Sobota 31. července. Svátek má Ignác.

Enterprise Investors jmenovala Vjačeslava Lypka zástupcem pro Českou republiku

Investice 28.03.2018 | 10:40 0 Komentářů

Enterprise Investors (EI), jedna z největších společností spravující fondy v oblasti private equity ve střední a východní Evropě, jmenovala Vjačeslava Lypka novým investičním ředitelem a zástupcem EI pro Českou republiku.

Před nástupem do Enterprise Investors byl Vjačeslav Lypko manažerem v poradenské společnosti EY Česká republika, kde zodpovídal za projekty v oboru podnikových financí, transakčního poradenství a finančních restrukturalizací v zemích střední a východní Evropy (CEE). Rok působil v EY v Londýně v oddělení specializujícím se na transakční poradenství pro finanční instituce. Vjačeslav vystudoval Institut ekonomických studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze.

Enterprise Investors je jednou z největších společností spravujících fondy private equity ve střední a východní Evropě. Od svého vzniku v roce 1990 vytvořila společnost devět fondů s celkovou hodnotou přesahující 2,5 mld. eur. Tyto fondy dosud investovaly 1,8 mld. eur do 140 společností z různých odvětví a ukončily 126 investic s celkovým hrubým výnosem 3,6 mld. eur.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.