Středa 22. září. Svátek má Darina.

DRFG má v týmu další ženu! Financování bude pro skupinu nově zajišťovat Hana Cajthamlová

Investice 19.02.2019 | 10:39 0 Komentářů

Investiční skupina DRFG má od nového roku o dalšího člena více. Hana Cajthamlová přichází se zkušenostmi z předních bankovních domů, aby pomohla se zajištěním finančních prostředků pro veškeré projekty skupiny.

Náplní její práce bude především udržovat a rozvíjet vztahy s jednotlivými bankovními domy, nastavit jednotnou bankovní strategii a vyjednávat podmínky tak, aby struktura financování projektů skupiny DRFG byla nastavena co nejefektivněji.

„Mám velmi ráda obchod, práci s lidmi a ráda se učím stále něco nového. V DRFG mohu uplatnit své dosavadní zkušenosti z bankovního prostředí – tentokrát ale z druhé strany. Financování, vyjednávání podmínek a hlavně práce s lidmi mě nesmírně baví,“ zdůvodňuje svůj příchod Cajthamlová, která předtím působila šest let jako korporátní bankéřka pro společnosti v segmentu velkých korporací v Raiffeisenbank. Této zkušenosti předcházelo téměř dvouleté období v UniCredit Bank.

V rámci svého působení v bance se zabývala především akvizicemi nových klientů, identifikováním příležitostí ve stávajícím portfoliu klientů a podílela se na velkých strukturovaných transakcích. Během své kariéry spolupracovala s některými z největších tuzemských investičních skupin či nadnárodních koncernů.

Hana Cajthamlová získala inženýrský titul na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V rámci studia absolvovala také zahraniční stáž v Rakousku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.