Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Vedení české ING Bank přebírá Isold Heemstra

Banky ING Bank 13.09.2016 | 17:04 0 Komentářů

ING Bank v ČR má od začátku září 2016 nového generálního ředitele. Stal se jím Isold Heemstra (42), který v barvách ING působí od roku 2002. Do Prahy přichází z německé ING-DiBa, kde v pozici ředitele rozvíjel nejprve oblast marketingu a strategií a posléze oddělení hypotečních úvěrů. Isold Heemstra je v nové pozici zodpovědný za řízení a rozvoj retailového i korporátního bankovnictví. 

Isold Heemstra zahájil svou kariéru v ING v roce 2002 jako projektový manažer v rámci globálního manažerského programu. V následujících letech působil na různých mezinárodních pozicích zaměřených především na strategické změny a obchod v Kanadě a v Holandsku. V roce 2008 byl jmenován do pozice provozního ředitele ING Pojišťovny v Malajsii, kde byl zároveň členem výboru zodpovědného za zavádění strategických projektů v rámci regionu Asia-Pacific. Od roku 2011 byla jeho kariéra spojena s německou ING-DiBa, kde nejprve působil na pozici ředitele marketingu a strategií, později pak jako ředitel hypotečních úvěrů. Od roku 2012 je členem senior management teamu. 

„Na základě svých mezinárodních zkušeností na různých manažerských postech přicházím do České republiky s přesvědčením, že ING má po celém světě stejný cíl. Je jím kvalitní servis, který umožní našim klientům být o krok napřed v životě i v podnikání. Pro mě osobně to znamená nabídku jednoduchých, srozumitelných a transparentních služeb pro širokou retailovou klientelu a zároveň i specifická řešení s přidanou hodnotou pro nadnárodní korporátní a institucionální klienty. Věřím, že díky mým mnohaletým zkušenostem, prodejním a projektovým znalostem a široké síti kontaktů napříč sítí ING, dokážu ING Bank v České republice směrovat a vést k dalšímu rozvoji a prosperitě v duchu celosvětové mise ING,“ říká Isold Heemstra, nový generální ředitel ING Bank v ČR.

Isold Heemstra nahradí v čele české pobočky ING Bank Jaroslava Vitteka, který se bude v pozici ředitele věnovat rozvoji korporátní části Wholesale Banking Czech Republic.

Isold Heemstra vystudoval chemické inženýrství a technologii bioprocesů na univerzitě v Delftu a obhájil diplomovou práci na téma technologie separace na newyorské Clarksonově univerzitě. Je absolventem post doktorandských kurzů podnikové ekonomiky na univerzitě v Rotterdamu. K jeho zájmům patří sport, cestování, fotografování a tvorba webových stránek. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.