CZK/€ 24.725 +0,32%

CZK/$ 22.775 +0,55%

CZK/£ 29.040 +0,24%

CZK/CHF 24.963 +0,32%

10. 09. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Novou tiskovou mluvčí Hypoteční banky je Kateřina Krásová

 


 

hb-katerina-krasova Hlavním úkolem Kateřiny Krásové na pozici tiskové mluvčí Hypoteční banky bude přiblížit bankovní témata  k oblastem životního stylu a učinit problematiku hypotečních úvěrů co nejsrozumitelnější a atraktivní, a to jak pro média, tak pro širokou veřejnost.

„Hypoteční trh je  velmi dynamický a je důležité rychle reagovat na nové situace. Věřím, že se mi povede přiblížit oblast financování bydlení a s ní související témata široké veřejnosti,“ vysvětluje Kateřina Krásová.  

Kateřina Krásová získala řadu zkušeností z oblasti mediální komunikace v DIRECT Pojišťovně, kde pracovala na pozici tiskové mluvčí a PR manažerky. Předtím zastávala roli Risk Management Coordinator. Byla zodpovědná za zajišťování pravidelného monitoringu aktuálních rizik a jejich projednání na úrovni top managementu. 

Absolvovala bakalářské studium bankovnictví na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Hovoří anglicky a německy. Ve volném čase se věnuje sportovním aktivitám a dalšímu odbornému studiu. 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz

 


Související články

8D: Týmové řešení problémů jako investice

Nejefektivnější programy snižování nákladů nutně nezačínají úmyslem náklady snižovat. Zlepšování procesů každopádně znamená finanční prospěch. Čím více je snižování nákladů ignorováno, tím větší jsou nakonec úspory, zaznívá v jedné z knih věnovaných neustálému zlepšování produktů a procesů. Jedná se o potírání plýtvání a škrty čehokoli, co nepřidává hodnotu, […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

02. 10. 2023

Rošáda v Partners: Petr Borkovec povýšil

Společnost Partners Financial Services provedlo důkladnou rošádu ve vedení společnosti. Petr Borkovec nahradil Kateřinu Volínovou (rozenou Palkovou) na pozici předsedy představenstva a přesunul ji i s Pavlem Kohoutem do dozorčí rady.

Text: Petr Zámečník

26. 02. 2014


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *