Středa 20. ledna. Svátek má Ilona.

Sponzoringové aktivity v MONETA Money Bank nově vede Magdalena Bartošová

Banky 07.08.2017 | 11:57 0 Komentářů

Marketingový tým MONETA Money Bank se rozšířil o Magdalenu Bartošovou, která má na starost oblast sponzoringu. V rámci něj se bude věnovat široké škále sponzoringových akcí banky v čele s aktivitami spojenými s partnerstvím s Českým tenisovým svazem a Profesionální golfovou asociací hráčů a učitelů golfu v ČR.

Magdalena Bartošová nastoupila do MONETA Money Bank po svém šestiletém působení v České spořitelně, kde zastávala pozici sponzoringové specialistky v oddělení podnikového marketingu a sponzoringu. Následně zde působila jako marketingová specialistka pro přední značky společnosti – Erste Premier a Erste Private Banking. Předchozí pracovní zkušenosti získala na úrovni BTL komunikace v marketingové agentuře Ogilvy One a v Proximity Prague, agentuře zaměřující se na oblast direct marketingu, digitální komunikace a CRM.

Vystudovala magisterský obor Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Mezi její zájmy patří rodina, gastronomie, kultura a společné volné chvíle s přáteli.

Tisková zpráva: Moneta Money Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.