Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

Novou posilou komunikace v MetLife pojišťovně je Viola Baštýřová

S účinností od 22. června je novou manažerkou komunikace MetLife pojišťovny Viola Baštýřová (36). Ve funkci bude mít na starost externí i interní komunikaci, oblast CSR a bude se také podílet na přípravě akcí. Viola Baštýřová má bohaté zkušenosti z oblasti public relations, zejména v segmentu finančních klientů a klientů z oblasti HR. 

„MetLife je společnost s dlouhou historií, díky níž může v komunikaci nabídnout řadu zajímavých témat, studií, zkušeností, ale i aktivit. Proto se v oblasti PR mimo jiné zaměřím na větší profilování odborníků, pojistných specialistů, a také na medializaci charitativních aktivit společnosti,“ nastiňuje Viola Baštýřová.

Viola Baštýřová do Metlife přichází ze společnosti Partners Financial Services, kde se poslední tři roky věnovala budování týmu mediálních odborníků a tváří, aktivnímu PR zaměřenému na posílení dobrého jména společnosti i finančního poradenství obecně, krizové a interní komunikaci a také vzdělávacímu projektu Den finanční gramotnosti. Předtím sedm let působila v předních českých PR agenturách Crest Communications, Stance Communications a naposledy na pozici Account Managera v Native PR. Od června  2013 do června 2014 byla též předsedkyní českého PR Klubu, profesního sdružení. V období let 2006 až 2013 působila jako dramaturgyně Mezinárodního festivalu nezávislých a amatérských divadel APOSTROF, Praha.

V roce 2002 absolvovala Vyšší odbornou školu publicistiky v Praze (VOŠP), obor kulturní televizní publicistika. Viola se ve volném čase věnuje filmu, četbě beletrie, výtvarnému umění a architektuře a cestování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.