Středa 04. srpna. Svátek má Dominik.

Lukáš Kovanda vyměnil Cyrrus za skupinu DRFG

Investice 17.09.2018 | 10:13 0 Komentářů

Skupina DRFG získala do svých řad další známou tvář ekonomického světa. Po Martinu Slaném zamířil do skupiny DRFG i Lukáš Kovanda. Ten přechází z pozice hlavního ekonoma ve společnosti Cyrrus na stejnou pozici do investičních podílových fondů Czech Fund ze skupiny DRFG.

„Czech Fund mají drajv a dynamicky se rozvíjejí. Moc rád svou energií a zkušenostmi podpořím jejich další intenzivní růst,“ uvedl Lukáš Kovanda. Zaměřit se hodlá na vyhodnocování investičních příležitostí na základě sledování především politické a makroekonomické situace.

„Náš nemovitostní fond se během dvou let dostal mezi českou špičku. A to jak z pohledu zhodnocení, tak z hlediska skladby portfolia, které zahrnuje výlučně české komerční nemovitosti. V nejbližší době budeme spouštět i energeticko-infrastrukturní fond. Rozvíjející se portfolio vyžaduje stále důkladnější analýzy a hledání možných příležitostí či potenciálních hrozeb na trhu. To je přesně parketa pro Lukáše Kovandu,“ komentuje novou posilu David Rusňák, majoritní akcionář investiční skupiny DRFG, pod kterou CZECH FUND spadají.

Zdroj: Tisková zpráva DRFG

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.