CZK/€ 24.385 -0,25%

CZK/$ 22.897 -0,38%

CZK/£ 28.083 -0,36%

CZK/CHF 25.275 -0,44%

31. 08. 2015

0 komentářů

UniCredit Bank má nové vedení Corporate Finance Advisory a Dotačního poradenství

 


 

Lenka Rozumková nahradila na pozici Patrika Broma. Ve skupině UniCredit působí Lenka Rozumková od roku 1999. Působila mimo jiné v oblasti fúzí a akvizic a své zkušenosti získala také při koordinaci lokálních i mezinárodních komplexních transakcí.

Petr Pažout nastupuje místo Jitky Rakušanové, které odchází na mateřskou dovolenou. Petr Pažout působil na pozici konzultanta pro fondy EU v oddělení Dotačního poradenství od roku 2011. Své zkušenosti v oboru získal také ještě před nástupem do UniCredit, kdy působil u několika poradenských společností jako konzultant a projektový manažer specializovaný na strukturální fondy EU.
Zdroj : Tisková zpráva UniCredit Bank

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Rošáda v Partners: Petr Borkovec povýšil

Společnost Partners Financial Services provedlo důkladnou rošádu ve vedení společnosti. Petr Borkovec nahradil Kateřinu Volínovou (rozenou Palkovou) na pozici předsedy představenstva a přesunul ji i s Pavlem Kohoutem do dozorčí rady.

Text: Petr Zámečník

26. 02. 2014

Michal Knapp v OVB Allfinanz skončil

Michal Knapp tento týden opustil post generálního ředitele OVB Allfinanz v Česku. Oznámila to včera ve stručné zprávě sama společnost. Důvody ale neuvedla. OVB tak opět bude měnit vedení. V poměrně krátkém čase opět.

Text: Petr Zámečník

27. 11. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *