CZK/€ 24.680 -0,26%

CZK/$ 22.717 -0,33%

CZK/£ 28.888 -0,15%

CZK/CHF 24.969 -0,32%

Nevěřte slibům velkých zisků

 


 

Základními argumenty společností lákající nic netušící lidi bývají většinou nereálné, ale jimi garantované zisky, zajištěná investice, dlouholeté zkušenosti jejích manažerů na trzích se všemi možnými finančními nástroji.

Andělé byznysu jsou buď nejumírněnější, nebo nejlakomější

První společností, která u nás nabízí své služby už rok, je Business Angels Investment, nabízející svým klientům garantované zhodnocení vkladů až o 7,8 % (tato společnost je ještě nejblíže k reálným výnosům). Základem pro dosažení garantovaného výnosu je vklad minimálně 50 000 korun na dobu 12, 18 nebo 24 měsíců. Výnosy by se měly vyplácet čtvrtletně. Společnost vaše peníze podle svých tvrzení investuje do projektů, které mají zajímavý výnosový potenciál, ale nejsou schopny si zajistit úvěr od banky.

V současnosti je návratnost peněz garantována investicí do mobilní elektrárny na obnovitelné zdroje. Investice je podle společnosti samozřejmě extrémně bezpečná (to zde asi komentovat nebudeme). Bohužel bezpečnost investice, která je z 90 % financována úvěrem a z 10 % penězi investorů společnosti BAI je skutečně diskutabilní. Společnost samozřejmě šermuje s procenty, jak se jí to zalíbí, jen aby to vypadalo lákavě, ale logika tomu všemu samozřejmě schází.

Společnost dokonce na stránkách upozorňuje klienty, že nabídka je omezená kvůli nemožnosti efektivního využití většího než potřebného množství prostředků. Tím pádem by prý nemohla garantovat výnos, což jí zákon nedovoluje (!). Zákon této společnosti pravděpodobně nedovoluje víc věcí, ale to už se na stránkách samozřejmě nezmiňuje.

Zkrátka a dobře, nebezpečí této společnosti nespočívá jen v tom, že ve vedoucích postech společnosti jsou lidé ve věku 34 let a méně. Ani v tom, že společnost vám dopředu řekne, že investování je riziková záležitost a oni nejsou banka, takže nepojišťují vklady (ale výnos až 7,8 % vám klidně garantují).

REKLAMA

Spíše jde o to, že o něčem, jako je diverzifikace prostředků, zde nemůže být ani řeči, že společnost vybírá vklady od občanů v rozporu se zákonem, že výnosy se vám v případě vypovězení smlouvy před uplynutím stanové doby sníží o několik procent, pokud je vůbec dostanete, a samozřejmě využití privátního kapitálu na jakékoli projekty je vždy považováno za vysoce rizikovou investic a podle toho také vypadají výnosy (které jsou samozřejmě vyšší, než v případě BAI).

All Property Limited: Chcete peníze z Dubaje?

Další společností, před jejímiž aktivitami ČNB v půli března varovala a která přijímá vklady bez povolení regulátora, je firma All Property Ltd. (APL). Ta nabízí na svých internetových stránkách (resp. v dokumentu s gramatickými chybami, který se tváří jako prospekt) možnost zhodnocení investovaných prostředků v řádu desítek procent (přesněji 36 %) a zajištění celého vkladu.

Základem jejich „velice úspěšného modelu“ je diverzifikace prostředků do různých tříd aktiv z celého světa, jako jsou různé druhy cenných papírů (akcie, dluhopisy), nemovitosti, komodity (zlato, diamanty), FOREX, apod. Úplně unikátní je pak argument, který uvádí jako možnost zvyšování zisků oproti konkurenci – využití rozdílně probíhajících dnů pracovního volna a víkendů. To by v jiných velkých investičních, nebo brokerských společnostech určitě nikoho nenapadlo.

Zajímavostí je, že garance výnosů a zajištění pro investory platí pouze do 14. 11. 2009 (dával bych si na tento datum velký pozor). O dva odstavce dál se v „prospektu“ samozřejmě připouští možnost pozbytí platnosti zajištění i garance výnosů a rovněž případná ztráta všech prostředků za nevysvětlených okolností (obchodně-strategické důvody je skutečně přesně specifikovaný důvod).

REKLAMA

Společnost nám zkrátka garantuje výnos a zajištění, o které můžeme kdykoli přijít. Jelikož společnost patří do jurisdikce emirátu Dubaj a jakékoli relevantní informace o firmě jsou prakticky nedostupné, budou veškeré ztracené prostředky velmi těžce vymahatelné. Slibované zisky za to riziko skutečně nestojí.

Další podezřelé společnosti

Dalšími dvěma společnostmi, na jejichž aktivity upozornila minulý týden ČNB, jsou společnosti Sovereign Global Trading a společnosti First Equis Ltd. Ty rovněž nemají oprávnění poskytovat investiční služby na území ČR, protože nedisponují potřebným povolením a nepodléhají dohledu ČNB. Potenciální klienty oslovují prostřednictvím telemarketingu a rovněž nabízejí zhodnocení v řádu několika procent. V podstatě jde o něco jako brokerské společnosti, kterých i u nás v minulosti působilo několik, bohužel jejich existence většinou neměla dlouhého trvání.

Potenciální oběti se snaží přemluvit velmi agresivním způsobem a na první pohled přesvědčivými argumenty k tomu, aby investovali na kapitálových trzích, většinou do jimi vybrané společnosti, případně komodity. Tu mají většinou oni sami nakoupenou a prostřednictvím zvýšené poptávky chtějí vytlačit její cenu co nejvýše, kdy ji prodají s určitým ziskem. Oslovení invesoři však většinou přijdou o své peníze, když už ne při propadu cen akcií, tak za poplatky, které si firma naúčtuje.

Nebezpeční mohou být zejména pro ty, kteří s podobnými praktikami nemají vůbec žádné zkušenosti, případně se na finančních trzích vůbec neorientují. I přesto, že jejich internetové prezentace vypadají na první pohled profesionálně, prakticky nic se z nich nedozvíte. Maximálně tak adresu někde v Japonsku nebo v Indonésii, což nezní moc důvěryhodně.

Smlouvy, na jejichž základě se prostřednictvím těchto společností investuje, určitě nebudou v českém jazyce, většinou jsou pro investory strašně nevýhodné a v případě problémů se investor s penězi může rovnou rozloučit. Když už, tak je třeba mít na mysli, že i u nás existuje dostatek brokerských společností, které nabízejí investiční služby a jsou prověřené časem.

Název může být zavádějící

Většina podezřelých společností navíc kromě na první pohled zajímavých názvů (které ale normálního člověka většinou odradí) využívají možnost skrývat se za známé a ověřené názvy, které mohou nezkušené lidi (nebo spíše líné lidi, kteří nejsou ochotni věnovat trochu času na zjištění si skutečností) zmást a přilákat, ve skutečnosti ale s firmou nemají nic společného.

U společnosti APL je to zřejmá svázanost s další pochybnou společností, HSBC Dubai Trade („vydělávací patent“ je prakticky ten samý), která těží z názvu velké bankovní instituce, jenž ale se jmenovanou společností z Dubaje nemá skutečně nic společného.

U společnosti BAI je to zase model Business Angels, kterým jsou označovaní investoři investující kapitál do společností s velkým růstovým kapitálem s cílem zhodnocení prostředků. Jde o obdobu venture kapitálu, ale v menších objemech, kdy investor vkládá do společnosti kromě finančního kapitálu také určité zkušenosti, know-how, případně kontakty na strategické partnery apod., které pak mohou využít v daném oboru. Tito invesoři se často sdružují do sdružení nebo sítí, díky nimž mohou efektivněji využívat volný kapitál, informace apod. V ČR existuje několik takových sítí, které zprostředkují společnostem, které potřebují kapitál, kontakty na své členy a případně jim mohou nabídnout služby spojené s přípravou projektů pro vstup investice. Nikdo z nich ale u nás nepřijímá vklady od veřejnosti.

Ať už to tyto společnosti myslí dobře nebo ne, garance nesmyslně vysokých výnosů v kombinaci s minimem dostupných informací a sídlem firem v zemích s nulovou regulací kapitálového trhu nevytváří zrovna obraz velké důvěryhodnosti těchto firem. I přesto se divím, že na internetových diskusích se najde spousta fanaticky „věřících“, kteří na tyto společnosti nedají dopustit a snaží se všechny přesvědčit, že je všechno v pořádku a funguje to.

Buď to dokazuje to, že pánové z daných společností namísto vydělávání ohromných zisků pro své investory raději propagují své společnosti takto pochybným způsobem, nebo se u nás stále nejde množství lidí, kteří jsou zkrátka nepoučitelní. Risk není vždy zisk. Ale vysoký zisk vždy znamená velký risk.

Loading

Vstoupit do diskuze 1 593 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • Zdeněk

  21 března, 2008

  Domnívám se,že takovéto společnosti jsou založeny na chamtivosti lidí,kteří to chtějí slyšet.Jednoduše řečeno,chtějí se nechat okrást.Když je to nelegální,jak to,že policie nejedná?Časem budou vznikat ještě sofistikovanější spol.a jistě se další nachytají.

  Odpovědět

 • Zoro

  27 května, 2008

  Nevíš, co píšeš

  Odpovědět

 • Pienaar

  21 března, 2008

  Velice zajimava a vecny clanek. Diky za nej:)

  Odpovědět

 • Pienaar

  21 března, 2008

  Velice zajimava a vecny clanek. Diky za nej:)

  Odpovědět

 • Kuba

  21 března, 2008

  K.

  Odpovědět

 • test

  21 března, 2008

  test

  Odpovědět

 • Kuba

  21 března, 2008

  K.

  Odpovědět

 • test

  21 března, 2008

  test

  Odpovědět

 • test

  21 března, 2008

  test

  Odpovědět

 • test

  21 března, 2008

  test

  Odpovědět

 • test

  21 března, 2008

  test

  Odpovědět

 • test

  21 března, 2008

  test

  Odpovědět

 • test

  21 března, 2008

  test

  Odpovědět

 • Fredy

  21 března, 2008

  Když jsem četl nadpis „Nevěřte slibům velkých zisků“, tak jsem si myslel, že článek bude o pojistkách, co jsou vlastně lepší spoření, či investování. A ono je to o dalších střelcích po vzoru KPT Quantum…

  Odpovědět

 • test 1

  21 března, 2008

  test 1

  Odpovědět

 • test2

  22 března, 2008

  test2

  Odpovědět

 • Kruta Milan

  23 března, 2008

  No co se týká BAI, v textu nezazněl jediný skutečně seriozní argument ktery by měl vyhodnotit jejich projekt tak jak autor chtěl, tzn. jako nějaký podvod.
  Nizsi vek managementu, kraceni vynosu pri nedodrzeni splatnosti ze strany klienta, ze pujcka a „garance“ probiha na zaklade smluv podle Obc.Zak. …..?
  Mozna neobvyklost, mozna mala informovanost, mozna rizikovost, ale ne automaticky pohanit, zazlit, prohlásit za podvodniky.
  Jsem zvedav na vysledky soudnich rizeni o nahradu skody ze strany BAI. (Ostatne,treba to byl zamer BAI, na soudne vyhrane nahrade skody zrejme vydelaji vice nez na celem jejich projektu:)

  Odpovědět

 • OTTO

  24 března, 2008

  Vložil jsem docela velkou částku do APL před necelými dvěma lety. Za tu dobu mi \“ podvodníci z APL \“ zhodnocovali vklad v rozmezí 7,2 až 19,7 % měsíčně. Roční výnos bez započtení složeného úroku za rok 2007 byl 127%. Osobně jsem na úrocích za tyto necelé 2 roky získal 311% vložené investice. Samozřejmě jsem si už několikrát přeposílal peníze na účet do ČR dohromady k dnešnímu dni ve výši 217% původní investice takže mám vklad zpět a navíc 117%. Z těch 117% jsem musel odvést naší drahé vlasti daň a vůbec jí nevadí, že mi tyto peníze vydělala APL,ke které má ČNB výhrady. Zbytek který jsem v APL nechal je 194% mého původního vkladu. Kdybych využil složený úrok naplno bylo by zhodnocení daleko větší. Nejdelší doba investování je 14 týdnů ( 3 měsíce a týden ), tedy 4 cykly za rok a měsíc čímž investor získá výhodu čtyř složených úroků čímž se ještě zvýší p.a. výnos. Po uplynutí 6,10, nebo 14 týdnů může investor volně nakládat s investicí i úroky. To jak ve smyslu přeposlání si všech peněz, nebo čáti na jeho účet v ČR, tak i opětovného investování jím zvolené částky na dobu 6,10, nebo 14 týdnů a nebo kombinace obojího. Tedy přeposlání si jím zvolené částky peněz na účet v ČR a zbytek opět investovat.Mohu mluvit pouze ze svojí zkušenosti a ta je teprve necelé 2 roky a zcela otevřeně se přiznávám, že jsem za tu dobu mluvil s mnoha lidmi, kteří si dali peníze do APL a následně přeposlali všechny nebo část peněz na svůj účet v ČR a vždy jim peníze v pořádku přišly do 2-5 pracovních dnů v závislosti na tom v jaké české bance měli účet. Já osobně neznám nikoho kdo má, nebo měl v APL peníze a tvrdil by, že o ně přišel a to znám hodně lidí!!!!!!
  A nakonec mi přijde zarážející to, že když spokojení investoři doporučují ostatním lidem na základě vlastní dobré zkušenbosti investici do APL považuje to ČNB za činnost APL na území ČR.
  Pravda je taková, že APL v ČR žádnou činnost nevyvýjí a pokud sem někdo z APL přiletí vždy se tak děje v uzavřené společnosti vyhrazené pouze pro investory a jejich přátele kteří chtějí investovat do APL také. Jsou seznámeni s výsledky hospodaření a stavem developerských projektů, realitní činnosti, obchodů se zlatem, diamanty, lodní přepravou potravinářských komodit a obchodováním s měnovými páry na Forexové burze a vyhodnocena realita s plány které mělo na dané období APL. Dále jsou přítomní seznámeny s plány do budoucna, které budou následně konfrontovány s realitou na dalším setkání.
  Přiznám se že moje zkušenost s negativními názory co jsem četl, nebo slyšel pocházejí ve většině případů od lidí kteří APL \“ viděli z rychlíku \“ a nemají seriozní informace ani neznají nikoho kdo v APL peníze má a měli tak zpětnou vazbu od \“obětí APL\“
  Já osobně jsem velmi vděčný že jsem \“obětí APL\“ protože peníze které mi APL vydělává a které si přeposílám na účet mi dělají na měsíc několikanásobek průměrného platu v ČR a já si mohu užívat časové svobody a vlastně i finanční, protože 40 000 Kč čistého a více si vydělává cca 3% pracujících lidí v ČR a 100 000 Kč čistého a více jen 0,025% ja já to mám bez práce.
  Přiznávám se že pracuji. Jsem burzovní makléř. Miluji tuto práci a budu ji dělat ať mi bude vydělávat APL stovky tisíc Kč za 14 týdnů nebo miliony

  Odpovědět

 • Mario

  24 března, 2008

  Dobrá. Odhlédněme od různých domněnek a čísel. Fakt prostě je, že tato společnost nemá povolení k činnosti na našem území. Pokud přesto zde podniká, moc na serióznosti jí to nepřidá (diplomaticky řečeno). A pokud jste burzovní makléř (o čemž dost pochybuju), měl byste to vědět nejlépe Vy sám, že tato společnost moc košer není.

  Odpovědět

 • Mario

  24 března, 2008

  Jo, a málem bych zapomněl. Ještě zde chybí u APL „HSBC Dubai Trade“. Nedivil bych se, kdyby někdo napsal (třeba OTTO), že to je odnož banky HSBC:))))))))).

  Odpovědět

 • OTTO

  24 března, 2008

  APL na území ČR nepodniká a proto povolení k činnosti nepotřebuje. HSBC-Dubai-trade je společnost provozující internetový obchod a je registrovaná ve V.Británii tedy v EU, tudíž splnila požadavky kladené na internetový obchod jím nabízené zboží a služby na území V.Británie potažmo EU. Tyto pravidla, požadavky, směrnice a zákony byli před vstupem ČR do EU přizpůsobována standardům EU.Jedna z položek kterou nabízí je investice do APL. Pokud např. amazon.com bude nabízet možnost investice a ČNB se nebude líbit, že spokojení klienti doporučují tuto možnost ať už soukromě nebo veřejně a bude psát články že se jí nelíbí aktivity společnosti XY, ikdyž jediná jejich aktivita je že se jsou jedna z položek internetového obchodu a jezdí do ČR informovat spokojené klienty na uzavřená, neveřejná setkání tak to je úplně stejné jako Výhrady k APL.
  Co se týče toho, že nevěříte že jsem burzovní makléř, tak to mě nepřekvapuje. Vy totiž nevěříte ničemu, ale to je vaše svaté právo a svoboda takže nevěřte

  Odpovědět

 • Mario

  24 března, 2008

  Člověk, který věří tomu, že mu někdo GARANTUJE takový výnos nemůže být burzovní makléř. Buďto blázen nebo podvodník. Ano, myslím si svoje.

  Odpovědět

 • Zdeněk

  24 března, 2008

  Já bych dodal to první z APL.

  Odpovědět

 • OTTO

  24 března, 2008

  To že APL garantuje 3% měsíčně je jedna věc a to že za celou dobu nebyl horší měsíční výnos než 7,2% je věc druhá. Peníze mi zhodnotili a já si peníze několikrát poslal na učet v ČR. Mám zpátky vklad a cca třetinu úroků. Vy se klidně smějte jaký jsem blázen a podvodník. Moji finanční situaci to nezmění.
  Co se týká burzy tak pokud by jste to tom nevěděl tak zisk 10% měsíčně na burze nestojí za řeč. Hledám příležitosti s možným výnosem od 50% nahoru. Když se podíváme na volatilitu posledních dní kdy bylo každý den několik titulů, které udělaly pohyb přez 10 procent ať už se jednalo o akcie, komodity, nebo forex, byla to vhodná příležitost pro zkušenější obchodníky s praxí bočních trendů.
  Je vlastně zbytečné vám cokoliv psát, protože stejně nebudete věřit, buď z principu, a nebo z ješitnosti, ale třeba tento příspěvek pomůže někomu jinému, který si jej přečte, poradí se s odborníkem a zadá si ve vhodný okamžik Short např. na SP500, Nasdaq 100, DAXX 30,CAC 40, nebo některý z asijských indexů.Čeká nás ještě velmi velký propad. Jen ti co budou Short a nebo už alespoň měsíc jsou se budou radovat z pěkných zisků.

  Odpovědět

 • Jaroslav K.

  25 března, 2008

  Chtel bych jen upozornit, ze internetove obchody nejsou v UK vubec regulovany. Nejen ze nepotrebujete zadne povoleni k jejich provozu, ale nejsou provadeny ani zadne jine bezpecnostni kontroly. Zrovna vcera o tom byla reportaz v poradu Watchdog (neco jako nase „Cerne ovce“). V posledni dobe se zde zacali totiz mnozit pripady podvovdnych internetovych obchodu…
  Navic, pokud firma HSBC-Dubai-trade nabizi, zprostredkovava nebo jen doporucuje jakekoliv investice na uzemi UK, musi byt regulovana FSA. Dival jsem se do registru FSA a tato firma tam neni…
  At si tedy udela obrazek kazdy sam.

  Odpovědět

 • OTTO

  25 března, 2008

  Ano, firma má sídlo v Londýně, ale že by nabízela nějaké investice na území UK o tom pochybuji. Investice které jsou v jejich int. obchodě nabízeny jsou do APL, zlata a diamantů. APL mé sídlo ve Spojených arabských emirátech a hlavní zisky pro investory plynou z jejích developerských aktivit v emirátech, Asii a Americe. Zlato je záležitostí JAR, Ruska a myslím Brazílie a dalších menších producentů a diamaty jsou opět JAR, Siera Leone, několik dalších Afirických zemí, Rusko a pár států v Asii a Americe

  Odpovědět

 • MHMO

  24 března, 2008

  Vždy když čtu nadšené příspěvky „stávajících“ uživatelů těchto Ponziho systémů, ježí se mi vlasy hrůzou na hlavě. Kolik dašlích neznalců se nechá nachytat???
  Ono pár let zpátky také všichni básnili o programu Tourex, jak na tom krásně vydělávají a nyní má již několik tisíc lidí opět oči pro pláč, protože marně cca devět měsíců čekají (a stále naivně doufají) na proplacení svých kuponů…
  Nenechte se mýlit tím, že v prvních dvou, třech pěti letech opravdu peníze vyděláte. Drtivá většina lidí, která do podobných systémů peníze dala, dostala v prvních dvou, třech obrátkách své „zisky“. Tyto společnosti mají velice dobře naplánovanou strategii a „dolet“ tohoto letadýlka a ono kdyby mělo spadnout po dvou, třech letech, tak se nevyplatí věnovat mu tolik energie. Stačí se poučit z historie a příkladů, které máme kolem.
  Vždy by mě zajímalo, proč tyto firmy vůbec hledají vklady od soukromých osob? Proč když mám tak skvělý plán, si tyto peníze prostě normálně na svůj podnikatelský záměr nevypůjčím a nenechám si know-how pro sebe. Je to jednoduché. Peníze těchto lidí jsou právě tím „výdělkem“.
  Tak nám vysvětlete jako člověk investování znalý, jste přeci burzovní makléř, jak je těchto výnosů „garantovaně“ dosahováno….

  Odpovědět

 • OTTO

  24 března, 2008

  Těchto zisků je dosahováno z pronájmů, nebo prodeje nemovitostí na jejichž výstavbě se APL jako developer podílela ať už měla minoritní nabo majoritní podíl v daném projektu.Další garantovaný příjem je carry trades.
  Z tohoto generuje APL největší zisky.
  Další oblasti jejích činností jsem popsal v dřívějších příspěvcích.
  Co se týče burzy tak APL teď v únoru 2008 dostala bankovní licenci na provozování investiční banky která již několik týdnů funguje ve Švýcarsku takže mimo jiné výhody z tohoto plynoucí bude moci ještě více profitovat z carry trades obchodů kterým se věnovala ještě před získáním bankovní licence a zahájením činnosti investiční banky.
  Děkuji že máte takovou starost o peníze investorů , ale upřímně na všechno nové jsem vždy slyšel tuny urážek a lží a pak když vše fungovalo lidé dělali jako by před tím, nic neříkali a ti s největším pocitem viny řekli-no měl jsi štěstí.
  To se pak vždycky musím smát.
  Myslíte, že sem si APL neprověřil???
  Myslíte že jsem nebyl osobně v Dubaji a nestrávil hodiny rozhovorem s lidmi z APL když jsem chtěl vědět jak vzniká zisk, jaké jsou garance, co se stane když APL, zkrachuje, zmizí, bude podvedena někým jiným atd. a kdo mi zaručí, že to bude tak jak lidé z APL říkali že to bude atd. atd.
  Opravdu si myslíte že jsem úplně blbej???
  Dal jsem do APL několik milionů Kč, tak jsem chtěl mít jistotu

  Odpovědět

 • Mario

  24 března, 2008

  V tom případě nezbývá říct nic jiného než GRATULUJI. A popřát hodně štěstí.

  Odpovědět

 • Anonym

  24 března, 2008

  Nezlobte se na me, vazeny „OTTO“, ale kdyz uz vsechno vite, vsechno znate, vsude jste byl… a jeste mate tu potrebu to sdelovat ostatnim, proc se tedy nepodepisete? Vas projev pusobi velmi duveryhodne. ;-))
  P.S. Ale hlavne ze mate tu jistotu. Hodne stesti. 😉

  Odpovědět

 • OTTO

  25 března, 2008

  Vážený pane Traxlere, asi došlo k omylu a vy jste moje příspěvky nečetl pozorně.
  Pokud jste z nich nabyl dojmu, že všechno vím, všechno znám a všude jsem byl, je tento dojem mylný.
  Investujeme je o investování a chtěl jsem si udělat obrázek o typu investorů, kteří tuto stránku navštěvují a proto jsem napsal pár příspěvků do diskuze a čekal na reakce.
  Vy ostatně sám nejlépe víte jaká cílová skupina navštěvuje tyto stránky a docela pěkně jste to ve svém článku přirovnal k piramidě.
  Co se týče toho,abych se podepsal tak jsem to udělal a pokud vám tolik schází moje příjmení tak upřímně řečeno moji důvěryhodnost nezvýší ani nesníží zveřejnění přijímení, ale obsah mých příspěvků v diskuzi. Osobně si myslím, že když Josef Novák napíše do diskuze záležitosti, které o něm něco vypovídají tak to o něm budou vypovídat úplně stejně jestli se podepíše Josef, nebo Josef Novák.
  A úpně na závěr chci říct, že si svojí částečné anonimity cením a vyhovuje mi, necítím potřebu zveřejňovat přijmení.

  Odpovědět

 • Anonym

  25 března, 2008

  Pokud jde o pyramidu, tak to si me asi pletete s jinym Honzou. Jinak uz jsem si svuj obrazek o duveryhodnosti Vasich textu udelal a vice zde nehodlam ztracet svuj cas. Jeste jednou a naposledy preji hodne stesti.

  Odpovědět

 • Jakub-sinjakupre

  25 března, 2008

  Jsem s váma. NEdivím se, že jste při takové částce si ověřil všechny fakta až v Dubai. Já jsem začal na minimální investici a neměl jsem možnost si to jet do Dubaie ověřit, ale zkrátka jsem to riskl, šel na pár přednášek a musím říct, že tak férové jednání jako ze strany APL nemáte ani v bance na přepážce.Co se slíbí, to oni splní.Pan Hartmann velmi dobře ví co dělá a co dosud slíbil ( pro zdejší „odborníky“ nemožné) to splnil. Jsem rád, že jste se tu našel aspoň vy pane „Otto“, který se směje stejně jako já, když slyší s prominutím pitomce co tvrdí, že APL potřebuje licenci od ČNB a stokrát jim člověk může vysvětlovat, že nejsou na území ČR a nepotřebují ji. Tady máme v CŘ enormní bandu hlupáků, závistivců a Ti největší závistivci jsou v ČNB.

  Odpovědět

 • OTTO

  25 března, 2008

  Udělal jste dobrou věc že jste dal peníze do APL. Christian je férový člověk a co slíbil vždy splnil. Pořádek však dělá přátele a tak jistě víte, že všechny vklady i garantovaný měsíční výnos 3% je krytý částkou 600 milionů euro, které by švýcarská banka která tento depozit spravuje začala rozesílat na účty investorů tedy jejich vklady a 3% za každý měsíc. To se samozřejmě nestane, ale uznejte je to také férový přístup když člověk ví, že ikdyby se stalo cokoliv vydělá jen 3% za každý měsíc. Určitě víte jak se Bawag bank prezentuje se svými 3,55 % ROČNĚ protože to je nejvíc ze všech bank. Samozřejmě pro normální vklady. Dejte 5 a víc milionů a seženete banku která vám dá 5% možná víc. Už přez měsíc má Christian bankovní licenci a jeho investiční banka ve švýcarsku bude věřím, že už od dubna nabízet pro nás investory velice zajímavé produkty. Budete koukat!!! Moc se na to těším.
  Co se týká ostatních lidí, upřímně řečeno je třeba je chápat. Před stovkami let řekl Galileo že země se otáčí okolo slunce a chtěli ho zabít, Kolumbus věřil, že země je kulatá a lidi o něm říkali, že je blázen, první lidé kteří věřili, že člověk bude moci létat byli taky terčem pošklebků a urážek a mohl bych pokračovat příklady z dnešní doby. Vždy když někdo dělá něco co je nové, neznámé, budí to přirozeně strach a nedůvěru a většina lidí místo , aby řekla tomu nerozumím, nedokážu to posoudit tak řeknou jednoduše, že je to blbost, podvod atd.
  To samé se říkalo o kupónové privatizaci jestli si pamatujete. To je blbost, podvod, vždyť logicky jak ti někdo může dát 10 ticíc za kupónovku za kterou dám jen 1000 kč??? V tom bude nějakej háček atd. Je lehčí říct to je blbost a podvod, než přiznat, že o tom jsem ještě neslyšel a nedokážu posoudit jak to je. Já nevím všechno a stává se mi, že narazím na záležitosti, které mě vyrazí dech a jsou pro mne nepochopitelné a musím přiznat ano tomu nerozumím, nikdy jsem o tom neslyšel a je to pro mně nepředstavitelné, ale zárověň dodávám, řekni mi o tom více, chci to pochopit, chci vědět jak to funguje, chci se vzdělávat. Je to o myšlení. Po přečtení knihy myšlením k bohatství od Napoleona Hilla jsem zjistil, že moje myšlení potřebuje generálku. Ještě nejsem u konce, ale změny, které už se povedly způsobyli v mém životě vítané změny. Těším se na další změny k lepšímu, protože život beze změny je cestou k zakrnění a smrti. Změny bolí, ale vyplatí se. Tak jsem se trochu rozpovídal, neberte to tak, že myslím, že potřebujete změny atd. to víte vy sám nejlépe protože váš život máte ve vašich rukou vy. Dřžím palce, vytrvejte.

  Odpovědět

 • Realista

  25 března, 2008

  Souhlasím s Vámi v tom, že člověk se musí pořad vzdělávat. Je ale dobré se také učit i z historie. Protože pak člověk zjistí, že to, o čem si myslí, že je nějaký nový zázrak, je vlastně už 100 let stará věc. Obdobných geniálních investičních projektů už bylo strašně moc. Přehled největších lze nalézt na http://en.wikipedia.org/wiki/Ponzi_scheme. Je to sice anglicky, ale pro tak zkušeného makléře to asi nebude žádnou překážkou.
  Pro ty, co anglicky neumí, stručné shrnutí v pár větách.
  Každý Ponziho sytém vždy funguje spolehlivě a bez problémů vyplácí všechny svoje závazky až do okamžiku času (t), kdy najednou skončí. Problém je v tom, že nikdo nikdy neví, kdy nastane osudný čas (t), zda zítra, za týden, za měsíc, za rok nebo za 10 let – viz historie. Během té doby se daří i díky takovým jako Vy, získávat další naivní klienty, jejichž počet roste geometrickou řadou a z jejichž vkladů se vlastně vyplácí všechna plnění. Navíc celý systém je umocňován jednou lidskou vlastností – slepou touhou po bohatství. Takže naivní člověk nejdříve do takové akce nedůvěřivě vloží 1000 a obdrží 3000. Důvěra stoupne. Vloží 5000, dostane 15000. Důvěra roste o to víc. …. vloží 1000000 …. nastane čas (t) ….. a nedostane nic.
  A o to větší tragedií je to pak pro ty naivky, kteří si ten 1000000 půjčí například v bance na 10% úrok s vidinou 3000000, zastaví svůj barák nebo byt, a pak přijde čas (t). Ale jak říká staré přísloví: „Každý strůjcem svého štěstí“. Takže hodně štěstí, třeba stihnete bezpracně zbohatnout ještě před časem (t).

  Odpovědět

 • Jakub

  26 března, 2008

  Rád bych s váma prohodil pár řádků pomocí e-mailu pokud jste ochoten? Můj mail je sinjakupre@seznam.cz

  Odpovědět

 • zurter

  11 dubna, 2008

  „23. 3. 2007, 19:47
  Tourex – Ja osobne sporím na Tourex programe Freizeit Club International, kde je garantom švajčiarska banka a pri vklade 1000 Euro mi za 6 rokov vyrefundujú životné náklady vo výške 2095 Euro, a to pravidelnými polročnými splátkami na vkladnú knižku v Tatra banke. V prípade krachu svetovej ekonomiky alebo znovuvzniknutiu železnej opony a tak mi dajú „len“ vklad plus 8% zo zisku za neuskutočnené obdobie, to mám podpísané. “
  A viete čo teraz klienti Tourexu dostanú ?? Veľke h… a ako to mali krásne garantované !!! . Bohužiaľ už staršie články, kde je rozpísané ako Tourex 100% garantuje vrátenie vkladu na nete nie sú, ale je to presne to isté , papier a zmluva znesú všetko. Tak nebuďte blbci !!!

  Odpovědět

 • Loki

  11 dubna, 2008

  Dobrý den,
  je o problémech Tourexu někde více info? Docela by mě to zajímalo. Děkuji.

  Odpovědět

 • Huhu

  24 dubna, 2008

  Diskuse nespokojených klientů Tourex:
  http://www.tourex.webgarden.cz/tourex/diskuse-na-tema-tourex.html
  Bohužel starší diskuse byly bůhvíproč smazány. Ale myslím, že i tady si uděláte obrázek.

  Odpovědět

 • Repre 121

  28 dubna, 2008

  O tom,že byla diskuse smazána něco svědčí….,asi mocipáni už to nesnesli číst…..

  Odpovědět

 • Olin

  28 dubna, 2008

  Chtělo by to založit nové stránky…,kde bude diskuse pokračovat …

  Odpovědět

 • oerees

  14 května, 2008

  Nová diskusia : http://tourex-trx.webgarden.cz/diskuze-2/diskuze-o-techto-strankach.html

 • pavel

  19 července, 2008

  Pan OTTO, chci se zeptat jestli ta švýcarská banka už existuje a když jo jak se jmenuje. Čím je těch 600 milionů euro v bance krytých? To je hotovost v bance? Jakou mám jistotu, že moje peníze i s výnosem dostanu spátky?
  Dík za odpověd.
  pavel

  Odpovědět

 • daishi

  16 listopadu, 2009

  Dobrý den, pane OTTO. Rád bych se informoval jako naprostý laik, jeslti je možné investovat do APL také z pozice drobného investora,tj. např 100tis. Kč. Děkuji
  daishi1@seznam.cz

  Odpovědět

 • roko

  21 května, 2008

  Dobry den, pisete ze jste tam byl, ja tak zjistuju a nemuzu najit jejich presnou adresu, ani vyhledavac mi neukazuje sidlo jejich firmy…

  Odpovědět

 • OTTO

  22 května, 2008

  All Property Limited
  Fairmont Tower, Sheikh Zayed Road
  7th Floor kancelar c. 712, P.O. Box 65886
  Dubai, U.A.E.
  fon: 0097-14-312-4095
  fax: 0097-14-312-4098
  mail: office@all-property-dubai.com
  internet: http://www.all-property-dubai.com
  Pozdravujte Christiana

  Odpovědět

 • roko

  22 května, 2008

  Jsem myslel buhvi jak nemaji velkou spolecnost a ono je to jedna kancelar…Jste hustej, vykaslete se na ty ostatni pisalky…

  Odpovědět

 • OTTO

  22 května, 2008

  Oni maji velkou spolecnost i velkou kancelar. Vsak uvidite sam.Nenapsal jsem schvalne kolik kancelari na tom patre je

  Odpovědět

 • Arti

  17 června, 2008

  co tohle?
  http://www.gp-bestproducts.com/
  úplně dole ta adresa?

