Pátek 24. května. Svátek má Jana.

Novým generálním ředitelem Broker Trustu se stal Michal Knapp

Generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti Broker Trust se od 1. října 2015 stal Michal Knapp. Zakladatel společnosti a dosavadní generální ředitel Zdeněk Sluka se jako nový předseda dozorčí rady zaměří na strategické směřování a rozvoj společnosti.

„Za několik měsíců Michalova působení v roli poradce generálního ředitele jsem poznal, že máme velmi podobné názory na vývoj trhu a strategii společnosti. Navíc se naše zkušenosti a silné stránky vhodně doplňují,“ říká Zdeněk Sluka.

„V úzké spolupráci se Zdeňkem a jeho týmem jsem se ujistil, že máme identické představy o klíčových faktorech dlouhodobě udržitelného růstu v této branži. To je především dobře odvedené finanční poradenství s dlouhodobým užitkem pro klienta,“ doplňuje Michal Knapp, který má rozsáhlé manažerské zkušenosti z oblasti pojišťovnictví, asset managementu a finančně-poradenského byznysu, které získal například prací v OVB Allfinanz.

Současně k 30. září odešel dosavadní obchodní ředitel Milan Kovařík. Pozice obchodního ředitele společnost ruší a obchodní úsek bude podléhat přímo generálnímu řediteli.

Zdroj: Tisková zpráva Broker trust

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.