Středa 23. června. Svátek má Zdeňka.

Swiss Life koupil Fincentrum

Swiss Life kupuje finančně-poradenskou společnost Fincentrum. Fincentrum bylo založeno v roce 2000 a v České a Slovenské republice má více než 2 500 poradců. Obrat Fincentra  přesahuje 1,6 miliardy Kč. Cena transakce nebyla zveřejněna.

Swiss Life je společnost, která se věnuje poskytování komplexních finančních řešení pro život a penzi. Swiss Life se touto transakcí stává lídrem na trhu nezávislého finančního poradenství v Česku a na Slovensku.

Aktivity společnosti Fincentrum skvěle doplňují nabídku služeb Swiss Life Select. Věříme v naše kvalitní a klientsky orientované modely nezávislého finančního poradenství a jsme přesvědčeni, že společně budeme schopni lépe využít dodatečného tržního potenciálu,“ říká Nils Frowein, předseda dozorčí rady Swiss Life Select CZ a člen představenstva Swiss Life Group.

Jsem hrdý na to, co společnost Fincentrum dokázala. Za posledních 18 let jsme se stali renomovanou firmou, která akvizicí skupinou Swiss Life vstupuje na mezinárodní trh. Jsem si jistý, že tato událost ještě více posílí naši pozici na trhu,“ říká Petr Stuchlík, zakladatel a ředitel Fincentra.

Zdroj: Tisková zpráva Swiss Life

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.