Pondělí 14. června. Svátek má Roland.

Hlavní analytik Patria Finance míří do Genesis Capital

Investice 15.08.2018 | 16:11 0 Komentářů

Přední společnost v oblasti rozvojového kapitálu v České a Slovenské republice Genesis Capital posílí hlavní analytik ze společnosti Patria Finance Tomáš Sýkora. Genesis Capital rozšiřuje svůj analytický tým.

Od května letošního roku už řady analytiků rozšířili zkušení odborníci se zkušenostmi z finančního poradenství a akvizičního financování Tatiana Balkovicová a Martin Viliš, dále pak finanční ředitel Petr Janovský a analytik Adam Ruta.

Příchodem Tomáše Sýkory, renomovaného finančního analytika, bylo završeno posilování týmu Genesis Capital o špičkové odborníky z finančních trhů. Tomášova profesionální erudice, dlouholetá praxe a dosažené výsledky jsou zárukou významného prohloubení a rozšíření analytických aktivit při vyhledávání investičních příležitostí, sledování firem a jejich prodejů v portfoliu fondů Genesis. Tomáš zároveň přispěje k zabezpečení požadavků na podnikové a odvětvové analýzy, které se stávají důležitou součástí komplexní investiční činnosti Genesis Capital, přední private equity společnosti v České republice, na Slovensku a v celém středoevropském regionu,“ říká Jan Tauber, ředitel společnosti Genesis Capital.

Zdroj: Tisková zpráva Genesis Capital

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.