Čtvrtek 15. dubna. Svátek má Anastázie.

Zuno: Úvěrové procesy vede Andrej Čársky, šéfem vývoje je Miroslav Endresl

Banky ZUNO Bank 16.02.2015 | 15:08 0 Komentářů

Lídrem nově vytvořeného oddělení zaměřeného na zefektivnění úvěrových procesů banky Zuno se stal Andrej Čársky (33), dosavadní šéf vývoje produktů a elektronického bankovnictví. Na jeho pozici jej nahradil Miroslav Endresl (27), který doposud působil jako expert na platební operace. 

Hlavním cílem nového týmu je zlepšit úvěrové mechanismy v Zuno napříč všemi zainteresovanými strukturami banky. „Andrej zná velmi dobře bankovní prostředí a jeho další předností je, že je v Zuno už od samého počátku. Pro Mira je tato nová pozice obrovskou výzvou k tomu, aby nadále rostl nejen jako expert v oboru, ale i manažer týmu,“ říká Peter Lakata, ředitel Zuno Česká republika.

Před jmenováním do pozice šéfa nového úvěrového oddělení byl Andrej Čársky dlouholetým členem produktového týmu banky. V Zuno začínal jako manažer depozitních produktů, později pracoval na zavádění platebních karet a účastnil se také zrodu úvěrových produktů. Byl prvním klientem Zuno, a proto mohl jako první testovat její služby. Před příchodem do Zuno v roce 2009 získal Andrej Čársky mnoho zkušeností v bankovní oblasti na různých pracovních pozicích v Tatra bance a VÚB. 

Andrej vystudoval bankovnictví na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Svůj volný čas věnuje manželce a dceři. Velmi rád cestuje, miluje moře, slovenské Tatry a je sběratelem euromincí z různých zemí.

Miroslav Endresl pracuje v Zuno už čtyři roky. Doposud působil na pozicích IT specialista, platební expert a produktový analytik. Vystudoval Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě. Je vášnivým cyklistou, rád hraje fotbal a čte knihy.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.