Středa 22. září. Svátek má Darina.

DRFG Real Estate má novou posilu. Angelika Houdková vstupuje na pozici vedoucí sekce pronájmů

Investice 19.02.2019 | 10:38 0 Komentářů

Investiční skupina DRFG opět posílila své řady. Do divize Real Estate nastoupila Angelika Houdková. Přináší dlouholeté zkušenosti s širokým spektrem pronájmů převážně retailových ploch.

Náplní její práce bude především organizace a koordinace činností v rámci sekce pronájmů, dále odpovědnost za přípravu a realizaci strategických přestaveb, remodelingů či jednání s klíčovými nájemci. Mimo jiné bude mít na starosti také komunikaci s portfolio manažery, kteří zajišťují technickou správu nemovitostního portfolia.

„Dříve jsem pracovala pro přední evropské řetězce, které mají díky svému dlouhodobému působení standardizovaný systém práce s nájemními plochami. DRFG je mladá, dynamická společnost, která je v plném rozvoji, a jsem přesvědčená, že to dobré ze zmíněné ‚automatizace‘ je implementovatelné i zde a bude jednoznačným přínosem,“ vysvětluje Houdková, jež do skupiny nastupuje z pozice ředitelky strategického rozvoje nemovitostí obchodního řetězce Globus, kde působila více než pět let.

„Řídit sekce pronájmů je náročný a zodpovědný úkol, se kterým jsem nastupovala i do společnosti Globus. Vnímám jej jako další zajímavou výzvu ve své pracovní kariéře,“ dodává ještě Houdková s tím, že za jeden ze svých dosud největších pracovních úspěchů považuje přípravu a vedení projektu přeměny Baumarktu Globus Brno na Obchodní centrum Globus.

Angelika Houdková působila i v dalších významných společnostech – například v obchodním řetězci Kaufland, kde se vypracovala až na pozici vedoucí úseku pronájmů, kde strávila tři z celkových osmi let v Kauflandu. Vedla tým, který se staral o více než 100 filiálek.

Tisková zpráva DRFG

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.