Pondělí 26. července. Svátek má Anna.

Novým finančním ředitelem NN se stane Maurick Schellekens

Pojištění 27.07.2016 | 10:22 0 Komentářů

Holanďan Maurick Schellekens bude od srpna 2016 novým finančním ředitelem NN ČR/SR a zároveň doplní představenstvo společnosti. Na pozici přichází z Rumunska, kde působil jako finanční ředitel NN. 

„Nabídku z NN ČR/SR jsem přijal s velkou radostí. Týmy v těchto dvou zemích odvádějí skvělou práci a v současné době se zde rýsuje několik velice zajímavých projektů. Jsem moc rád, že se spolu s ostatními členy vedení budu moct podílet na aktivitách zaměřených na růst této společnosti, a to zejména v oblasti krytí rizik a nabízení kvalitních řešení, která budou mít pro klienty přidanou hodnotu,“ vyjádřil se ke své nové roli Maurick Schellekens. V pozici bude oficiálně potvrzen Českou národní bankou.

Maurick Schellekens vystudoval pojistnou matematiku na Univerzitě v Amsterdamu a Institut pojistné matematiky v Ultrechtu. V NN působí od roku 2006.

„S nástupem Mauricka Schellekense je naše představenstvo kompletní a může se plně soustředit na budování firmy, které skutečně záleží na klientech, zaměstnancích, akcionářích, obchodních partnerech a obecně širší společnosti. Přeji Maurickovi v jeho nové roli spoustu úspěchů; jsem přesvědčen, že bude pro NN v České republice a na Slovensku velkým přínosem,“ okomentoval nástup Mauricka Schellekense do role CFO generální ředitel NN ČR/SR Jiří Čapek.      

Zdroj: Tisková zpráva NN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.