  Odpovědět

 • afdfe

  19 června, 2008

  S474N píše:Jak jsem tak googloval, tak jsem zjistil, ze vono „kancelar“ (spise asi pokoj) s cislem 712 uziva vic firem :mrgreen:
  http://www.prosperity-uae.com/contact/default.asp
  http://clcemirates.com/contact_us.htm
  http://www.dubaipremier.net/html/la_riveria_tower.htm
  Jenom se to lisi cislem POBOXu, opravdu zajimave.
  BTW: pan OTTO urcite blbej neni, jenom to bohuzel u ostatnich predpoklada, ze budou hlupaci
  Vidíte a takýto klamári ako pán OTTO Vám tu oblbujú mozgy !!!!!

  Odpovědět

 • gotvaldof

  5 února, 2010

  zdravim vsechny investory,co vyuzívají ve svuj prospech plne APL-me vytahlo z velkych problemu,díky umeni nekolika zkusenych lidí,kterí jsou svobodni a kontrolnim uradum co z nas delaji ovecky(nase banky,fin ustavy)to vadí,nebot se vymykaji síle jejich, ČR TAK PROORSTLE KORUPČNÍ POLITICE JAK VELKYCH TAK OSTATNÍCH FIREM…
  V bance platime rocne kolik? kolik vydela skutecne banka,a kolik vydela jejich klient? to si polozme… APSL MA OD PYRAMIDY VELMI DALEKO,JAK SE PÍSÍ CLANKY… MAM VELMI DOBRE OSOBNI ZKUSENOSTI… A STAT? ROCNE 15% NA DANÍCH ZISKA… TAK KDE JE PROBLEM??? :O) SMARGD

  Odpovědět

 • Milos

  31 března, 2008

  Pridam jen trosku. V APL jsem rok a navic v jinych „pochybnych“ spolecnostech. Do diskuzi nepisu, ale tam blabol Daniela Kuchty je opravdu sila. Typicky clanek cloveka, ktery snad studoval ekonomku, ale bez tahaku nema sanci. Asi je to pripad bankovni urednice, ktera mi nedavno telefonovala, ze mam spatne ulozene penize a nabizela nejaky balicek za 2-3% rocne. Me, ktery pod 10% mesicne uz rok nejde. Proboha at tito chytraci nekam zalezou a v klidu si pocitaji penizky. My, co riskovat chceme, vime ze o penize muzeme prijit. Prisel jsem o dost v akciich na paku a byla to manipulace po cesku, s vedomim nasich uradu. Koho tedy stve, ze APL dela velke zisky? Banky a stat. Proto ten tlak a brnkani na nervy. Ale mame sily (investice) rozlozene, vypadek jedne spolecnosti bolet nebude, protoze jedu v dalsich, jeste vynosnejsich nez je APL:))) A Kuchta at si pise co chce:) (milos, kovanda10@centrum.cz

  Odpovědět

 • OTTO

  31 března, 2008

  Každý svého štěstí strůjcem.
  My se s deseti procenty měsíčně tedy 120% ročně a více poperem.
  Ostatní se musí zase poprat s 3,5% ročně v bance, když inflace je 5,7%, nebo pár procenty navíc než nabízí banky pokud své peníze nenechají ležet na účtu a zainvestují je.
  Výnosům nad 10% ročně většina lidí nevěří takže většina výnosů lidí je do 10% p.a.
  Oni si říkají lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše, ale my si říkáme to samé. Taky koukáme na holuba na střeše, ale náš vrabec je to co ostatní považují za holuba na střeše.
  Miloši ten mail je kovanda10@centrum.cz ???

  Odpovědět

 • milos

  31 března, 2008

  Ano, mail kovanda10@centrum.cz plati. Zverejnil jsem ho, protoze jsem zvykly nosit kuzi na trh a do diskuzi bezne nepisi, protoze je ztrata casu vysvetlovat napr statnim zamestnancum a lidem predem porazenym neco o investovani. Udelal jsem vyjimku. A co se tyka mych jinych riskantnich aktivit, nebojim se zapojit i treba rodinu, ale kazdy musi nahlas prohlasit: Vim, ze o penize muzu prijit:)) Ted mohu s cistym svedomim dat na verejnost jen jednu bezrizikovou a vynosnou akci (i pro lidi bez kapitalu), a to tzv. duchodovou reformu v CR. Milos

  Odpovědět

 • Jarin

  31 března, 2008

  To udělám i já, tak proč ne APL.

  Odpovědět

 • Milos

  31 března, 2008

  Tady se zacina pekne vyvijet. Zda se, ze treba Petr by rad videl stav nasich kont. Ale to se nestane, mohl by se zhroutit:) Ale opravdu vazne, kazdy mame jiny pohled a jine zkusenosti, tady se 2 tabory tezko shodnou. Je pravda, za nam, kteri jsou v APL jiz v plusu, se to mluvi o poznani lepe. kovanda10@centrum.cz

  Odpovědět

 • OTTO

  31 března, 2008

  Dá se udělat i více s menší či větší jistotou, že to tak bude dlouhodobě, ale je to práce a ta vyžaduje čas a úsilí.
  Když mám peníze v APL tak mám cca 10% měsíčně ale bez práce, bez mého času a úsilí. Čas a úsilí mohu věnovat jinde, třeba rodině. Práci mám jako zábavu s volnou pracovní dobou

  Odpovědět

 • OTTO

  31 března, 2008

  Můžete se cítit pohodlně, protože jak jsem už psal nevěří tomu cca 90% lidí takže, nejste bílá vrána :o)
  Tipněte si kolik lidí je chudých a kolik bohatých?
  Bohatých je 7%. Jak vidíte střední vrstva nám skoro vymřela. Stali se z nich chudí, nebo bohatí, ale většinou chudí.
  PS: Být chudý v západních zemích je samozřejmě docela OK oproti 65% obyvatel planety žijících v katastrofálních podmínkách.
  Pro ně je už to, že člověk má byť trochu peněz navíc, které by mohl zainvestovat, nebo s nimi udělat cokoliv jiného známka bohatství

  Odpovědět

 • wertz

  20 května, 2008

  Niečo podobné si potom budete čitáť za pár mesiacov, rokov Vy boháči:
  http://ekonomika.idnes.cz/diskuse.asp?iddiskuse=
  A080520_975782_ekonomika_pin&reakce=24192570

  Odpovědět

 • Jarin

  31 března, 2008

  Já tedy vůbec závistivcům nazávidím, každému podle jeho zásluh:))))))))

  Odpovědět

 • Petr

  2 dubna, 2008

  Diky. Pise se, ze CNB vydala vyrovani proti APL. To nejak verejne? Na jejich strankach jsem totiz nic nenasel. Kde to mohu hledat?

  Odpovědět

 • Milos

  2 dubna, 2008

  Na tvuj dotaz je nejlepsi odpoved z jine diskuze, kterou jsem nasel. Jedna slecna dobre popsala vzniklou situaci. Jestli tedy jsi v APL, nenech se vykolejit a rozhodni se podle sebe. CNB je logicky proti APL. Ktery stat by stoji o odliv penez? Cituji tedy tu slecnu:
  Zdravíčko,
  hned na úvod Vám povím, že investuji do Dubaje – prostřednictvím All Property Ltd – jsem spokojená
  Osobně jsem volala do ČNB, abych ověřila jejich stanovisko:
  Pan P.Z. mi sdělil, že prohlášení, které vydali není založeno na žádném prověřování. Prý se jedná o názor pracovníků ČNB, kteří usoudili za vhodné varovat veřejnost před APL z toho důvodu, že se jim zdají výnosy z investic příliš vysoké. Nikoho z APL se však nedotazovali, nic neprověřovali. Když jsem jim sdělila, že dělají zbytečně negativní reklamu APL, která své závazky plní na 100%, zaznělo v telefonu, že je ze strany APL vlastně vše v pořádku, protože nemá na území ČR žádnou pobočku a žádné investiční služby neposkytuje. Tudíž mi pan P.Z. odsouhlasil, že vlastní tvrzení ČNB je nepravdivé, protože APL žádný zákon neporušuje.
  Poté jsem se ptala, zda pan rozumí financím a zda si uvědomuje, že společnosti v ČR, kterým sama ČNB udělila licenci, dokáží vygenerovat např. 60% ročně, s rizikem pro investora samozřejmě. Nebudu dělat reklamu těmto společnostem, ale naznačím, že se jedná o investice do akcií, komodit, opcí, forexu či CFDs – pákový systém, kdy skutečně lze dělat velmi zajímavé zisky, ale i propady…
  Nebo fakt, že za rok vzrostla pouze cena zlata o 46%, jak by pak nebylo možné dělat i vyšší zisky?
  Na to mi pan P.Z. nedal uspokojivé odpovědi. Celý telefonát s ním byl ale velice příjemný a pozitivní. Vzájemně jsme si popřáli hodně úspěchů…
  … pro mě neočekávaný rozhovor … sám mluvčí z ČNB popře relevantnost prohlášení ČNB – asi jsem měla štěstí na upřímného člověka. Ale na druhou stranu ve mě ČNB nevzbuzuje takovou autoritu, jakou bych v ní chtěla mít – bez faktických údajů je schopna vydat prohlášení za kterým si nestojí a ještě to neoficiálně přizná – proto doufám, že někteří pracovníci ČNB začnou do All Property investovat a na revanž udělají APL reklamu pozitivní…

  Odpovědět

 • Petr

  3 dubna, 2008

  Tomu se dá těžko věřit 😀 Řekl bych, že dotyčná je z APL 🙂

  Odpovědět

 • OTTO

  3 dubna, 2008

  Zavolejte tedy sám.
  Je to zadarmo na čísle 800 160 170 a nebo pošlete email mluvčí ČNB paní Ing.Pavlíně Bolfové na pavlina.bolfova@cnb.cz
  Ověřit správnost údajú je možné na http://www.cnb.cz

  Odpovědět

 • Milos

  3 dubna, 2008

  OTTO, tady je to opravdu marne ztracet cas s lidmi jako je tem Petr. On odpovedi ani necte! Ta slecna psala jasne, ze je v APL! Nebo je Pert z CNB:) Myslim mu budeme muset zaslat Performaci. Ale stejne nechapu, co dela na webu „INVESTUJEME“ kdyz se o investovani nezajima a je z nej citit strach z rizika ale ve skutecnosti urcite tise zavidi. Mizim t teto diskuze. Milos

  Odpovědět

 • OTTO

  4 dubna, 2008

  Asi máš pravdu.
  Chudoba a blbost jsou věčné

  Odpovědět

 • Burger

  5 dubna, 2008

  Pane Otto, to co tady pisou nekteri zavistivci, je mi celkem jedno…Sam jsem v APL, cetl spoustu clanku, taky se rozhodoval…Jen me zajima jedna vec, jak je to s tim, ze jsou kryti 600 mil. Euro? Da se to nekde overit? Protoze to si myslim, je dobra zaruka vseho, nez to co mluvi CNB, a lidi, kteri v zivote neinvestovali a maji porad z neceho strach!!!

  Odpovědět

 • naivni

  5 dubna, 2008

  🙂 jisteze da, vzdycky vam muzou predhodit nejaky vypis z uctu – nejlepe s hlavickou nektere svycarske banky. Kdo by tomu pak neuveril, ze? 🙂

  Odpovědět

 • David

  5 dubna, 2008

  Vaše přezdívka Naivní k vám velmi sedí, ale měl by jste ji rozšířit na Naivní a hloupej.
  Nemyslete si, že všichni lidi jsou tak blbí jak vy a uvěří cáru papíru. Vy jste asi jeden z těch co dal peníze do kampeličky a je nasranej, že dodnes nic nedostal, ikdyž za vklady do 400 tisíc ručil stát.
  Pane naivní díky, že jste mě tak rozesmál.
  Smích je léčivý tak prosím, napište ještě něco.

  Odpovědět

 • OTTO

  5 dubna, 2008

  Pokud jste v APL jak píšete tak nechápu, že toto nevíte. Napište na apl-dohnal@seznam.cz a Karel vám vše pošle.

  Odpovědět

 • Petr

  5 dubna, 2008

  No joo, už je to tedy. Pan „OTTO“ se tu objevil jen proto, aby hájil svojí společnost 😀 Nevěřte slibům anonymům!

  Odpovědět

 • OTTO

  5 dubna, 2008

  Pokud by to byla moje společnost jmenoval bych se Christian Hartmann. On je zakladatel a majitel.
  Nejsem Christian Hartman a APL není moje společnost.
  90% lidí tomuto projektu nevěří.
  To že patříte mezi těch 90% nevěřících mě nevadí.
  Všichni nemůžou být bohatí, někdo musí péct rohlíky, opravovat auta, sekat trávníky, čistit bazény, vytírat zem v supermarketu, dělat ředitele v našich firmách atd.
  Zkrátka jak si kdo ustele tak si i lehne.
  PS: Velmi mě pobavilo, když jsem si přečetl, že anonym Petř vyzývá k tomu,aby lidé nevěřili slibům anonyma Otty.
  Napište ještě něco srandovního, na to máte evidentní vlohy. Tím by jste se mohl živit. Možná jste lepší než slavní baviči z televize a někteří si vydělávají velmi pěkné peníze i bez APL.
  Přemýšlejte o tom Petře. OTTO

  Odpovědět

 • Petr Černý

  5 dubna, 2008

  😀 Vy jste vážně k smíchu, nejhorší je, že věříte všemu, co píšete. Myslíte si, že je věrohodnější antijméno napsané capslockem? OTTO, to není ani řádné české jméno.
  Upřímně, Vy si vážně myslíte, že může někdo s APL zbohatnout? 😀 Já jsem rád, za své investice, kterým věřím, které jsou transparentní a o kterých vím, že pokud nebude apokalypsa, tak je uvidím, což určitě nemůžu říct o společnosti, která si říká APL. OTTO, Vaše příspěvky jsou lidem k smíchu, všemi deseti hájíte APL, i když tajně v duši tušit musíte, že to není to pravé ořechové a pokud ne, tak vymazání mozku u Vás je bohužel ve finální fázi. Hezký večer a přeji krásné sny s očekáváním vysokých zisků u APL 😀

  Odpovědět

 • OTTO

  5 dubna, 2008

  Tolik vás zasáhlo to PS-ko s anonymem, že jste svoji přezdívku rozšířil na Petr Černý?
  Píšete, že máte investice, kterým věříte a já vám to chválím.
  Většina lidí peníze utratí za pasiva a na investování jim nezbývá. V tomto jste jak je vidět vyjímka takže ještě jednou vás chválím.
  Píšete, že pokud by byla apokalypsa tak by jste o peníze přišel. Jak je to možné???
  Píšete, že moje příspěvky jsou lidem k smíchu a já s vámi souhlasím jen zčásti. Jsou k smíchu cca 90% lidí. Vy jste jeden z nich. Máte svoje investice, které splňují všechno co podle vás mají splňovat, možná jen výnos by mohl být trochu větší.
  Jsou různé typy investorů od nejkonzervativnějších po investory investujících do vysoce rizikových instrumentů.
  Vy jste si vybral takovou míru rizika, která vám sedí a tomu odpovídá i výnos a já si vybral to co sedí mě a tomu odpovídá i výnos.
  Mě už APL vydělalo několik milionů, které jsem si převedl na své konto v ČR a finančnímu úřadu vůbec nevadilo, že daň co sem platil, byla se zisků v APL. Jak je vidět stát je rád za každou korunu ať je vydělaná jakýmkoliv legálním způsobem.

 • Petr 2

  14 dubna, 2008

  Do učené polemiky se zapojím jen tím, že znám prokazatelně českou rodinu, ve které se každý prvorozený syn jmenuje Otto.

 • Burger

  14 dubna, 2008

  A co tiom chcete jako rict? Ja nevim, proc se vzdycky najdou lidi co pisou kraviny, ktere jsou mimo vec…

 • Zoro

  27 května, 2008

  Demente

  Odpovědět

 • Burger

  6 dubna, 2008

  Jsem v APL kratce, a tak to bohuzel nevim, jen vim, ze jsou kryti…dekuji za radu, hned tam napisu…Diky

  Odpovědět

 • OTTO

  6 dubna, 2008

  V pohodě, jen vám poradím, abyste toto u jakékoliv další investice prověřoval jako první, než někam dáte peníze. Lidi toho napovídají.
  Důvěřuj, ale prověřuj!!!
  Přeju pěkný večer

  Odpovědět

 • Burger

  6 dubna, 2008

  Dobry vecer, ja vim, ze bych to mel overovat jako prvni, ale ja to mel od takoveho zdroje (vyborny znamy + financni poradce), ktery by me nepodrazil, a navic ma v tom sam spoustu penez…No dostal jsem odpoved od pana Dohnala a ten me jenom odkazal na stranky APL pod AGIP podminky,a ze APL nebude nad ramec tohoto zverejnovat zadbe detaily garanci…Dekuji

  Odpovědět

 • OTTO

  7 dubna, 2008

  Bude to asi tím, že vás nezná a nemůže si ověřit jestli jste investor a navíc tyto informace většina investorů má.
  Možná je to tím, že se teď vrátil z Austrálie a má hodně práce co se mu tady ČR nahromadila co byl pryč.
  Asi vám to váš známý v tom spěchu zapoměl zajistit, nebo nepovažoval za důležité, aby jste tyto info měl, když si je můžete kdykoliv zpětně vyžádat, ale z mého pohledu je to to první co by se mělo s každým novým investorem probrat.
  Já to mám o to jednodušší, že díky mě nikdo v APL není a tak se nemusím o nic starat.
  Moji známí se věnují ještě výnosnějším investicím a v APL je na jejich gusto malý výnos, který sami nemohou aktivně ovlivňovat, což jim vadí.
  Asi víte, že APL má roční výnos přez 800% a my dostanem cca 200%
  Pan Hartmann to vymyslel, zorganizoval, realizoval, zajistil garance a vydělává nám peníze, aniž by jsme museli hnout prstem tak si zaslouží odměnu, za svou práci.
  Na schůzky jsou zváni pouze zaregistrovaní investoři a jejich přátelé.Identita investorů je ověřována podle občanského průkazu, osobního ID a hesla tudíž se jedná o uzavřenou společnost, kde je možno probírat interní záležitosti.
  Požádejte svého známého co vám to doporučil ať vám vše potřebné zajistí.

 • :-)

  7 dubna, 2008

  Začíná to vypadat jako sekta :-). Pokračujte, to mě zajímá ;-).

 • last_lancer

  17 září, 2008

  Presne to same me napadlo.. Zni to jako nabozenstvi… Myslim, ze pan Hartmann zacina mit status pana Nedotknutelneho a Neomylneho…

 • Radek

  17 září, 2008

  Je to pochopitelné. Jeho investorům už nic jiného než víra nezbývá :-).

 • Burger

  7 dubna, 2008

  Dekuji, poptam se…Ono vsechno bylo opravdu velmi na rychlo, jelikoz v CR se zdrzuju jen par dni v roce…

 • OTTO

  7 dubna, 2008

  To bude asi tím.
  Nevidím v tom úmysl.
  Pozdravuju do ciziny a přeju jen dobré.

 • Burger

  14 dubna, 2008

  Dobry den, jeste jsem se chtel zeptat na jedno…Jak to vidite s datem 14,11, 2009? Myslim, ze tohle je velk datum co se cele APL tyce? Protoze vlastne do te doby je vsechno jisteno, ale co bude potom? Mate na to nejaky nazor? Urcite by me zajimal…

 • OTTO

  14 dubna, 2008

  Do 14.11.2009 je garantovaný výnos 3% měsíčně. Od 15.11.2009 do 14.11.2011 bude další dvouleté období s garancí minimálně 3%.
  Je to běžný postus stejný jako u garance úrokové sazby u hypoték.
  U developerských projektů, zlata a diamamtů z čehož plyne většina zisků pro APL potažmo pro nás investory je tato garance na 2 roky a následně prodlužována o 2 roky.
  Od vedení APL je to moudrý krok. Na čím delší dobu někdo garanci dává tím větší riziko podstupuje a prezentuje se jako větší blázen a kaskadér.
  Já osobně bych úvítal, kdyby garance byla jen na 1 rok.
  Na druhé straně je třeba říct, že za celou historii APL nebyl výnos nikdy tak nízký tedy 3% měsíčně. Za březen 2008 byl výnos 9,6% což by jste měl v mBank za dva a půl roku. Já to mám za jeden měsíc

 • Burger

  15 dubna, 2008

  Takze v APL nemaji v umyslu to po tomto obdobi zabalit? Je to jen proste o garancich…dekuji

 • OTTO

  15 dubna, 2008

  To v úmyslu nemají a také nemají v úmyslu slibovat to co by potom nemohli dodržet. Zhodnocuje investorům peníze už skoro 15 let. Myslím tím investorům kteří mu dali milion eur a víc.
  Výnosy byli velmi pěkné a hlavně vyplacené.
  Jsem rád, že APL dalo možnost i malým investorům dosáhnout na tyto výnosy. Já osobně milion Eur ještě nemám, takže bych do APL peníze dát nemohl.
  Jen z ČR je od malých investorů v APL přez 30 milionů euro což vydá za vklady několika velkých investorů.

 • Burger

  16 dubna, 2008

  Nejak to ted nechapu, prece nejsou na trhu 15 let…A prece nemusite mit milion abyste mohl do APL investovat…

 • vašek

  16 dubna, 2008

  jak je to se zdaněním? když peníze odešlu z účtu do emirátů,třeba 5000 Eur,tak to nikoho asi vzrušovat nebude,horší až mi přijde z Emirátů na účet třeba 15000Eur,to budou mít hned na finnančáku starosti kde jsem k tomu přišel a hned pěkně zdanit!

 • ToMM

  5 června, 2008

  Vážení, chtěl bych vnést můj názor do dané diskuze. Jsem majitelem jedné společnosti, která se zabývá realitním a fin. trhem a na p.Hartmana mám svůj názor. V těchto diskuzích nejde ani tak o to, kdo má pravdu, či jakou má „pravdu“, ale o to, jak toho druhého zkritizovat. Já stojím na straně OTTY, protože má svůj názor, nikomu ho nevnucuje a investice mu vychází. Zatímco ostatní pana OTTU jen uráží a vulgárně napadají. Já sám uvažuji o investici právě do Hartmanovi společnosti. I specialisté z jedné nejmenované společnosti, která se zabývá fin.poradenstvím jako takovým, investují právě do Hartmana. Názor na danou investici může mít každý jaký chce, ale prosím, jste lidé, tak se podle toho chovejte a reakce pište slušně a nebo si je nechte pro sebe. Přeji hodně úspěchů a zdravím pana OTTU (tomm.such@centrum.cz)

  Odpovědět

 • FL

  5 června, 2008

  OTTO je tady nejvetsi rizek, mezi tou bandou zdejsich hadajicich se neuspesnych prodavacu, pardon, poradcu. Je zvlastni,ze ti manazeri a reditele kterym to jde a berou pul mega a vic mesicne, nemaji na takoveto hovadiny cas ….a prece se prodava:-))

 • Sinjakupre

  28 dubna, 2008

  Ano, je z APL stejne jako já. Znám ji a je to slušná mladá slečna. Pouze se informovala jak to doopravdy je a dala na svět pravdu. Někteří nedokážou přenést přes srdce, že ČNB je někdy proti všemu lepšímu co není na její straně.

  Odpovědět

 • godprosperity

  4 dubna, 2008

  „Nevěřte slibům velkých zisků“ presne tak, protoze nemuze byt kazdy bohaty. Bohati zarabaji na chudich. Kteri nechteji byt chudy, at si prohlednou stranky http://www.godprosperity.com.
  Prosim, piste mi jenom ti, kteri si precetli knihu od Kyiosakiho Cashflow nebo Chudy tata, bohaty tata.
  S pozdravem Jan Beles
  776 215 236

  Odpovědět

 • Petr

  4 dubna, 2008

  Ty jsi vtipálek 😀 Co se to tedy s tou reklamou za poslední dobou stalo? 🙂

  Odpovědět

 • rozumnej

  4 dubna, 2008

  Ježiš..další podvodník, který chytraří a naučil se pár vět z Kyiosakiho a schovává se za jeho myšlenky, aby zlanařil ovečky do stáda a pořádně je voholil v pochybných kšeftech.

  Odpovědět

 • vašek

  16 dubna, 2008

  když budu mít to štěstí a přijde mi hromada EUR z emirátů do naší banky na můj účet.Podléhá to dani se zisku?

  Odpovědět

 • mike

  14 ledna, 2009

  pokud jde o APL, daní se zisk 15% daní z příjmů,finanční úřad toto bedlivě hlídá.

  Odpovědět

 • george

  20 dubna, 2008

  Neví někdo něco o společnosti „godprosperity“,nabízejí stejné podmínky investic jako APL?

  Odpovědět

 • OTTO

  20 dubna, 2008

  Nabízejí mimo jiné i investici do APL

  Odpovědět

 • Sinjakupre

  12 května, 2008

  Godprosperity není společnost, ale soukromá osoba doporučující finanční produkty atd.

  Odpovědět

 • george

  21 dubna, 2008

  Diky za odpověd i za vaše minulé příspěvky dozvědel jsem se přesně to co jsem potřeboval.Chtěl jsem se ještě zeptat nevite něco o chystané bance pro klienty APL o které mluvil na semináři pan Hartmann minule v Brně.Jinak do APL jsem investoval a chtěl bych investici navýšit a jsem spokojený.

  Odpovědět

 • OTTO

  21 dubna, 2008

  Pan Hartmann na schůzce v Brně na začátku března 2008 říkal, že dostal bankovní licenci, říkal jméno banky atd. a že během 4-6 týdnů začně fungovat.
  Věřím, že pro nás má připravené velice zajímavé produkty, kromě těch o kterých se již v březnu zmiňoval.

  Odpovědět

 • george

  25 dubna, 2008

  Díval jsem se na dlouhodobou tabulku měsíčních výnosů APL od 5.měsíce 2006 a obchodovalo se sedm dní v týdnu asi do října potom zhruba do poloviny prosince šest dní a dál jenom pět dní až do dneška.Jde mi jen o to,že nemůžu někomu říct že se obchoduje šest dni v týdnu jak je napsaný v podmínkach APL.Můžete mi odpovědět?díky

  Odpovědět

 • OTTO

  25 dubna, 2008

  Obchoduje se 7 dní v týdnu, ale ne ze všeho je zisk hned ten den.
  Developerské projekty nejsou hotové za pár dní ikdyž v Dubaji je podle některých odhadů více jak 50% všech jeřábů světa a na stavbách se pracuje non stop 7 dní v týdnu.
  APL generuje zisky i z obchodování na forexové burze, ale to je pouze doplněk.Více jak 75% zisků APL plyne z ostatních činností.
  Zisky které vzniknou o víkendu se samozřejmě přičtou k těm co vznikly v pondělí.

  Odpovědět

 • pragma

  9 května, 2008

  Dobrý den pane Otto, přečetl jsem si celou diskuzi na netu, zaujaly mne Vaše příspěvky. Trochu mam zkušenosti s (TRX, APL, IP), ale rad bych ziskal jeste vetsi rozhled o moznostech investovani a vubec. Byla by mozna s Vami komunikace na pragmafin@centrum.cz
  Diky Pavel Z. (43)

  Odpovědět

 • Kazalin

  28 dubna, 2008

  Do APL jsem investoval v listopadu 2007, po 14. týdnech jsem si část zisku nechal „na zkoušku“ zaslat na můj účet v ČR. Vše funguje bez obtíží,stejně jako převod EUR na CZK, proto jsem zainvestoval větší část finančních prostředků, které by se 100% jistotou na termínovaných vkladech a jiných podobných produktech úročili velmi pomalu. Co se mi na APL líbí je kontinuelní zisk, možnost disponovat s vkladem i se ziskem po lhůtě 14, 9 nebo 6 týdnů.
  Jsem velmi spokojen.

  Odpovědět

 • Kel

  13 listopadu, 2008

  jsi spokojen ale hloupy! jsi presne ten koho APL potrebuje..musim se smat:))…prave, zisk jsi si na zkousku vybral( vklad ne, jen zisk, ale i kdyby v letadle bylo tou dobou jeste zrejme dost penez, jak je tomu ted je tezke odhadovat) A co jsi udelal potom? Presne to, co se dalo ocekavat, znasobil si svuj vklad, a o to jim presne jde! neni problem ti vyplatit urok, kdyz pak nalijes novy money. a takhle se chova vetsina lidi! smula pro ne az prijde den D!!

  Odpovědět

 • parez11

  2 května, 2008

  Proč , ???
  Jsou lidé kteří tomu věří?
  A jsou Ti co tomu Nevěří,??
  Jednoduchá odpověď.
  Jde jen o peníze a konkurnci.

  Odpovědět

 • Roman Brouček

  9 května, 2008

  Rád bych upozornil na to, že se v řadě případů jedná spíš o zprostředkovatelské společnosti, které zajišťují mimobankovní úvěry ať už pro soukromé osoby nebo drobné podnikatele. Zdroje finančních prostředků pocházejí většinou od konzervativních klientů, kteří se spokojí třeba s úročením 5% per annum, ale funguje zde lepší likvidita. Není potřeba roční vázanosti vkladu (funguje jen 2 měsíční výpovědní lhůta) a hlavně není potřeba, aby se vkladatel stal „družstevníkem“ se všemi nevýhodami, o kterých družstevní záložny v reklamách už moc nemluví. Záruky přebírá zprostředkovatel. Nevím, zdali by takové chování posvětila ČNB. Já jsem služeb takovéto společnosti využil a po té, co mi před rokem zamítly banky uvěr, jsem se dostal k penězům. Zprostředkovatel mi vysvětlil všechny své náklady, které jsem pak ověřil se svým fi. poradcem a dopočítali se na RPSN lehce pod 9%.To není přece špatné. Nemusí jít vždycky o podvod!!

  Odpovědět

 • Josef

  9 května, 2008

  Dobrý den, jaké jsou nevýhody toho být družstevníkem?

  Odpovědět

 • Hokran

  19 května, 2008

  Vážený pane Otto, jste děsný mluvka a zasloužíte si, aby Vás vyšachovali z APL. Asi se rád předvádíte a myslíte si bůhví jak nejste informovaný a chytrý, ale pan Hartman by z Vás radost neměl. Ať si každý myslí co chce, investuje nebo neinvestuje kam chce nebo nechce. Nechápu proč Vám to tak vadí, že ten systém investování tak rozpitváváte a hájíte. Každý člověk má přece svobodnou vůli jak se rozhodnout. Proč jim vnucujete opak.

  Odpovědět

 • Jarolímek Petr

  22 května, 2008

  Nedávno mě kamarád lanařil do společnosti Lyoness, prý distribuují také pojistky od ČP. Je to multilevel? Prý je to o hodně lepší než Amway a prý lze distribuovat i produkty v rámci sítě Tesko.

  Odpovědět

 • Caster

  26 května, 2008

  Lyoness mne taky zaujalo. Mám jen základní informace. MLM to opravdu je, i když s trochu jinou strukturou, kterou jsem ještě i jiných neviděl. Myslím, že je to zajímavá příležitost a nebylo by od věci do společnosti jen investovat…

  Odpovědět

 • sojka

  26 května, 2008

  Je to velice zajímavý systém a ráda vše vysvětlím.Ozvěte se – monika.svatosova@volny.cz

  Odpovědět

 • Roman

  20 září, 2008

  Pokud se chcete dozbědět o tomhle systému více kontaktujte me na E-mailu broz.mroz@seznam.cz nebo icq 236734616 Rád vam z čimkoliv pomužu a poradím.

  Odpovědět

 • roman

  20 září, 2008

  Rád vám poradim z čimkoliv a pokusim se najít Odpovedi na všechny vaše otazky. a nedělam to pro peníze ale pro radost mě to prostě baví.

  Odpovědět

 • bon

  27 května, 2008

  Zajima me jedna vec, pusobi APL i v jinych zemich nebo lanari lidi jenom z CR? Stranky maji vicejazycne, ale vi nekdo jestli maji schuze i jinde nez v CR? Dekuji

  Odpovědět

 • bon

  12 června, 2008

  No je videt ze cela diskuze utichla a nikdo mi nedokaze odpovedet na muj prispevek nahore…Co se da delat

  Odpovědět

 • Kolemjdoucí

  13 června, 2008

  Jak zarobit za 2000 Eur slušný balík.
  představme si, že se sejde několik kamarádů – nefachčenků a vymyslí další odnož ponziho systému.
  Princip :
  nebudeme nic vymýšlet, okopírujeme hlavní lákadla z TOUREXU a dotáhneme ho k dokonalosti. (švýcarsko, dubaj, zlato, diamanty,zázračný investor z Německa, který se rád podělí o své zisky, samozřejmě s čechama a pod. jsou pojmy, které jsou IN). Založíme 2 společnosti, jednu někde v EVROPĚ (HSBC …), druhou v Dubaji (APL), dáme do toho 2000 EUR. Teď zbývá najít zázračného mága, který bude množit peníze v Dubaji (černoští kouzelníci už neletí, bude to pan Hartmann). Nyní každý vložíme např. 25 000 Eur a necháme je v systému po dobu 6 měsíců. Po tuto dobu nám investice virtuálně povyskočí (7-9% měsíčně) např. na 40 000 EUR, větší část základu si pošleme domů (to jsou naše skutečně vložené peníze např. 20 000 EUR pošleme jakoby domů) a virtuálně máme připravený dostatečný základ pro další akci(20 000 EUR je virtuálně, ve skutečnosti jen 5000 EUR). Nyní pozveme volavky na prezentaci, kde jim ukážeme náš zázračný projekt a kolik už jsme vydělali a jak jsme si poslali investici zpět a všechno zázračně funguje. To, že tyto lidi chceme obrat jim samozřejmě nesdělíme, tak jako to, že peníze jsou pouze virtuální. Samozřejmě nezapomeneme sdělit, že je to jen pro vyvolené, je tajná dohoda mezi ČNB a APL a pod. Další princip, pokud budou volavky zvát další volavky a tyto volavky budou platit peníze do systému, můžeme si posílat peníze domů z virtuálního vkladu (jsou to již skutečné peníze od volavek). A samozřejmě se všude chlubit a pasovat se na roli zasvěcených investorů. Jediný problém je v tom, že rychlost tohodle systému je závratná a jede se pořádně z kopce, vždyť za rok by chtěly volavky již vyplatit minimálně celou vloženou částku. Ale jsme v ČR, kde kvete závist a lidé nemyslí, místo toho, aby si po vzoru nefachčenků poslali peníze zpět, mají pořád málo a virtuální peníze naskakují a to je podpoří v dalších vkladech a tímto prodlouží životnost ponziho systému. Vcelku jednoduché a geniální, samozřejmě v poměru 10:90 ve prospěch nefachčenků a prohru volavek. Cílem je nalákat hodně volavek a moci si přeposílat hodně moc peněz. A když to krachne, myslíte si, že doženete někoho z nefachčenků k zodpovědnosti. Kdepak, Ti pouze zdokonalí ponziho systém do další podoby. A když se někdo ptá opravdu jak to funguje ? Samozřejmě výmluvy ve stylu oddálit pád. Žádné výroční zprávy o hospodaření společnosti, žádné audity, pouze registrace za blbých 1000 EUR na společnost, která v případě krachu ručí pouze 1000 EUR. No není to pecka. Samořejmostí je alespoň slušná znalost psychologie, v případě čechů stačí minimální, komunismus se podepsal výrazně. Očekávám křik zmanipulovaných volavek o tom, že je to samozřejmě jinak a zázračný Němec je dobrodinec.

  Odpovědět

 • Kolemjdoucí

  13 června, 2008

  Ještě k pádu a případné zodpovědnosti.
  Kamarádi nefachčenka jsou krytí, pouze poukazovali na skvělé výnosy z dob minulých, podívejte se jak jsme si v minulosti nádherně namnožili virtuální peníze, my to nikomu nedoporučujeme, pouze poukazujeme na to,jak nám to v minulosti nádherně fungovalo, ono to krachlo, ale vždyť jste podepsali, že souhlasíte a rozumíte podmínkám! A kde je to zlato a 100 % krytí našich investic ve švýcarské bance ? Na tuhle otázku to bude chtít trošku zapřemýšlet a vymyslet nějaké spiknutí bank vůči APL, třeba že zlato ukradli z trezoru pracovníci banky nebo něco podobného.

  Odpovědět

 • OTTO

  13 června, 2008

  Opravdu jsem se velice dobre pobavil.
  Tesim se na dalsi vase prispevky :o)

  Odpovědět

 • Kolemjdoucí

  17 června, 2008

  Tak tomuhle snad už nikdo neuvěří
  http://www.gp-bestproducts.com/
  přečtěte si dole adresu
  Arti našel na udávané adrese úplně jinou společnost, zajímalo by mne, kolik lidí bude v plusu jako v TOUREXU, příště až budete zase zakládat další APL ponziho společnost, tak si tu kancelář aspoň pronajměte, ale ono 2 x 1000 EUR je opravdu pakatel a nač si dělat problémy s placením nějaké kanceláře skrz adresu, stačí uvádět svou společnost na adrese úplně jiné firmy.To opravdu nemá chybu.
  A to ještě tvrdíte, jak má APL pronajmuté celé patro. Teď už jenom stačí aby si někdo na dovolené v SAE na tu adresu zajel a udělal fotky.
  A propo ty defibrilátory bude teďka asi hodně lidí potřebovat, aby to zase rozdýchali. Jestli si zase někdo vzal úvěr a virtuálně množil ???

  Odpovědět

 • Kolemjdoucí

  17 června, 2008

  Re to OTTO, pane OTTO, vy jste se nám nepochlubil, že Vám srdíčko vynechává a jezdíte si do SAE kupovat defibrilátory, a že Vás to chytlo zrovna v 7. patře té budovy a upadl jste do kómatu a procházel jste se ve virtuálním světě po celém 7 patře a všude kolem Vás bylo napsáno APL a dokonce jste dělal s těmito lidmi rozhovory a oni Vás přesvědčili o celé této investici. A ještě mi dodejte, že jste se s nimi bavil česky, a je hotovo. A pak jste dostal pecku, defibrilátor zareagoval, vy jste ho zaplatil a šupky dupky domů. Teď jste zase pobavil vy mne a docela hodně.

  Odpovědět

 • Kolemjdoucí

  17 června, 2008

  Pouze zkopíruji příspěvek pana OTTY ze dne 24.3.2008 14:23
  Nechci nic říkat, ale asi jste si Vaší 2 větou od konce sám zadpověděl. Žádná banka ve švýcarsku, dokonce ani kancelář v Dubaji, tak kde jste to teda pane OTTO byl ? Asi nákup toho defibrilátoru ? Pan OTTO a APL for ever !!!
  Těchto zisků je dosahováno z pronájmů, nebo prodeje nemovitostí na jejichž výstavbě se APL jako developer podílela ať už měla minoritní nabo majoritní podíl v daném projektu.Další garantovaný příjem je carry trades.
  Z tohoto generuje APL největší zisky.
  Další oblasti jejích činností jsem popsal v dřívějších příspěvcích.
  Co se týče burzy tak APL teď v únoru 2008 dostala bankovní licenci na provozování investiční banky která již několik týdnů funguje ve Švýcarsku takže mimo jiné výhody z tohoto plynoucí bude moci ještě více profitovat z carry trades obchodů kterým se věnovala ještě před získáním bankovní licence a zahájením činnosti investiční banky.
  Děkuji že máte takovou starost o peníze investorů , ale upřímně na všechno nové jsem vždy slyšel tuny urážek a lží a pak když vše fungovalo lidé dělali jako by před tím, nic neříkali a ti s největším pocitem viny řekli-no měl jsi štěstí.
  To se pak vždycky musím smát.
  Myslíte, že sem si APL neprověřil???
  Myslíte že jsem nebyl osobně v Dubaji a nestrávil hodiny rozhovorem s lidmi z APL když jsem chtěl vědět jak vzniká zisk, jaké jsou garance, co se stane když APL, zkrachuje, zmizí, bude podvedena někým jiným atd. a kdo mi zaručí, že to bude tak jak lidé z APL říkali že to bude atd. atd.
  Opravdu si myslíte že jsem úplně blbej???
  Dal jsem do APL několik milionů Kč, tak jsem chtěl mít jistotu

  Odpovědět

 • bon

  18 června, 2008

  Tak to jsem celkem prekvapeny, jelikoz nekdo tady zminil ze maji velkou kancelar atd. A ono tam ta adresa opravdu figuruje na tech strankach…Ja sam mam penize v APL a tak jsem opravdu zvedav reakci na tento postreh…lidi piste co o tom vite

  Odpovědět

 • Arti

  23 června, 2008

  no konecne si meho příspevku nekdo vsiml, hodne dobre jsem ho schoval,muj znamy tam ma taky penize,tak jsem zvedavy jak se to vyvine, je ale pravda ze mit penize nazbyt tak bych to asi riskl, cim driv clovek zacne tim driv je na nule, a pak uz ho to nemusi tak mrzet. preji vsem co tam maji penize aby to opravdu bylo vse ok jak nejdyl to pujde.

  Odpovědět

 • OTTO

  1 července, 2008

  Docela mne pobavili vase spekulace o tom jak je to s velikosti kancelare APL a jak je mozne ze jste nasli jine firmy sidlici na stejne adrese.
  Napsal jsem ze APL je velka firma a ma i velkou kancelar.
  Take jsem napsal ze jsem schvalne nerekl kolik kancelari na patre je.
  Vylozili jste si to tak jak se vam to hodilo do kramu.
  Takze pro poradek : APL ma v Dubaji 7 kancelari.
  Sidlo spolecnosti na zminene adrese je virtualni kancelar takze pan Hartmann tam neni.
  Muzu vas ubezpecit ze firem ktere tam maji sidlo jsou desitky.
  Kdyby vam neslo jen o blafy od pocitace ale o pravdu tak si tam zavolate a sekretarka vas prepoji na mobil pana Hartmanna a domluvite si schuzku v kancelari.
  Ve virtualni kancelari jak znamo schuzky neprobihaji takze by jste se s nim setkal v jedne ze 6-ti dalsich kancelari ktere v Dubaji APL ma.
  Omlouvam se ze jsem to nenapsal polpate rovnou a mohlo to vrhnout stin neserioznasti na APL.
  Co se tyka mne tak me je to fuk protoze jsem tam byl, videl jsem co jsem videl, mluvil jsem s lidmi se kterymi jsem mluvil a co si o tom kdo mysli je jen jeho vec a svobodna volba.
  A vy stouralove mam navrh- blizi se cas dovolenych tak si nekdo udelejte dovolenou dv Dubaji, je tam krasne a super levne se tam nakupuje. Letenka i hotel vyjdou od 12 tisic nahoru coz je srovnatelne s jakoukoliv jinou dovolenou na kterou chcete jet.
  Zavolejte do kanclu, nechte se prepojit na pana Hartmanna domluvte si s nim schuzku, potkejte se s nim, mejte neprijemne otazky jako jsem mel ja, chtejte dukazy, jistotu, zaruky atd. atd a pak o tom tady napiste.
  Dalsi pozitivum je ze budete mit vyjimecnou prilezitost jet se podivat na retail park DA VINCI ktery bude APL stavet. Asi vas to bude sokovat ale je to statni zakazka a podrzte se vyberove rizeni vyhralo APL.
  Kdo by to byl rekl ze???
  Kazdopadne lette tam, protoze tohle je jen moje slovo proti vasim spekulacim a posmechu.
  Posmivat se umi kazdy ale overit si neco a potom mluvit to umi jen lide kterych ja si vazim.
  Chovate se jako kluci.
  Vy si ani nezaslouzite byt bohati pokud se nezhodlate zmenit.
  Arogance k bohatstvi nepatri a vy jste arogantni a to vam neslusi.

  Odpovědět

 • Michal

  7 července, 2008

  Otto, moji znami v Dubaji byli, 4 lide co maji v APL nainvestovano celkem hodne penez, zadnych par tisic eur… mluvili se sekretarkou a ta ukazala na jedny ze ctyr neoznacenych kancelari a rekla ze toto je APL. Dvere byly zamcene… Skoro denne chodili za tou sekretarkou a zkouseli se skoro 3 tydny domluvit s Hartmannem na schuzce, ale bezuspesne… Takze to vzdali a po dobre uzite dovolene v Dubaji si prevedli sve penize zpet domu.
  Ja osobne jsem mluvil s Hartmannem na poslednim seminari. Tvrdil mi, ze ma od Centralni banky SAE na papire informaci o tom, ze Spariho ucty jsou zmrazene a investori Blue chipu uz nikdy penize nedostanou. To se neprokazalo (transfer vyzkousen nekolika desitkami lidi). Hartmann s Dohnalem mi vsak do oci tvrdili, ze maji na to dukaz a ze nam ho poslou… nestalo se tak ani po nekolikanasobnem urgovani. Jen meli zbytecne plane reci na seminari. Je to skoda, Hartmann s tim vubec nemel vychazet na svetlo. Tim akorat prichazi o duveru a ja zacinam uvazovat o relokaci sve investice.
  Co se tyce tech „zaruk“ a auditu… Taky mi do oci rikal, ze dukazy o tech zarukach nam doda. Mesic uplynul a nic nemame… Co se tyce udajneho auditu u Masters legal accountants (jak to vzdycky tvrdil Dohnal na seminarich tak tahle firma jim delala audit), tak jsme si zjistili, ze zadny audit jim nedelali, jen nejake poradenske sluzby. Hartmann mi na to osobne tvrdil, ze to pry nikdy nerikali… pritom je to uvedene v jejich prezentaci… Moc rad bych se s Vami, Otto, spojil a vyjasnil si urcite nejasnosti ohledne APL. Sami s kolegy investory bohuzel narazime na urcite informacni bariery (dane predevsim panem Hartmannem), za ktere se jiz nemuzeme dostat a vidim, ze vy mate lepsi konexe nez my. Mohl byste mne prosim kontaktovat na mail airmt@seznam.cz? Dekuji predem

 • OTTO

  7 července, 2008

  Tak za prve neoznacena kancelace tam nejsou. To za prve.
  Za druhe sekretarka ma v popisu prace predavat vzkazy a prepojovat hovory na mobil pana Hartmanna.
  Pribehu vasich znamych nemohu verit.
  Jedine vysvetleni co me napada je ze se bud chovali nevhodne a sekretarka se s nimi nechtela bavit a samozrejme nepredala ani vzkaz, nebo vasi znami neumeli anglicky a sekretarka nevedela co po ni chteji.
  Kazdy clovek ktery zavola do kancelare je dotazan jestli chce nechat panu Hartmanovi vzkaz nebo na nej chce prepojit.
  To si muze kdokoliv kdykoliv vyzkouset.
  A ze se nebyli 3 tydny domluvit s Hartmannem na schuzce to uz je pro me opravdu z rise pohadek.
  Podivejte nevim jak to probihalo, ale tento pribeh je pro mne nerealny.
  Nicmene je mozne ze se tak stalo. Pak je ale otazka kde vasi znami udelali chybu.
  PS: Uz samotna poznamka ze po neuspesnych pokusech se 3 tydny s Hartmanem sejit si privezli sve penize zpet svetci o tom ze tento pribeh je lez.
  Kdokoliv chce investovat penize do APL musi se nejprve zaregistrovat do HSBC dubai trade. To se deje vyplnenim registracniho formulare kde vyplni osobni udaje cislo uctu atd a posle oskenovane osobni doklady. Pak posle ze sveho osobniho uctu registracni poplatek.
  Pote muze investovat do APL a to se nedeje tak ze priveze kufr penez do kancelare APL v Dubaji ale opet vyplni registracni formular s osobnimi udaji, cislem uctu atd a oskenovane osobni doklady. Dale posle ze sveho osobniho uctu castku kterou chce investovat a uvede specificky symbol ktery mu APL pridelilo podle ktereho bude v APL vytvoren na jeho jmeno poducet.
  Pisete ze mate sam penize v APL tak vite jak to funguje.
  Myslim ze si z vas vasi znami delaji legraci

 • Anonym

  7 července, 2008

  Dobrý den, také jsem zkoušel přibližně před týdnem telefonovat panu Hartmannovi. Telefon zvedla sekretářka, která mě ochotně přepojila – telefon ale pouze vyzváněl a po chvíli spadl zpět do kanceláře. S omluvou, že pan Hartmann není dostupný, se mě ptala, zda chci nechat vzkaz, že mi zavolá. Asi jsem neměl říkat, že jsem z médií, neboť se mi dosud neozval…

 • OTTO

  7 července, 2008

  Je pravda ze je momentalne pan Hartmenn hodne vytizeny kvuli developerskemu projektu Da Vinci par desitek km od Dubaje ale ma rozpracovany jeste projekt v Omanu ktery vyzaduje jeho osobni ucast na jednanich.
  Par minut na telefonat si ale udela vzdy takze spojit se s nim je mozne.
  PS: Spravny novinar rekne ze je novinar az kdyz ma informace nebo napsany napsany clanek.
  Zavolejte znovu a reknete sekretarce ze chcete investovat do APL.
  Az budete mluvit s Hartmannem mejte neprijemne otazky ohledne garanci, zaruk, portfolia APL, sponziho systemu, proc je kancelar virtualni a kde ma normalni kancelar, ohledne jeho banky v SAE i druhe banky Austo Swiss investment atd. atd.
  Hlavne mu nerikejte ze jste novinar.

 • Anonym

  7 července, 2008

  Proč bych si s ním nemohl popovídat jako novinář? Skrývá snad něco?

 • OTTO

  8 července, 2008

  Neskryva nic ale novinari ho jen okradaji o cas proto by se vam stalo opet to co uz se vam stalo.
  Kdyz chce neco mediim sdelit sdeli to na tiskove konferenci

 • Michal

  8 července, 2008

  Tomu rozumim a chapu to. Jak jste psal, novinari jej okradaji o cas.
  Co se tyce tech znamych, tak nevim uplne podrobnosti jak to tam v Dubaji probihalo, ale nemam pochyb ze by neumeli anglicky, spise to byl ten scenar, ze se mu nedovolali nebo Hartmann nemel cas.
  Penize si samozrejme prevedli az doma, na zaklade onoho formulare, o kterem jste mluvil 🙂 asi to vyznelo tak, ze jim penize vyplatila sekretarka haha 🙂 samozrejme ze ne, slo o standardni cestu vyberu. Duvod k tomu byl ten, ze ztratili duveru – ty dvere byly opravdu bez oznaceni APL (at si tam ma Hartmann jen virtualni sidlo, ale at tam proboha aspon da nejake oznaceni! tohle je do nebe volajici!) a nemohli se s Hartmannem sejit. Nevim jestli neudelali prohresky vuci slusne komunikaci, ale vzhledem k tomu, ze to nejsou nejaci burani tak snad ne 🙂
  Jinak chtel jsem pred casem jet do Dubaje sam (uz jsem tam sice byl, ale pred vstupem do APL 🙂 ale udajne se Hartmann nebude bavit s nekym kdo tam nema alespon 100 tisic eur. Takto na me pusobil i pri osobnim rozhovoru na seminari, takze se mi nechce verit, ze by byl ochotny se schazet s kdekym a dokazu i pochopit, ze nema na to cas. Ovsem ti vyse uvedeni znami tam treba maji dohromady vetsi financni obnos.

 • aweqer

  23 července, 2008

  Vôbec by ma neprekvapilo , keby pán OTTO bol pán Hartmann, alebo niekto z jeho najbližšieho okolia.

 • fma-danko

  9 září, 2008

  ale zabudnite na taku myslienku, ved pan Dohnal je Karel…

 • http://apl.webnode.cz/

  12 října, 2009

  http://apl.webnode.cz/

  Odpovědět

 • RichardKait@seznam.cz

  21 prosince, 2008

  To si děláte legraci?

  Odpovědět

 • last_lancer

  17 září, 2008

  Vypada, ze kancelar #712 ve Fairmont Tower je skutecne hodne okupovana 😉 Zatim jsem nasel 8 firem, ktere v te kancelari pusobi.. Vypada to tak, ze pan Hartmann asi nema na najomne, proto zvolil zajimavej sharovaci model, pri kterem e o kancelar deli s dalsima 35-40 lidma 😉
  Ja mam taky nejake $ v APL, ale nedal jsem tam vic nezli 1/15 svych aktiv, proste to beru jako investici s extremnim rizikem a taky se k ni tak stavim. Tvrzeni panu OTTO nebo Jakub o tom, jak todlecto je zpusob, jak se zivit, je smesne. Taky mi pripada snaha pana OTTO vypisovat sahodlhe clanky o APL a Hartmannovi ako mimoradne podezrela, kdyby to byl jenom obycejnej spokojenej investor, tak by se na to vyflakl a nechal ostatni stupidni neverce tlachat, co chteji. Vsadim dalsi 1/15 svych aktiv na to, ze pan OTTO je v APL zapleten jinak, nezli jenom jako investor..

  Odpovědět

 • kolemjoucí

  19 září, 2008

  Nechci Vám kazit radost, ale na jiných fórech už dostala AutorkaP rozum a píše že z investicí zkončila a přesunula ji jinam. Že by po půl roce dostala rozum. Konec letadla se blíží, jako obvykle 10 % lidí vydělá na úkor 90 % kteří prodělají. Už někdo vyděl účetní uzávěrku letadla ?

  Odpovědět

 • RichardKait@seznam.cz

  21 prosince, 2008

  …přesně tak,kdo tomu nevěříať tam běží…Mám hodně kamarádů jež tratili v „garantovaných“ fondech 40% i více procent ,tak vlezli do APL…a jsou spokojeni…peníze domů chodí…o co tady jde?

  Odpovědět

 • Anonym

  22 prosince, 2008

  Nevím, až příliš mi to připomíná případ Madoffa – také byli investoři dlouho spokojeni. A pak přišli o 50 mld. USD…
  http://www.investujeme.cz/kratke-zpravy/pripad-podezreleho-financnika-bernarda-l.-madoffa/

  Odpovědět

 • Kel

  13 listopadu, 2008

  Presne tak jak pisete!!

  Odpovědět

 • lila

  13 června, 2008

  působí i v SR, Německu, Maďarsku a Rakousku.

  Odpovědět

 • bon

  13 června, 2008

  Takze tam taky jezdi a maji schuzky jako u nas?

  Odpovědět

 • Marcel

  1 listopadu, 2008

  Dělají semináře pouze v V ČR, konkrétně v Brně na různých hotelech, kam jezdí vedení APL, jinak nikde v žádném dalším státě, asi by jim v jiných zemích „pšenka“ tak nekvetla. Němci by si více informací zjistili o svém „soukmenovci,“ než to udělají Češi nebo Slováci. Není potřeba chodit daleko pro příklad:
  Je zajímavé, když kliknete na doménu APL http://www.all-property-dubai.com
  že majitelem není ředitel společnosti p.Christian Hartmann, jak by logicky měl být. Stačí mít známého programátora a ten vám hned zjistí, co každý po kliknutí na doménu neuvidí.
  Namísto toho, jak níže vidíte, tuto doménu vlastní rakouský občan p. Manfred Urbanetz, který měl do r. 2006 firmu CONTRAIN v Rakousku. Tato již dva roky neexistuje. Takovéto údaje by zde člověk opravdu nečekal … Je to přinejmenším divné.
  Spíše by zde měly být vidět další náležitosti, jako např. sídlo firmy, atd., ale nejsou.
  Whois Server Version 2.1 at whois.tmagnic.net
  Database contains ONLY .COM, .NET, .TV, .CC domains.
  Owner Contact:
  APL –
  APL
  Dubai 1
  Dubai, Dubai, VU
  Punycode Name: all-property-dubai.com
  Unicode Name: all-property-dubai.com
  Admin Contact
  APL –
  APL
  office@all-property-dubai.com
  Dubai 1
  Dubai, Dubai, VU
  phone: +97.1507857492
  Technical Contact
  Contrain Urbanetz
  Contrain
  manfred@contrain.at
  Aflingerstrasse 13a
  Voels, 6176, AT
  phone: +43.69910019916
  Zone Contact
  APL –
  APL
  office@all-property-dubai.com
  Dubai 1
  Dubai, Dubai, VU
  phone: +97.1507857492
  Record expires on: 2009-05-07 00:00:00
  Domain servers in listed order:
  ns1.server-routing.com 217.195.34.107
  ns2.server-routing.com 217.195.33.197

  Odpovědět

 • Marky

  18 července, 2009

  Ahojda,dneska mi jeden fin.poradce poradil,at dávám své peníze do firmy all-property-dubai.Prý když žádám o hypotéku,kterou mi bohužel ještě nechtějí schválit,tak po investici sem prý vydělám a budu mít základ..máte prosím s touto firmou nějakou zkušenost?I za malou informaci děkuji..Marky

  Odpovědět

 • Zoro 608 978 999

  28 července, 2009

  Jako finančnímu poradci by mi vedení naší společnosti určitě netolerovalo doporučovat investici do APL , ale pokud máte zájem, podělím se s Vámi o své 14 měsíční zkušenosti klienta.
  Volám neomezeně po celém světě, takže postačí, když mně jen prozvoníte nebo pošlete sms.

  Odpovědět

 • kolemjdoucí

  12 října, 2009

  MArceli, mýlíte se. Semináře se konají i v německu a rakousku. Pravda je že v brně jsou největší, ale jen pro to že zde nejpočetnější členská základna.

  Odpovědět

 • perský princ

  10 ledna, 2010

  tak to vypadá, že APL po dobu 10 dní rozdělí zbyteček peněz na účtech pro své naháněče a sbohem a šáteček.
  Odeslat příspěvekod JePeSk 8. 1. 2010 20:32
  Píšou, že potřebují ještě 10 dnů na to, aby zametli všechny stopy, zlikvidovali podnik a někam se schovali.
  http://www.all-property-dubai.com/cz/newsletter.pdf
  více na:
  http://forum.finexpert.cz/viewtopic.php?f=312&t=302147&sid=c14ef571fd53758d4cbcd36cffe94896&all=1

  Odpovědět

 • Jakub

  2 září, 2008

  Zajímalo by mě, pane Kuchto, (pokud je to vůbec Vaše jméno), kolik Vám platí za ty pomluvy na APL a podobné společnosti. Nemyslím Váš novinářský plat, (pokud jste novinář, protože i ve Vašich „projevech“ jsou gramatické chyby), ale ty firmy, které už spoustu lidí okradly a o kterých mlčíte jako hrob. Já za rok (13 mšsíců) u APL vydělal přes 94% vkladu a u KB 5.4% a u ČSOB 5,7% na termínovaných vkladech. Je zapotřebí další komentář?

  Odpovědět

 • Kel

  13 listopadu, 2008

  ale to jsi vydelat klidne mohl…ja ti virtualne pripisu treba 200%…ale ty prachy nikdy neuvidis, pokud nebudes tak inteligentni a to asi nejsi, ze bys je vybral dokud muzes…tak tu nezvatlej!

  Odpovědět

 • vejos

  26 listopadu, 2008

  já se přikloním k těm optimistů, protože ty mje peníze jsou zcela jistě reálné a bez problému vždy dorazí na konto.

  Odpovědět

 • roman

  11 září, 2008

  Viděl jsem tu že se celkem dost lidi zajima o Lyoness pokud by jste chteli vědět vic stači napsat na moje icq rad odpovim a poradim ja uz v tom jsem pul roku a nebudu nikomu tvrdit ze vam to za tydne od registrace vyděla 16 000 protoze to zalezi na kazdem jak to dokaze ostatnim lidem podat a vysvětlit jim ze kdyz nakupuji diky lyoness tak je to pro ne vyhodnejsi ale znam cloveka ktery uz tech 16000tydne vydělava sice uz mel dost vysoky kapital predtim ze sve firmy ale ted ma pasivni prijem a to je uplne neco jineho.moje icq 236734616 budu rad kdyz napisete…

  Odpovědět

 • petr

  4 ledna, 2009

  mam zajem o spolupraci,jsem v anglii
  email-globalemporiumltd@googlemail.com

  Odpovědět

 • obchodnik

  6 ledna, 2009

  je mozny, ze jsou jeste porad hloupi lidi? evidentne jo

  Odpovědět

 • roman

  6 ledna, 2009

  proč hloupi?zaleží na každém jaky ma život…nebo jaky si ho chce udělat.nevim oroč by měl byt hloupy ten kdo chce ušetřit nebo si něco malo přivydělat?Zajímá mě vaš duvod k tomuto usudku…

  Odpovědět

 • hanny

  16 ledna, 2009

  Tady je vidět, že Vy o Lyonessu nemáte ani páru, protože, kdybyste o tomto trochu víc věděl, tak nemůžete tohle napsat.

  Odpovědět

 • Anonym

  16 ledna, 2009

  Je to zajímavé, nicméně nabídka je poměrně chudá. Navíc v části obchodů by by to bylo podle povídky

  Odpovědět

 • Anonym

  16 ledna, 2009

  Chyba se vloudila

  Odpovědět

 • Anonym

  16 ledna, 2009

  Zajímavé, ale nabídka obchodů je chudá. Navíc mi není jasné proč kupovat benzín u Shellu když kupříkladu na Čepru nebo u chrámu konzumu mám litr cca o 2 – 4 Kč levněji, přičemž kvalita je stejná. Až bude Lyoness skutečně rozlezlé všude, pak to možná bude mít pozitivní efekt pro moji peněženku.

  Odpovědět

 • Ondřej Záruba

  17 ledna, 2009

  V-power je V-power!

  Odpovědět

 • Anonym

  27 ledna, 2009

  Mno, ale ta cena, můžu tankovat V-power nebo natankovat 95 a doladit to aditivem, výsledek je stejný a o něco levnější.

  Odpovědět

 • Roman

  19 ledna, 2009

  Ano v tomhle mate pravdu, že v nějakém městě je např. třicet obchodu které jsou registrováné u lyoness a někde ani jeden pokud tam neni Tesko nebo interspar… ale začal jsem s tím docela brzo po rozjetí v čr a mužu říct že jestli že jsem na začatku viděl že je registrovaných v cele čr jen par obchodu tak jsem tomu nedával naději a teď?podivejte se sami i kdyby jste si chtěli postavit dům tak seženete u lyoness vše od zednika, cihlu, pisku až po tašky na střechu a proto se to vyplatí byt registrovaný když nemužete nic ztratit tak proč by ne?A hlavně to ještě nekončí ale naopak začíná a nechci vidět kolik obchodniku se bude registrovat po reklamě v ČR.Lidi uvědomte si kde vam dají peníze za to že u nich nakoupíte to co opravdu potřebujete a nevnucují vam výrobky ktere jsou teprve předražené a ne o dvě kč jako u šelu ale o stovky kč, jedině u lyoness z každeho nákupu peníze zpět.Jsem rád že mě známý do toho registroval a jedině mu za to mužu poděkovat a ne jen ja ale i spousta lidí ktere jsem diky němu registroval ja a pomohl jim tak ušetřit ročně několik tis.Kč

  Odpovědět

 • Tomas1603

  26 ledna, 2009

  Benzín se nemusí tankovat jen u SHELLu mužeš využít take TESCO poukazky.Nejen že je tam benzín levnejší ale ještě ušetříš několik procent přes lyoness system.

  Odpovědět

 • Roman

  26 ledna, 2009

  Ano přesně tak na to bych malem zapoměl… diky za připomenutí

  Odpovědět

 • ALE

  30 ledna, 2009

  Cilem kazdeho z nas by melo byt vytvorit si pasivni prijem, cim driv tim lip. Nebo se snad chcete spolehnout na to ze se o vas postara stat, nebo snad váš zamestnavatel, až nebudete moct pracovat?
  Neznam jednodussi zpusob jak s tim zacit, nez ze zefektivnite svoje nakupy, Udelate je tak jako tak, nebo nekdo z vas nepotrebuje jist? Cely zivot budete koukat jen na jednu televizi? chodit v tom same obleceni? nikdy nepojedete na dovolenou? Jednodussi uz to snad ani byt nemuze, nehledejte v tom negativa, proste zkuste tretinu veskerych svych vydaju utracet pres lyoness jeden rok a pak delejte zavery. Kouzlo Lyoness je v tom, ze cim dele a cim vice pres nej nakupujete tim se vam zvysuji vase zisky. Kdyz nechcete nemusite investovat nic! Je to proste zadarmo, tak proc to nezkusit, když o nic nemzet prijit, ale muze vam to prinest financni svobodu. Jestli chcete cekat az lyoness bude i v poseldni vesnicce, prosim, ale pak se budete chytat za hlavu, ze jste propasli svoji sanci…nezavrhujte neco, pokud s tim nemate vlastni zkusenost…jsem do toho take zapojen a rychlost a dravost s jakou Lyoness roste je znatelna kazdym dnem…a je to pouze zacatek a konec je zatim hodne daleko. Evropa neni jediny kontinent kde jsou obchody a spotrebitele…

  Odpovědět

 • milos

  5 února, 2009

  ano, jeste to neni se siti obchodu nejlepsi, ale rychle pribyvaji. S tim tankovanim to neni vubec dobre a se Schell je to o nicem. Nicmene, k te vytce, proc nakupovat neco drazsiho, dejme tomu jinou komoditu: System Lyoness vygeneruje ze 1600kc nasbiranych slevami po urcite dobe dejme 14400kc. Takze jestlize se mi z nejakeho nakupu podari pres Lyoness usetrit 100 kc, casem se tato sumicka promeni na 10ti nasobek. To je odpoved na to, proc kupovat i drazsi zbozi pres Lyoness. Je toho na nekolikadenni skoleni, neda se v teto diskuzi zabihat do detailu. Takze potencialni zajemci, moje vetev je z Rakouska a pekne nas podporuje…., jsem Vam k dispozici: kovanda10@centrum.cz

  Odpovědět

 • Diddda

  6 února, 2009

  Náhodou jsem objevila tuhle konverzaci a musím říct, že asi nemá cenu některé lidi přemlouvat ať jdou do toho a zaregistrují se. Když si myslí, že jsme to my,ti, kteří jsou hloupý, tak je v tom necháme a tiše se jim budeme smát, jak přicházejí o své peníze 😀 Když si chce někdo vydělávat, tak jak dosud a nic neušetřit, tak proč ne? Já mám ale jinou vizy 😉 a myslím, že i jiný lidi tady…Lyoness jsou opravdu (VAŠE!) peníze zpět.

  Odpovědět

 • milos

  7 února, 2009

  Didddo, presne tak, jsou bohuzel lidi, kteri uz predem pro jistotu napadaji ty, kteri neco prokoukli a vynasi to. A je marny jim vysvetlovat neco o systemu, kde nikdo netrati ani halir. Podle nich jsme hlupaci. No, nevim nevim, kdo je hlupakem. Myslim, ze spis ten, ktery nadava, aniz si vyslechne o cem to je. Take osobne do diskuzi se zabednenci nelezu, je to ztrata casu. Nekdy bych temto lidem rad ukazal svuj Lyoness ucet, ale to by nevydychali:))). Uz se tesim na sobotni rano, po aktualizaci. To bude zase navych pozic! Mas take opce kampane? Mam z Rakouska bezva zpravy. Jo, a mohu nabidnout jedno ID s BP a Opcemi!!! Jeden partner to vzdava,tak ted je to jen otazka ceny. 100, 200 nebo 500 tisic?:))) Myslim, ze se tento prodejce bude nekdy chytat za hlavu. Prodat „firmu“ s budoucimi tisicovkami lidi…..Milos

  Odpovědět

 • Roman B.

  8 února, 2009

  jo vy dva se mi libite.Jste moje krevni skupina taky mě boli hlava když musim poslouchat ty kecy od lidi co neznají rozdil mezi MLM a pyramidou a jen se zmínim slovem System a už mi tvrdí jak to znají a, že už to tu bylo za komunistu a byly to podvody a kdesi cosi v takovych připadech to vzdam a nehadam se a v duchu si řeknu to je,ale blb.Ja mam taky zaplacenou Kampaň v rakousku a těšim se až se mi to začne vracet a vydělavat:-)!Tady je moje ICQ 236734616 rad s těmi co tomu věři pokecam a vyměnim si názory a informace i když jsem v tom už rok tak jsem pořad začatečník a dobre rady beru všema deseti tak se pls ozvěte.

  Odpovědět

 • Diddda

  8 února, 2009

  Jo tak to znám. Spousta lidí si myslí, že tu jde o to něco jako byla Pyramida, ale to je úplná blbost. Je to přeci něco jiného. Já sem začala teprve v listopadu, takže toho ještě moc nevím a ještě se mi nepodařilo nikoho nahlásit (spíš přesvědčit). Ale pracuje se na tom 😀 Teď mě čeká jedna zkouška(sem totiž student), ale po ní se tomu začnu věnovat víc. Ráda se na icq ozvu – už sem si ho uložila 🙂 Taky sem začátečník, tak v tom aspoň nebudu sama. Co se týče těch větví…sem nahlášená přes člověka , který má rakouský ID…Taky sem ráda, že ohledně LYONESSu můžu komunikovat ještě s dalšíma lidma 🙂 a zabedněnce neberu!

