Čtvrtek 21. října. Svátek má Brigita.

Firma Michala Mičky získala poloviční podíl v F&P Consulting

Investiční skupina C2H, kterou vlastní Michal Mička, získala padesátiprocentní podíl v české finančně-poradenské společnosti F&P Consulting.

Uvedená transakce se pohybovala ve výši desítek milionů korun. Firma chce díky novému kapitálu investovat hlavně do rozvoje.

Jsme přesvědčeni, že růstový potenciál naší společnosti ještě nebyl naplněn. I přes stávající kvalitní zázemí nechceme usnout na vavřínech. Naopak plánujeme urychlit vlastní vývoj online nástrojů a zapracovat na interních procesech i poskytované podpoře tak, aby se poradce mohl maximálně věnovat své práci a byl minimálně zatěžován narůstající byrokracií a legislativními povinnostmi. I přes rostoucí síť našich poradců si však chceme udržet rodinnou atmosféru, kde se manažeři zapojují do ovlivňování a řízení firmy, kterou tak spoluutváří. Firemní kultura zůstává klíčovým tématem,” říká Kamila Paličková, spolumajitelka F&P Consulting.

F&P Consulting chce využít příležitostí, které přináší aktuální situace na finančně-poradenském trhu. Zejména se chce věnovat trendům ve vývoji legislativy. Zaměří se na personální růst a akvizice poradců v nových regionech. Dalším oborem bude produktové zaměření na zprostředkování investic.

“Plánujeme budovat silnou a konkurenceschopnou finančně-poradenskou síť se zaměřením na investiční produkty. V oblasti investic bychom rádi využili potenciálu na straně poradců i klientů. Zkušenosti a zázemí C2H přinesou nové know how, vzdělávání i podporu, která bude ojedinělá,” říká Michal Mička, majitel investiční skupiny C2H.

Zdroj: Tisková zpráva F&P Consulting.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.