Neděle 24. října. Svátek má Nina.

C2H Michala Mičky získala poloviční podíl ve finančně-poradenské firmě F&P Consulting

Investice 21.11.2018 | 10:50 0 Komentářů

Investiční skupina C2H Michala Mičky získala padesátiprocentní podíl v české finančně-poradenské společnosti F&P Consulting, která plánuje navázat na růstové úspěchy z předchozích let. Transakce se pohybovala ve výši desítek milionů korun. Nový kapitál přinese především významné investice do rozvoje.

“Jsme přesvědčeni, že růstový potenciál naší společnosti ještě nebyl naplněn. I přes stávající kvalitní zázemí nechceme usnout na vavřínech. Naopak plánujeme urychlit vlastní vývoj online nástrojů a zapracovat na interních procesech i poskytované podpoře tak, aby se poradce mohl maximálně věnovat své práci a byl minimálně zatěžován narůstající byrokracií a legislativními povinnostmi. I přes rostoucí síť našich poradců si však chceme udržet rodinnou atmosféru, kde se manažeři zapojují do ovlivňování a řízení firmy, kterou tak spoluutváří. Firemní kultura zůstává klíčovým tématem,” říká Kamila Paličková, spolumajitelka F&P Consulting.

S příchodem nového vlastníka chce F&P Consulting využít příležitostí, které přináší aktuální situace na finančně-poradenském trhu, a to zejména s ohledem na trendy ve vývoji legislativy. Soustředit se bude na dvě klíčové strategické oblasti. Tou první je oblast personálního růstu a akvizice poradců v nových regionech. Druhou oblastí bude produktové zaměření na zprostředkování investic, kde společnost vidí velký tržní potenciál.

“Plánujeme budovat silnou a konkurenceschopnou finančně-poradenskou síť se zaměřením na investiční produkty. V oblasti investic bychom rádi využili potenciálu na straně poradců i klientů. Zkušenosti a zázemí C2H přinesou nové know how, vzdělávání i podporu, která bude ojedinělá,” říká Michal Mička, majitel investiční skupiny C2H.

Mezi další cíle společnosti patří využití synergických efektů při propojení zázemí skupiny C2H a F&P Consulting, posílení týmu poskytujícího zázemí pro zkvalitnění servisu pro poradce nebo investice do marketingu a vzdělávání.

Tisková zpráva F&P Consulting

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.