 • Roman B.

  8 února, 2009

  For Diddda
  To je fajn,že už podle toho že jsem registrovany v lyoness poznate že nejsem zabedněnec:-D taky studuju letos maturuju a nemužu se dočkat až to budu mit za sebou:-).ja mam pod sebou pět lidí,ale nevim jak je přesvěčit aby si řekli aspoň o ty poukazky do teska než tam jedou na nakup takže mi s nich nic ani nekape, ale mam zaplacenou kampaň v rakousku a to mi doufam dost pomuže.

 • Diddda

  17 února, 2009

  No tak to sme na tom skoro stejně;-) Ale musíme vymyslet nějakou přesvědčovací metodu. Takhle to přeci nejde. Když už je máš registrovaný, tak proč to nezkusí? Teda to jsou ale truhlíci…Ale neboj se, to určitě půjde;-) Já jdu teprve lidi shánět. Tady u nás v okolí moc obchodů sice není,kde se dá kupovat za poukázky, ale znám lidi, který se pohybujou v těch větších městech, tak uvidím…

 • Roman B

  18 února, 2009

  aha tak to ti držim palce ať se ti podaří je pod sebe ziskat a taky je donutit aby pomoci poukazek nakupovali:-)!A odkud vlastně jsi?

 • Didda

  19 února, 2009

  No taky v to doufám, že to půjde. Můžu mít takovej malej dotaz? Co to znamená, že máš koupenou kampaň v Rakousku? Nebo spíš jakou výhodu ti to přinese? Jinak já sem z jižních čech – jindřichohredeckej region.:-)

 • Roman B

  19 února, 2009

  No znamená to že mam Business packet tedy jsem se stál Business partnerem a to mi umožnilo abych investoval do reklamní kampaně v rakousku pomocí ktere se tam registrují noví zákazníci a ja za odměnu že jsem investoval dostanu 30 přímych a 60 nepřímych klientu kteří se díky reklamy registrují.Reklamní kampaň čeká i ČR někdy koncem léta bych tak odhadoval protože teď bude na slovensku a v maďarsku.

 • milos

  21 února, 2009

  To: Didda
  ano, je to tak. Nejake lidi v Rakousku budeme mit pridelene. Tak uvidime. Novou sanci muzes mit treba v jinem state. Tak se neohlizej a jed naplno, bud investuj do Busines Paketu nebo s lidni ziskej 40 bodu. Prijddou na radu dalsi reklamni kampane a v nekterych statech se jeste otevre moznost tam investovat. Ale nikdo ti to nezaruci. Jedna moc zajimava moznost se nabizi v me siti, je tam mnoho lidi s evropskymi kampanemi a nekteri netrpelivi to chteji prodat!!!! 28 kampani! Nechapu je, nektera ID jsem od nich jiz odkoupil:). Tak kdyby neco bylo volneho….)kovanda10@centrum.cz).

 • Altaria

  10 března, 2009

  Studoval jsem systém Lyoness tři měsíce, než jsem do toho vložil jedinou korunu. Ostatně stejně jako každou z mnoha a mnoha investičních příležitostí, ke kterým jsem byl váben.
  Teď můžu s klidem prohlásit, že znám každou píď toho systému a právě z toho důvodu v tom mám už půl milionu. Lyoness je stále na začátku a pokud se zapojit, tak nyní.
  Každý to bere jen jako investici, ale i bez toho, že byste do systému vložili nějaké peníze, můžete příjemné peníze získávat, jakkoli to zní na první pohled podezřele, než člověk systém blíže pozná.
  Záleží jen na Vás, jak si odpovíte na následující dvě otázky:
  Chci na tom zkusit něco získat pro sebe teď, když je to na začátku, nebo do toho systému vstoupím až s reklamní kampaní, stejně jako nějakých osm procent republiky, a budu už jen nakupovat?
  Co můžu do systému vložit? Své peníze, nebo svůj čas? Protože ať už máte obojí, nebo jen jedno, pokaždé můžete získávat.
  Je to jen na Vás, kam se chcete zařadit.
  Pokud by někoho z Vás zajímala jakákoli část systému, odpovím Vám do detailu na e-mailu Wizardsofaltaria@gmail.com
  Ať už začnete s Lyonessem získávat výhody teď, za půl roku, nebo vůbec, přeji Vám, aby Vám přináel tolik potěšení jako mně.

 • Radek

  10 března, 2009

  Je-li to tak skvělé, proč se nepodepíšete? 😉

 • RomanB

  11 března, 2009

  i když se nepodepsal ma pravdu tenhle system nema chybu i ja jse do toho investoval až po pul roce a udělal jsem dobře protože ted me čeka90 klientu ktere mi system přiřadí z reklamní kampaně a na to se těšim.je zbytečne tvrdit že ačatku na tom vydělate protože ukolem systemuje hlavně ušetřit nějakou korunu a vydělávají natom jen ti co vydělavat važně chtěji a nečekají na nějakou reklamni kampan diky ktere uz nebudou mit možnost nikoho registrovat.Chytři lide se registruji nyní kdy ví že budou první od kterych se to znamí dozví!!!!lidi mějte se krasně a doufam že názory budou jen přibyvata hlavně ty pozitivní.

 • Altaria

  16 března, 2009

  Omlouvám se, nečekal jsem, že absence podpisu způsobí takový problém. 😉
  Jaroslav Jirák 😉

 • Roman B

  17 března, 2009

  vite někdo něco o reklamě v rakousku jak to probiha a jestli se lidi registrujou?a kdy začnou přiřazovat ty klienty?předem diky za informace

 • Milos

  19 března, 2009

  posledni zpravy hovori o konci dubna. Tak sned to tak bude. Uz se tesim. Zatim se me do matrixu radi jen slovenske, madarske a nekolik rakouskych bonusovych pozic. Lidi jeste ne:(((

 • Roman B

  19 března, 2009

  No taky nemam ještě žadne lidi a už se nemužu važně dočkat…!A s ty pozice ti pibyvají diky tveho sponzora ne?Nebo je to jinak?

 • Milos

  19 března, 2009

  Nejen od sponzoru, ale i od cizich, michaji se tam ruzne narodni bonusovky. Od mych lidi samozrejme take, hlavne ta past na prestupove pozice. To je uplna pecka, tutovka. Proste u nas vydelavaji vsichni. I ti, kteri ev koupili 1 pozici a cekaji. Milos

 • Roman B

  20 března, 2009

  No to jo ale to všechno je diky tvojimu sponzorovi protože on pod sebe ziskal nejake lidi a oni mu ted plní matrix a protože ty maš u něj taky pozice tak se to řadi i za ty tvoje… jinak nechapu jak je možné že by tobě system přiřazoval pozice a mi ne.Snad jim ty reklama vyšla a dostanem to co nam slibili.Ja jsem totiž slyšel že se jim to moc nepovedlo a lidi to pochopili jako charitu a začli tam posilat peníze na charitu tak nevim no snad to neni pravda.

 • Jaaa

  20 března, 2009

  Nechci se Vám míchat do debaty,nicméně mi to nedá.Mám za sebou rozmanité zkušenosti s různými MLM,letadly,pyramidami-vesměs hodně hodně špatné! A proto do Lyoness mě „lanařili“ téměř půl roku.Samozřejmě mám své cíle-zajištění na stáří- to je to nejdůležitější i když v mém věku ještě vzdálené,nicméně jsem si tuto skutečnost uvědomila ve chvíli kdy jsem po operaci zůstala ochrnutá na dolní končetiny a v té chvíli mi došlo že nebudu moci vykonávat zaměstnání které v té době činilo výdělek hodně přes 100 000,-za měsíc.Takže po určité době jsem přijala návštěvu v Lyoness a dodnes lituji že jsem otálela toho půl roku co už jsem zmiňovala.Přesto jsem vděčná známé která trpělivě vyčkávala a i po půl roce mi ochotně vše vysvětlila.(věděla dobře proč-že)Nyní mám investici zpět (nemusela jsem ji dávat,ale učinila jsem tak),navíc mám vydělaný dvojnásobek a těším se na úterní rána!A to že moje rodina byla k Lyoness velmi skeptická,tak nyní všichni rádi utrácejí korunky také ze svých účtů Lyoness.A to se Lyoness nevěnují.Tak jsem se vypovídala a hurá na oběd k jednomu z našich nasmlouvaných restauračních parterů partnerů-vždyť mě se to mnohonásobně vrátí.(teď mám v plánu výstavbu bungalovu772.Mějte se hezky a příjemné nakupování!

 • Roman B

  20 března, 2009

  Ja tohle všechno vím.Celkem bych byl rad kdyby jste mi napsala na icq 236734616 rad bych se dozvěděl jak si to dokazala a co všechno jsi pro to udělala taky bych totiž na tom chtěl začit vydělavat ale bohužel muj sponzor neni moc aktivni a nedava mi moc dobrych rad a nijak mi nepomaha tak si schanim kontakty a snažim se sam zjištovat co je nejlepší.

 • Milos

  20 března, 2009

  Roman, nespolehej jen na sponzora. Byl jsi na seminari? Tam je zaklad, at se nam to libi nebo ne. Cenne informace se proste plati. A na dovysvetleni k tve otazce vyse: Jasne, mam aktivni Rakusany nad sebou, ale take pode mnou se neco deje. Cesi take jedou, tak tam mam i jejich bonusovky. Proste vem to do svych rukou a dej si praci s vysvetlovanim. Moji „Cesi“ zpocatku nechteli nic delat, jen investovali, ale to je malo. Nebo-li da se ta tak resit, ale efekt je pomaly. Nez moji lidi dostanou nejake lidi z kampani, ja budu uplne nekde jinde a vim, na co se soustredit. Mam strategii, kterou vydelame miliony, a to vsichni:)))

 • Roman B

  21 března, 2009

  No to je asi pravda na nějaky seminař budu muset zajit jinak se asi z mista vubec nepohnu…Diky za radu po maturitě se do toho pustim na plno:-)

 • Milos

  21 března, 2009

  ja bych necekal na maturitu….Na podzim, jestli bude ta kampan u nas, uz se ti bude mozna hure hledat lidi do „party“. Vic nakupujicich ve vlastnim matrixu, tim lip. Nebo alespon investuj do evropskeho matrixu. Tam neni uspech zavislý na pohybu ve vlastnim matrixu, ale padaji tam pozice jednotlivych narodu, i kdyz nechces:) A tim padem penizky. Moji lide tam uz zasadili mnoho brambor. Zisky budou, to mi ver. Nic bezpecnejsiho a vydelecnejsiho jsem od revoluce nepoznal:))) A to jen za nakupovani. Uzasny.

 • Pepa

  30 března, 2009

  Zapomen nato,prachy neuvidis,..jo vlastne neco ti obcas poslou,ale toti nepomuze ani ziskat zpet to co si vlozil za paket.Ja sem se s tim uz smiril.Holt blbost no.

 • Roman b

  2 dubna, 2009

  Proč si myslíš že už ty prachy neuvidím?Ja si myslim že je uvidím ale chce to počkat až nám přiděli ty klienty.Možna jsem trochu nivni ale ty prachy jsem tam vložil abych vydělal a ne aby se mi jen vratily.Moc nejsem v kontaktu se svým sponzorem takže nevím jak to s tou reklamou v rakousku vypadá ani jsem to nezjišťoval.Napis prosim sem co víš ať to vím taky:-D a mužu jit vazat mašli někde na stromek.

 • Pepa

  3 dubna, 2009

  Znam cloveka uvnitr- s tech „hore“ a byli sme jako brachove, ale to sem nevedel,ze on tam je a on zase,ze ja sem ako BP vstoupil.A tak sme si u piva pokecali a „neco mi vyblil“.Vic nemuzu rict.

 • Honza

  3 dubna, 2009

  Tak řekni o co jde? Ať víme že sis to jen nevymyslel. To taky mužu napsat, že mam naky tajny o info o kde čem, ale kdo mi tu bude věřit? 🙂

 • milos

  4 dubna, 2009

  kluci, proc se takovou kravinou co napsal ten Pepek zabyvate. Skoda, ze se zbytecne musime unavovat. Znam vedeni Lyoness v Praze, ve stredu jedu do Grazu na pozvani Lyoness z Rakouska. Budte v klidu, spolecnost je cista, zisky budou (nekteri je uz mame). Ty keci uplakanych znam take. Nemohou pochopit, ze se da vydelat na tom, ze proste jen vsichni nakupujeme.Soustredte se na pozitivni lidi.

 • Pepa

  4 dubna, 2009

  Presne….nekteri vyvoleni je uz mate:-(
  jinak…
  Jo to je jak na seminárech..“pozitivne myslet“ a soustredit se na pozitivni lidi.Asi jim tak jako mne uz davno neco melo kapat a nekape nic.Milosku jses peknej ******* protoze taky dobre vis co a jak,ze?

 • Roman B

  5 dubna, 2009

  Viš proč miloš ma a ty ne? protože on pro to něco dělá a pracuje na sobě aby rostl a to se mu vyplácí!On prostě nečeká až mu klienti spadnou do klina s reklamní kampaně to bude pro něj jen na přilepšenou.Ja jsem tvrdil že se do toho pustím až po maturitě ale on mi napsal ať nečekam na maturitu a pustim se do toho hned tak jsem ho poslechl a během tydne registroval 3 nove klienty a už to jde o dost víc poznat…..!Taky čekam až mi přiřadí ty klienty a pořad v to věřím hold jsem asi ten pozitivní člověk na rozdil od tebe.A ještě něco každy mame nějakeho znameho a myslime si že patří k těm nahoře a to jen protože je nad nami a vydělava mu to.Ale Ani ti v lyoness kancelaři přece nejsou nahoře jen jsou na vyším levelu:-)

 • Radek

  6 dubna, 2009

  Jo, jo, víra hory přináší. To někteří klienti Edbusy také ještě věří. Ostatně – jim už nic jiného než víra nezbývá.

 • Milos

  11 září, 2009

  ahoj Romane, tak jsme se dockali, pridelovani lidi se rozjizdi. Jasne, chteli jsme vsechno drive, ale vim, ze p. Freidl za pochodu dokaze nezdary vylepsit. SK a HU je neskutecne vzestupne. No a my, kteri verili, ted mame smetanu:))) V pondeli jedu za Freidlem do Grazu, probehne info o kampanich. Prave jsem dostal sms o vstupu ceske OMV!!! Za par dnu prijde KIKA! Infa mam pomerne dobre, protoze jsem tento rok moc nenaspal:(((. Takze ted muzou nespokojeni a neduverivi naskakovat. Pochopitelne za nas:). kovanda10@centrum.cz.

 • Pepa

  4 dubna, 2009

  Ver si cemu chces!!!
  Jinak
  vo co jde?tak sjem si to holt vymyslel!No zjistis mozna uz brzo,jo nebo ne.

 • milos

  4 dubna, 2009

  jeste jednou tedy k Pepove informaci o nejakem spiknuti nebo snad podvodu v Lyoness. Firma se siri svetem protoze jedinecne odmenuje vsechny zucastnene, spravedlive podle sveho obratu ev. obratu sve site. Pomahaji vsichni jedem druhemu. Jestli jsi registrovany a neznas zasadni veci, jses asi mimo realitu. Byl jsi v Rakousku? Myslis, ze benzina OMW by skocila na spek? Divas se na ORF? Videl jsi nekdy takove reklamy firmy, ktera chysta nejakou kulisarnu? Jestli te tvuj sponzor jen registroval a donutil te jen slepe investovat napr do Business paketu, je to od neho nefer. Bez vysvetleni, co dal, je to nesmysl. To asi jen potreboval obrat. Nakupujes? Ucis nakupovat sve lidi? Nebo jen cekas na bonusove pozice cizich lidi? Spatne. Tak az budes mit nejake info o nejakem problemu Lyoness, dej nam vedet:) Myslim, ze nic takoveho nehrozi, maji to slusne rozjete, po EU se pujde dal….To, ze se neco obcas nesplni v terminu je bezne. Jednou budes rad, ze kartu mas.

 • M.Repák

  17 května, 2009

  … Videl jsi nekdy takove reklamy firmy, ktera chysta nejakou kulisarnu? …
  Jéje, a kolik. Kampeličky, Futurum Aurum, Edbusy, …

 • Michal

  21 dubna, 2009

  Mno ja dycky říkam že prachy na akci se hodí dycky, at to zkusí pres to nakupovat a uvidí.. 🙂 tk jsem natom jak ty, nyní už mam bizniss paket a šetřím na české klienty… perfektní věc abych po střední byl dobře zajištěn 🙂 … 🙂 fsak nebojte, ti co jsou ted silní negáči se jednou registrujou az lidi kolem nich budou dostávat peníze zpet z nkupů, začne je to sr*t.. 🙂

 • Milos

  1 května, 2009

  Pro zajemce: Mam nekolik volnych ID s Bussiness paketem a opcemi! Ve svem matrixu uz jich mam od netrpelivych lidi koupeno dost. Takze asi 10 dalsich s kampanemi je volnych! Zajemci hlaste se! Burza zacina:))). Vyvolavaci cena je……….necham to na trhu:)
  ovanda10@centrum.cz

 • milos

  1 května, 2009

  oprava predesleho prispevku: mail kovanda10@centrum.cz

 • fíkus

  28 března, 2009

  vize je podle vzoru nůše..

  Odpovědět

 • Milos

  28 března, 2009

  jestli tohle byla jedina chyba v Lyoness prispevku, tak je to pro Lyoness vyznamenani. Nechapu, proc lezes do diskuze. To uz o necem svedci. Zabyvas se kravinama.
  Milos

  Odpovědět

 • Lefty

  29 března, 2009

  …hloupí…jako mladí :-)))

 • Lefty

  29 března, 2009

  …na někoho, kdo nezná ani základy českého pravopisu, jste nějak moc v obraze :-)))

  Odpovědět

 • Coffin

  19 dubna, 2009

  Plně souhlasim s Romanem. take mě to nedá a dávám zde své ICQ : 212 656 591 . Vše ohledně lyoness odpovím, a rád vás zaregistruji pod sebe, v naší síti bude o vás perfektně postaráno. mobil: 731 833 027 ..

  Odpovědět

 • liberec

  1 července, 2009

  TO jste všichni socky,že vás 1% POSERE.To snad není možný ,jak je národ nenažranej.Podobné slevy,už nabízí i Česká spořitelna.Dejte si denně o jedno pivo mín a máte to doma.

  Odpovědět

 • lima

  13 října, 2009

  Ty jsi roura,mám 250 tis. měsíčně.

  Odpovědět

 • dr.dre

  1 září, 2009

  Vidím, že sú tu samí odborníci na MLM. Mnohí si tú pletú svoje dojmy a pojmy, odsudzujú systém, ktorého fungovanie vôbec nepochopili. Ja mám s L. dobré skúsenosti, peniaze sa mi naozaj vracajú.

  Odpovědět

 • Thumathechi

  6 září, 2009

  Všechny nové věci se vždy prosazovaly těžko, i ty, které dnes ulehčují lidem život. To je normální, za 2-3 roky bude mít kartu Cashback pár milionů lidív Evropě…to je život a já se těším, až toto přechodné období překonáme. Nejhorší je srážka s blbcem, který snědl moudrost světa. Zdravím všechny pozitivně laděné lidičky a Lyoness jim vřele doporučuji… Je to spravedlivý a chytrý systém. Zapojte se co nejdříve, čím více nás bude, tím menší šanci mají negoušové…

  Odpovědět

 • Bambuuchka

  13 září, 2009

  Nebudu tu nikomu vymlouvat jeho názory na Lyoness… nebudu nikomu vnucovat, že se může mít líp, protože místo jednoho se najdou další tři, kteří si poradit nechají. Já se společností Lyoness spolupracuji od října 2007 a moje měsíční příjmy z něj jsou více než uspokojivé.
  NĚKTEŘÍ Z VÁS PROSTĚ NEVĚDÍ O CO JDE A ODSUZUJÍ TO. VY NEMUSÍTE DO LYONESSU DÁT ANI KORUNU A TY PENÍZKY ZPĚT VÁM TO PROSTĚ VYNESE. V tom je ta geniální myšlenka 🙂
  Případně dotazy: 229-909-459
  Mějte se krásně a přeji Vám, abyste se měli aspoń z polovinytak krásně jako já. 🙂

  Odpovědět

 • HAiDA

  11 ledna, 2010

  Souhlasím.
  Pokud by někdo měl zájem z českolipska a okolí není problém si domluvit schůzku 728 245 057

  Odpovědět

 • otrok

  18 října, 2008

  Dobrý den, pročetl jsem si pár příspěvků a jsem překvapen. Vzájemě se tu přesvědčujete o funkčnosti APL. Vy co křičíte ze to je podvod, máte kde bydlet? Jste zabezpenčený? Máte zázemí? Osobně mám holej zadek a bydlím u kamaráda. Tech pár korun co mám mě rozhodně nevytrhne a tak to zkouším v APL. Pokud je to podvod tak se do max 5 let dozvím pravdu. Připadne mi to jako daleko menší riziko než cpát peníze do penzijních fondu. Nevíme co bude zítra natož za x let. Jak víte ze nezkrachují nebo že měna spadne tak hluboko ze si za to těsně pred důchodem nekoupíte ani chleba… To ať mě radši okradou hned!! Ja APL věřím – nemám na výběr jsem jen malinký otrok v této společnosti…

  Odpovědět

 • čtenář

  21 října, 2008

  Bohužel, musím s tebou souhlasit. K této možnosti investice se staví lidé dvěma způsoby, buď se jim to líbí, nebo jsou spokojeni se svým životem, strachy posraní a nakonec ti závidí, protože oni na to nemají (ne peníze, ale ducha)Funguje to tak trochu jako zrcadlo. Takže buď v klidu. Jinak mám ještě další zajímavé produkty.

  Odpovědět

 • Tony

  6 února, 2009

  Taktéž se musím připojit,pracuji jako skladník a bohužel musím říct že těch 13 tisíc čistého měsíčně mě opravdu neuspokojují,nedá se z nich prakticky nic ušetřit…jestli někoho ano,je to jeho problém..do APL jsem vrazil pro mne nemalou částku a k té investici přistupuji tak jako by nebyla..je to bohužel 50:50 buď to vyjde a budou peníze a nebo nebudou a budu dělat za tu almužnu co dělám…

  Odpovědět

 • Tom

  10 února, 2009

  A proc tu nemalou castku neinvestujete do neceho, kde to neni 50 na 50 (ja bych spise rekl 80 na 20 v neprospech APL, vydelaji na tom, jak na kazdem letadlu, jen ti co se zavcas chytnou a zavcas vyberou), ale treba 90 na 10, byt s mensim ziskem? Podle mne je lepsi mit x penez krat cca 5 az 20 procent za rok. Nebo mit nic a jen drit, jak tu pisete.

  Odpovědět

 • Richard Kait

  14 dubna, 2009

  Do APL jsem vlezl v 07.2007…a vydělal 12tis eur…do nynějška…mail richardkait@seznam.cz
  Hezký den

  Odpovědět

 • michal

  22 dubna, 2009

  Doporucuji si vybrat peníze které jste do toho vrazil jamile vám to něco vydělá a zbytek neche reinvestovat… 🙂 Dubaj se odhaduje na 5 let jako dobra investice zatim.. jinak vám doporucuji Lyoness 🙂 kde si můžete odpustit to 50 :50 🙂 email: migele.rada@gmail.com

  Odpovědět

 • jonny

  14 dubna, 2009

  souhlasím jeník

  Odpovědět

 • perský princ

  10 ledna, 2010

  No nevím nevím, jestli chceš čekat těch 5 let, zda je to podvod? Už nyní se odkládají výplaty o 10 dní, kdy se zametou stopy!

  Odpovědět

 • Klínek

  1 listopadu, 2008

  Austroswiss Investment Bank je asi „super banka.“ Zkoušeli jste kliknout na doménu, kterou zveřejnil ředitel APL Christian Hartmann už na jaře tohoto roku? Tak to udělejte.
  http://www.austroswiss-investment-bank.com Objeví se, že tato doména je na prodej! Anglicky:
  This domain may be for sale by its owner! A prodává ji doménová německá firma SEDO.
  http://www.sedo.com/search/details.php4?domain=austroswiss-investment-bank.com&partnerid=14460&language=d
  Největší překvapení všechny však čeká nyní – kdo ji nabízí firmě SEDO, není zmíněná banka, ale občan České republiky. Chcete snad tuto doménu zakoupit? Můžete ihned, lze platit v Eurech, USD či britských librách. Že by banka byla přesto na světě a pan Hartmann se „uklepl“ v jejím názvu při zveřejnění? Nebo jen táhne čas, aby ještě ve východních postkomunistických zemích získal pár pitomců, či spíše jejich peníze, dokud to ještě jde. Každý si obrázek udělá stejně sám:
  Registrant:
  Jan Zak
  Druzstevni 403
  Zdirec and Doubravou, Vysocina 58263
  Czech Republic
  Registered through: GoDaddy.com, Inc. (http://www.godaddy.com)
  Domain Name: AUSTROSWISS-INVESTMENT-BANK.COM
  Created on: 15-Sep-08
  Expires on: 15-Sep-09
  Last Updated on: 16-Sep-08
  Administrative Contact:
  Zak, Jan zj@zakjan.cz
  Druzstevni 403
  Zdirec and Doubravou, Vysocina 58263
  Czech Republic
  604845122
  Technical Contact:
  Zak, Jan zj@zakjan.cz
  Druzstevni 403
  Zdirec and Doubravou, Vysocina 58263
  Czech Republic
  604845122
  Domain servers in listed order:
  NS1.SEDOPARKING.COM
  NS2.SEDOPARKING.COM

  Odpovědět

 • Jan

  9 ledna, 2009

  Uzavřená patra nevytížených nových hotelů,nesplacené dluhy,nedokončené projekty.enormní snížení platů managerů,propouštění.Kde ty loňské APLy jsou?

  Odpovědět

 • Ala-al-haba

  26 ledna, 2009

  Obsah odporující podmínkám užívání serveru byl odstraněn
  redakcí.

  Odpovědět

 • Milos

  28 března, 2009

  jestli tohle byla jedina chyba v Lyoness prispevku, tak je to pro Lyoness vyznamenani. Nechapu, proc lezes do diskuze. To uz o necem svedci. Zabyvas se kravinama.
  Milos

  Odpovědět

 • Pepa

  3 dubna, 2009

  Znam cloveka uvnitr- s tech „hore“ a byli sme jako brachove, ale to sem nevedel,ze on tam je a on zase,ze ja sem ako BP vstoupil.A tak sme si u piva pokecali a „neco mi vyblil“.Vic nemuzu rict.

  Odpovědět

 • rp

  17 května, 2009

  tak to jsem napis ne, kdyz jsi to uz nakousl

  Odpovědět

 • Mad.Majky

  4 dubna, 2009

  Dámy a pánové, nedávno jsem byl jedním kakarádem lákán do společnosti jež slibuje 22% zhodnocení, které pochopitelně garantuje. Investuje se v Dubaji a musím být členem klubu. Členství stojí 250 000,- Dostal někdo z vás lepší nabídku. . . a abych nezapoměl společnost se jmenuje „Credix club“

  Odpovědět

 • Coffin

  19 dubna, 2009

  Mno, je dobře že jsi pochopil jak peníze pracují a že ,chodit každý den do práce“ neni jediná volba jak se jich dobrat, ale Dubaj jako vhodne misto na investovani se odhaduje na 5 let jako spolehlivé. Doporucuji vsem investovat penize tam, kde ví jak e peníze zhodnocují a kdo je Majitel spolecnosti, nebo vedení, jeto dobre pro informace kdyby něco. Jsem v lyoness pul roku a vřele doporučuji.. pokud má nekdo zájem o registraci nebo lepší vysvětleni moje icq je : 212 656 591 mobil 731 833 027 🙂 …

  Odpovědět

 • reklama

  22 dubna, 2009

  prima reklama, ale kecáš nesmysly

  Odpovědět

 • coffin

  23 dubna, 2009

  Nekecám! 🙂 tobě akorád unikají informace :-).. Než napíšeš takový nesmysl, tak bys měl o dané věci něco vědět 🙂 .. mimochodem ja dšlat reklamu nikomu nemusím, onu reklamu uvidíš v televizi a budeš jeden z tech co přitákají a budou se registrovat mezi prvními..

  Odpovědět

 • rococo

  2 srpna, 2009

  Zdravím Vás všechny. O CREDIXU toho vím opravdu hodně. Nejsem ani klient ale znám osobu, která za CREIXEM stojí, jejího skutečného vlastníka resp. osobu která celý systém řídí a která kontroluje veškeré finance. Pokud má někdo zájem o informace o této osobě , kontaktech, bydlišti ap. ozvěte se. Jsem schopen tohle letadlo podrobně odkrýt a to i před orgány Policie a soudy.
  Poškození mají ještě možnost „vymlátit“ z něj peníze ! Ale přituhuje.
  petr.cmuchal@email.cz

  Odpovědět

 • Jelenik

  8 dubna, 2009

  mnohi sa pytali, ako to vyzera s kampanou v rakusku, takze o kampani + ine info:
  – ciel bol 450 000 zaregistrovanych, uz teraz je vyse 500 000
  – na kampan zareagoval napr. LIDL, ktory sa stal partnerom Lyonessu a v Rakusku robia Lyoness klienti 3mil. € mesacne len cez poukazky – LIDL ale prejde na karty, uz sa to tusim aj riesi
  – rakuskych klientov vam zacnu pridelovat v priebehu tohto mesiaca a buduceho (april-maj) aj s vytvorenymi poziciami…
  – na Slovensku zacina kampan 7.6 subezne s Madarskom
  Mame velmi peknu vetvu, ktora sa podporuje a ma potencial velmi rychleho rastu (ja, moj odporucatel, jeho odporucatel, odporucatel nad nim sme biznis partneri (dvaja dokonca clenmi svetoveho biznis timu), takze sa matrix bude velmi rychlo plnit). Kazdy z nas sa snazi co najviac si ale este teraz ziskat co najviac ludi. Ak aj vy patrite tiez medzi tych, ktori by to radi vyskusali naplno, tak ma kontaktujte na admin@zoznam-katalogov.eu. Samozrejmostou je super informacny servis, ktory vam budem preposielat aj od ludi nadomnou. Nemusite sa bat, ze sa na vas niekto vykasle a vy budete musiet hladat kontakty niekde inde.

  Odpovědět

 • Roman B

  9 dubna, 2009

  Jestli je tohle pravda co tady pišeš tak je to ta nejlepší zpravá kterou si sem mohl napsat.Už se nemužu dočkat až uvidim jak mi je přidělí protože to mi spadne velky kamen ze srdce:-) Děkuji za dobrou zprvu hned z rana mam lepši den:-)

  Odpovědět

 • Joe

  15 dubna, 2009

  @ Jelinek
  Tato informace nesouhlasi: – ciel bol 450 000 zaregistrovanych, uz teraz je vyse 500 000
  Spravna cisla: Hranice 100.000 zaregistrovanych zakazniku v Rakousku byla prekrocena koncem brezna 2009.
  Vsechno ostatni co pises souhlasi.

  Odpovědět

 • aries75@centrum.cz

  16 dubna, 2009

  Je to i tady na slovácku jen si každý představý dost nelichotivý přístup karet citi bank které byli kničemu a pak naše známé čpp které naslibovalo hory doly ale realita nikde chce to čas a lepší promo akci na stylu ekonomickonomického semináře prostě ty lidi vrátit do školy jako jejich děti

  Odpovědět

 • Michal

  21 dubna, 2009

  V All property jsme doma investovali 7 tisic Eur, vydělalo to dvojnásobek, vybrali jsme to a vše proběhlo v pořádku.. 😀 .. Lyoness -nejlepší investice jakou jsem kdy poznal.. Kdo má zájem o Informace Email: migele.rada@gmail.com ,tel:731833027 ICQ:212 656 591 🙂 VYSVĚTLÍM, RÁD ZAREGISTRUJI.. 🙂

  Odpovědět

 • Gekko

  6 května, 2009

  od jejich zainteresovaného dealera ta chvála sedí 🙂 jsou to všechno podvodníci…

  Odpovědět

 • Eva

  28 září, 2009

  Na vetu “ od jejich zainteresovaného dealera ta chvála sedí 🙂 jsou to všechno podvodníci…“
  sa pýtam: Investoval si do ALL Property? Lebo ja ano a za veľmi krátky čas 5 mesiacov sa mi vrátilo 1600 eur (okolo 48000 sk). Kto neskusil, prečo hovorí proti? Tak isto som klientom lyoness. Ak chceš, zaregistrujem ťa do All Property (práve teraz podpísali novú zmluvu do novembra 2011), aj do Lyonessu. slyoness57@gmail.com

  Odpovědět

 • MIchal

  21 dubna, 2009

  Ta bude varovat vždy, pokud se bude jednat o něco kde by lidé mohli dobře vydělat… Zapamatujte si že stát vám nikdy nepomůže :-), maximálně vám pomůže vybít klín klínem … 😉 …

  Odpovědět

 • Anonym

  21 dubna, 2009

  A je dobre, ze varuje. Protoze lide sleduji jen potencialni vynos a zapominaji na rizika. Potencialni vynos jde vzdy ruku v ruce s riziky.
  Jan Traxler
  FINEZ Investment Management

  Odpovědět

 • Michal

  21 dubna, 2009

  To ano, ale při investování se s riziky počítá a kdykoli investuji musím počítat s tím že o ty peníze můžu přijít. Taky bych nedělal chybu jak mnozí lidi dělají, že zastaví barák apod… Vždy člověk by měl investovat tolik, aby se při nezdaru bez těch peněz obešel. 🙂 Nejprve by si však měl zjistit do čeho investuje a zeptat se lidí co jiz mají zkušenosti s vyplacením a ne lézt na fora kde je pár usedlíku co tom jenom slyšeli a hned kritizují. 🙂

  Odpovědět

 • Anonym

  21 dubna, 2009

  Bohuzel ne kazdy s riziky v dostatecne mire pocita. Proto je dobre, ze CNB vydava varovani pred podezrelymi subjekty.

  Odpovědět

 • Michal

  22 dubna, 2009

  Je to spíš o zájmu lidí jak se dostatečně informují. Pravda, většina lidí né moc zběhlí v této oblasti investuje do produktu, na který první narazí, ale určitě bych neházel klacky pod nohy všem multilvlum a jiným společnostem, které umožnují investovat. Lyoness i All property mám vyzkoušené na vlastní kůži, k All property bych dodal, jak jsem niže již zminoval že jsme tam investovali 7 tisic eur a bez jakých koli potíží nam to vydělalo dvojnásobek, pak jsme si peníze stáhli zpet a znám dalších spoustu lidí, kterým to funguje bez problému. Lyoness se věnují velkou částí a je to ta nejperfektnější věc, která tu ještě nebyla a zůstane jediná, perfektně ošetřené peníze :-)- skoda že se lidi staví ke všemu stejně, ale co 🙂 když to nebudou oni, bude to někdo jiný 🙂 kdo by měl zájem si to nechat vysvětlit, případně se zaregistrovat email: migele.rada@gmail.com . Přeji pěkný den.

  Odpovědět

 • Jo

  22 dubna, 2009

  s tím se plně ztotožnuji

  Odpovědět

 • CO?

  22 dubna, 2009

  stát nás má rád..socky krmí..

  Odpovědět

 • co to sem leze za poradce

  22 dubna, 2009

  není to portál pro poradce?

  Odpovědět

 • inside

  22 dubna, 2009

  spíše bych se přikláněl k variantě „portál drbů – nicméně tohle je jen server kde konkurence špiní konkurenci..

  Odpovědět

 • like no ther

  22 dubna, 2009

  Konkurence konkurenci? myslíte ty bláboly o „našich známých“ OVB,PFLP,ZFP,AWD? a fincentrum vynechám, ty jsou malý a bezvýznamný..

  Odpovědět

 • Joe

  27 dubna, 2009

  Zdravím,
  taky něco přihodím. S APL mám dlouholetou zkušenost, ale abych ji tady vychvaloval do nebe, jak to dělá pan OTTO, to rozhodně nebudu. Protože oba moc dobře víme, že tahle firma rozhodne košér není. Je to letadlo jak vyšitý, řekl bych přímo ukázkový. Pokud si někdo myslí opak, je to jeho věc, já mu to brát nebudu. Já osobně jsem do toho s tímto rizikem vstupoval, protože pokud do něho nastoupíte ještě před vzletem, máte velkou šanci z toho dostat maximum s relativně malým rizikem. Jak velké letadlo to je může každý posoudit sám, stačí si zjistit jak dlouho je APL na trhu a řeknu to asi takhle. Tohle není žádný ledajaký letadýlko, tohle je přátelé pořádná A380. Teď je jen otázka, jak dlouho ji ještě vydrží palivo. Čím déle budete otálet s investicí, tím dříve o ni přijdete. Je to jednoduchý jak facka. Ti, co nastoupili zavčasu a zahojili se, třeba jako pan OTTO, ti vás budou vždy přesvědčovat o výhodnosti, o tom není pochyb. Čím víc volavek, tím více paliva, na to nezapomínejte. Ale nikdo, krom zakladatele, bohužel neví, kdy tenhle super let skončí. Je možný, že se poletí ještě 2 roky, 3, 5 nebo 10 let, ale stejně možný je i fakt, že už nám v kabině svítí hladový oko.
  Tak letu zdar

  Odpovědět

 • Guinness

  11 prosince, 2009

  nevadí Vám, že jste stejný podvodník, jako Hartmann, která let APL provozuje ? …. píšete, že je Vám jasné, že budete-li profitovat, tak na tom že někdo jiný byl podveden!!!!

  Odpovědět

 • Roman

  11 května, 2009

  Konečně začlo přiřazování klietu z reklamni kampaně zatim přiřadili jen dva tak doufam že co nejdříve dodrží to co slíbilí a přiřadí všech 90…!Co si o tom myslite vy splní to co slibili?

  Odpovědět

 • Radek

  11 května, 2009

  🙂 když ptáčka lapají…

  Odpovědět

 • Roman

  11 května, 2009

  Ty máš taky zaplacenou reklamu v rakousku?

  Odpovědět

 • Radek

  11 května, 2009

  Ne, nemám rád MLM 😉

  Odpovědět

 • Roman

  11 května, 2009

  jo takhle a co vlasně dělaš ty?

  Odpovědět

 • PeterV

  11 května, 2009

  Mám už nejaké informácie o prebiehajúcej kampani v Rakúsku. Mne priradili 2 klientov, vačšina obdržala 2, max. 3. Ale nebuďte skeptickí, kampaň prebieha na plné obrátky, každý mesiac budú registrovaní a pridelovaní další klienti, pripravuje sa kampaň budúci mesiac v 2 krajinách, zároveň sa pripravujú dalšie krajiny v Európe, + začína sa rozbiehať Amerika. Podla doterajších prieskumov si Rakúsko vedie nadmieru dobre, t.z. bez zbytočných zádrhelov, informovanosť celoplošne je dobrá. Ak ste boli trochu sklamaní, musím sa priznať ,že ja som čakal najmenej 5 ludí, je to sposobené hlavne horšou informovanostou business partnerov. Ale verte mi, je to na dobrej ceste, aj z hladiska informovanosti business partnerov sa to má zlepšit, ludia, ktorí sú priamo zainteresovaní na celej kampani, vrátane p. Huberta F., skutočne nezahálajú a robia maximum pre to, aby úspešný rast pokračoval. A rozbehnuté je to dobre. Mala by to byť výzva aj pre nás ostatných, možeme využívať možnost registrácie vo svojom okolí a oboznamovať s výhodami Lyoness.

  Odpovědět

 • Roman

  13 května, 2009

  OK… takže si myslíš že to co slíbili dodrží?Potřebuji najit někoho kdo by tu síť budoval semnou a chtěl se stát business partnerem jako já ve dvou se to určitě lepe tahné a dvě hlavy víc vymyslí než jedna.Pokud je tady někdo takový kdo by to semnou chtěl skusit tak mi napište na icq 236734616

  Odpovědět

 • Pepa

  15 května, 2009

  No jo a pak mi pošli odkaz na toho vola ať ho taky pumpnu.:-D

  Odpovědět

 • Pepa

  15 května, 2009

  Bud jseš jeden z tech co jsou nahoře a zas potrebuješ uklidnit temato kecama „ofce“,nebo si mistr světa v naivite.

  Odpovědět

 • jojo

  9 června, 2009

  Gratulujem! Si víťaz čestného titulu „najnaivnejší prispievateľ do debaty“. Cítiš že je to blbosť, ale sám seba presviedčaš že „sa to rozbehne“.
  Ešte raz gratulujem :-)))

  Odpovědět

 • dv

  9 června, 2009

  o tom čo je blbosť si možeme pohovoriť. Keď tomu nerozumieš, nepíš blbosit!

  Odpovědět

 • Hana

  13 května, 2009

  Vypadá to, že sliby splní, nakupujem stejnak všichni, vždyť kdo nechce investovat nemusí, jen nakupovat to, co stejnak musel. Každý musí jíst, benzín, oblečení…. takže proč nemít něco zpět ze svých běžných a nutných nákupů? jen blázen toho nevyužije. Takže kdo chce vědět více ráda poradím, zaregistruji tel 725 80 38 38 email cerolkavectra@seznam.cz

  Odpovědět

 • Papa

  15 května, 2009

  jojo volejte a pište,aby se mi vrátili penízky.Hano zapomeň…taky uvidíš prd..

  Odpovědět

 • Roman

  17 května, 2009

  For Pepa
  Ty jsi neuvěřitelny blb pořad sem sereš ty svoje hovna a pořad je to do kola nic jineho tady nenapišeš než jen to že jsme všichni blbi a že lyoness nefunguje a podobne kecy tobě by měl někdo přelamat ruce at sem nemužeš psat takove hovadiny co sem pišeš.Nevim jak se nadava těm co se pořad opakuji do kolečka a snaži se někam zapadnou… jestli usiluješ o tohle tak určitě toho nedosahneš tim že z nas budeš tady dělat hňupy.Poslali už tě do p….. minule jini lide a dneska to dělam ja protože takove lidi jako ty vážně nenavidim a hnusi se mi negači co maji mindrak a snaži se o to aby je někdo litoval!!!Asi nejsi pro MLM moc dobrej a představoval sis že ze dne na den budeš milionař… nevim kdo je tady potom naivní!!!

  Odpovědět

 • Pepa

  17 května, 2009

  Blb jseš sám,ja na rozdil od tebe sem pochopil,že mne dostali a kašlu nato.Mam jinej business,ale ty socko jsi si pujčil od maminky a babičky a ted seš nepričetnej,jak jim to vratiš ,priznej se blbe.

  Odpovědět

 • Roman

  19 května, 2009

  ty jsi ocas ja už nic vracet nemusim už to mam davno vracene.A ty si uvědom co tady pišeš za hovna… pokud by to nefungovalo nevydělavalo už by nä tom tolik lidi a nešly by do toho obchody jako tesko atd.Ja tě mam uplně u prdele ale sere mě že od toho odrazuješ ostatni lidi kterym by to mohlo v době krize dost pomoct….!Piš si na forum kde se pise o tom tvojem businesse ktery je tak skvěly.určitě prodavaš štětky do zachodu pomoci mlm.Jsi hňup od začatku co sem pišeš ty svoje nazory nejdřive jsi machroval že znaš u lyoness někoho z hora a přitom neznaš ani samotny system.S takovym nazorem běž do řiti…

  Odpovědět

 • Dawe

  19 května, 2009

  Systém funguje, je to maximálně vychytané. Až na to, že hodně lidí se pouze registruje a nenakupuje, a čekají, že jim budou peníze padat, nebo nepochopili systém. Pokud v kampaních budou dostatečně motivovat lidi, aby nakupovali, ne jenom registrovali, tak to bude supr. A já věřím, že jo. Protože tolik energie a financí vložených do toho se musí nějak projevit. Romane nic si nedělejte z výše uvedených příspěvků, jsou i negativní reakce, s tím si nelámte hlavu. Hlavně je důležité setrvat. Pokud někdo čeká rychlé zbohatnutí, je na omylu.

  Odpovědět

 • Radek

  19 května, 2009

  Áááá, hysterická reakce zastánce „letadla“, které se chystá na přistání? 🙂

  Odpovědět

 • Dawe

  19 května, 2009

  jaký je rozdíl mezi letadlem a MLM?

  Odpovědět

 • Anonym

  30 června, 2009

  Lietadlo je cisto len o zhanani novych clenov, zvykne sa skryvat aj za predaj nejakeho vyrobku (vacsinou nekvalitneho – je to len zastierka), mava vacsinou velke a nevratne vstupne poplatky. – cize klasicka pyramida kde zarobia len ti co su na vrchole, pretoze ti co su hore su vyplacany z tych co su dole… V momente ako nie je dostatok novych clenov tak lietadlo pada…
  Naproti tomu MLM, cize Multi Level Marketing bude fungovat aj ked by novi clenovia neprichadzali – ludia maju voci tomu odpor len kvoli tomu, pretoze struktura siete byva vacsinou tiez pyramidoveho tvaru a ludia hned hovoria aj na serioznu firmu ze to je pyramida a podobne…

  Odpovědět

 • OTTO

  30 června, 2009

  Ať člověk pracuje kdekoliv tak pracovní struktura všech firem a institucí má tvar piramidy.
  Nahoře je ředitel, pod ním je pár zástupců, pod nimi manažeři a pod nimi mistři, nebo vedoucí provozů a pod nimi jsou koncoví pracovníci, kteří musí na všechny ty nahoře vydělat.
  Ikdyž se firmě nedaří a zaměstnancům krátí prémie, nebo plat je zajímavé, že ředitel vždy dostane svých pár stovek tisíc, nebo milionů.
  Kdo nemá rád to co připomíná piramidu doporučuji opustit planetu zemi, nebo se s tím zkrátka smířit.
  Všechno má tvar piramidy, jen je rozdíl kolik si kdo v které vydělává.
  I tady však platí nemilá pravda – jak si kdo ustele tak si lehne.
  Nelíbí se ti jak ležíš?
  Tak si ustel líp!!!!

 • Dawe

  19 května, 2009

  Pokud je Lyoness letadlo, tak potom je to podvod století. A co obchodníci? Chtějí si za vidinou krátkodobého zisku skazit pověst? Myslíte si, že když probíhají jednání s velkými společnostmi, neodhalily by je jako relativní podvodníky? A stálo by jim za to uzavírat smlouvy s nějakou „pochybnou“ společností? Vy jste určitě pane chytrý jak rádio, podobně jako jiný pán co tady přispívá, vy už jste v podstatě odhalili podvod. Chtělo by to podat oficiální stížnost na tuto společnost, jedná se vlatně podle vás o kriminální činnost, veřejné okrádání pod slibem neuskutečnitelného zisku.

  Odpovědět

 • M.Repák

  19 května, 2009

  Do podvodu století má Lyoness moc daleko. Ten vyhrál Madoff, přežil i rok 2000 a jeho objemu už nikdo nedosáhne. U nás z letadel Tourex a Edbusy (oběma už došlo palivo).
  S těmi slevami od obchodníků co si Lyoness nechá na kontě pro devítinásobné zhodnocení je to nic. Ale ty vklady business partnerů to už je jiný kafe, to už hodí možná i nějakou stovku milionů.

  Odpovědět

 • Radek

  19 května, 2009

  Budete se divit, ale létala letadla, na která se nachytaly i banky. A ne zrovna nevýznamné.

  Odpovědět

 • M.Repák

  19 května, 2009

  Myslím, že to je zrovna případ Madoffa. Když se to nepřežene a neslibují se zisky 900% a podobně …

 • NONO

  25 října, 2009

  TAKY JSEM OBCHODNÍK A JSEM HNUP, Ž JSEM TAM LEZL…
  CHTEL JSEM MÍT SLUŽBU NAVÍC….
  JINAK TESKO A SPOL NEJSOU JEJICH PARTNEŘI , LYONESS POUZE NAKUPUJE JEJICH POUKÁZKY A VYTVÁŘÍ FIKTIVNÍ DOJEM ŽE JSOU TO SPOLUPRACUJÍCÍ SPOLEČNOSTI.
  AŽ BUDE NA DVEŘÍCH BAUMAXU TESCA SPARU A DALŠÍCH ŽE JSOU PARTNEŘI LYONESS, TAK SE LYONESSU HLUBOCE OMLUVÍM….
  ALE TO NIKDY NENASTANE….
  MYSLETE A PTEJTE SE U PARTNERUZ JAKO JÁ OBESLAL JSEM VŠECHNY ŘETĚZCE S POKÁZKAMA A VŠICHNI ODPOVĚDLI TO SAMÉ, LYONESS POUZE NAKUPUJE POUKÁZKY A DÁL JE VŠE V REŽII LYONESS…
  TAK ČEKÁM REAKCE NĚJAKÝHO LYONESSÁKA

  Odpovědět

 • Milhaus

  14 listopadu, 2009

  Tak ted by mě zajímalo jak je to s tema řetězcema doopravdy.
  Je tu někdo z lyones?
  Kdo by mi odpověděl pravdu?

 • M.Repák

  14 listopadu, 2009

  http://www.lyoness.cz
  Vpravo „Obchodníci ve Vašem okolí“, pak zatrhnout jen „Cashback card“, kliknout na „vyhledávání“ a rázem tam nebude jediný řetězec.

 • Pája

  20 listopadu, 2009

  Kdo se směje naposled,ten se směje nejlíp a my se smát budeme.VÁM! Jsem zvědavá,jestli se pak opravdu omluvíte.

 • Anonym

  20 listopadu, 2009

  Kdo se smeje naposled, ten ma dlouhy vedeni. ;-))

 • Pepa

  19 května, 2009

  Vocas jseš sám a ješte prolhanej.Tohle i jiné obavy jsi psal sam.
  „Konečně začlo přiřazování klietu z reklamni kampaně zatim přiřadili jen dva tak doufam že co nejdříve dodrží to co slíbilí a přiřadí všech 90…!Co si o tom myslite vy splní to co slibili?
  „Jestli je tohle pravda co tady pišeš tak je to ta nejlepší zpravá kterou si sem mohl napsat.Už se nemužu dočkat až uvidim jak mi je přidělí protože to mi spadne velky kamen ze srdce:-) Děkuji za dobrou zprvu hned z rana mam lepši den:-)“
  „OK… takže si myslíš že to co slíbili dodrží?Potřebuji najit někoho kdo by tu síť budoval semnou a chtěl se stát business partnerem jako já ve dvou se to určitě lepe tahné a dvě hlavy víc vymyslí než jedna.Pokud je tady někdo takový kdo by to semnou chtěl skusit tak mi napište na icq 236734616“
  Proc se ptas takove veci ,kdyz si tak vydelal a panizky se ti vratili.Nelzi nic jsi spatky nedostal ,nebo jen par drobnejch jako vsichni.jo ja znam cloveku uvnitr,ale neminim mu delat problemy,kdyz jsem na to skocil.Ne

  Odpovědět

 • Pepa

  19 května, 2009

  Neboj se ocase v zivote te jeste kupa lidi okradne …tak to proste je.Pa

  Odpovědět

 • Roman

  19 května, 2009

  Ptam se na to protože nevim jak to v rakousku vypada nejsem registrovany hned pod prezidentem společnosti Lyoness abych byl vševěd a všechno věděl jako prvni a 90000kč pro mě nejsou nějake drobne jak si nejspis mysliš jenže taky netvrdim ze se mi ty penize vratily s tehle reklamni kampaně… třeba jsem jen prodal motorku nebo letadlo to je jedno podstatne je že nikomu nic nedlužim.A nejde mi u Lyoness o to abych byl během jednoho roku milionařem i když bych se tomu nebranil ale hlavni je že to dokaže vytvořit staly pasivni přijem i kdyby to měly byt třeba 2000 měsičně na učtě na vic tak to určitě potěši.neinvestoval jsem do toho protože jsem čekal že do smrti nebudu muset pracovat.Ale protože vidim ne jen doma že v dnešni době jedna prace nestači aby se rodina měla poměrně dobře a dopřala si trochu luxusu !proč přijit z prace a jit dělat ještě nějake fušky a drit jako kuň za par stovek když to jde i jinak..???.!!!Teď jsem mlady možna važně blby ale asi ne az tak moc protože vím že kdybych si za ty prachy koupil nějake třeba starši auto tak mě to vyjde o hodně drahž a určitě bych o ty prachy přišel u tady toho je velka pravděpodobnost že se mi to vyplati hlavně až budu starši a budu mit rodinu.Neuvazuju o tom co bude za dva roky ale co bude třeba za deset a vice let.Ted by mi to nijak moc neubližilo kdybych o ty prachy prijšel nemam rodinu děcka nemusim nikomu nic platit takže mi to nikde nebude nijak moc chybět maximalně mě to bude mrzet a hlavně mě to ponauči do života.zdravy a mužu si penize vydělat rukama ale když budu starší tak už to pujde huř.Měj se hezky josefe a už tady nezlob.

  Odpovědět

 • Petr

  13 května, 2009

  Zvu všechny fanoušky Lyoness, kteří využívají Facebook do naší Lyoness skupiny na adrese http://www.facebook.com/group.php?gid=102158086250&ref=mf
  Staňte se členy a přispějte něčím v diskuzi.

  Odpovědět

 • Pepa

  15 května, 2009

  Jojo…pridelili 2.Ale kdyz jsem to rikal ,ze je to „podvod“…a že jsme jak hlupáci nalítli tak zas tu nekdo mudroval,že ne,že včechno fachá.Smirte se s tím,že z lyonessu neuvidíte ani to co ste tam dali.Ja jsem to udelal a kašlu na to.

  Odpovědět

 • pro Pepu

  6 června, 2009

  Pepo,jsi vůl a to prvotřídní. Bez práce nejsou koláče.Jsem v Lyoness jen pár měsíců a už mám balík peněz a všichni okolo mně taktéž,akorát nedřepím na prdeli a nepíšu nesmysly na netu,ale něco proto dělám.Kdyby jsi zvednul prdel a zamyslel se nad sebou,už jsi dnes mohl být někde jinde.Stěžovat si a kecat a kritizovat,to umí každý.Na to jsi talent,ale tím to u Tebe končí…

  Odpovědět

 • Dawe

  16 května, 2009

  nemůžete čekat, že hned se začnou sypat peníze z kampaně, je to určitý proces, uvědomte si, že Lyoness nemá s podobnou celoplošnou kampaní žádné zkušenosti a nemůžou si dovolit udělat nějakou chybu. Chce to nějaký čas, až klienti pochopí fungování a možnosti systému. Navíc probíhají jednání s dalšími obchodníky a řetězci. Osobně to odhaduju na několik roků až začneme mít nějaký zisk z klientů z kampaní (nejen z Rakouska). A musíme doufat, že systém bude dále pokračovat, t.z. že budou přibývat nakupující i obchodníci. A hlavně velké řetězce. Myslím si, že systém se bude lépe rozvíjet, až každý obchodník bude mít při pokladně čtečku Cashback karty. Z osobní zkušenosti vím, že lidi těžko mění dosavadní zvyklosti, myslím si, že nakupování přes originál poukazy se moc neuchytí.

  Odpovědět

 • M.Repák

  17 května, 2009

  Určitě je potřeba být trpělivý. Z prvních pozic už si zisky určitě vybrali, teď je potřeba plnit systém penězi a pozicemi. Na každou 50-70 podle Ekonomické třídy. Za pár let budou na účtech Lyoness všechny peníze v Evropě. Jenom žádná pozice nebude „vyhospodařená“. Co pak ?

  Odpovědět

 • M.Repák

  18 května, 2009

  Prosím o posouzení této úvahy odborníka na Lyoness:
  Například působí v zemi s 5 mil. obyvatel, zapojí se 5%, měna €, průměrný rabat od obchodníka po odečtu 1%-2x 0,5% bude 5%, průměrná útrata člena 300 € za měsíc.
  Do systému pozic tedy nateče měsíčně
  250 000 * 300 = 75 000 000 * 5%= 3 750 000 €
  Vznikne první pozice ve větvi, na její „vyhospodaření“ je třeba, aby v systému bylo minimálně 70 * 50 € = 3 500 €. To není problém. Pak přijdou na řadu její horní a dolní pozice. V systému musí být tedy minimálně 7 000 €. Pak jejich horní a dolní, je třeba 14 000. A tak dál a tak dál. Až jich bude na řadě 2 048 bude třeba v systému minimálně 3 584 000 €. Nic, počká se měsíc, Pak jich už ale bude 4 096, počká se 2 měsíce. Pak 4, 8, 16, 32, …
  Prostě doba „vyhospodaření“ se bude prodlužovat geometrickou řadou ať do něj přiteče peněz kolik chce. Ty pak budou na kontě firmy čekat, až se nějakou pozici zase povede „vyhospodařit“. A to čím dál tím delší dobu.
  Nebo je snad v té úvaze chyba ? V postupu, ne v číslech.

  Odpovědět

 • Dawe

  18 května, 2009

  hlavně aby lidi nakupovali… Pokud nebude růst objem nákupů, vyhodnocování pozic se automaticky zbrzdí. Bohužel Vám nenapíšu matematický vzorec

  Odpovědět

 • M.Repák

  19 května, 2009

  Ale objem nákupů přes Lyoness nemůže růst do nekonečna. Lidi prostě víc chleba nesnědí a víc šampónů nevymydlí. V tom to není.

  Odpovědět

 • Petr

  19 května, 2009

  Na vyhospodaření jedné pozice bude vždycky potřeba 70 nových pozic. Takže se doba vyhospodaření prodlužovat nemůže. Napsal jsi takovou zajímavou úvahu, kterou ale asi moc nechápu. Ale určitě se ta doba neprodlužuje.

  Odpovědět

 • Petr

  19 května, 2009

  V tich číslech máš nejspíš taky chybu. Na vyhospodaření 2048 pozic je potřeba utratit něco okolo 7.168.000 euro. Jenže když si to číslo zase zpátky vydělíš počtem pozic 2048 a hodnotou pozice 50 euro, tak ti vyjde opět 70 pozic. Takže fakt nevim, kde je ta pointa.

  Odpovědět

 • M.Repák

  19 května, 2009

  Nojo, ale „vyhospodařená“ a k vyplacení je vždycky ta jedna nahoře co je po dní těch 35+35. Poté přijdou na řadu ty dvě co jsou na vrchu tě skupin po 35. A do každé musí přibýt 35 = 70. Pak budou 4 skupiny po 35 a musí přibýt 4*35=140. Pak bude skupin 8 a musí přibýt 8*35=280. Atd. Donekonečna to jít prostě nemůže.

  Odpovědět

 • Petr

  19 května, 2009

  No popisuješ to dobře, ale tady nic do nekonečna nejde. Ten poměr vyhospodařených pozic ku novým je pořád stejný. 1:70, 2:140, 4:280, 8:560 atd.
  Asi ti na to fakt nedokážu odpovědět.

  Odpovědět

 • M.Repák

  19 května, 2009

  Tak asi nejsi ten správný odborník.
  Btw. tady nejde o poměr, ale o absolutní počty. A nech odpovědět někoho kompetentnějšího.

  Odpovědět

 • Jelenik

  20 června, 2009

  neviem co to tu este riesite… 10.6.2009 som napisal na toto odpoved – stlacte CTRL+F napiste jelenik a najdite si moj prispevok…

  Odpovědět

 • Honza

  21 května, 2009

  Byl jsem včera na semináři Lyoness a napadlo mě úplně to stejné. Ten strom pozic se bude pořád kvadraticky rozšiřovat a pokud se nebude kvadraticky zvyšovat objem nákupů, tak to časem spadne. Zatím se to dá, protože může kvadraticky růst počet lidí v systému, ale až budou v systému všichni, tak to zabrzdí a nakonec spadne. Docela by mě zajímalo, jak toto mají vyřešené. Zjistil jsem něco, že když se pod tvojí pozici zařadí 5 vlevo a 5 vpravo, že se ti zadarmo vytvoří nová pozice, ale to není řešení, jen oddálení.

  Odpovědět

 • Roman

  28 května, 2009

  A kde se tvytvoři ta pozice?Jako za tou 10 zase?to je blbost nebo tě nechapu jak to mysliš.binarni system funguje pořad do kolečka i když v tom budou všichni tak to bude fungovat protože se ty pozice budou vytvařet automaticky a vždycky bude vyplacena jen ta co za ni bylo umistěno dalšich 70pozic takže se nebude vubec kvadraticky zvyšovat jak tady pišou na hoře bude vždycky jen jedna.Ja myslim že co tady pišou o binarnim systemu tak to moc nepochopili nebo si to neumim ja představit…

  Odpovědět

 • M.Repák

  28 května, 2009

  Pokud se jedna pozice „vyhospodaří“ je za ni ze systému vyplacen 9násobek toho, co do něj přinesla. Přímo pod ní jsou pozice dvě.
  Pak platí buď že jedna z nich „popoleze s celou větví nahoru a poté, co v té větvi vznikne právě 1 pozice je „vyhospodařena“ a vyplacena. Tuť však problém. Ze systému odešel 9násobek, přibyla jen základní částka …
  Nebo s původně „horní“ i „dolní“ pozice stanou pozicemi k „vyhospodaření“. Ale pak počet větví poroste exponenciálně (nikoli kvadraticky).

  Odpovědět

 • Radek

  28 května, 2009

  Jj, klasické letadlo.

  Odpovědět

 • Jelenik

  10 června, 2009

  Zaujimava uvaha, ale ma jednu chybu – spolieha sa len na to, ze nejakej pozicii pomozu pozicie, ktore sa uz nezmestia do matrixu nad nou… Samozrejme cim nizsie, tym menej budu chodit pozicie „z vrchu“. Takisto tych 2048 pozicii, ktore uvadzate nepatria jednej osobe, ale viacerym… A kazdy ten jeden clovek vzdy potrebuje 70 pozicii na vyhospodarenie a k tomu si pomoze sam a jeho siet klientov.. Cize kazdy ma rovnake podmienky, akurat ti co su vyssie maju samozrejme vyhodu v tom, ze im tam budu lietat aj pozicie z vyssich radov. Je to vyhoda pre tych co prisli do systemu skor. Aj uplne nizko sa da vytvorit taka situacia, ze niektora pozicia sa vyhospodari aj sama bez toho aby dany klient alebo jeho siet nakupovali – staci aby mal nad sebou par biznis partnerov v rade, ktorym sa ich binarny system az po spominanu poziciu naplni a bude zaradovat pod nu. Ja som biznis partner, nadomnou je biznis partner, nad nim tiez, nad nim tiez a dalej neviem… Kto ma zaujem byt v tejto silnej vetve, tak ma kontaktujte na admin zavinac zoznam-katalogov.eu …

  Odpovědět

 • M.Repák

  12 června, 2009

  Jeleníku, Jeleníku, ty jsi taký mladý jeleň. Mám dojem, že jsi tu úvahu vůbec nepochopil. Tak pro Tebe prostě a jednoduše na příkladu: Kdyby „vyhospodařování“ pozic platilo třeba pro naplnění přehrady, tak by z ní odtékalo devětkrát víc vody než tam přitéká. A klidně si ji rozděl na rybníčky, kterým budeš říkat pozice.
  A ještě jinak: ta Tvoje slavná silná větev nemůže získávat členy donekonečna. Taky její nákupy nemohou růst do nekonečna. Takže jednou bude přítok penez do ní nenarůstající. Ale počet pozic k „vyhospodaření“ současně bude narůstat s mocninou čísla dvě.
  Svoje peníze si do tohohle podvodu klidně vlož, ale přestaň přemlouvat jiné, aby naletěli taky.

  Odpovědět

 • Petr

  13 června, 2009

  Hele Rejpáku, v klidu!
  On se ti to snažil slušně vysvětlit, tak se do něj nenávážej a chovej se, jako kdyby se na tebe dívala máma. Poděkování ti taky neublíží.
  Očividně ti na tvojí úvahu tady nedokáže nikdo pro tebe uspokojivě odpovědět. Takže je nejlepší řešení se na tohle zeptat přímo u zdroje, nejlépe na pražské centrále. Ale opět je zapotřebí se tam chovati slušně, pozdraviti a poděkovati.

  Odpovědět

 • M.Rejpák

  13 června, 2009

  Díky za dobrý nick 🙂 . Opravdu rejpu. Důvod: abyste nachytali co nejmíň naivků na nesmysl o \“vyhospodařování\“. Na to, aby bylo jasné, že jde o \“letadlo\“, si stačí pustit oficiální prezentaci na webu. Po \“vyhospodaření\“ každé pozice přijdou na řadu dvě další současně. Ale nelze donekonečna zvyšovat rychlost přírůstku pozic pod ně. Kapišto ?
  Kdyby Lyoness nabízel jen Cashback dalo by se mu důvěřovat. I pokud by ulovili jen 5% obyvatel tak 1% za zajištění Cashbacku je docela slušný vývar. Systém pozic je posílá mezi podvodníky.
  A to že běží reklama ? Futurum Aurum bylo svého času v TV taky furt. Edbusy sponzorovalo Anděly. Karmov seděl a Žouželka sedí, klientům zbyly jen oči pro pláč.

  Odpovědět

 • Jelenik

  30 června, 2009

  Clovek dostane 9nasobok hodnoty pozicie, to je jedine s cim s vami suhlasim…
  To ale neznamena ze ten 9 nasobok tam nie je. Uvedomte si, ze nato aby sa pozicia vyhospodarila, tak musi byt za nou 70 pozicii, ktore sa napriklad vytvoria tym, ze Lyoness dostane 50*70 = 3500€ od partnerov – stale si myslite ze sa tam tych 450€ nenajde? Takze to ze priteka menej vody ako odteka je absolutny nezmysel…
  Ak narazate na to, ze system sa casom zastavi – tak to by ste si mali prestudovat problematiku binarnych stromov – system provizii sa neustale recykluje…
  Ked je niekto schopny pomocou seba a svojej siete si vytvorit 70 pozicii, tak pri takom istom tempe nakupovania to urobi takisto aj potom.
  Jedine co sa moze stat ze by tam bol fakt kazdy a nebolo by koho registrovat, tym padom by ti uplne posledni nemali nejaku vacsiu siet a teda by sa im tak rychlo netvorili pozicie…

  Odpovědět

 • Mexa

  6 září, 2009

  Výborná úvaha, a to nepíšem ironicky. Som nadšencom Lyoness, viem že čím skôr začne človek využívať systém, tým skôr sa mu vrátia peniaze (aj preto nakupujem cez poukážky). Ale aj tí posledný, ktorí do systému vstúpia, získajú aspoň to 1 %. A že budú na vyhospodárenie pozície čakať 20 rokov? To je len bonus. Inak nakoľko tvoj príspevok bol naozaj k veci, ak by si chcel nejakú debatu na tému Lyoness, moj mail je Mexa3@azet.sk, rád odpoviem. Príjemný deŇ

  Odpovědět

 • NO NO

  13 listopadu, 2009

  Vážený pane, nelze jinak než s Vámi souhlasit. Pokud by to fungovalo jako PAY BACK v Německu, tak by to bylo fajn, ale tohle zavání něčím co je hodně na hranici.
  Problém je, že lidé se v době krize snaží ušetřit a neuvědomují si že nešetří, ale vyhazují peníze z okna. pokud by si o tu slevu u daného obchodníka řekli, tak by ji dostali rovnou a nemuseli by najivne čekat, že se jim „vyhospodaří“
  já uvažoval podobně.
  pokud by ČR koupila za 128 miliard pozice tak by za dva roky byl státní rozpočet zaplacen z Lyoness systému… po tzv „vyhospodaření“ by se to rovnalo jednomu rozpočtu ČR.
  Oba to asi vidíme za nereálnou situaci…
  VIPKV@email.cz

  Odpovědět

 • Pepa

  19 května, 2009

  jses hezky vymasirovanej.tesco i jine firmy nemaji s lyonessem nic spolecneho jenom jim prodavaji poukazky.Ty pokud bude brat vacsi objem si muzes s nima smluvit i ty ,kdyz budes chtit.Nebo si videl na poukazkach nake logo lyoness,nebo si videl v tesku nekde logo lyoness?

  Odpovědět

 • Dawe

  19 května, 2009

  Počkej si na kampaň u nás, pak tady mudruj.

  Odpovědět

 • Roman

  19 května, 2009

  jo přesně počkej na kampaň a potom uvidiš kolik bude všude nalepek Lyoness se s toho posereš… protože to bude všude kolem tebe.A zajimalo by mě jaktože nema tesko nic spolecneho z lyoness?kde jsi na to přišel?pokud ja vim tak je smluvnim obchodnikem a smluvní je od slova smlouva a smlouva věčinou někoho nějak dava dohromady nebo tak něco a musi byt podepsana co ja vim ale ty jsi važně vul poukazky jsou jen dočasne dokud se nevybaví pokladny terminaly a nevyškoli se prodavačky… potom bude fungovat slevova karta Lyoness na ktere zase neni napsane tesco…a přece bude v tesku fungovat. V Lyoness by se museli posrat kdyby měli ještě vyrabět nějake poukazky pro obchodniky co se registruji.Ty vubec nic o lyoness neviš a pišeš sem takove věci jen aby ses citil zajimavy.Rači si vem život misto těch blbych kecu tady…

  Odpovědět

 • Pro Pepu

  29 května, 2009

  Ty jsi mluvil s vedením Tesca ?? Tomu se těžko věří :-D. A i kdyby,tak by jsi věděl,že u velkých řetězců se už pracuje na napojení čteček na kartičku. Pokladní Ti k tomu asi nic neřeknou :-D. A na co je mi logo? Hlavně že se mi vrací prašule. Víš kolik je prodejen a kolik mají pokladen ? Asi nevíš !!??

  Odpovědět

 • Nakupující

  26 května, 2009

  Nechápu lidi,kteří odsuzují něco o čem nemají ani ponětí,jak to vlastně funguje.Nakupuji výhradně přes Lyoness a mám z toho penízky a né málo :-).Ten kdo to odsuzuje to většinou vůbec nepochopil a léčí si svým negativním postojem své nejspíše nízké IQ.Také jsem si nechala penízky pěkně zhodnocovat a jak je příjemné,že z toho mám už pěkný balík :-).Takže pro všechny,kdo Lyoness pomlouvají.Trhněte si nohou 😀 !!!!! Vy nebudete mít nic,ale my ANO a hlavně MY UŽ MÁME !!!!! A víte co ??? Nikoho k ničemu nikdo nenutí. Papa

  Odpovědět

 • Radek

  27 května, 2009

  Jako bych slyšel přesnou kopii zastánce Edbusy :-D. A kde jim je teď konec… 😉

  Odpovědět

 • Nakupující

  29 května, 2009

  Edbusy je podvodný systém investičních a bůh ví jakých fondů. Lyoness je o nákupech denní spotřeby. Nic se neinvestuje.To je dost veliký rozdíl. Jen tomu porozumět :-). A ještě něco,nechceš-nemusíš. Utrácejte si jinde a budete spokojení. My jsme spokojení s Lyoness.

  Odpovědět

 • M.Repák

  30 května, 2009

  Vona bude asi ta BUSINESS PARTNERKA za pouhejch 64k Kč. A vBrzku za ně bude mít přes 0,5M. Jenom nějak neví, kde je ten Brzek.

  Odpovědět

 • Nakupující

  31 května, 2009

  Ale ONA už je dávno má ;-)….

  Odpovědět

 • M.Repák

  1 června, 2009

  Buď jí přáno. Nastoupila na palubu včas. Teď je otázka, zda vystoupí nebo bude pokračovat v letu.

  Odpovědět

 • Petr

  1 června, 2009

  Kdyby si snad někdo chtěl dělat hlavu z takových lidí jako je M.Repák, tak to opravdu nemá smysl. Nejlepší je tohle s klidem přecházet.
  Pomluva je vždycky vyjádření strachu. V tomto případě strachu z toho, že by se někdo mohl mít lépe než oni.
  Pro ně je lepší trávit čas lenošením, než aby věnovali čas něčemu smysluplnému a zajistili si lépe budoucnost (například skrze Lyoness). Ale samozřejmě to oni nepřiznají ani sami sobě, proto si vytváří výmluvy a pomluvy. Čím logičtěji budou znít, tím lépe se budou cítit.
  Mimochodem. Ti, kteří Lyoness využívají, už to určitě ví, ale pro ostatní:
  Novým obchodním partnerem Lyoness se stal Baťa 🙂

  Odpovědět

 • Radek

  1 června, 2009

  S tím strachem máte pravdu – ano, strach z toho, že se další spousta lidí nachytá na podvod typu Edbusy a dalších letadel (vč. Lyoness).

  Odpovědět

 • :-)

  6 června, 2009

  Pan Radek je asi z Marsu,jinak by pochopil,že jsou to dvě různé společnosti,ale budiž.Každý má jiné mozkové kapacity a holt nepobere tolik věcí najednou.Nejspíš poznal Edbusy a neumí už mluvit o ničem jiném a háže vše do jednoho pytle.Asi je to jako lék.Budiž mu to tedy přáno.Jestlipak pan Radek ví,co je to letadlo ???? Asi ne.

  Odpovědět

 • M.Repák

  1 června, 2009

  Ale já přeju těm, kdo se mají dobře proto, že ostatním dodají smysluplné hodnoty – výrobky, služby, …
  Vadí mě ti, jejichž cílem je vydělat podvodem na jiných.
  Kde jsem Lyoness pomlouval ? Napsal jsem jen výpočet a pár faktů, které zástupci, zastánci i stránky neříkají při lákání oveček zrovna nahlas.
  Ani jeden ze zastánců Lyonessu mi stále neukázal konkrétní chybu v mé úvaze …

  Odpovědět

 • M.Repák

  27 května, 2009

  Systém „vyhospodařovaných pozic“ se ani nijak princip pyramidy či letadla nesnaží sofistikovaně zakrýt. Informac pro pochopení se na webu dá najít dost.

  Odpovědět

 • customer

  27 května, 2009

  Jaké máte zkušenosti s přidělenými klienty z rakouské kampaně? Moji se chovají jako mrtví brouci, nevytvořili zatím žádný přátelský bonus natož pozici.

  Odpovědět

 • Roman

  28 května, 2009

  A podival ses kdy jsou registrovani?Mi přidělili klienty kteři se regli minuly měsíc a ani nepočitam že by se mi přidělila nějaka provize nebo pozice protože sam vím že když udělam někdy nákup třeba v tesku tak mi provize přijde az za několik měsicu a ted už jsem se v tom tak stratil že ani nevim jestli je mam připsane všechny:-) Prostě to neni hned a to z jednoho duvodu obchodnici kteří jsou v lyoness nebudou přece posilat provize hned při prvnim klientovi ktery by měl mit provizi např 20kč… neboj se dočkaš se ted by tam měla běžet kampan na nakupovani aby rakušaci věděli že maji přes lyoness nakupovat a ze dostanou prachy z5.

  Odpovědět

 • Radek

  28 května, 2009

  Ach ta naivita 🙂

  Odpovědět

 • Ruda

  28 května, 2009

  Mluv k věci a nezabírej místo dementníma poznámkama.

  Odpovědět

 • nakupující

  29 května, 2009

  To je hloupost,copak jsou to nákupy jen v Tescu? Nakupuji přes Lyoness už rok a mám z toho dost kaček zpátky. Normálně by mi nedali nic,jako zákazníkovi. Tankuji do auta,chodím do restaurací,do kina atd…. Navíc mám kompletní přehled na své stránce na netu.Měli jsme auto v servisu,samozřejmě u partnera Lyoness a díky tomu se mi nějaká ta (v tomto případě nemalá) kačka vrátila zpět.Prostě je to super…

  Odpovědět

 • haha

  9 června, 2009

  Trubka, ten servis Ti zdvihol cenu, keďže vedeli, že budú musieť Lyoness-u zaplatiť 6%, aby si Ty z toho dostal 1%.
  Takže keby si nevedel, máš to preplatené o 5% a môžeš sa tešiť, ako výhodne si žiješ s Lyoness :-))

  Odpovědět

 • Nakupující

  10 června, 2009

  U Vás na Slovensku možná ano,ale já platím stejně jako ostatní,jen s výhodami a to si sakra hlídám.Ze servisu mám fakturu,kterou mám porovnanou z jiného nezávislého servisu a sedělo to a navíc mi to platila pojišťovna a ještě mám vyděláno.Tak kdo je tu trubka? Ten kdo jen kecá a nic nedělá a ničemu nevěří. jenže s takovou daleko nedojdete. Papa a držím palce.

  Odpovědět

 • mexa

  6 září, 2009

  Kupoval som knihy cez Lyoness. Na sume 2000 Sk som ušetril oproti inému veľkému kníhkupectvu 260 Sk a ešte som mal 1 plus 6 % cez Lyoness. Samozrejme to mže byť aj opačne, obchodníkov je v L. kopec

  Odpovědět

 • Rosťa

  12 června, 2009

  1% je okamžitá zpětná náhrada, 1% jde na Lyoness a zbytek v tvém případě asi těch 5% jde do systému na tvé poziční konto, z čeho i ty můžeš obdržet systémové provize a vyhospodaření pozic.

  Odpovědět

 • Pndra

  30 července, 2009

  nerad se účastním těchto debat, ale ty hochu radši drž hubu když nevíš jak to je…

  Odpovědět

 • :-)

  29 května, 2009

  My už máme peníze z jejich nákupů ;-).

  Odpovědět

 • M.Repák

  12 června, 2009

  Jsem z Prahy a rád bych se tedy zeptal:
  1) Už běží ta masivní kampaň na Slovesnku co si ji slibujete už tak dlouho ?
  2) Už funguje některý velký nákupní řetezec (Tesco, Hypernova) přes Lyoness karty ? Nebo stále jen na jejich poukázky ?

  Odpovědět

 • Petr

  13 června, 2009

  Jsem také z Prahy:
  1) Ano, začala právě včera. Přesvědčit se tedy můžete na vlastní oči, pokud chytáte slovenské programy.
  2) Zatím ne. Ovšem v Rakousku už některé velké řetězce na Cashback card přešly. Je to jen otázka času.

  Odpovědět

 • M.Rejpák

  13 června, 2009

  Teda být Lyoness tak žaluju správce svého webu za liknavost ! Prošel jsem na rakouském webu všechny partnery na Cashback kartu a krom jednoho franšízéra Sparu a jednoho Burger Kingu kde nic tu nic.
  Na poukázky je to něco jiného. Tam Lídl i Zielpunkt jsou.
  Nevěřím, že by Lyoness své business partnery informoval neúplně či dokonce nepravdivě.

  Odpovědět

 • Anonym

  18 června, 2009

  rozhodne nejsem expert v matematice, ale prece mi neco nevychazi: kdyz nejsem v lyoness, zaplatim za neco 100, kdyz jsem v lyoness, zaplatim taky 100; jenze lyoness mi (udajne) vrati 1%; jak to ti hosi, u vsech dasu, delaji?

  Odpovědět

 • rasty

  18 června, 2009

  to 1% ti zaplatí obchodník za věrnost. Krom toho ti přidá něco na poziční konto.

  Odpovědět

 • zdenda

  19 června, 2009

  aha; a na základě čeho se obchodník vzdá 1% ze svého hrubého zisku? kdybych byl obchodníkem já, asi bych si to rozmyslel …

  Odpovědět

 • Radek

  19 června, 2009

  V tom bych problém neviděl. Přes obdobný motivační systém má obchodník (kupř. obchodní řetězec) téměř jistotu, že budete nakupovat právě u něj a ne u konkurence. A to stojí za víc než 1 % obratu.

  Odpovědět

 • zdenda

  24 června, 2009

  .. a co potom ti lidé, kteří třeba u hypernovy nakupují a nejsou členy lyoness?
  ti se v této pyramidě vlastně skládají na zisky těch nejvýše postavených.
  a mimo to, nejde o 1% ale pouze o 0,5% …

  Odpovědět

 • Dan

  25 června, 2009

  Je vidět že v tom máš pěkný guláš. Přečti si VOP.

  Odpovědět

 • Roman

  28 června, 2009

  Nemužou se skladat ostatni nakupujíci na to tvoje jedno procento když Lyoness jasně říka že jedno procento je z tveho vlastního nákupu ale i kdyby to mělo byt tak jak říkaš tak tobě to jako zakaznikovi muže byt uplně jedno protože stejně neovlivniš co obchodnik s penězi udělá.A to 0,5 dostaneš ale ne ze tvého vlastního nákupu ale z nakupu ktery uděla člověk registrovaný pod tebou.Pokud si system nepochopil a maš na něj otazky tak mi rači napiš na icq rad ti odpovim 236734616

  Odpovědět

 • ingrid

  30 června, 2009

  tak vazeni, tesco neda lyoness ani korunu, lyoness tam kupuje len poukazky, tesco im nedovoli zobrazit ani logo, nedovoli im ani ich terminaly, skuste si matematicky vypocitat matricu navratnosti …..

  Odpovědět

 • roman

  9 října, 2009

  aha a to tim padem chceš řict ze lyoness ty procenta vyplaci z nějake svoji kapsy nebo od kud se vam tam to jedno procento vezme kdyz tesko neda lyoness ani korunu…

  Odpovědět

 • M & M

  10 listopadu, 2009

  na základě toho, že se k němu díky tomu jednu procentu vrátíš 🙂

  Odpovědět

 • Roky

  17 července, 2009

  To by Tě zajímalo vid?

  Odpovědět

 • lyonessone

  4 října, 2009

  ze slevy kterou poskituje obchodni partnet ty vyjebany chytry debile

  Odpovědět

 • Lyoness

  3 července, 2009

  Mám pocit,že všichni,co jste tady nemáte ponětí o čem tu píšete.Kdyby jste věnovali tu energii,místo psaní nesmyslů k nastudování Lyoness,tak by jste sem nenapsali takové slátaniny.Když to tak čtu,tak se musím smát,jak jsou lidé tupí.Nic nedáváte navíc a ještě se Vám kačky vrací a Vy tu z toho děláte nějaké drama.Hrajete si tu na matematiky a jste nejchytřejší ze všech.Vždyť Vás nikdo nenutí,tak si pusťte televizi a neřešte to.Nechceš nech být,ale nedělejte tu ze sebe vševědoucí bohy.

  Odpovědět

 • Anonym

  3 července, 2009

  Zkoušel jsem to. Na internetu jsem nastudoval všechny materiály, co k systému byly. Odkazovaly ale další materiály, k systému důležitější. Ty na internetu nebyly. Zavolal jsem tedy na Lyonesse, zda mi mohou tyto materiály poskytnout. Nemohou. Jedině, když se stanu jejich spolupracovníkem.
  To je podle mě první znak neseriózní společnosti.

  Odpovědět

 • Lyoness

  3 července, 2009

  To je zvláštní. Nejsem zaměstnanec,jen člen a přesto jsem se vždy dozvěděl,co jsem potřeboval.V tom není problém. Je jasné,že informace jsou pouze pro členy. Proč by je měli dostávat ostatní ?? Zbytečné plýtvání energie…. Existují Business Infa, která jsou zdarma a přístupná úplně všem. Tam jsou základní informace a pokud chce někdo pracovat s Lyoness více,tak má k informacím o systému veškerý přístup.Musí být ovšem členem,ale to je u každé společnosti úplně normální.Nikdo Vám nebude nic dopodrobna vysvětlovat a zasvěcovat Vás,pokud nejste součástí.To je stejné v zaměstnání,proč by Vás měli zaškolit,když u nich nepracujete.Dostanete nabídku a pokud ji přijmete dozvíte se ostatní,jinak máte pouze základní info.

  Odpovědět

 • Roman Ludvík

  2 srpna, 2009

  Ahoj všem!
  Lidi proč ztrácíte čas s několika negáči tady na stránkách? Ti mají jasno! Jsou nejspíš v jiné společnosti a Lyoness je pro ně konkurence, která jejich pochybné produkty odsouvá v zapomění! A nebo jsou to jedinci co si vždy budou myslet, že všechno je špatně, nekalé, zlé a svou neschopnost házet na ostatní!
  Chtějí nám ublížit … a my se necháváme vyprovokovat k zbytečným bojům a vysvětlovaním. Já nemám potřebu něco vysvětlovat a už vůbec ne odpovídat na negativní příspěvek někoho neznámého. Nereagujte na ně! Ať si píšou co chtějí, je to jen jejich boj! My máme jasno, své přesvědčení a svou CASHBACK card! Nám nemůžou ublížit!
  To, co jsem si tu přečetl je lov na čarodějnice = snůška keců. Pokud chtějí informace – tak se k nim dostanou a řeči, že Lyoness neposkytl informace jsou fakt k smíchu a kdo využívá Lyoness to dobře ví, proč tedy vysvětlovat?
  Nechte je psát jejich moudra mezi sebou o tom co neznají, lidi si tu sami udělají obrázek nad tím co jsou zač tito lidé. Nemáme zapotřebí někomu vnucovat Lyoness ale nemáme zapotřebí ani někomu zodpovídat jeho přitroublé otázky a zvláště když ani neprojevil zájem, že by je chtěl skutečně zodpovědět! Cokoliv vysvětlíte tady je zbytečné! Oni nechtějí informace, oni chtějí vyprovokovat velkou debatu kde budou moci útočit!!! Pochopte to 🙂
  Venku je pěkně … tak pojďme dělat náš obchod nebo odpočívat, nebo dělat smysluplné věci! Oni ať si tady mezi sebou píšou jak je ten Lyoness špatnej, jak jejich celej život je jeden velký průšvih – ale za to všechno můžou ostatní, oni předsi NE! Oni jsou ti chudinky, co udělali v životě všechno správně, ale osud jim nepřál! Mají prostě smůlu a nemohou to změnit! Pro Vás mám vážení jeden vzkaz – méně mluvte, více konejte a možná Vám jednou dojde, že svůj osud si mění každý z nás sám!
  Každý má právo se vyjádřit, tak ať se vajadřují a my to respektujme! Ale nikdo nás nemůže nutit k tomu abychom ragovali. Oni se utlučou sami mezi sebou a je mi jich i svým způsobem líto! Dovedu si představit jejich život za rok, 2, 5, 10, 15, 20 let.. 🙂 Budou stále házet svou neschopnost na ostatní! Chudinky naše!
  S pozdravem Roman

  Odpovědět

 • posel

  22 srpna, 2009

  Bože , jak to tu čtu, tak jde o fanatiky, ty obhajoby :))) Nejlepší je ….. enmám co vysvtělovat…. a pak tu píše slohovou práci…..

  Odpovědět

 • Paul,London

  8 září, 2009

  Nebud takovy zabedneny…takovychto systemu tu bylo tisice,sam jsem pro mnohe pracoval. Prvni prikazani „otcu“ takovychto systemu je ziskat penize pro sebe,to by sis mel uvedomit.Kazdy „pesak“ v systemu vydelava na ty uplne nahore,zakladatele systemu. Neznamena to,ze na systemu nemuzes vydelat,otazka je,zda to za to stoji. Tyto systemy si vzdy vybrali nejaky lukrativni produkt a za ten schovali svuj multilevel apod. Normalni clovek bude premyslet,jak tento system funguje,nez do neho vleze. Nazor,ze nekdo chce „zvenci“ rozvratit genialni system,ktery slouzi lidem,je paranoidni. Znovu opakuji,cely tento system slouzi VZDY a VYHRADNE tem nahore.

  Odpovědět

 • Antonín

  2 října, 2009

  Když jsem nastupoval do jednoho zaměstnání,tak se mi stala neuvěřitelná věc.Oni mi řekli,že mě proškolí a seznámí z celým provozem a chodem firmy,až v momentě kdy budu přijat a budu mít podepsanou smlouvu.Pracoval jsem u této firmy 8 let.Teď už ale díky panu Zámečníkovy vím,že tato firma byla podezřelá a neseriozní.Velice děkuji za poskytnutou informaci.Antonín Jelínek

  Odpovědět

 • Anonym

  2 října, 2009

  Mluvíte o něčem jiném než já, ale to asi dobře víte.
  Pokud si ale kupujete např. finanční produkty s tím, že se o jejich podmínkách dozvídáte až poté, budete nepochybně velmi vhodným objektem „zprostředkovatelů střelců“.

  Odpovědět

 • roky

  17 července, 2009

  Jestli někdo prodá ID s paketem Lyonness rád ho odkoupím.Nabízím o 20tisíc víc
  roky.l@seznam.cz

  Odpovědět

 • Vlasta

  20 července, 2009

  Nabízím prodej několika ID Business paketů s opcemi a rakouskou, slovenskou i maďarskou reklamou. Zájemci ozvěte se mi na e-mail vlasta.salaskova@seznam.cz
  Podmínky dohodneme.

  Odpovědět

 • letadlo

  22 července, 2009

  Jste banda podvodníků, typ sky line, letadlo… to už tady snad bylo, ale blbců, kteří se k Vám přidají, je asi bohužel pořád dost a dost, takže kdo chce tam …. :-)))))

  Odpovědět

 • Pro letadlo

  24 července, 2009

  Tady někdo neví co je letadlo. Jen slyšel pojem o někoho a nezná souvislosti. Halo,probuďte se a než začnete psát nesmysly,tak si prověřte co vlastně píšete.

  Odpovědět

 • antilyoness

  22 srpna, 2009

  Obyčejný letadlo a oblbování lidí 😀

  Odpovědět

 • dr.dre

  1 září, 2009

  „odborník“ se vyjadril

  Odpovědět

 • inteligenti

  22 července, 2009

  Hlavně, že ve vedení spolčnosti jsou opravdu inteligenti, to je pravda. :-)))))
  rádi si hrajete na masírkáře, ale máte holou prdel a děláte ze sebe podnikatele roku…….. takže na zem se vraťte Vy a běžte se raději „živit“ něčím alespoň trochu seriozním….

  Odpovědět

 • pro inteligenta

  24 července, 2009

  Co to plácáš za blbosti ???? Panáček je malinko mimo. Ale nevědomost je bohužel lidská vlastnost a s tím jeden moc nenadělá. Léčit se nedá !!!!! Co na to říct ??? Inteligent ví kulové a dělá chytrého. Jdi se dívat na seriál, to je jednodušší.

  Odpovědět

 • tomas

  25 července, 2009

  tolko kravin co tu ti odbornici popisali som uz davno necital.. ved komu by sa to aj chcelo citat pisete tu o niecom o com nemate ani najmensiu sajnu co to je… MOZNO viete co znamena CASH BACK system a to je vsetko… aj to pisem ze MOZNO :)))
  tak sa majte a uvedomte sa :PPP

  Odpovědět

 • nejsemblázen

  22 srpna, 2009

  Tak dnes mě jeden verboval, uf , ještě , že jsem si tady našel tyto články, děkuji, nechci

  Odpovědět

 • dr.dre

  1 září, 2009

  to: „nejsemblázen“ – jseš vool!

  Odpovědět

 • lateralus

  28 srpna, 2009

  Pokud vím, tak nákupy přes Lyoness kartu jdou pouze v hotovosti. Pokud platíte v obchodě kartou, strhává se nějaké procento obchodníkovi z tržby na účet vydavatele karty. V tomto případě to odpadá. Tento rozdíl si rozdělí mezi sebe obchodník a Lyoness. – Takže si musíte vybrat v bankomatu, přesně rozpočítat na celý měsíc, abyste zbytečně nevybíral, jinak platíte poplatek za výběr. Ať u své nebo u cizí banky. A Lyoness – myslíte si, že to dělá tato společnost pro lidi? Každá společnost chce vydělávat. Lidi by měli v této době radši šetřit na horší časy, které ještě přijdou. Toť vše.

  Odpovědět

 • dr.dre

  1 září, 2009

  všem idiotum, co tu odsudzuji L., jdete už nekam do pr..le, najdete si jinou web stranku, nepiste o necem, cemu nerozumite.

  Odpovědět

 • petr

  15 září, 2009

  jsme obchodním partnerem L. Poskytujeme slevu na nákup 7%. Z těchto procent jde 1 procento zákazníkovi ihned,1 procento se dělí defacto mezi 2 prodejce karet ( které nejsou mimochodem pro poskytovatele karet zdarma)a zbytek jde na konto zákazníkovi. Po nashromáždění 320 Kč u zákazníka se mu peníze posílají na účet.
  Nám chodí měsíčně faktura , kde platíme do L. celkovou slevu .Systém normálně funguje na základě peněz poskytnutých obchodníkem. obchodník získává plně respektovaný účetní doklad o výši poskytnuté slevy (velmi podrobný), nic se nepočítá v pokladně ani nikde jinde a plastová karta vypadá dobře a lidé ji skutečně nosí, protože platí i jinde , ne pouze u nás.
  Chceš li karty distribuovat , systém je jiný.Běžný zákazník platí běžné ceny , dostává slevy a nic , podotýkám nic neplatí vůbec nikomu. Kdyby systém z nějakého důvodu zkrachoval, kupující přijde max . o aktuální slevy, které ještě nedosáhly 320 Kč. Proč krachovat , když máte 1% ze všech nákupů od všech členů systému a platí to obchodníci ?To je zhruba odpověď na otázky typu letadlo ? přijdu o peníze ? atd.

  Odpovědět

 • evita

  20 září, 2009

  Lyoness je ponúkany ako marketingovy produkt, takže je to v podstate to isté, ako keď si na výklad obchodníci napíšu zľava 7 %. Loness je forma zľavy v podobe členstva v klube, budovania pozícií, zbierania bodov. Rovnako ako obchodníci tak isto aj zákazníci na tom zarobia. Zbytkové rabaty od Lyoness – obchodných partnerov, ktoré idú na konto pozícií, sa zo zliav nikde inde nezbieraju a nevyhospodarujú. Každý si príde na svoje podľa snahy, veď to funguje na obyčajnom nakupovaní a nakupovať budeme vždy.
  Binárny systém (o ktorom čítate všade v súvislosti s Lyoness) sa delí na dve časti hornú a dolnú alebo pravú a ľavú, a keď je za vašou pozíciou zaradených 35 hore a 35 dole iných pozícií, vyplatí vám systém automaticky 450 eur za vašu 50-eurovú pozíciu.
  Systém sa nezastaví, pretože nakupovanie nie je otázkou toho, či chcem nakupovať, základné tovary jednoducho musím kúpiť. A keď Ti príde napr. z každej minutej tisícky, ktorú minieš v Hypernove, naspäť 460,- eur, i keby to trvalo o niečo dlhšie, nebudeš ich chcieť?
  Kto z nás mal doteraz prijmy aj z toho, že ostatni nakupujú? NIKTO! Toto je užasná výhoda každého člena nákupného spoločenstva Lyoness. LEN BLÁZNIVÝ KLIENT SI JU NEVEZME!
  Preto treba nakupovať. NAKUPUJTE A VYTVÁRAJTE SI AKTÍVA (pozície v zúčtovacom Lyoness) KAŽDÝM KAŽDUČKÝM NÁKUPOM. Budú pre Vás zdrojom príjmov po dlhé roky. slyoness57@gmail.com

  Odpovědět

 • evita

  20 září, 2009

  A ešte Vám napíšem, že pod svojim heslom na Lyoness stránke vidím, ako mi rastú sumy na nákupnom konte a konte pozícií po nákupoch u Lyoness partnerov a je vcelku zaujímavé to sledovať.

  Odpovědět

 • dr.dre

  1 září, 2009

  všem idiotum, co tu odsudzuji L., jdete už nekam do pr..le, najdete si jinou web stranku, nepiste o necem, cemu nerozumite.

  Odpovědět

 • eva

  9 září, 2009

  jednoducho4.9.2009 17:53 / Anonym / Reagovať
  Ahojte, pekny den. Ja viem, tych viet okolo Lyoness je velmi vela na poradach a forach, ale treba sa len v tom ”povrtat” ako ja, a porozumiete, ze to funguje. Za chvilu prebehne aj u vas kampan, a ako u nas na Slovensku, sa sem cez nu nahrnie tisice ludi. Nahodou som materialy o Lyonesse objavila zaciatkom roku na internete, hladala som, hladala, pytala, a nakoniec nasla dvoch ludi, ktori uz v tom su. Jeden je moj byvaly kolega, clovek, ktorý by mi nechcel zle, riadne mi to vysvetlil a ja som pochopila, ze to ozaj funguje. Zaregistrovala som sa sama, ale potrebovala som, aby ma tam niekto preregistroval, pretoze je dobre mat niekoho nad sebou, kto vysvetli, poradi, ma nad Vam akysi patronat, ma uz skusenosti. A tak od jula fungujem a do 15-eho budem mat z nakupov vytvorenu uz aj jednu poziciu. Ale to je len zaciatok. Vsetko sa rozbieha pomaly, nie? Potom to naberie rychlost. A uz to nabera. Nakupujeme na poukazky, u inych na cashback-kartu, u dalsich na online poukazku. Je to jednoduche. Objednate si poukazky a do 4 dni su tu. Online poukazky mozete vytlacit aj doma. Cashback karta pride domov, mozete ju doma vytlacit kolkokrat chcete, a rozdat – celej rodine. Po zaregistrovani na svojej Lyoness – stranke najdete vsetky firmy sem patriace. Spociatku si nasetrite na CD-cka, potom na vetrovku, neskor na auto….Ak budete chciet viac, mozete sa stat biznis partnerom. Aj na tom uz pracujem. Kto chce, pyta sa, kto nechce, nepyta sa. Vidite v tom nejaky problem? Ja nie. S nastupom poradim, vaznych zaujemcov aj po porade zaregistrujem. slyoness57@gmail.com

  Odpovědět

 • kaka

  23 září, 2009

  prodám jeden bussines paket,cena dohodou-731016192

  Odpovědět

 • Radek

  23 září, 2009

  Že by se to letadlo už řítilo k zemi? 😉

  Odpovědět

 • pavel

  25 září, 2009

  no to je jasny ze jo. staci se podivat jak se jim ta sit obchodniku „rozrusta“. Tesco na to sere a kazdej prodava jen poukazky a jeste za hotove.
  Obchodnici sleduji mnozstvi penez co maji platit a podle toho nalezite upravi ceny = stejne si slevu zaplati lidi zpet.
  Pro me to spis znamena chodit tam kde Lyoness neberou 🙂

  Odpovědět

 • Eva

  25 září, 2009

  Zbytkové rabaty od Lyoness – obchodných partnerov, ktoré idú na konto pozícií, sa zo zliav nikde inde nezbieraju a nevyhospodarujú. Každý si príde na svoje podľa snahy, veď to funguje na obyčajnom nakupovaní a nakupovať budeme vždy.
  Binárny systém (o ktorom čítate všade v súvislosti s Lyoness) sa delí na dve časti hornú a dolnú alebo pravú a ľavú, a keď je za vašou pozíciou zaradených 35 hore a 35 dole ďalších pozícií, vyplatí vám systém automaticky za vaše pozície.
  Systém sa nezastaví, pretože nakupovanie nie je otázkou toho, či chcem nakupovať, základné tovary jednoducho musím kúpiť. A keď Ti prídu financie, i keby to trvalo o niečo dlhšie, nebudeš ich chcieť?
  Kto z nás mal doteraz prijmy aj z toho, že ostatni nakupujú? NIKTO! Toto je užasná výhoda každého člena nákupného spoločenstva Lyoness. LEN BLÁZNIVÝ KLIENT SI JU NEVEZME!
  Preto treba nakupovať. NAKUPUJTE A VYTVÁRAJTE SI AKTÍVA (pozície v zúčtovacom Lyoness) KAŽDÝM KAŽDUČKÝM NÁKUPOM. Budú pre Vás zdrojom príjmov po dlhé roky.

  Odpovědět

 • JEJKI

  12 listopadu, 2009

  Jsem zvědavá kolik takových prodavačů paketů bude.
  Ovšem pád je jasný.
  Už asi není nikdo kdo by to dotoval.
  souhlasím s Pavlem

  Odpovědět

 • Eva

  25 září, 2009

  Pre tých, čo si myslia, že je to pyramída, hovorim, že je to pyramida, ale velmi dokonalá – nekončiaca. Pretože ľudia budú stále nakupovať. Šetrenie je síce menšie – vráteným 1 percentom hneď veľa nenašetríš, – viac za dlhšiu dobu, ale tam sa jedná h l a v n e o zbieranie tých pozícií, ktoré ako lietadlo – pyramída „se řítí“ vsadit sa do binárneho systému zhora nadol a zprava doľava, aby sa po čase vyhospodárili naše pozície, a aby sme po pristátí lietadla – aj keď po roku boli spokojní.

  Odpovědět

 • lima

  29 září, 2009

  Ano,zřítilo…..takže si vem píchačku a jdi do rachoty.

  Odpovědět

 • pro Lima

  4 října, 2009

  Nezáviď,že vyděláváme na nákupech.

  Odpovědět

 • Kdo? Lyoness?

  28 září, 2009

  Jak to tu pročítám,tak jen zírám. Ještě mi nikdo nevysvětlil,co je to vlastně letadlo?

  Odpovědět

 • Eva

  29 září, 2009

  Co je letadlo? Napíš si do GOOGLu „letadlo“ a možno ti nájde aj OK225. Potom si napíš Lyoness.cz a pochopíš.
  Lyoness nie je len pre tých, ktorý radi nakupujú. Lyoness je aj pre tých, ktorí majú obchodného ducha. Investovanie do Lyoness-u, sa dnes porovnáva s investovaním do spoločnosti MICROSOFT, GOOGLE v minulosti, alebo do začínajúcich spoločností mobilných operátorov. A tí čo v minulosti takto investovali…
  Lyoness je na začiatku. Všetko sa pohne.
  Spomeň si, ako to vyzeralo, ked sa začínali zavádzať platobné karty a začali sa výplaty a dôchodky posielať na učet.
  A kto dnes nemá aspoň jednu platobnú kartu?
  Alebo keď začínali mobilné telefóny. A kto ho dnes nemá? To znamená, že všetko potrebuje svoj čas.

  Odpovědět

 • Hm???

  1 října, 2009

  To stále není odpověď na mou otázku.

  Odpovědět

 • M.Repák

  3 října, 2009

  Ony jsou někde na prodej akcie firmy Lyonesss Holding Europe AG že se mluví o investování ?
  Nákup jakýchsi „pozic“ (rozuměj míst v letadle), které se „vyhospodaří“ (rozuměj Tvůj vklad* slouží k výplatě zisků těch, co mají pozici nad Tebou) se rozhodně nedá nazvat investováním. A „opce“ na reklamní kampaně už vůbec ne.
  * je jedno, jestli „vklad“ vložíš přímo nebo formou slev na nákupech.

  Odpovědět

 • Omyl

  4 října, 2009

  No dobře,ale pokud je to z nákupů,tak jsou to peníze od obchodníku,protože jsem u nich utratil své peníze.Nejsou to mé peníze,takže vlastně mi může být jedno,jestli z toho profituje ještě někdo jiný,když mě samotnému to také něco přinese.Stejně ten nákup musím uskutečnit.Mně nikdo do vkládání peněz nenutí a pokud je mi dobře známo,tak je to jen záloha na nákup,které mohu použít u obchodníka.Zkusil jsem nakoupit přes Lyoness obchodníka nábytek do domu a pozice mi opravdu vznikla asi před půl rokem a minulý týden mi díky tomu přišlo 14400,- kč a to jsem jen nakoupil.Normálně bych z mého nákupu nic víc než nábytek neměl.To nevypadá na letadlo,ale na šikovné nakupování.Lidičky nebojte se toho.Nic Vás to nestojí a mně to fakt potěšilo.Teď vím,že už budu nakupovat jen u obchodníků Lyoness a uvažuji i o zálohách….

