Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

Broker Consulting zavádí elektronické podpisy smluv

Broker Consulting zavedl možnost elektronických podpisů smluv. Zatím biometrický podpis využívají čtyři obchodní partneři, jejich počet by se měl ale postupně navyšovat. Cílem Broker Consultingu je stát se stoprocentní bezpapírovou společností.

„Zavedení elektronických podpisů vnímáme také jako výrazný krok celého cyklu digitalizace uzavírání smluv s klienty a komunikace s nimi na digitální platformě. Instalace takových procesů je odpovědí na zvýšenou regulaci a náročnost na zprostředkovatelský trh v moderním stylu období čtvrté průmyslové revoluce. Jejím hlavním principem je převod opakujících se jednoduchých procesů a administrativních činností na digitálně řízené procesy. Tím, že digitalizujeme administrativu, umožníme našim konzultantům se více soustředit na odborné znalosti, obchodní dovednosti a zejména servis klientům,“ vysvětluje Dušan Friedl, ředitel digitální podpory prodeje Broker Consulting.

Broker Consulting využívá elektronické podpisy přes tablety iPad s využitím speciálního pera stylus. „Jedná se o veřejně dostupný iPad v kombinaci s veřejně dostupnou elektronickou tužkou, nikoliv o Signpad, o kterém jsme přesvědčení, že se jedná pro o slepou vývojovou cestu. IPady jsou běžným vybavením našich konzultantů i obchodních míst OK POINT. Využívají naší vlastní aplikace Brok pro finanční plánování, sjednávání a uzavírání jednotlivých smluv. Digitalizace a biometrický podpis vnímáme jako investici do nejdražší komodity na světě – do času. Šetří ho nejen našim klientům, ale i konzultantům a obchodním partnerům,“ objasňuje ředitel digitální podpory prodeje Broker Consulting.

Zdroj: Tisková zpráva Broker Consulting

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.