CZK/€ 24.755 +0,06%

CZK/$ 23.747 -0,31%

CZK/£ 28.570 -0,91%

CZK/CHF 24.693 -0,60%

01. 08. 2018

0 komentářů

Petr Stuchlík prodal svůj podíl ve společnosti Fair Credit

 

Kandidát na pražského primátora Petr Stuchlík prodal svůj podíl ve společnosti Fair Credit. Společnost poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky. Prodej zdůvodnil tím, že kandidatura na veřejnou funkci není slučitelná s některými podnikatelskými aktivitami.  


Kupcem Stuchlíkova podílu se stal obchodní partner Martin Nejedlý. „Rozhodl jsem se k 31. červenci 2018 prodat svůj podíl ve společnosti Fair Credit. Vedly mě k tomu četné dotazy novinářů a fakt, že toto téma se objevovalo v každém rozhovoru a překrývalo prostor pro témata Prahy a mojí kandidatury,“ řekl Petr Stuchlík.

Stuchlík sám připustil, že půjčky jsou drahé, ale na druhou stranu to prý odpovídá míře rizikovosti u tohoto typu úvěrů. Do ztrátové společnosti Fair Credit, kde měl Stuchlík asi dvacetiprocentní podíl, majetkově nedávno vstoupila J&T Banka finančníků Patrika Tkáče a Ivana Jakaboviče.
Zdroj : Právo

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Petr Stuchlík, Fincentrum - kandidát Hnutí ANO na pražského primátora

Petr Stuchlík vstupuje do investičního fondu Quant

Petr Stuchlík prostřednictvím společnosti Duck Sauce kupuje majoritní podíl v investičního fondu Robot Asset Management SICAV s podfondem Quant. Fond zároveň rozšíří distribuci a plánuje další růst.

Text: Petr Zámečník

27. 05. 2019

Pes s kravatou

Rok 2018 ve finančním poradenství: Znamení prodeje

Letošní rok je v oblasti finančního poradenství ve znamení prodeje a konsolidace trhu. Rekordní počet i objem transakcí s finančně poradenskými společnostmi doplnilo i sloučení asociací AFIZ a USF ČR do ČASF. Důvod? Nová legislativa a bující regulace.

Text: Petr Zámečník

27. 12. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.