CZK/€ 25.350 +0,06%

CZK/$ 23.442 +0,45%

CZK/£ 29.634 +0,13%

CZK/CHF 26.632 +0,31%

13. 09. 2016

0 komentářů

Novým generálním ředitelem ING Bank se stal Isold Heemstra

 


 

„Na základě svých mezinárodních zkušeností na různých manažerských postech přicházím do České republiky s přesvědčením, že ING má po celém světě stejný cíl. Je jím kvalitní servis, který umožní našim klientům být o krok napřed v životě i v podnikání. Pro mě osobně to znamená nabídku jednoduchých, srozumitelných a transparentních služeb pro širokou retailovou klientelu a zároveň i specifická řešení s přidanou hodnotou pro nadnárodní korporátní a institucionální klienty. Věřím, že díky mým mnohaletým zkušenostem, prodejním a projektovým znalostem a široké síti kontaktů napříč sítí ING, dokážu ING Bank v České republice směrovat a vést k dalšímu rozvoji a prosperitě v duchu celosvětové mise ING,“ říká Isold Heemstra, nový generální ředitel ING Bank v ČR.
Zdroj : Tisková zpráva ING Bank

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

8D: Týmové řešení problémů jako investice

Nejefektivnější programy snižování nákladů nutně nezačínají úmyslem náklady snižovat. Zlepšování procesů každopádně znamená finanční prospěch. Čím více je snižování nákladů ignorováno, tím větší jsou nakonec úspory, zaznívá v jedné z knih věnovaných neustálému zlepšování produktů a procesů. Jedná se o potírání plýtvání a škrty čehokoli, co nepřidává hodnotu, […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

02. 10. 2023

Petr Žabža: S pravidelným investováním neotálejte

Investice do fondů nabízených v České republice nepřestávají růst. Stále populárnější jsou také pravidelné investice. „Pravidelné investice by měly tvořit základ portfolia každého investora a s jejich začátkem není třeba otálet,“ říká ředitel investiční produktů ING Bank Petr Žabža, který v lednu 2017 přešel do ING Bank ze společnosti Patria Finance.

Text: Jana Zámečníková

23. 01. 2017


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *