Úterý 15. června. Svátek má Vít.

Šéfem retailového bankovnictví České spořitelny se stal Tomáš Salomon

Banky 12.01.2015 | 12:55 0 Komentářů

Tomáš Salomon se stal od ledna novým členem představenstva a šéfem retailového bankovnictví České spořitelny. Do České spořitelny přechází ze Slovenskej sporiteľny, kde působil jako člen představenstva zodpovědný za oblast drobného bankovnictví.

„Být součástí České spořitelny je pro mě radostí i výzvou. Těším se na spolupráci s kolegy, kteří každý den odvádějí skvělou práci, na nové výzvy i překážky, které jistě brzy přijdou. Věřím, že přispěji novými nápady a projekty, které banku posunou o kus dál, ještě blíže klientovi, protože právě o nich retailové bankovnictví je,“ uvedl Tomáš Salomon.

Tomáš Salomon získával své zkušenosti od roku 1997 v GE Capital Multiservis jako předseda představenstva a generální ředitel. V GE Capital bank působil od roku 2000 jako člen přestavenstva retailového bankovnictví. Dále byl generálním ředitelem a předsedou přestaventva Poštovej banky na Slovensku v období 2004 až 2007. V letech 2008 až 2012 se zabýval privátními investičními projekty a podílel se také na vzniku platformy na realizaci mobilních plateb v Česku.

Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.