Úterý 26. října. Svátek má Erik.

Broker Consulting se stal majitelem poloviny společnosti MONECO

Společnost Broker Consulting koupila padesátiprocentní podíl v brněnské společnosti MONECO. Jednatelem společnosti MONECO, která se zabývá poradenskou a vzdělávací činností v oblasti investic, nadále zůstává dosavadní vlastník a spoluzakladatel Igor Bielik.

„Spojení se společností MONECO vnímám jako investici, která mi z hlediska našeho budoucího směřování dává velký smysl. MONECO oproti nám poskytuje služby honorářového investičního poradenství, což vnímáme jako doplnění portfolia našich nabízených služeb. S Broker Consulting má MONECO společnou chuť poskytovat profesionální služby a erudovaný přístup ke klientům. Spojeni nám vytváří skvělé podmínky pro silnější postaveni na trhu,“ hodnotí transakci Petr Hrubý, předseda dozorčí rady a zakladatel Broker Consulting.

Společnost MONECO je zároveň vydavatelem odborného časopisu FOND SHOP. „Jak říká Petr Hrubý, budeme týmově rozvíjet synergie spočívající ve sdílení skutečně objektivních analýz finančních produktů odborného týmu časopisu FOND SHOP a využívat dvacetiletých zkušeností společnosti MONECO v poskytování produktově nezávislého, honorářového investičního poradenství pro stále náročnější segment afluentních zákazníků. Další podnikatelskou linii bude tvořit MONECO Financial Training, evropský edukativní program „tvrdých znalostí“ a sofistikovaného finančního know-how, který od roku 1995 absolvovalo víc než pět tisíc profesionálů z finančních institucí z celé Evropy. Podnikání Petra Hrubého dlouhodobě sleduji a věřím, že přineseme do skupiny Broker Consulting Group přidanou hodnotu,“ uvedl Igor Bielik.

Zdroj: Tisková zpráva Broker Consulting

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.