  Odpovědět

 • Eva

  5 října, 2009

  Ahojte, no konečne je tu niekto spokojný. Ja si myslím, že je to len pohodlnosť. Niekto chce ako na športke vyhrať hneď. Ale tu to tak nejde… To sú pohodlní, čo sa im nechce objednávať poukážky, dôkladne si prezrieť stránku lyoness.cz, alebo chodiť nakupovať k lyoness-partnerom, tí ktorí chcú mať na účte už zajtra a bez snahy… A potom kritizujú ostatných a hovoria o „lietadle“. Treba si len nakupovaním vytvárať aktíva do budúcnosti – zbierať pozície – a každý sa raz dočká… Poradím. slyoness57@gmail.com

  Odpovědět

 • Lyoness

  2 října, 2009

  Lyoness je neobyčejně rychle rostoucí nákupní společnost, úspěšně zastoupena již v 11 zemích Evropy a další země jsou těsně před otevřením.Vše je legální a transparentní.Lyoness je nákupní společenství a týká se především Vašich nákupů,které stejně musíte uskutečnit.Díky Lyoness máme nějakou tu kačku zpět doma.To je podstata Lyoness.To,co tu čtu je dost drsné,ale mylné.Spíše vidím negativní postoj těchto lidí,protože vůbec nic nepochopili a hledají jen možnost,jak to ventilovat…..Copak po Vás někdo něco chce??? Kartu získá každý zdarma a vrací peníze z nákupů,nic to nikoho nestojí.

  Odpovědět

 • jarda

  6 října, 2009

  Nemá smysl se živelně registrovat na jejich www stránce, protože je to zase o starostlivosti o klienta a je to také MLM systém. Živelná registrace je pouze o klientství, tam Vám nikdo nepomůže. Ale lze dobře řídit firmu netem a mezinárodně i pomocí SKYPE, což dělám.
  Kdo chce více, musí tam, kde to někdo i umí a vydělává. Konkrétně mně tato činnost odvrátila od osobního krachu po podvodech nejmenované třípísmenkové rodinné finanční MLM organizace.
  Tu naštěstí nic takového nehrozí, tu je to řízeno počítačovým systémem, počítač Vás nepřeregistruje, neokrade o provize, nepomluví, nenaváže styky s Vašimi promiskuitními a pochlebujícími všeho schopnými servilními spolupracovníky s cílem vyhodit Vás z firmy a s cílem brát vaše další následné a udržovací provize.
  Majitel Lyoness mi na moje narozeniny otevřel osobně v mém bydlišti v roce 2006 region a je to doopravdy čestný a vzdělaný člověk. Díky němu a jeho firmě nechodím po kanálech a mám z čeho držet dcery na vysokých školách.
  Kdo chce více, potom na můj mail, v profilu.
  jarda

  Odpovědět

 • To snad ne

  7 října, 2009

  Tak přesně tohle neuznávám,protože přes internet se o klienta nepostaráte.Pak se na nás valí klienti z Vaší sítě,jestli bychom jim nepomohli,že takhle je to na nic a chtějí spolupracovat s námi.Odmítáme,ale Vy se zvedněte a těm lidičkám se věnujte osobně a ne přes Skype….

  Odpovědět

 • M.Repák

  8 října, 2009

  Tak snad konečně odborník, který vysvětlí, jak je možné, že za každou JEDNU korunu umístěnou do „systému pozic“ je posléze vyplaceno korun DEVĚT. Vysvětlení, že jsou z nákupů celé větve nemůže obstát, za kařdou takovou korunu je jich totiž opět očekáváno devět.

  Odpovědět

 • Eva

  9 října, 2009

  Napriklad ja som sa zaregistrovala sama, ale aby mi niekto radil, kto uz ma skusenosti, som si niekoho nasla, kto uz v tom fungoval – odporucatela – a tak ma preregistrovali cez jeho meno a naucil ma, co bolo treba cez mail. slyoness@gmail.com

  Odpovědět

 • Tak jo

  10 října, 2009

  Jak jste na tohle přišel,tedy opravdu nechápu.Vše má svůj řád a binární zůčtovací systém byl opakovaně vyhodnocen,jako nejspravedlivější na světě.Vše je matematicky propočítané a spravedlivé.Nevím,jak jste došel k tomuto nesmyslu.Na vyplácení peněz platí jasně daný klíč a řád,podle kterého vše řádně funguje.Měl by jste si o tom nastudovat mnohem více,protože podle všeho nemáte ponětí o čem to všechno vlastně je.Kdybych to měl napsat,tak se upíšu,než to do detailu rozebereme.Každopádně tento systém je revoluční způsob chytrého nakupování,nikomu své peníze nedávám a nikdo je po mně ani nechce.Vše je mé a je jen na mně,jak tohoto úžasného systému využiji.Sám jsem si to celé pečlivě nastudoval a ověřoval a ten čas tomu obětoval.Jsem za to rád,protože díky tomu jsem dostal odpovědi na mé otázky a dnes vím,že reakce vašeho typu jsou nesmysl.Pokud něčemu pořádně nerozumím a jen spekuluji,tak se nehnu z místa.Chyba! Než o něčem začnu psát,ať negativně či pozitivně,tak si nejdřív nastuduji o čem to je,než se někde znemožním,tak jako někteří lidé na tomto portále.Každý má svůj názor a to je v pořádku,ale mít názor a psát o něčem,o čem nic pořádně nevím je jen ukázka lidské lenosti se něco naučit a dozvědět.Lyoness je špičkový systém chytrého nakupování,který perfektně funguje.A ten kdo je negativní na to má plné právo,ale věřte mi,že nemáte ponětí o čem tu píšete a hlavně o co přicházíte.

  Odpovědět

 • M.Repák

  12 října, 2009

  Spousta slov, vysvětlení nikde. Přitom otázka byla velmi jednoduchá. Najde se skutečný odborník, který na ni odpoví ?
  A jednu přidám: kým a kdy byl binární zúčtovací systém hodnocen ? Jen tak mimochodem: strejda Google tahle slova najde vždy jen ve spojení s Lyoness …

  Odpovědět

 • Tak jo

  13 října, 2009

  Obecné znalosti a trocha studování by Vám pane Repák neuškodila.Pořád se opakujete,jako malé dítě.Na Vaše otázky jsou odpovědi,obraťte se na centrálu Lyoness,oni Vám vše rádi zodpoví.Tady je to jen ztráta času a žádný prostor.Hledáte odborníka?Sedí na centrále,tak se na něj obraťte.Jinak,Lyoness spolupracuje se strejdou googlem,to jen tak mimochodem.

  Odpovědět

 • Konečně

  13 října, 2009

  Svatá pravda,konečně někdo rozumný. Pokud mám otázku,tak se ptám povolaného člověka. Pokud máte otázky ohledně systému Lyoness,tak se ptejte těch nejpovolanějších u nás v ČR. Sám jsem měl spoustu otázek a tam mi na vše odpověděli. Super přístup,žádné tajnosti.Jen tak dál…..Plácat si játra a nevědomost schovávat za chytrost(pokud se to chytrostí dá nazvat),tak jako pan Repak umí každý líný a pohodlný člověk.Co takhle přiznat : VŮBEC JSEM TO NEPOCHOPIL !!!!! 😀

  Odpovědět

 • M.Repák

  13 října, 2009

  Ty povolané z centrály mi stačilo slyšet když lákali sportovní kluby. Lákavě vypadající neúplné informace. A je zajímavé, že všichni zastánci Lyoness vše chápou, ale vysvětlit nechtějí. Stejné argumenty jako zastánci Tourexu, Edbusy, APL, …

  Odpovědět

 • Eva

  13 října, 2009

  A čo sú podľa teba úplné informácie? Píšeš, že „všichni zastánci Lyoness vše chápou, ale vysvětlit nechtějí“. Vysvetľovanie je na tri hodiny. Sem sa nemôže veľa písať. Každým dňom pribúdajú noví obchodní partneri a noví klienti. Hľadáš v systéme chybu, ale nenájdeš ju. Aj ja som hľadala…
  Je jasné, že najlepšie sú na tom (môj názor) tí, ktorí aj investovali do kampane. Ale všade musia byť spokojní a spokojnejší. Vysvetleného už bolo veľa na internete. Ked budeš zaregistrovaný a pôjdeš na seminár, tam sa všetko dozvieš. Aj na stránke Lyoness.sk sa dočítaš. Pravdaže viac sa tam dozvedia tí (zaregistrovaní), ktorí už tam majú pridelenú svoju časť. Jedna členka mojej rodiny veľmi neverila, a keď prišla zo semináru, bola nadšená. Je to jednoduchý binárny systém, povedala (má skončenú vysokú školu, odbor informatika, tak hádam tomu porozumela).
  Čo sa týka APL, myslíš All Property Limited?
  Známi hovorili, že v roku 2007 120% ročný zisk, v roku 2008 100%, a teraz tam mám investovaných 6100 eur a som spokojná a poznám viacerých spokojných. Teraz práve podpísali zmluvu na ďalšie obdobie do roku 2011. Teraz v októbri bol práve v Brne seminár.
  Ak máš záujem…

  Odpovědět

 • Radek

  14 října, 2009

  Madoffovi klienti byli taky spokojení… a dlouho… a pak? 😉

  Odpovědět

 • Evita

  14 října, 2009

  V ALL Property sľubujú 36 % ročný zisk. Vždy je to viac ako 6O%, tak to ešte potrvá určite tie dva roky. Majú tam známi viac investované ako ja.
  Do ALL treba investovať tak, aby po prípadnom nezdare, ti aj ostalo…Čím väčší risk, väčší zisk. Ale u Lyonessu neprídeš o nič, tam len získavaš, skôr alebo neskôr.

 • Guinness

  11 prosince, 2009

  Kolik že to Madoff dostal? 50let? …. mimochodem .. to býval skutečně seriozní důvěryhodný finančník, tam chápu, že mu lidi věřili…

 • haha

  14 října, 2009

  To by mě zajímalo co jste si z toho jednání odnesl.Asi jste nic nepochopil,nebo nejednal s profíky z centrály,jinak by jste neplácal takové blbosti.Až mě to rozesmálo :-D…..Schválně mrkněte,na naše obchodní partnery,oni jsou totiž všichni úplně blbý,protože systém využívají.To jen pan Repák ví vše nejlépe.To chce poklonu,protože jste právě položil na lopatky všechny Evropské společnosti,které s Lyoness spolupracují.Potlesk vážený pane.Malá rada:obraťte se na profíka a zamyslete se nad sebou.Z Vašich písmenek je vidět,že jste někde,něco slyšel,ale vlastně nic nevíte.

  Odpovědět

 • Roman

  14 října, 2009

  Nechapu proč se stale o Lyoness tak zajimate když je vidět že se registrovat nechcete ale vy toto forum navštěvujete nejčastěji ze všech lidi co tady chodi jste tu snad od začatku co jsem se tady o Lyoness zminil a to už je nějaky patek ale vy pořad nějake otazky a pořad nejste spokojen vam prostě děla jen dobře když mužete shazovat něco co funguje nechci byt drzy ale vy se jednoduše jen nudite ale to je strata času tady psat o věci blbosti když ji neznam… kdyby jste šel a něco sam raději vymyslel co by fungovalo nejmin tak dobře jako lyoness… a nevim co mate za školy možna jste nedochodil ani školku ale nam o binarnim systemu v matematice řikali a to ještě lyoness neznali…

  Odpovědět

 • dawe

  17 října, 2009

  má někdo zkušenost, nebo informace, jaký doopravdy to má úspěch v Rakousku? Nakupují někomu Rakušané? Já mám několik lidí z kampaně, ale zatím nikdo neutratil ani cent. Zatím je to o nesplněných slibech.

  Odpovědět

 • Rakousko

  20 října, 2009

  Jo,jo.Nějaké ty útraty od Rakušáků mám ;-)…..Jen si vezměte,jaké jsou každé začátky.Těžké.Trpělivost růže přináší.Vy by jste chtěli všechno hned.To není hup na krávu a je tele :-)…..vydržať přátelé.Oni se to naučí.

  Odpovědět

 • dawe

  20 října, 2009

  to jsem rád, že Vám nakupují. Nejsem netrpělivý, jenom mi bylo divné, že za tu dobu mi nikdo z nich neudělal nákup.

  Odpovědět

 • Petra

  22 října, 2009

  V rakousku to moc nejede, dobre to slape v Madarsku tam se snad zvblaznili

  Odpovědět

 • taffy

  31 října, 2009

  dobry vecer.ja se vdala do rakouska a jsme byznys partneri u lyoness a jsme u lyoness od minuleho roku od dubna.mame v nasi linii hodne lidi kteri nakupuji a my osobne chodime nakupovat jen tam kde jsou lyoness partneri.hodne penez se nam uz vratilo a chodi dalsi.jsme stastny ze jsme vubec tuto sanci dostali byt uz od zacatku u takove velke spolecnosti jako je lyoness.microsoft byl na zacatku take neznamy a dnes vi vsichni jak si stoji.

  Odpovědět

 • dawe

  2 listopadu, 2009

  díky, potěšila jste mě, doufám ,že to pochopí všichni Rakušané, co se doposud zaregistrovali.

  Odpovědět

 • Charlio

  5 listopadu, 2009

  Velka spolecnost ? se prober 100000Kc Zakladni kapital to o necem hovori. Lidi proberte se vsichni s mne si tim prosli. Zazijte rozum. radim dobre.

  Odpovědět

 • Jo,velká společnost

  6 listopadu, 2009

  Je to holdingová společnost se servisními centrálami a hlavně,roste na prestiži.Ten kdo tomu nevěří,nemusí.Ten má ale také smůlu,protože je tupec a nic nepochopil.Já osobně znám spoustu obrovských firem a světe div se,oni jsou to společnosti také se 100000 jměním.Nikdy nikoho nehaňte,jen pro nevědomost,nebo pocit méněcennosti,tak,jako Vy tady.Ano my všichni si tím prošli a je to úžasné,nevím co se Vám nelíbí na tom,že šetříme a profitujeme na svých nákupech.Stejně ty peníze utratit musíme.Nikdo Vás do toho nenutí,tak o co Vám jde? Léčíte si komplexy ???? 😀

  Odpovědět

 • Gerrry

  23 října, 2009

  Dobrý den, přítelkyně má kartu od Lyoness a chce abych se zaregistroval… chci jí tím udělat radost. Chci se zeptat jaké to bude mít pro mě závazky?a kolik budu platit. Je pravda, že kromě nakupování nebudu usez NIc platit (to mi tvrdí ona).

  Odpovědět

 • Žádný strach

  24 října, 2009

  Dobrý den,vůbec se registrace nebojte.Žádné závazky z toho neplynou.Pokud ji budete chtít používat a šetřit,tak můžete,ale nemusíte.To je v podstatě na Vás.Kartu dostane každý nový klient zcela zdarma a žádné další poplatky nikde neplatíte.Jediné,co zaplatit musíte,jsou Vaše nákupy u obchodníka ;-)….Jediné náklady jsou ty Vaše.

  Odpovědět

 • M.Repák

  25 října, 2009

  Vás registrace nic. Přítelkyně za Vás zaplatí 260,- Kč. Při 0,5% „přátelského bonusu z Vašich nákupů“ se jí to vrátí jakmile přes Lyoness nakoupíte za 52000 Kč. Pak už na Vás bude vydělávat. Za chvíli za mou odpověď přibude spousta argumentů „lyonessáků“ jak se Vám to vše dalako rychleji vrátí v „binárním systému pozic“. I o něm je v téhle diskusi dost napsáno, na webu se dá najít i srozumitlené schéma té pyramidy.

  Odpovědět

 • nono

  25 října, 2009

  ‚Vážený pane, dovolím si s vámi v plném rozsahu souhlasit. Lyoness je podvod jaký tu ještě nebyl. Pojištění a ručení společnosti 0… No a ve výčtu nesmyslných argumentů jak je to dobré by se dala napsat kniha, opak je však pravdou. ¨DOBRÁ RADA PRO VŠECHNY ČTĚTE POZORNĚ PŘED PODPISEM VOP, pak se nebudete divit jako já a pár mojich přátel. Přiznám se že jsem se nechal vlákat, a že jsem prodělal o tom si nemusíme nic povídat¨, bohužel jsem příliš věřil, než abych si přečetl VOP, pak Vás ta chut k registraci přejde. Nejkurioznější však je že z každého kdo je v Lyoness se stal EKONOM jakých je ve světě málo 🙂 Jinak letos Nobelovu cenu dostal někdo jiný než Lyoness a jeho zakladatelé… LIDI MYSLETE >>> PODVODŮ TOHOTO DRUHU UŽ TU BYLO HODNĚ TENHLE MÁ JEN JINÝ OBAL

  Odpovědět

 • Vážně ?

  27 října, 2009

  Kolik jste si vložil na Lyoness účet ?

  Odpovědět

 • hanicka

  11 listopadu, 2009

  Takové chytráky mám nejraději….píšou tady kraviny a dělají ze sebe chytráky….oni v těch velkých společnostech jako je např. BAŤA, BAUMAX,TESCO, FORD CHAROUZ úplně blbí, že do tohoto projektu šli, že jo? Udělali zřejmě podle Vás chybu, že Vás neznali, abyste jim poradil….každý kdo Lyoness pochopil by Vás musel ukamenovat, že píšete takové voloviny..je mi jasné, že je to způsobeno tím, že o tomto nemáte vůbec žádnou páru…

  Odpovědět

 • Anonym

  12 listopadu, 2009

  Zašlete mi kontaktní email, mile rádi přepošleme emaily z nadnárodních řetězců, které v souvislosti spolupráce s Lyoness přišly. Zřejmě se budete divit.

  Odpovědět

 • Pro NONO

  15 listopadu, 2009

  Dobrý den,zajímají mě ty emaily od těch řetězců,ať vím čemu věřit a do čeho dát či nedat peníze. Můj email je ilive@email.cz

  Odpovědět

 • JEJKI

  15 listopadu, 2009

  Pokud se Vám tato společnost jeví jako spolehlivá, pak nechápu Vaše pochybnosti. Chcete-li investovat, tak investujte. Řetězce většinou reagují na emaily, které se jich týkají, oslovte přímo je, je to nejčistčí forma informací. Pak se Vám bude rozhodovat o investování objektivně.

  Odpovědět

 • ilive

  16 listopadu, 2009

  Jste snad jeden a ten samý pisálek? Napíšu pod nabídku zájem a další odkaz z jiné přezdívky mi odpovídá.Už jsem tu někde četl,že tu snad píše někdo pod více jmény.Nejste to náhodou Vy?? Promiňte,ale je mi to trapné,co je tohle tedy za diskuzi?

  Odpovědět

 • JEJKI

  18 listopadu, 2009

  Ctu tady tu debatu, tak jsem chtela doporučit objektivní postup. Než si nechat posílat nějaké emaily.

  Odpovědět

 • M.Repák

  16 listopadu, 2009

  Prosím o uvedené e-maily na m.repak@seznam.cz . Budou-li důvěryhodné třeba změním názor …

  Odpovědět

 • Rwen

  17 listopadu, 2009

  Dobrý den, taky bych ráda viděla ty emaily od nadnárodních řetězců? Můj email rwen@seznam.cz Myslím, že Lyoness je klasické letadlo, kde se ti první musí hodně smát 🙂

  Odpovědět

 • Roko

  9 prosince, 2009

  Také bych poprosil o emaily, jestli je to možné, zajímá mě to, díky romeo210@seznam.cz

  Odpovědět

 • Tak jo.

  27 října, 2009

  Pan Repak to stále ještě nepochopil.Pořád dělá chytrého.Jo jo,to dělá neznalost.Vy si opravdu zasloužíte potlesk.Máte pocit,že je to letadlo? Nebo snad pyramida? Fajn,nikdo Vám to nebere. Vaše smůla. Třeba je to Pendolino.To je fuk.Ale neztrapňujte se tady.Vždyť jsou mnohem renomovanější lidé,kteří tento systém prověřovali.A výsledek? Super.Pouze lidé jako vy,jste úplně mimo a to už z principu.Každopádně se asi pěkně nudíte,když tu trávíte každou volnou minutu,místo toho,aby jste dělal něco užitečného.Tady jste k smíchu.

  Odpovědět

 • Guinness

  11 prosince, 2009

  od P to je .. ale ne Pendolino … spíš Ponzi

  Odpovědět

 • janka

  27 října, 2009

  Dnes utratit 52000,(cca běžná suma na dva měsíce pro rodinu),není nic těžkého a hlavně neobvyklého a pokud z toho můžu něco mít,tak proč ne? Na ulici ty peníze nenajdu a pozice,no jasně to je také super.Stejně ty peníze musím utratit,tak jako tak.Nevím co na tom pořád máte,už jste s tím trapní.Peníze si spousta lidí těžce vydělává,tak proč by se jim nějaké nemohly vracet? Copak je to hřích? Jsou to peníze od obchodníka,za to že nakoupím u něj a ne u konkurence,tak o co vám pořád jde? je to snad vaše konkurence,že vám tak leží v žaludku?

  Odpovědět

 • paul

  23 listopadu, 2009

  Repáku, rypáku…
  Teď už ne 260,-, ale 64,-! A vrátí se ti to když utratíš 9.600,- u obchodníků! Fakt riziko jako prase… :o)))))

  Odpovědět

 • NONO

  25 října, 2009

  Dobrý den, neveřte tomu, musíte investovat. Spoklečnost lyoness má kmenové jmění 100.000,– Kč, máte pocit že finančně silní společnost ručí jen touto směšnou sumou???? viz Obchodní rejstřik
  a spoustu jiných skrytých podvůdků…
  Taky jsem se nechal zlákat a po měsíce jsem utekl i s firmou naštěstí jsem si nekoupil ty jejich pozice… znám pár lidí co z toho taky utíkají, ale protože podle článku 9.2 VOP nemají šanci z pozic dostat..
  POZOR DŮRAZNĚ ČTĚTE VO PODMÍNKY.
  INFO NA VIPKV@EMAIL.CZ

  Odpovědět

 • Tom

  26 října, 2009

  Ta snůška nesmyslů co jste napsal nestojí za komentář,proto bez komentáře.

  Odpovědět

 • Pro NONO

  27 října, 2009

  Nazdar buzíčku,takový člověk jako Ty přátelé nemá.Odevšad slyšíme jen samé stížnosti,jaký jsi arogantní idiot.!!! LIDIČKY DEJTE SI POZOR NA JEJICH RÁDOBY KADEŘNICKÝ SALÓN „HAIR DESING KUČERA“ V K.VARECH.MAJÍ TAM ZABLEŠENÉHO PSA A PAN PASEKA POMLOUVÁ A OKRÁDÁ KLIENTY/KY A ZNEUŽÍVÁ JEJICH INTIMNÍCH INFORMACÍ VE SVŮJ PROSPĚCH!!!

  Odpovědět

 • Irma

  27 října, 2009

  Ano,ano s tímto souhlasím.Sama mám velice špatnou zkušenost z tohoto salonu.Přemrštěná cena,arogantní a namyšlený vrátný pan Paseka,který asi nemá ponětí,jak se chovat k lidem.Nejspíš má pocit,že je střed světa.Moje kamarádka si taktéž urvala špatnou zkušenost a není jediná,je nás více a pokud můžu,tak varuji.Pozor na tento salon!Sama jsem klientkou Lyoness,sice krátce,ale když jsem zjistila,že je tento salon také partnerem,tak jsem se zděsila.Zaplať pán bůh,že salonu vypověděli smlouvu.Jak vidím,tak se povaha pana Paseky potvrdila,tím co tu píše.Umí jen na vše čemu nerozumí plivat a věřím,že takových lidí je bohužel více.S tím už nikdo nic nenadělá.Přejme jim trochu toho pochopení.

  Odpovědět

 • Nesouhlas

  27 října, 2009

  Nemyslím si,že salon by byl špatný.Pan kadeřník je úžasný a má šikovné ruce.On rozumí své práci,ale ten vrátný,nebo co to je,mu kazí jeho jméno.

  Odpovědět

 • JEJKI

  13 listopadu, 2009

  Trochu drsně napsané a hlavně to není moc k věci.
  At si každej píše co chce, ale tohle je silný kafe.
  Jsem díky němu v lyoness a je svůj, to je pravda, ale nikdy nikoho nepomlouvá a psa jim trochu závidím, je to nádherná fena zlateho retrývra v bílé barvě, je krásná.
  Ptala jsem se proc tam nejsou, odpověď byla že to pro mě nic neznamená, že jsem členkou dál a že se k tomuto nebude vyjadřovat. Pouze to že vypověděli smlouvu nic víc a hlavně mě to víc nezajímá. Pan kadeřník je opravdu špička a ceny jsou uplně normální, nikdy mě neokradli, nevím jak by to udělali všude tam jsou ceníky a u věcí naprodej cenovky. A pomluvy? No to jsem nikdy neřešila a nikdy jsem to za 6 let co jsem jejich zákaznice nezažila.

  Odpovědět

 • Chyba

  15 listopadu, 2009

  Každý má s tímto salonem své zkušenosti a já je mám hodně špatné a nejen já.Nehledě na to,že pan majitel ani neví co mluví.Proč se to sem nehodí,je to diskuze,jako každá jiná.Co Vám nasliboval,aby jste sem napsala takovou Ódu ?????

  Odpovědět

 • JEJKI

  15 listopadu, 2009

  Přijde mi že Váš problém je více osobní, než relevantní v této diskuzi, ale je to můj názor. Nic mi dávat nemusí, já jsem spokojená. A pokud máte nějaký osobní problém, tak si ho řešte, ale proč tady? To přeci vůbec není k věci. Někoho takhle lacině pomlouvat? Divný styl. Ale je to samozřejmě Vaše věc.

  Odpovědět

 • Chyba

  16 listopadu, 2009

  Sice nevím,kdo jste a je mi to jedno,ale rozhlídněte se po této celé diskuzi.Čtu tady jen samé a laciné pomluvy,bez osobního prověření.Já ale tu osobní zkušenost mám.Tahle stránka je jen snůška nesmyslů a pomluv.Podle Vás tu pravděpodobně můžou psát jen o tom,co se Vás nijak (asi je to Váš osobní zájem) nedotkne.Omyl! Já se můžu veřejně vyjádřit,jako ostatní a popřípadě varovat.

  Odpovědět

 • JEJKI

  18 listopadu, 2009

  No nejprve tu nekoho pomluvíte a pak napíšete že celá stránka je o ničem? Zajímavé. Ale nejspíš už jsem pochopila, že mé setrvání v Lyoness je zbytečné. Nechci jak je to dobré nebo špatné. A ty peníze ráda oželím. Ono 1% a nějaké zbytkové rabaty mě nespasí. Stejně jsem se setkala s tím, že mi v obchodě nabídli slevu hned hotově, ale pokud nepoužiju Lyoness. Tak nevím. Ztratila jsem důvěru. Konec konců platím zlatou kartou od spořky a jsem na tom lépe. Jmenuje se to chytrá karta a to fakt není podvod a nemusím se o nic bát a číst to tady je to pojištěné a pod dozorem CNB. Všem přeji mnoho štěstí a spoustu peněz z Lyonessu.

  Odpovědět

 • Pája

  27 října, 2009

  Divné.Lyoness nic nikdy neprodával a neprodává.To máte pane pomýlené.To jste vážně tak zabržděný? Však je to i ve VOP,tak si je raději přečtěte Vy,protože nemáte ponětí o čem tu píšete.Pokud si vložím zálohu (nekoupím,ale vložím),mohu ji druhý den klidně použít jako doplatek k nákupu a nic se neděje.Jen mi to urychluje proces zhodnocení.Takže? Pane NONO nemáte pravdu a jste krutě mimo.

  Odpovědět

 • vy jste neskutečné pako

  6 listopadu, 2009

  Ty peníze jsou přeci jejich a kdykoliv je můžou použít,jako doplatek ke svému nákupu a ještě jim to vydělá.Ty VOP jste si asi nepřečetl Vy,pane chytrý.Koukám,že jste asi světový ekonom a všichni ti právníci na celém světě,kteří prověřovali tuto společnost,jsou asi blbí.Nejste náhodou ten vrátný z toho salonu o kterým se tu píše ??? Tak teď už to chápu :-D. To chce kurz sebevědomí a neztrapňovat se tu ještě takovými nesmysli,které tu píšete.Raději zůstaňte na vrátnici :-D.

  Odpovědět

 • hanicka

  11 listopadu, 2009

  Dobrý večer, Vaše přítelkyně to s Vámi myslí opravdu dobře a Vy hlavně neváhejte a nechte se od ní zaregistrovat. Vy v tomto systému nemusíte opravdu nic, co Vy sám nechcete…žádné poplatky, registrace zdarma a pokud budete chtít, tak můžete nakupovat, kdy se Vám zlíbí a penízky se Vám pohrnou….z mé zkušenosti za 6400- záloha na budoucí nákupy jsem do dnešního dne dostala od Lyonessu přes 80 tis. a to jsem v začátku vyplácení…tak Vám i Vaši přítelkyni přeji taky hodně penízků.

  Odpovědět

 • Petr S.

  12 listopadu, 2009

  ….jasně, já to s vámi taky myslím dobře, nechcete se třeba zaregistrovat do Amway, D.I.C., Herbalife, Tupperware, LR Cosmetics nebo třeba ETN ? Fakt to s Vámi myslím dobře…a myslím to fakt upřímně :0)))))

  Odpovědět

 • SUPER LYONESS

  27 října, 2009

  To jsou jen samé řečičky těch,kteří raději vše pomlouvají.Lyoness je super a nic lepšího na světě není.Peníze zpět z každého nákupu? Sem s tím. Negativní jsou jen ti chudáci,kteří mají smůlu a jejich mozeček už nemá kapacity na to,aby mohli pochopit něco jiného.To jsou lidé,kteří mají svou inteligenci vydřenou,pokud se to tak dá nazvat a nedokážou zpracovat další nová data 😀 ….Máte pocit,že všichni Ti právníci,daňový poradci,zkušení obchodníci a spokojení klienti jsou úplně pitomý a jen a jen Vy máte pravdu? Tak si to myslete dál :-D.Hodně štěstí,ale uvědomte si,že je spousta spokojených klientů a obchodníků a to je mnohem více,než ty vaše hloupé řeči.Dokažte to v reálu,že máte pravdu a pak mudrujte.my dokázalo,že to úžasně funguje a co vy ?

  Odpovědět

 • Lyoness-letadlo či ne?

  17 listopadu, 2009

  1. Proč bych měl ztratit svobodu výběru nejlepšího/nejlevnějšího nákupu u jakéhokoliv z např. 100.000 obchodníků v ČR a byl nucen nakupovat u 1.000 partnerů lyoness v ČR??
  2. Proč bych jako obchodník měl brát poukázky lyoness od firmy podnikající v ČR 8 měsíců, když se může stát,že tato firma s minimální historií (btw nezveřeňuje své mezinárodní účetní výsledky) vyhlásí insolvenci a tisícům obchodníků a desetitisícům členů lyoness zůstanou v ruce bezcenné poukázky a konta lyoness, které nepůjdou vybrat?
  Kdo odpoví??

  Odpovědět

 • ?????

  17 listopadu, 2009

  Chlape Vy jste trapnej.

  Odpovědět

 • huho

  21 května, 2010

  Odpovědí je tisíce. Poukázky nebudou trvat dlouho, najede se na karty, ktere fungují jako karty u normálních bank.

  Odpovědět

 • Pro Vás všechny zarputilce

  27 října, 2009

  Je velice zajímavé, jak uplynulých pár let socialismu v naší zemi pokřivilo nazírání lidí na svobodné podnikání a jak moc se zakořenil model: „Hledej jistotu, najdi si dobré zaměstnání.“
  Přitom ještě před druhou světovou válkou určitě nepracovala většina lidí v zaměstnaneckém poměru – nebo aspoň ne na sto procent! Na venkově lidé měli svá hospodářství, ti chudší pracovali jako námezdní síly pro ty úspěšnější, ale své malé hospodářství měli často doma při tom. Ve městech měli lidé své živnosti – řemesla, obchody, kavárny, restaurace.
  Socialismus udělal z 99% lidí zaměstnance, vztah k soukromému vlastnictví a podnikání téměř zcela vymazal z myslí lidí.
  Imperialismu – vrcholné stadium kapitalismu, zůstaneme-li u marxistického slovníku, tedy ten systém, který vládl na západ od nás a po převratu se v devadesátých letech zrodil také u nás, se ale k drobnému podnikání nezachoval o moc lépe. Před lety jsme příliš nechápali francouzskou komedii Velký bazar a nyní jsme svědky toho, jak supermarkety ničí drobné obchodníky, kteří při malé privatizaci koupili samoobsluhy a obchůdky „na rohu“. Jak nadvláda silných podniků se zahraničním kapitálem s levnými výrobními kapacitami v zemích „třetího světa“ drtí drobné výrobce – naše české pekaře, řezníky, oděvní výrobce…
  Podnikání na vlastní pěst je obtížné, v některých oborech čím dál méně možné. V některých odvětvích lze získat zázemí silného podniku a přitom si uchovat dostatečnou míru samostatnosti – mám na mysli „podnikání pod značkou“ – frenčízing. Tímto způsobem jako houby po dešti rostou po celém světě například restaurace rychlého občerstvení /např. McDonalds ale taky Potrefená husa nebo Švejkova restaurace/, autosalony všech značek, pobočky cestovních kanceláří /např. Neckermann/, obchody s oděvy /Kenvelo/, hobby markety /OBI/ a další a další.
  Jednotliví majitelé frenčízy ušetří spoustu peněz za nákladné marketingové a reklamní kampaně, platí pouze podíl na nich, nikoliv všechno. Odborníci z centrály jim radí, jak má vypadat jejich provozovna, kde má být umístěna, jak má pracovat personál atd., aby oni i poskytovatel frenčízy dosáhli zisku. Samozřejmě jako ve všech oborech i tady jsou firmy lepší a horší, úspěšné i méně úspěšné. Toto podnikání však stále vyžaduje na začátku relativně vysokou investici – řádově ve statisících nebo milionech korun.
  Jakousi „lidovou variantou“ frenčízingu je právě síťový marketing. Zde bývá členský poplatek většinou jen symbolický – v řádu stovek maximálně tisíců korun. Člen získává práva na distributorské ceny, napojení na marketingový koncept firmy a kompenzační plán, na vzdělávací systém a má svého sponzora – toho, kdo mu pomáhá v začátcích vyvarovat se chyb a dosáhnout prvních úspěchů. Navíc – to většina frenčízových systému nemá – může člen MLM firmy budovat další „pobočky“ – získávat další členy – distributory a profitovat také částečně na jejich obchodním zdaru. Není to fantastický obchodní koncept? Bezesporu ano, právě proto jej využívají celosvětově úspěšné firmy v mnoha oborech – kosmetice /Oriflame, Harmony Club, FM Group, LR International, u nás např. Miss Cosmetic spojená s osobou Moniky Žídkové/, potravinových doplňcích /Herbalife, Neways, TianShi, u nás např. Energy, Finclub nebo Starlife vlastněný olympionikem Změlíkem/, finančním poradenství /OVB Allfinanz, MBI, HMI, u nás např. ZFP nebo Kapitol/, mimochodem právě v oboru financí dnes snad s výjimkou odborných pracovníků pojišťoven a stavebních spořitelen a /zatím!/ pracovníků kamenných poboček bank a /některých!/ leasingových společností nenajdete pracovníky v zaměstnaneckém poměru!!!, drogerii /Amway, Freeway, u nás např. Missiva/, marketingu – nejrůznější slevové, v posledních letech spíše věrnostní zákaznické systémy /Lyoness, Save Maxx, u nás např. Sphere card/, různých přístrojích a potřebách pro domácnost /Rainbow, Aquel, Zepter/, přípravcích pro snížení spotřeby automobilů /Fuel Freedom International/, telekomunikacích /Euphony, opět Save Maxx, u nás např. Avox/ nebo multioborové koncepty většinou postavené na bázi internetového virtuálního supermarketu /v posledních letech nová koncepce Amway – projekty QuickStar resp. Vebso, u nás např. Leonardovbc/ atd.

