Pondělí 12. dubna. Svátek má Julius.

Petr Kříž šéfem fúzí a akvizic společnosti EY v České republice Kateřina Kovářová výkonnou ředitelkou pro oblast marketingu společnosti EY ve střední a jihovýchodní Evropě

Petr Kříž nově povede divizi fúzí a akvizic společnosti EY v České republice. Novou výkonnou ředitelkou pro oblast marketingu společnosti EY ve střední a jihovýchodní Evropě se stala Kateřina Kovářová. (Tisková zpráva: EY) 

Kateřina Kovářová byla jmenována výkonnou ředitelkou pro oblast marketingu společnosti EY ve střední a jihovýchodní Evropě. Má rozsáhlé zkušenosti z oblasti marketingu i řízení
a v nové roli se vedle plánování a řízení marketingové strategie zaměří také na PR, interní komunikaci a propagaci značky EY. V současnosti je zodpovědná za řízení marketingu ve 21 zemích střední a jihovýchodní Evropy, jejím hlavním cílem je úspěšná implementace nové globální strategie v oblasti brandu, marketingu a komunikace napříč celým regionem. V EY působí od roku 2007 a v minulosti zastávala řadu lokálních i regionálních pozic, zastřešovala mimo jiné i český a regionální marketing pro daňové oddělení a oddělení transakčního poradenství. Dříve pracovala ve společnosti White & Case. Je absolventkou podnikohospodářské fakulty na VŠE v Praze. Mezi její koníčky patří běh, sportovní lezení a lyžování.

Petr Kříž nově povede divizi fúzí a akvizic společnosti EY v České republice. Je předním odborníkem na nákupy a prodeje firem, v průběhu své kariéry se podílel na stovkách prodejů společností, fúzí, přeměn, předinvestičních prověrek a různých podobných transakcí pro české i mezinárodní společnosti nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích Evropy a Asie. Petr Kříž absolvoval podnikohospodářskou fakultu VŠE v Praze. Po škole začal pracovat v auditorské profesi a získal kvalifikaci mezinárodního účetního (ACCA). Následně se začal věnovat výhradně transakčnímu poradenství nejprve pro nadnárodní korporace, ale dnes stále častěji i pro české podnikatele. Příležitostně přednáší na konferencích věnovaných fúzím a akvizicím a na různých vysokých školách. Má dvě děti a ve volném čase se věnuje lyžování, cyklistice a trekkingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.