Úterý 19. ledna. Svátek má Doubravka.

Novou tiskovou mluvčí Hypoteční banky je Kateřina Krásová

Novou tiskovou mluvčí Hypoteční banky se od září stává Kateřina Krásová. Bude zodpovědná za veškeré aktivity spojené s externí komunikací Hypoteční banky.  

hb-katerina-krasova Hlavním úkolem Kateřiny Krásové na pozici tiskové mluvčí Hypoteční banky bude přiblížit bankovní témata  k oblastem životního stylu a učinit problematiku hypotečních úvěrů co nejsrozumitelnější a atraktivní, a to jak pro média, tak pro širokou veřejnost.

„Hypoteční trh je  velmi dynamický a je důležité rychle reagovat na nové situace. Věřím, že se mi povede přiblížit oblast financování bydlení a s ní související témata široké veřejnosti,“ vysvětluje Kateřina Krásová.  

Kateřina Krásová získala řadu zkušeností z oblasti mediální komunikace v DIRECT Pojišťovně, kde pracovala na pozici tiskové mluvčí a PR manažerky. Předtím zastávala roli Risk Management Coordinator. Byla zodpovědná za zajišťování pravidelného monitoringu aktuálních rizik a jejich projednání na úrovni top managementu. 

Absolvovala bakalářské studium bankovnictví na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Hovoří anglicky a německy. Ve volném čase se věnuje sportovním aktivitám a dalšímu odbornému studiu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.