Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

DRFG rozšířila své řady

Investice 19.02.2019 | 14:19 0 Komentářů

Investiční skupina DRFG má dvě nové členky. Hana Cajthamlová přichází se zkušenostmi z předních bankovních domů, aby pomohla se zajištěním finančních prostředků pro veškeré projekty skupiny a do divize Real Estate nastoupila Angelika Houdková.

Dříve jsem pracovala pro přední evropské řetězce, které mají díky svému dlouhodobému působení standardizovaný systém práce s nájemními plochami. DRFG je mladá, dynamická společnost, která je v plném rozvoji, a jsem přesvědčená, že to dobré ze zmíněné ‚automatizace‘ je implementovatelné i zde a bude jednoznačným přínosem,vysvětluje Houdková, jež do skupiny nastupuje z pozice ředitelky strategického rozvoje nemovitostí obchodního řetězce Globus, kde působila více než pět let.

Mám velmi ráda obchod, práci s lidmi a ráda se učím stále něco nového. V DRFG mohu uplatnit své dosavadní zkušenosti z bankovního prostředí – tentokrát ale z druhé strany. Financování, vyjednávání podmínek a hlavně práce s lidmi mě nesmírně baví,zdůvodňuje svůj příchod Cajthamlová, která předtím působila šest let jako korporátní bankéřka pro společnosti v segmentu velkých korporací v Raiffeisenbank. Této zkušenosti předcházelo téměř dvouleté období v UniCredit Bank.

Zdroj: Tiskové zprávy DRFG

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.