CZK/€ 24.740 +0,16%

CZK/$ 23.154 +1,09%

CZK/£ 29.386 +0,51%

CZK/CHF 25.959 +1,59%

25. 08. 2014

0 komentářů

Výkonný ředitel Partners Michal Špaňár odchází

 


 

„Michal Špaňár nám pomohl si z korporací vzít to dobré, jako například projektové řízení, některé procesy a odměňování lidí zajímavějším způsobem,“ uvedl předseda představenstva Petr Borkovec. „Vyzkoušeli jsme si člověka z korporace. Chtěli jsme k nám přinést část jejích prvků,“ dodává Petr Borkovec.

„Pro odchod jsem se rozhodl po zralé úvaze. Ten rok považuji za velkou a velmi přínosnou životní a zejména pracovní zkušenost. Společně se nám podařila řada zajímavých projektů. Spustili jsme například úspěšnou spolupráci s OK Group v oblasti firemních obchodů či službu Partners domov a další,“ uvedl ke svému odchodu Michal Špaňár.

„K novému způsobu řízení společnosti jsme se rozhodli na základě diskuse v představenstvu o dalším rozvoji a směřování Partners. Chceme, aby se na řízení i nadále aktivně podíleli její zakladatelé a lidé, kteří stáli u jejího založení,“ řekl Petr Borkovec.
Zdroj : iHNed.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

 


Související články

8D: Týmové řešení problémů jako investice

Nejefektivnější programy snižování nákladů nutně nezačínají úmyslem náklady snižovat. Zlepšování procesů každopádně znamená finanční prospěch. Čím více je snižování nákladů ignorováno, tím větší jsou nakonec úspory, zaznívá v jedné z knih věnovaných neustálému zlepšování produktů a procesů. Jedná se o potírání plýtvání a škrty čehokoli, co nepřidává hodnotu, […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

02. 10. 2023

Vlaďka Cisarzová - genreální ředitelka Sirius Finance

Vlaďka Cisarzová: Hlavním lákadlem pro poradce je akciový program

Finančně poradenská společnost Sirius Finance chce do konce příštího roku mít 400 poradců. „Na trhu není firma, která by měla v rámci akciového programu připravené, že až 65 % firmy budou vlastnit lidi, kteří ji tvoří,“ říká k akciovému programu Vlaďka Cisarzová, generální ředitelka Sirius Finance.

Text: Petr Zámečník

21. 11. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *