CZK/€ 24.380 -0,02%

CZK/$ 22.933 +0,16%

CZK/£ 28.040 -0,15%

CZK/CHF 25.193 -0,33%

18. 12. 2018

0 komentářů

Jiří Šindelář ke konci roku opustí asociaci ČASF

 

Jiří Šindelář, výkonný ředitel a předseda představenstva ČASF, ke konci roku opouští asociaci finančních poradců a zprostředkovatelů. Ve funkci ho nahradí Marek Černoch.

Loading 

Jiří Šindelář se významnou měrou podílel na koordinaci jednání při slučování asociací AFIZ a USF ČR. K jejich sloučení došlo v letošním roce, a tak se po úspěšně vykonané práci rozhodl odejít a hledat další kariéru jinde. Na pozici výkonného ředitele a předsedy představenstva ČASF ho od 1. 1. 2019 nahradí Marek Černoch.

Jiří Šindelář postupně opustí též své další funkce spojené s jeho činností v asociaci ČASF, např. místopředsedy evropské asociace FECIF či v rámci vzdělávání MFP.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Co naznačuje model S2F o hodnotě bitcoinu v roce 2024?

Model Bitcoin Stock-to-Flow (S2F) je spolehlivým nástrojem pro předvídání budoucí hodnoty bitcoinu. Je to jeden z nejstarších a nejdůvěryhodnějších ukazatelů v kryptoměnovém prostředí. S blížícím se rokem 2024 se mnozí ptají, co nám tento model říká o hodnotě bitcoinu v nadcházejícím roce. Každého však také napadá jedna […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

26. 09. 2023

Nové postupy v léčbě obezity vytváří investiční příležitosti

Podle Světové zdravotnické organizace se obezita stala celosvětovým zdravotním problémem. Na následky nadváhy nebo obezity totiž každoročně umírá více než 4 miliony dospělých. Kvůli obezitě jsou ohroženy i ekonomiky, protože se zvyšují náklady na zdravotní péči v jednotlivých zemích. Zatímco na celosvětové úrovni žijeme v éře prodlužující […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

25. 09. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *