CZK/€ 24.565 +0,10%

CZK/$ 24.167 -0,24%

CZK/£ 29.173 +0,10%

CZK/CHF 25.362 -0,54%

03. 01. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Novým generálním ředitelem Partnera České spořitelny je Michal Seifert

 


 

Michal Seifert je od 1. ledna 2012 novým generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti Partner České spořitelny. Na této pozici bude zodpovědný za síť externích prodejců poskytujících produkty celé Finanční skupiny České spořitelny (FSČS). Novým obchodním ředitelem a místopředsedou představenstva Partnera České spořitelny se od stejného data stal Radan Šantora.

„Naším úkolem je ještě více posílit spolupráci s Českou spořitelnou a využít této synergie ve prospěch všech klientů, pro které je z jakéhokoli důvodu příjemnější, když banka přijde za nimi. Zároveň budeme stejně jako naši kolegové v pobočkové síti České spořitelny klást důraz především na vysokou kvalitu poradenství,“ uvedl Michal Seifert, nový generální ředitel a předseda představenstva Partnera České spořitelny.

michal-seifert Michal Seifert (40) se pohybuje v bankovnictví již více než 13 let, z toho téměř deset let pracoval v České spořitelně, kde v posledních šesti letech zastával funkci ředitele odboru Direct Marketingu. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze a následně získal titul MBA na Rochester Institute of Technology.

radan-santora Radan Šantora (53) pracuje v bankovním sektoru od roku 2000. V České spořitelně se v posledních dvou letech věnoval řízení podpory distribuční sítě. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a absolvoval také řadu zahraničních stáží a odborných kurzů.

Partner České spořitelny poskytuje klientům profesionální finanční poradenství mimo pobočkovou síť České spořitelny. Vyškolení poradci přijedou za klientem kamkoli a kdykoli a pomohou mu najít řešení jeho finančních potřeb s využitím celé škály produktů FSČS a zázemí dlouhodobě nejdůvěryhodnější banky na trhu. Partner České spořitelny působí ve všech regionech České republiky a počet jeho plně exkluzivních partnerů se blíží tisícovce.

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Rošáda v Partners: Petr Borkovec povýšil

Společnost Partners Financial Services provedlo důkladnou rošádu ve vedení společnosti. Petr Borkovec nahradil Kateřinu Volínovou (rozenou Palkovou) na pozici předsedy představenstva a přesunul ji i s Pavlem Kohoutem do dozorčí rady.

Text: Petr Zámečník

26. 02. 2014

Michal Knapp v OVB Allfinanz skončil

Michal Knapp tento týden opustil post generálního ředitele OVB Allfinanz v Česku. Oznámila to včera ve stručné zprávě sama společnost. Důvody ale neuvedla. OVB tak opět bude měnit vedení. V poměrně krátkém čase opět.

Text: Petr Zámečník

27. 11. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.