Pátek 16. dubna. Svátek má Irena.

Era Duo Profit láká hlavně začínající investory

Investice 02.09.2014 | 14:01 0 Komentářů

O nový produkt, který kombinuje investice do podílových fondů s možností získat nadstandardní úrokovou sazbu na spořicím účtu, mají klienti velký zájem. Za první dva měsíce vložili do Era Duo Profitu více než 70 milionů korun. (Tisková zpráva: Era)

Era Duo Profit je určený především klientům, kteří si chtějí vyzkoušet investování a zároveň efektivně zhodnotit své peníze. Produkt lze získat na pobočkách České pošty v síti Poštovní spořitelny, konkrétně na jedné ze 150 specializovaných bankovních přepážek, nebo v Era finančních centrech. „Očekáváme, že se investice, které klienti do podílových fondů vloží, budou i nadále zvyšovat. Duo Profit je specifický produkt, který přináší prostor pro růst počtu aktivních investorů, jež by o podílové fondy neměli bez spořicí složky zájem. I proto jsme se rozhodli pro kampaň v místě prodeje,” říká Vlasta Dolanská, výkonná ředitelka Poštovní spořitelny.

„Era Duo Profit aktuálně poskytuje klientům úrokovou sazbu 1,3 %, což je při klesajících úrokových sazbách na spořicích produktech atraktivní zhodnocení. Zároveň se klientovi otvírá možnost zajímavého zhodnocení investice do podílového fondu,“ vysvětluje Jan Doubek, ředitel klientské komunikace Ery. Částka, kterou klient může investovat, se pohybuje od 30 tisíc do jednoho milionu korun. Investici lze vložit do jednoho nebo rozložit do více fondů. Klient si může podle svého uvážení vybrat strukturované nebo profilové fondy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.