Pátek 30. července. Svátek má Bořivoj.

Šéfem Hypoteční banky se stal Jiří Feix

Banky 29.05.2017 | 16:03 0 Komentářů

Novým generálním ředitelem a předsedou představenstva Hypoteční banky je od května Jiří Feix, který přichází z mateřské ČSOB. V představenstvu Hypoteční banky doplnil vrchního ředitele pro oblast obchody a klienti Vlastimila Nigrina a vrchní ředitelku pro oblast finance a rizika Michaelu Lhotkovou.  

Během své bankovní kariéry, kterou započal Jiří Feix v roce 1995 v mateřské ČSOB, získal zkušenosti v oblasti úvěrů pro firmy a podnikatele, od poskytování a schvalování úvěrů, přes vymáhání až po vývoj nových produktů a procesů. Poslední dva roky byl v ČSOB šéfem Spotřebního financování.

„V bankovním sektoru se pohybuji více než 22 let. Věřím, že mé znalosti a zkušenosti budou přínosem pro další fungování Hypoteční banky. Mým hlavním cílem je především dále podporovat a rozvíjet unikátní zaměření Hypoteční banky na oblast bydlení. A díky této specializaci prohlubovat úzké a velmi dobré vztahy jak s našimi klienty, tak i partnery. Hypoteční banka od svého vzniku vždy výrazně ovlivňovala vývoj hypotečního financování v České republice a já budu moc rád, pokud budeme i nadále v hypotékách o krok dál před ostatními a budeme i do budoucna předvídat a určovat vývoj trhu hypoték,“ říká Jiří Feix.

Zdroj: Tisková zpráva Hypoteční banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.