Středa 22. září. Svátek má Darina.

Účtenková loterie má již téměř půl milion aktivních hráčů

Investice 13.11.2017 | 10:18 1 Komentář

Do slosování účtenkové loterie elektronické evidence tržeb (EET) za říjen se již zaregistrovalo zhruba 459 tisíc aktivních hráčů s 10,8 miliony účtenek. Poprvé se bude o ceny losovat ve středu 15. listopadu.

Výsledky slosování zveřejní ve středu před hlavními večerními zprávami televize Prima. První výherce se může těšit na milion korun, druhý na automobil Ford Focus za zhruba 400 tisíc korun, třetí na 300 tisíc korun, čtvrtý 200 tisíc korun a pátý na 100 tisíc korun. Dalších 20 výherců získá po 20 tisících korun, tisíc výherců po jednom tisíci korun a 20 tisíc výherců po stokoruně.

Slosování bude probíhat každý 15. kalendářní den v měsíci. Ministerstvo financí doufá, že loterie bude více motivovat zákazníky přebírat účtenky EET a jeho efektivita se tak zvýší.

Zdroj: ČTK

Jeden komentář: “Účtenková loterie má již téměř půl milion aktivních hráčů”

  1. Anna Orlová napsal:

    Dobrý den, prosím o odpověď, zdali musím vyplňovat finanční čstku v haléřích nebo zaokrouhlenou částku? A proč se mně ukázalo několik účtenek označených „ve slosování,“ ikdyž už slosování proběhlo a mělo by tam být buď „nevýherní“ nebo výherní. Znamená to, že nebyly vůbec ve slosování? A mohu dát do slosování i účtenky, na které jsem v prvním tahu zapoměla a mají datum před 15. 11.2017 Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.