně podíleli její zakladatelé a lidé, kteří stáli u jejího založení,“ řekl Petr Borkovec.

Zdroj: iHNed.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.