Středa 23. září. Svátek má Berta.

Broker Trust má nového obchodního ředitele

Novým obchodním ředitelem brokerpoolu Broker Trust se od dubna stal Radim Dalík. Na pozici vystřídal Martina Čubu, který se v Broker Trustu více zaměří na rozvoj stávajících smluvních partnerů.

Radim Dalík pracoval v letech 2010 až 2014 jako senior sales manager v GE Money Bank. Od roku 2014 do roku 2018 působil jako obchodní ředitel a člen představenstva společnosti Patria Finance.

„Chci být velmi silným partnerem pro stávající smluvní partnery, ale i vylepšit procesy, které jsou spojené s příchodem nových poradců, aby se mohli v prostředí Broker Trustu co nejrychleji adaptovat. Rozšíříme také nabídku vzdělávání, které bude ještě ve větší míře pohodlně dostupné v digitální podobě,“ říká Radim Dalík.

Radim Dalík hodlá v produktové nabídce podporovat především rozvoj investičních produktů, které mají podle něj značný růstový potenciál. „Broker Trust nabízí už nyní svým partnerům vedle spolehlivého zázemí i robustní chytré nástroje, jako je například investiční platforma BT Invest, které poradcům výrazně usnadňují práci a pomáhají poskytovat ještě lepší služby klientům. Mým cílem je, aby i díky rozvoji těchto nástrojů posílil Broker Trust v segmentu poradců, kteří pracují s investicemi například v oblasti prémiových klientů,“ dodal Radim Dalík.

Zdroj: Tisková zpráva Broker Trust

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.