Středa 25. listopadu. Svátek má Kateřina.

Michal Mička jde za svým vlastním podnikáním

Investice 25.02.2016 | 15:43 0 Komentářů

Michal Mička opustil všechny své pozice v investiční skupině DRFG a zamířil za vlastním podnikáním. Někdejší místopředseda představenstva si ale stále ponechal 10% podíl ve skupině.

Do skupiny pan Mička vstoupil v roce 2014, kdy začlenil svou společnost FinFin, založenou v roce 2011, do DRFG. Tím se stal i spolumajitelem a místopředsedou představenstva v rámci DRFG. Z této pozice byl zodpovědný za finanční distribuci a podporoval obchodní aktivity jednotlivých firem.

„Svou misi jsem v DRFG splnil, proto hledám jinou výzvu. To ale nemění nic na tom, že skupině věřím, a proto v ní chci zůstat i nadále skrze svůj podíl zainteresován,“ říká Mička. „Budu se teď věnovat vlastním investicím, zvlášť mě zajímá oblast e-komerce,“ dodává.

„Michal Mička u nás předvedl skvělou práci, za kterou mu děkuji,“ komentuje situaci majoritní vlastník skupiny David Rusňák.

Novým členem představenstva se stal Břetislav Hrabě, který v lednu 2016 nastoupil na post ředitele společnosti DRFG Finance a plně zodpovídá za finanční distribuci. Ve skupině DRFG působí Hrabě od roku 2014.

Zdroj: Tisková zpráva investiční skupina DRFG

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.