Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

ÚTVAR KORPORÁTNÍHO OBCHODU ČESKÉ POJIŠŤOVNY VEDE KAREL BLÁHA

Útvar korporátního obchodu České pojišťovny řídí od 1.10.2015 Karel Bláha. Hlavním úkolem tohoto útvaru je především budování vztahů s firemní klientelou a podpora pojišťovacích makléřů. Útvar se pod vedením Karla Bláhy bude soustředit rovněž na vývoj produktů neživotního pojištění pro korporátní segment a pro oblast malých a středních podnikatelů.   

Řízení korporátního obchodu je pro mne velkou profesní výzvou. Česká pojišťovna má na našem pojišťovacím trhu výsadní postavení a já věřím, že budeme úspěšně pracovat na posílení její vedoucí pozice i mezi firemními klienty,“ komentuje svou novou roli Karel Bláha.

Karel Bláha pracuje v České pojišťovně již od roku 2002 a s malou přestávkou zde působí až do současnosti. Za tu dobu prošel několik manažerských pozic, naposledy zastával funkci ředitele Pojistně-technického útvaru. Karel Bláha je také členem představenstva České pojišťovny. Vystudoval Univerzitu Karlovu v Praze, obor Právo a právní věda a Vysokou školu ekonomickou, obor Hospodářská politika. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.