Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

Jiří Šindelář míří do Broker Consulting

Jiří Šindelář přešel z České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování na pozici ředitele investiční divize do skupiny Broker Consulting. Ve firmě bude mít za úkol rozvíjet aktivity společnosti Moneco, která od července 2018 do skupiny patří, a dále bude podporovat prodej fondu OK Smart ETF.

Jiří Šindelář deset let působil v Unii společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) jako výkonný ředitel. Od roku 2012 byl také předseda představenstva. Loni se Šindelář stal předsedou představenstva České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF), která vznikla sloučením dvou profesních organizací USF a AFI, což patří mezi jeho velké kariérní úspěchy.

Tím jsem ukončil jednu pracovní etapu, které jsem se věnoval deset let. Je čas udělat krok dále, proto jsem se rozhodl přijmout nabídku Petra Hrubého a Igora Bielika. Chci se dále věnovat oboru investic a v Monecu, respektive ve skupině Broker Consulting budu zodpovídat za obchodní výsledky a marketingovou strategii fondu OK Smart ETF a celkově za rozvoj investičních služeb v rámci skupiny,“ komentuje profesní změnu Šindelář.

Zdroj: Tisková zpráva Broker Consulting

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.