CZK/€ 25.425 -0,14%

CZK/$ 23.531 -0,41%

CZK/£ 29.689 -0,34%

CZK/CHF 26.703 -0,46%

13. 05. 2015

0 komentářů

Subjekty:

Penzijní společnost České pojišťovny bude mít nového šéfa: Marcel Homolka nahradí Vladimíra Bezděka

 


 

“Jsem velice rád, že Marcel Homolka nastupuje na tuto významnou manažerskou pozici v rámci skupiny Generali. Marcel je velmi zkušený manažer, který během své kariéry dosáhl řady výborných výsledků a jsem přesvědčený, že bude úspěšný i v řízení PSČP. Rád bych poděkoval Vladimíru Bezděkovi za jeho vynikající práci a přínos pro naši Skupinu. Penzijní společnost České pojišťovny i aktivity Skupiny v oblasti důchodů v rámci střední a východní Evropy pod jeho vedením úspěšně prošly náročným obdobím změn,” komentuje jmenování nového šéfa Luciano Cirinà, generální ředitel Generali CEE Holdingu a předseda představenstva České pojišťovny.

Marcel Homolka (38 let) začal pro skupinu Generali pracovat v roce 2008 jako ředitel Klientského servisu Penzijního fondu České pojišťovny. Rok poté se stal generálním ředitelem Generali penzijního fondu a v roce 2013 byl jmenován provozním ředitelem PSČP. Svoji kariéru ve finančním sektoru zahájil v roce 2002 v českých zastoupeních mezinárodních bankovních domů. Marcel Homolka je absolventem Ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci.

Vladimír Bezděk odchází z postu generálního ředitele a předsedy představenstva PSČP po dvou letech, když předtím tři roky působil ve stejných funkcích v pojišťovně Generali Slovensko. Skupinu opouští z vlastního rozhodnutí s ohledem na novou pracovní výzvu v rámci českého pojistného trhu.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

8D: Týmové řešení problémů jako investice

Nejefektivnější programy snižování nákladů nutně nezačínají úmyslem náklady snižovat. Zlepšování procesů každopádně znamená finanční prospěch. Čím více je snižování nákladů ignorováno, tím větší jsou nakonec úspory, zaznívá v jedné z knih věnovaných neustálému zlepšování produktů a procesů. Jedná se o potírání plýtvání a škrty čehokoli, co nepřidává hodnotu, […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

02. 10. 2023

Rošáda v Partners: Petr Borkovec povýšil

Společnost Partners Financial Services provedlo důkladnou rošádu ve vedení společnosti. Petr Borkovec nahradil Kateřinu Volínovou (rozenou Palkovou) na pozici předsedy představenstva a přesunul ji i s Pavlem Kohoutem do dozorčí rady.

Text: Petr Zámečník

26. 02. 2014


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *