Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

Gary Mazzotti nově v představenstvu Kooperativy

Pojištění 01.04.2014 | 14:10 0 Komentářů

Novým členem představenstva Kooperativy je od dnešního dne Gary Mazzotti. Nahradil Gerharda Lahnera, který se v rámci skupinu VIG přesouvá na pozici člena vedení rakouské pojišťovny Donau Versicherung. Gary Mazzotti bude mít zodpovědnost za finanční řízení firmy.

„Chtěl bych Gerhardu Lahnerovi velmi poděkovat za práci, kterou pro Kooperativu za 8 let odvedl. V Gary Mazzottim získává představenstvo Kooperativy předního finančního odborníka s mezinárodními zkušenostmi. Kooperativu a skupinu VIG detailně zná – vedení Kooperativy i koncernu s ním intenzivně spolupracuje již dlouho a já jej osobně znám více než 10 let. Cením si nejen jeho schopností a znalostí, ale zejména lidských kvalit – to jsou hodnoty, které jsou pro mě, pro Kooperativu i pro koncern VIG velmi důležité,“ uvedl Martin Diviš, předseda představenstva a generální ředitel Kooperativy.

Gary Mazzotti prošel vedoucími pozicemi ve společnostech PPF Holding, AAA Auto a Virgin Group. Dva roky byl v rámci skupiny VIG členem dozorčích rad ukrajinských pojišťoven holdingu.

Zdroj: Tisková zpráva Kooperativa pojišťovna 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.