Čtvrtek 02. července. Svátek má Patricie.

Broker Consulting zvýšil v pololetí obrat o téměř sedm procent

Finančně poradenské společnosti Broker Consulting se v prvním pololetí podařilo meziročně navýšit obrat o 6,68 procenta na 531 milionů korun. V České republice dosáhl růst téměř 10 procent. Nejvíce k růstu přispěly služby spojené s nemovitostmi.

Prodeje nemovitostí Broker Consultingu v Česku vzrostly během prvních šesti měsíců o 249 procent. Objem sjednaných hypoték se meziročně zvýšil o 31 procent na 4,64 miliardy korun. „Možnost propojit poptávající klienty na prodávající klienty a celkové komplexní služby bez kompromisů v kvalitě lákají,“ analyzuje Jan Lener, manažer projektu Reality, příčiny růstu.

Společnosti se daří růst i díky franšízovému konceptu OK POINTů. „Chceme být pro klienty ještě lépe dostupní ve všech krajích celé České republiky. Síť OK POINTů proto budeme i nadále rozšiřovat. Držíme se cíle otevřít svůj 35. OK POINT ještě letos, i když hledání dobrých obchodních míst je náročné. V dalším roce chceme tento počet ještě zdvojnásobit,“ uvedl Petr Hrubý, generální ředitel Broker Consulting.

Zdroj: Tisková zpráva Broker Consulting

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.