Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

Sberbank představuje zcela nový a výhodný účet pro podnikatele; bezplatné a s mnoha výhodami jsou nyní i účty pro firemní klientelu

Banky Sberbank 09.07.2015 | 12:47 0 Komentářů

Sberbank představuje zcela nová FÉR konta pro podnikatele a firemní klientelu s obratem do 25 milionů korun ročně. Nově jsou tyto běžné účty pro aktivní uživatele zdarma, nabízejí nejvýhodnější spoření na trhu (1,63 % p. a. do částky 300 tis. Kč), výběry z bankomatů po celém světě zdarma a další výhody pro tuzemský a zahraniční platební styk. Stávají se tak jedněmi z nejatraktivnějších produktů pro tuto cílovou skupinu.

Díky aktivní komunikaci s klienty z řad živnostníků a firemních zákazníků jsme u běžných účtů udělali několik výrazných změn, které budou ještě více vyhovovat požadavkům a potřebám této důležité skupiny našich klientů. Zcela nově jsme tak do naší nabídky zařadili účet pro podnikatele, s vedením účtu zdarma čineomezenými příchozími a odchozími platbami bez poplatků.Firemní zákaznícipak určitě uvítají například velmi výhodné podmínky pro zahraniční platební styk,“ shrnuje novou nabídku Roman Knaus, ředitel oddělení retailových produktů.

Nové FÉR konto PODNIKATEL nabízí živnostníkům zdarma internetové bankovnictví, neomezené příchozí a odchozí tuzemské online platby včetně trvalých příkazů a inkas, neomezené výběry z bankomatů Sberbank, ČSOB, Era a také debetní kartu VISA Classic nebo MasterCard Standard. Do částky 300 tis. Kč pak také zvýhodněnou sazbu FÉR spoření PLUS se sazbou 1,63 % p. a. Podnikatelé navíc získají FÉR konto AKTIV pro řešení osobních financí bez nutnosti plnění dalších podmínek. Při kreditním obratu na účtu vyšším než 15 tis. Kč je pak vedení účtu zcela zdarma.

Nové Firemní FÉR konto nabízí tři varianty – OPTIMAL, AKTIV, MINI. Varianta OPTIMAL zahrnuje většinu služeb, které firma při svém podnikání potřebuje, mj. všechny příchozí a odchozí tuzemské online platby, služby internetového bankovnictví, až dvě debetní karty VISA Classic nebo MasterCard Standard. Nabízí neomezené výběry z bankomatů v ČR i po celém světě zdarma a zvýhodněnou sazbu FÉR spoření PLUS (1,63 % p. a. do částky 300 tis. Kč). Firemní zákazníci zajisté ocení zvýhodněný zahraniční platební styk na všech účtech klienta (například EU či SEPA platba stojí 50 Kč) – standardní zahraniční platby jsou zlevněny o 50 %, EURO platby o více než 70 %. Všichni klienti mohou navíc využít vedení účtů v cizí měně zdarma, a to pro všech 15 měn z kurzovního lístku Sberbank CZ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.