Pondělí 12. dubna. Svátek má Julius.

Pavel Daniel se stal novým šéfredaktorem Patria.cz

Investice 25.08.2014 | 14:35 0 Komentářů

Novým šéfredaktorem online investičního portálu Patria.cz byl s účinností od 19. srpna 2014 jmenován Pavel Daniel.  „Tým redakce Patria Online má před sebou významné strategické úkoly a já věřím, že zkušený ekonomický novinář s více jak desetiletou praxí z největších českých médií je dokáže se svým týmem naplnit,“ uvedl k nástupu Pavla Daniela výkonný ředitel Patria Online Petr Žabža. (Tisková zpráva: Patria.cz)

Patria.cz patří mezi nejčtenější finančně – zpravodajské portály v České republice a svým obsahem si právem vydobyl postavení názorového a obsahového lídra trhu. „Rád bych toto postavení online deníku Patria.cz na mediálním trhu v ČR upevnil. Současně se chci aktivně zaměřit i na témata a názory z finančního a investičního světa, které dosud ležely stranou zájmu,“ řekl Pavel Daniel.

Pavel Daniel (44) zahájil svou novinářskou dráhu v deníku Mladá fronta DNES. Poté prošel ekonomickými deníky a magazíny, zaměřenými nejen na ekonomiku a investování, ale i na média a marketing. Jeho mediální kariéra pak pokračovala působením v odborných internetových médiích zaměřených na investice, ekonomiku a finance. K jeho zálibám patří sport, kvalitní hudba a film.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.