  Odpovědět

 • Marek

  7 listopadu, 2009

  Naprosto souhlasím, je to opravdu dobře vyjádřené. Problém většiny lidí je, že mají stále socialistické myšlení. Nikdy žádnou příležitost nezkusí a taky budou do smrti chudí. Nechápu, že si pak v hopodě stěžují, když neudělali nic pro to, aby se měli lépe.
  Začít podnikat na vlastní pěst je v dnešní konkurenci hodně těžké a proto se většina lidí bojí začít podnikat. Když dostanou nabídku některého z MLM, tak zase říkají, že to je blbost a že to nikdy fungovat nebude. Znám ale hodně lidí, kteří začali podnikat v MLM a neuspěli. Dnes jsou z nich ale milionáři v jiném oboru, kde začali podnikat. Ptáte se proč? Je to jednoduché. V MLM získali zkušenosti potřebné k rozjetí podnikání a naučili se přemýšlet tak, jak přemýšlejí úspěšní lidé.

  Odpovědět

 • Skvělé nastavení systémů č.2

  27 října, 2009

  Tvrdit, že něco s jistotu nefunguje a sám se o to nepokusit, to je jednoduché, pohodlné, ale je to úroveň „hospodských keců“. Úroveň zkušenosti kohokoliv, kdo se aspoň pokusil nějaké podnikání rozjet je o patro výše! Úroveň zkušenosti toho, kdo to dokázal ještě úplně jinde – jenomže takových lidí je málo. Jestiže na někoho z nich narazíte, určitě Vás nebude odrazovat od toho, abyste si podnikání zkusili. A MLM je podnikání nejmémě rizikové. Zpravidla.

  Odpovědět

 • Marek Tomíšek

  7 listopadu, 2009

  Naprosto souhlasím. Taky nemám rád ty „hospodské kecy“ od lidí, kteří v dané problematice mají nulové zkušenosti a často i nabídku slyšeli jen zprostředkovaně. Schopní lidé alespoň příležitost zkusí a ti nejschopnější z nich dosáhnou úspěchu. Tak to ale platí ve všech oborech lidské činnosti, ne jen v MLM.

  Odpovědět

 • Pro Marka

  8 listopadu, 2009

  Ano,ano s tímto plně souhlasím !!!!!! Konečně někdo rozumný.

  Odpovědět

 • Michael

  12 listopadu, 2009

  Taky se přidám, když už jsem tady. Většina lidí co takhle kritizuje neco aniž by to zkusili jsou lidé co denně řeší války v iráku u piva; koukají přes plot na nekoho úspěšného v tomto směru, nebo narazili na tzv. letadlo. Neplest si pojmy a před příštím psaním do diskuze si přečíst nějakou knihu nebo objektivní článek o těchto věcech.
  Ostatně MLM děláme každý den všichni, pořád neco doporučujeme (nejlepšího holiče, nejlevnějčí obchod, či spolehlivé auta) aniž si to uvědomujeme, rozdíl je vtom že v MLM jsme za to odměněni.
  Co se týče lyoness, absolutní svoboda, jeslti to nekomu doporučím nebo ne a systém je průhledný jak sklo.

  Odpovědět

 • Roman

  28 října, 2009

  Jsem zdesen jak 20 let po padu komunismu a x podvodech tipu herbalife apod se stale najdou naijivni lide, kteri si mysli, ze budou vydelavat penize bez prace. Kazde letadlo,MLM apod gunguje jen nejakou dobu. Vzdy vynosy plati prichazeji novy lide. Vsichni delaji stejnou chybu, ze si vyzkouseji, ze to funguje a ve vysledku tam pak nacpou nejlepe vsechny sve uspory.
  TAK SE PROBUDTE !
  Pokud chcete vydelavat “ bez prace, zacnete radeji investovat do akcii, tam si aspon kupujete existujici firmu a neco co vyrabi. A z jejiho uspechu profitujete i vy.
  Ja jsem sam byl na prednasce herbalife, tehdy me zachranilo, ze jsem nemel penize na nakup balicku. apod
  Zamyslete se proc vsechny tyto firmy nikdy nedaji detailni informace o fungovani systemu bez nejakeho poplatku. Obchodni tajemstvi apod ? Blbost, muzou Vam to rict napr, osobne, aby nic neuniklo. Ale to neudelaji, nejdriv neco zaplatite za vstup a nejake materialy, ktere jsou bezcenne.

  Odpovědět

 • Lyoness není MLM

  28 října, 2009

  A to je právě rozdíl mezi MLM a Lyoness.
  U Lyoness máte informace a zdarma.Je to především o nakupování,běžbé denní spotřeby.A co se týče MLM,tak pokud vím i tady musí pracovat,jinak nic nemají.

  Odpovědět

 • Marek

  7 listopadu, 2009

  Lyoness je taky MLM, i když funguje trochu jinak než jiné MLM. Osobně si myslím, že ty velké zisky jsou možné pouze z počátečních vkladů nových členů pro získání tzv. „pozic“. Z běžných nákupů jsou provize hodně malé. Shrnutí tedy je, že se určitě vyplatí mít kartičku a šetřit na nákupech (to je zdarma) a mít půl procenta z nákupů lidí, kterým to doporučím, ale určitě bych nekupoval ty pozice. Pokud si o tom někdo chcete popovídat, tak mi napište na marektomisek@yahoo.com .

  Odpovědět

 • Pro Marka

  8 listopadu, 2009

  Pořád se tady bavíte o něčem,o čem nemáte pořádně ani ponětí. Žádné pozice se nikde nekupují,pokud mám v pozici,tak je to záloha na můj budoucí nákup.Takzvaná marže obchodníka předem a ty peníze použiji u obchodníka,rozdíl je ten,že nemusím čekat,až se mi to tam naspoří,ale vydělává mi to hned.Vím o čem mluvím,protože to mám několikrát vyzkoušené a je to super.

  Odpovědět

 • Lyoness-letadlo či ne?

  17 listopadu, 2009

  1. Proč bych měl ztratit svobodu výběru nejlepšího/nejlevnějšího nákupu u jakéhokoliv z např. 100.000 obchodníků v ČR a byl nucen nakupovat u 1.000 partnerů lyoness v ČR??
  2. Proč bych jako obchodník měl brát poukázky lyoness od firmy podnikající v ČR 8 měsíců, když se může stát,že tato firma s minimální historií (btw nezveřeňuje své mezinárodní účetní výsledky) vyhlásí insolvenci a tisícům obchodníků a desetitisícům členů lyoness zůstanou v ruce bezcenné poukázky a konta lyoness, které nepůjdou vybrat?
  Kdo odpoví??

  Odpovědět

 • paul

  23 listopadu, 2009

  Ty jeden zdravej rozume… Pořád se ptáš, tak tady je odpověď:
  ad1/ U Lyoness nejsi k ničemu nucen, ale protože nejsi blbej, nakupuješ tam, kde ti dají „cash back“, t.j. tvoje peníze zpět! Tu slevu si sám jako osamělý běžec nejsi schopen u „řetězců“ a velkých firem vyjednat.
  Ale když si půjdeš k Dušákovi pro rolexky, tak ti slevu dá. Ale Lyoness se týká každodenního nakupování.
  ad 2/ Jako obchodník bereš pouze své poukázky, žádné poukázky LYONESS neexistují!!! A pro zasílání peněz používáš své konto!!!
  Ptal jsi se jak ťunťa, protože je vidět, že o tom nic nevíš. Čau!

  Odpovědět

 • Michael

  12 listopadu, 2009

  shrnu to v bodech. Predem říkám že nejsem žádný fanatik ani nic podobneho jen proto že jsem registrovaný a rozumím tomu.
  1. kdyby sis precetl neco o ML marketingu vedel bys ze je to práce jako každá jiná, jen vtom rozdílu, že firma na začátku vybrala jiný způsob reklamy. mimochodem Microsoft a dalsi velké firmy fungovali taky na MLM ze začátku.
  2. Akcie, to je riziko, téměř pro všechny obyčejné lidi co se dennodenně nepohybují v burze znamená přijít o své investice během krátké doby.
  3. Jsem registrovaný v lyoness, doma každodenně využíváme kartičku nebo poukazy a celá domácnost funguje z peněz příchozích z lyonessu.(jsou to nemalé peníze)
  4. Obrovské obchodní retezce ,které museli propojit system se systémem lyonessu si lyoness neprověřili, oni ho doslova rozebrali do poslední koruny. Prestiž jakou mají tyto obchody by prece nespojili s nejakým podvodem, nebo projektem na 2 roky.
  6.MLM není vydělávání bez práce. Rozhodně to dá víc zabrat, než stání u příkopu s lopatou.btw bych rád viděl tebe jak umíš prodat nebo doporučit. 🙂
  5. Doufam že ty osobně se nikdy nezaregistruješ, tobě ty odměny a výhody nepřeju, protože mluvíš hlouposti o něčem, o čem nemáš absolutně ponětí. Jednou na to doplatíš a silně se budeš tlouct do hlavy. 🙂

  Odpovědět

 • M.Repák

  14 listopadu, 2009

  Tak jenom ke dvěma zjevným nesmyslům v této Lyoness propagandě:
  ad bod 1. : Microsoft nikdy nepoužil princip MLM. Ani to nešlo. Jeho první produkty prodávali prodejci HW spolu s počítači. Stačí si projít historii firmy.
  ad bod 4.: žádný velký obchodní řetězec v ČR, SR a Rakousku není propojen s Lyoness. Lyoness jen distribuuje jejich poukázky, žádný neumožňuje používání Lyoness cashback karet. Ověřitelné na stránkách Lyoness

  Odpovědět

 • Lžete pane Repak

  15 listopadu, 2009

  Lžete pane Repák,kdyby jste byl informovaný,tak jak stále popisujete,tak by jste věděl,že již v Rakousku s kampaní májí řetězce na kartu a hlavně všechny řetězce mají i smluvně podepsané i ty na poukázky.Jinak by to ani nešlo.Vaše informovanost je ubohá a lživá.Jen tu plkáte hospodské kecy od stolu a lžete.Než něco napíšu,tak si to prověřím.Vole

  Odpovědět

 • Radek

  15 listopadu, 2009

  Civilizovanost vašeho projevu srazila jakoukoli důvěryhodnost vašeho příspěvku. Jste si toho vědom? 😉

  Odpovědět

 • Civilizovanost ??

  16 listopadu, 2009

  Proboha čtete vůbec ty nesmysly,které tu píšete?

  Odpovědět

 • M.Repák

  16 listopadu, 2009

  Dnes, 16.11.2009 17:30, vyhledávání na http://www.lyoness.at. Všechny produkty, všechny kategorie, celé Rakousko, zatrženo „Cashback card“. Nevypsán ani jeden známý řetězec. Proč ?
  Pro „Gutschein“ to vypíše nějaký Baumax. Lídl, Zielpunkt. Ani tady žádné Tesco, Kaufland, …
  Chyba na stránkách Lyoness ?

  Odpovědět

 • jj

  16 listopadu, 2009

  Tak se špatně díváte. Forstinger,Heindl. … Rozepisovat je všechny nebudu,ale to že je Vy neznáte,neznamená,že nejsou. Vás taky spousta lidí nezná a jste ???

  Odpovědět

 • M.Repák

  17 listopadu, 2009

  To, co uvádíte, ale nejsou řetězce super- nebo hypermarketů, ale obchody dosti specializované.
  I tak se ale jako „Cashback“ zobrazí jen pokud jejich jméno přímo zadám. Při obecném hledání Cashback (nevyplněno nic, jen zatrženo Cashback) se nezobrazí.

  Odpovědět

 • .

  17 listopadu, 2009

  Mám je cashbacku.

  Odpovědět

 • M.Repák

  17 listopadu, 2009

  Prominout, my nerozumět odpověď Vaše.

  Odpovědět

 • IQ

  19 listopadu, 2009

  To mluví o vašem IQ.Teď rozumím těm vašim blbostem,co tu píšete 😀 😀 :-D.

 • Massik

  7 prosince, 2009

  Tak si take overte, proc tomu tak je. Hypermarkety neprejdou na akceptaci karet, doud nebude pro ne zajimava nakupni sila. Proto ty poukazky. Az v CR bude pres 300000 zakazniku, sam uvidite, ze poukazky jiz nebudou, prejde se na online, tak jako to maji male firmy. V Madarsku je nyni pres 300000 zakazniku a 1. retezec Auchan prechazi z poukazek na karty. U nas je zatim cca 39000 zakazniku. Myslite, tedy vy to jiste vite, jste tu jiste nejvzdelanejsi clovek, ze kvuli zatim tak male nakupni sile budou retezce investovat 3600 Kc za ctecku karet na kazdou pokladnu v kazde pobocce? Spocitejte si to sam, kolik by to bylo. Proto ty poukazky. Je videt, ze toho opravdu malo vite a hrajete si tu na vsevedouciho.

  Odpovědět

 • Lyoness-letadlo či ne?

  17 listopadu, 2009

  1. Proč bych měl ztratit svobodu výběru nejlepšího/nejlevnějšího nákupu u jakéhokoliv z např. 100.000 obchodníků v ČR a byl nucen nakupovat u 1.000 partnerů lyoness v ČR??
  2. Proč bych jako obchodník měl brát poukázky lyoness od firmy podnikající v ČR 8 měsíců, když se může stát,že tato firma s minimální historií (btw nezveřeňuje své mezinárodní účetní výsledky) vyhlásí insolvenci a tisícům obchodníků a desetitisícům členů lyoness zůstanou v ruce bezcenné poukázky a konta lyoness, které nepůjdou vybrat?
  Kdo odpoví??

  Odpovědět

 • Roman

  9 listopadu, 2009

  Mam na prodej jeden učet u Lyoness s business packetem a reklamni kampani v rakousku pokud mate někdo o něj vážný zájem ozvěte se prosim na muj email broz.mroz@seznam.cz

  Odpovědět

 • JEJKI

  12 listopadu, 2009

  Proč to prodáváte, když je to tak supersystém, kterej vydělává všem???

  Odpovědět

 • M.Repák

  13 listopadu, 2009

  No přece aby měl jistotu, že na tom vydělá, ne ? 🙂

  Odpovědět

 • JEJKI

  13 listopadu, 2009

  No tak to mě uklidnilo, ale divím se, že to ještě nestáhl, když je tu tolik milovníků lyoness, tak proč to někdo nekoupí???
  Jo je mi to jasný, asi nechcete vydělávat tolik..
  Ale Lyoness členů sem chodí hodně, tak se fakt divím…nebo je v tom nějaký zádrhel?

  Odpovědět

 • Radek

  15 listopadu, 2009

  Neřekl bych, že tu je hodně příznivců Lyoness – tipnul bych tak maximálně dva. Ale zato se umí podepisovat různými jmény. 🙂

  Odpovědět

 • kaka

  13 listopadu, 2009

  Titulek: prodám bussines paket
  Od: kaka
  Datum: 23.9.2009 19:05 Reagovat | Zobrazit vlákno prodám jeden bussines paket,cena dohodou-731016192

  Odpovědět

 • prodám pakety

  13 listopadu, 2009

  Nabízím prodej několika ID Business paketů s opcemi a rakouskou, slovenskou i maďarskou reklamou. Zájemci ozvěte se mi na e-mail vlasta.salaskova@seznam.cz
  Podmínky dohodneme.

  Odpovědět

 • .

  15 listopadu, 2009

  Tak,to je super.

  Odpovědět

 • Roman

  19 listopadu, 2009

  v zivote jsem se tady snad nepodepsal jinak nez roman dokonce se da rict že jsem tuhle diskuzi na tema lyoness založil.A aby bylo jasno proč prodavam jeden Lyoness učet tak je to proto abych penize z jednoho mohl vrazit do druheho ale ne protože to po mě lyoness chce ale protoze to chci já já já jenom já z vlastni vule.A pokud umite dobre čist tak jsem tam schvalně napsal vážny zajemce a to proto abych to neprodal nějakemu matlakovi ktery o tom nic nevi.Nemam zajem se toho zbavit za kazdou cenu to si to radeji necham vydelavat sice pomaleji ale jiste.Uz vidim ty negativni komentare ale ty uz ani radeji nectu protoze to jsou věčinou doměnky a napsane sračky od lidi co ani netuši jake je v čr momentalně DPH a hrajou si na ekonomy.A co je nejvic k smichu je to ze kdyby lyoness byl podvod tak uz by to bylo v tv novinach. a slo by to k soudu ale ja na to jeste stižnost nebo žalobu neviděl…:D čim to asi tak bude co?

  Odpovědět

 • Radek

  19 listopadu, 2009

  Nebojte, dostanete se i do novin :-). Třeba Maddoffovi letělo letadlo desítky let, třeba budete mít taky štěstí a ještě se nějaký čas proletíte ;-).

  Odpovědět

 • Roman

  22 listopadu, 2009

  Jo ale letani se povazuje za nejbezpečnějši přepravu ja jsem teda osobně zpokojen:-D zivot si kvuli vaseho nazoru urcite nevezmu:-D

  Odpovědět

 • M.Repák

  22 listopadu, 2009

  Máte pravdu. Tohle letadlo má dobře spočítané parametry. Na rozdíl od mnoha předchozích totiž neslíbilo minimální rychlost letu. A ta bude za nějakou dobu sakra nízká.
  Kdo neprokoukne ani po přečtení řlánku na
  http://www.penize.cz/16741-letadlo-ktere-nikdy-nedoleti-aneb-jak-nezbohatnout
  tak mu holt není pomoci. Nápověda: vstupním poplatkem není u Lyoness přímo příspěvek člena, ale sleva na jeho nákup poskytnutá obchodníkem. Z vojenského hlediska vynikající maskování.

  Odpovědět

 • Lyoness je nejlepší

  15 listopadu, 2009

  Jeden z největších potravinových řetězců v Evropě AUCHAN nedávno také podepsal spolupráci se společností Lyoness. Je to skvělé a bezkonkurenční :-)…… Ale to asi Ti jejich právníci,kteří,tak jako ostatní právní zástupci jiných řetězců po celé Evropě,kteří prověřovali tuto společnost nemluvili s Váma :-D,jinak by zjistili,že jsou úplně blbý.

  Odpovědět

 • Lyoness-letadlo či ne?

  17 listopadu, 2009

  1. Proč bych měl ztratit svobodu výběru nejlepšího/nejlevnějšího nákupu u jakéhokoliv z např. 100.000 obchodníků v ČR a byl nucen nakupovat u 1.000 partnerů lyoness v ČR??
  2. Proč bych jako obchodník měl brát poukázky lyoness od firmy podnikající v ČR 8 měsíců, když se může stát,že tato firma s minimální historií (btw nezveřeňuje své mezinárodní účetní výsledky) vyhlásí insolvenci a tisícům obchodníků a desetitisícům členů lyoness zůstanou v ruce bezcenné poukázky a konta lyoness, které nepůjdou vybrat?
  Kdo odpoví??

  Odpovědět

 • Standa

  15 listopadu, 2009

  Dobrý den,docela mě zaujala diskuze na tomto webu a musím tedy v první řadě napsat,že ten Lyoness sice neznám,ale teď vím,že je to chyba.Chci se o něm dozvědět mnohem více,protože mi to připadá úžasné a geniální.Ty negativní komentáře mě o tom jenom utvrdili.U nás v ČR se totiž kritizuje úplně všechno a je jedno co to je.Většinou to ale odnese něco,co může perfektně fungovat,protože lidská hloupost a závist,že někdo má,nebo může mít víc je nevyzpytatelná.A tak to je! Chci si toto vše perfektně nastudovat,než něco zkritizuju,ale podle zastánců,kteří se tady jednotně shodují jim věřím,kdežto kritici se úplně míjejí a je vidět,že vážně nemají tušení o čem tu píšou.

  Odpovědět

 • JEJKI

  15 listopadu, 2009

  Jste si jist Vaší neutralitou??? Nicméně přeji poklidné studium.

  Odpovědět

 • Radek

  17 listopadu, 2009

  Good luck 😉

  Odpovědět

 • Radek

  17 listopadu, 2009

  Eh, pardon, uvědomil jsem si, že tomu asi nebudete rozumět. Tedy: „Hodně štěstí.“ 😉

  Odpovědět

 • Co my odpovíte na tohle:

  17 listopadu, 2009

  1. Proč bych měl ztratit svobodu výběru nejlepšího/nejlevnějšího nákupu u jakéhokoliv z např. 100.000 obchodníků v ČR a byl nucen nakupovat u 1.000 partnerů lyoness v ČR??
  2. Proč bych jako obchodník měl brát poukázky lyoness od firmy podnikající v ČR 8 měsíců, když se může stát,že tato firma s minimální historií (btw nezveřeňuje své mezinárodní účetní výsledky) vyhlásí insolvenci a tisícům obchodníků a desetitisícům členů lyoness zůstanou v ruce bezcenné poukázky a konta lyoness, které nepůjdou vybrat?
  Kdo odpoví??

  Odpovědět

 • Lyoness-letadlo či ne?

  17 listopadu, 2009

  1. Proč bych měl ztratit svobodu výběru nejlepšího/nejlevnějšího nákupu u jakéhokoliv z např. 100.000 obchodníků v ČR a byl nucen nakupovat u 1.000 partnerů lyoness v ČR??
  2. Proč bych jako obchodník měl brát poukázky lyoness od firmy podnikající v ČR 8 měsíců, když se může stát,že tato firma s minimální historií (btw nezveřeňuje své mezinárodní účetní výsledky) vyhlásí insolvenci a tisícům obchodníků a desetitisícům členů lyoness zůstanou v ruce bezcenné poukázky a konta lyoness, které nepůjdou vybrat?
  Kdo odpoví??

  Odpovědět

 • Pája

  17 listopadu, 2009

  1.Svobodu rozhodně neztrácím.Vždy mám možnost volby.
  2.Lyoness je na Českém trhu již 6 let,kde budovala své základy.(Bohužel Vaše neinformovanost) Poukázky jsou cenina,která je vydávaná přímo daným obchodním řetězcem. (To by jste mohl také vědět) Na účtě Lyoness mám to,co dostávám od obchodníka v rámci slevy a jelikož chodí výnosy každé úterý na účet klienta do jeho banky,nemá co by ztratil.

  Odpovědět

 • M.Repák

  17 listopadu, 2009

  Opět „nadhodnocení“ Lyoness obvyklé u jejích příznivců. Dle Obchodního rejstříku si název „Lyoness Czech Prague“ dala původní firma L Plus V v lednu 2006. Takže na trhu v ČR nikoli 6 ale necelé 4 roky. 6 let podle vlastních tvrzení firma existuje v Rakousku.
  Paní Pája má pravdu pokud myslí originální poukázky řetězců. Pokud jde o „online poukázky Lyoness“ má pravdu její předřečník.

  Odpovědět

 • Pája

  19 listopadu, 2009

  Lyoness Czech Prague je servisní centrála.Lyoness jako takový,je holdingová společnost.Na tomto principu stojí spousta firem,nevidím na tom u Lyoness nic extra zvláštního.Vy jste si vzali do hlavy,že jen u Lyoness je všechno špatně,aniž by jste si zjistili,nebo vyzkoušeli o čem to vlastně je.Pořád tu jen opakujete pár stejných frází,které jsou ještě navíc špatně.Pravděpodobně nemáte co na práci a z nudy tady píšete nesmysly.To umí každý hlupák.Docela by mě zajímalo,co děláte,jaká je Vaše profese pane Repák???

  Odpovědět

 • M.Repák

  19 listopadu, 2009

  Ale Vy jste Pájo tvrdila, že firma je na ĆESKÉM trhu už šest let. Takže tu byla bez servisu ? Nebo nebyla ? Nebo fungovala z Rakouska ?
  Stejné fráze opakujete vy, zastánci Lyonessu. Pár lidí jako já vám vyvrací jejich pravdivost. Ještě nikdy jste mi neprokázali, že nemám pravdu.
  Jinak mě živí obchod, ale se skutečnými věcmi s hluboce odbornou podporou. A co Vás, Pájo ?

  Odpovědět

 • milos

  19 listopadu, 2009

  Stando, ozvi se mi na kovanda10@centrum.cz. Probirat lyoness v diskuzich je nesmysl. Uz jsem od toho ustoupil a mam vic casu venovat se vaznym zajemcum:). Uspesnost lyoness ti predvedu na vlastnim loginu. Milos

  Odpovědět

 • Massik

  7 prosince, 2009

  Vy snad vite vse o firme L plus V, s.r.o.? Klidne mohla mit jeste pred r. 2006 zastoupeni pro Lyoness v CR. Vlastne pardon, vy ite vse.
  Jinak L plus V, s.r.o. byl poprve zapsana v r. 1997, 22. zari.

  Odpovědět

 • Ujo

  17 listopadu, 2009

  Zdravím všetkých „ZA“ aj „PROTI“ Lyonessu!!
  Po prečítaní týchto príspevkov ako aj iných príspevkov na iných fórach
  mi nedá nenapísať pár teplých viet o systéme menom Lyoness.
  Najskôr by som povedal pár slov k pojmom:
  PYRAMIDA,PYRAMIDOVA HRA a LIETADLO….
  PYRAMIDA:
  Pyramidovú štruktúru má v podstate väčšina systémov na svete:
  takúto štrukturu majú vlády, ministerstvá, veľké firmy, korporácie, atď….
  – na vrchu je vždy viac ľudí ako dole
  PYRAMIDOVÁ HRA:
  Na systéme pyramídy nie je nič zlého až pokiaľ sa z neho nestane pyramidová hra.
  Pyramidová hra vznikla, keď niekoľo podvodníkov zneužilo tzv. multi-level marketing (MLM) na
  oklamanie ľudí a ilegálne obohatenie. Pyramidová hra vzniká vtedy,keď sa v MLM systéme začne
  obchodovať s komoditou (tovarom alebo službou) ktorá vskutočnosti neexistuje – reálne peniaze do
  systému „netečú“.
  LIETADLO:
  Taktiež vzniká pri zneužití MLM, keď členovia systému dostávajú provízie za to, že registrujú
  nových členov bez ohľadu či sú novo-zaregistrovaní aktívni alebo nie. Tak sa rozdávajú
  peniaze ktoré do systému „nepritiekli“.
  Nanešťastie multilevel-marketing „vďaka“ týmto podvodom získal veľmi zlú povesť.
  Faktom je že MLM je legálny a regulérny spôsob podnikania, ktorý je osvedčený dlhoročnou praxou.
  Odporúčam pozrieť si niečo o firmách AmWay alebo Herbalife.
  Len pre informáciu obidve firmy sú založené na MLM a v dnešnej dobe dosahujú miliardové zisky.
  Firma AmWay založená v roku v 1959 výrazne pomohla legalizovať MLM systém a patrí jej druhé miesto
  po Microsofte v počte vytvorených milionárov (viac ako 2700) v merítku amerických dolárov.
  A teraz k LYONESSu.
  – Lyoness je nákupné spoločensvo, kde sa nákupná enormná sila obrovského množstva ľudí sústreďuje k vybraným obchodným partnerom.
  – v lyoness sa jedinečne obchoduje s komoditou (službou), ktorá reálne existuje – tou komoditou je NÁKUP!!!!!
  – neustálym nakupovaním celého spoločenstva neustále do systému „tečú“ peniaze od obchodníkov.
  – provízie sa vyplácajú až keď sa nákupy uskutočnia – až keď do systému peniaze „natečú“, až potom sa provízie vyplatia inak nie.
  – v systéme sa provízie z novýc členov nedostávajú pokiaľ sami nenakúpia – až keď peniaze „natečú“ do systému (priateľský bonus).
  – v systéme sa nachádzaju reálne peniaze a nie imaginárne.
  – z nákupov sa súčasne vytvárajú jedinečné aktíva, ktoré pracujú za Vás.
  – vďaka zúčtovaciemu systému v lyonesse nikto nebude ani prvý ani posledný – celé spoločenstvo pracuje ako jeden celok.
  – informacie o systéme sú dostupné, ale len pre tých, ktorý to myslia naozaj vážne – ten, kto skutočne chce info si nájde.
  – základná a hlavná myšlienka LYONESSu sa skrýva už v motte : „LYONESS – peniaze späť z každého nákupu“ !!!!!
  toto motto hovorí to najhlavnejšie:
  LYONESS VRÁTI VŠETKY PENIAZE ZO VŠETKÝCH NÁKUPOV KTORÉ SA USKUTOČNIA CEZ SYSTÉM!!!!!!
  len a len od TEBA záleží kedy!!!!
  debatovať o systéme je na veľmi dlho……

  Odpovědět

 • M.Repák

  17 listopadu, 2009

  Když fakta tak fakta.
  Ad „Pyramida“ a „Letadlo“: krásně naučená povídánka Lyonesáků jak pyramidou je vlastně každá firma, stát, … Jen jim nikdo neřekl, že třeba klasická firma vytváří hodnoty, které prodává a tak se financuje. Ta „pyramidová stuktura“ firmy je hlavně řídící struktura, nikoli struktura odměn. Jak by fungovala řídící struktura „pyramida postavená na hlavu“ ?
  Lyoness nevytváří nic (peníze neivestuje, sám nepřidává žádnou hodnotu, …) a slibuje vyplatit víc než devítinásobek toho, co přijme.
  „Pyramidová hra“ je pojem používaný i právně, pojem „letadlo“ je jen slangový název pro ni odvozený od podvodu, který tu byl na přelomu 80. a 90.let 20.století.
  „Milionáři, Amway, Microsoft“: klasika. Tvrzení těžko vyvratitelné i ověřitelné. Kdo chce, uvěří. Absovoval jsem s cca 40 Amwayáky 2 dny. Odborná úroveň školitelů velmi dobrá. Amwayáci – spolek spíše neúspěšných, kteří by rádi byli bohatí, jen nevědí, jak na to.
  „Nákup“ v žádném případě nelze zahrnout pod pojem „služby“. Proberte si s jakýmkoli ekonomem. SKP ji rozhodně nezná. Odměny Lyoness by bylo možno klasifikovat jako „provize“, čili za „zprostředkování obchodu“. Btw by mě zajímalo, zda si Lyonesáci, co chtějí vydělávat na pozicích a provizích za „přímé a nepřímé“ zřizují příslušné živnosti se všemi povinnostmi (daně, pojištění).
  Nejčastější „nadsazení“ (z různých diskusí na webu a prezentace zástupců firmy):
  – binární systém byl oceněn Nobelovou cenou – kdy ???
  – investice do Microsoftu byla taky velkou neznámou: Microsoft měl vždy skutečný produkt a Velký Bill byl ve správnou chvíli na správém místě se správnou věcí; Lyoness žádný produkt nemá
  – Microsoft taky začínal jako MLM: proboha, to snad ne !!
  – podpora tělovýchovy: máte 50 karet zdarma, pokud je využijete máte možnost příjmu cca 100 tis. Kč/rok: ano pokud těch 50 držitelů karet získá každý po 4 členech a dohromady nakupí za 20 mil Kč (100 tis. na hlavu a rok) – to už ovšem neřeknou.

  Odpovědět

 • Evita

  18 listopadu, 2009

  Pán Repák, už dávno a vždy sa dobre zabavím na vašich príspevkoch. Je jedno či Microsoft začínal ako MLM alebo nie, je jedno, ako sa zavádzali platobné karty, je jedno, ako vznikali a rozširovali sa mobilné telefóny, je ich viac a viac a stále a stále tu budú, tak, ako my musíme nakupovať, aby sme mali čo jesť, aby sme mali benzín do áut, aby sme opravovali domy, aby… A k tomu nám pomáha Lyoness. Dáva nám ešte späť z našich nákupov. Vyhospodaruje pozície. Čo to nechápete? Ale ja verím, že chápete, len sa hneváte na tých, ktorí medzi prvými dostávajú vyhospodárené pozície a vy by ste si museli trochu počkať. Na všetko máte dôvod, prečo sa to nedá. Veď v živote sa na všetko dá nájsť dôvod, prečo to neurobiť. Ale prečo sa zapájate do diskusie, keď o Lyoness nemáte ani najmenší záujem? KTO CHCE, H Ĺ A D Á S P O S O B, KTO NECHCE, HĹADÁ DOVOD. A vy hľadáte dôvody.

  Odpovědět

 • Radek

  18 listopadu, 2009

  Máte pravdu. Kdo chce, hledá způsob. A to se zakladatelům Lyonesse daří. Hledají způsob, jak z lidí vytahat peníze ;-). Šťastný let a měkké přistání.

  Odpovědět

 • Evita

  18 listopadu, 2009

  Radek, napíš sem, do tejto diskusie, prečo tu tvrdíš, že Lyoness ťahá od ľudí peniaze? Si zaregistrovaný? Určite nie si, lebo by si vedel, že to, čo tu píšeš, nie je pravda. Idem do Hypernovy, nakúpim párkrát a keď nakúpim za 1000 eur, mám z toho 1%, čiže 10 eur na osobný účet, potom 5 % čiže 50 eur na konto pozícií a to je už jedna celá pozícia!!!! A ďalšie a ďalšie nákupy v Tescu…. na benzínke, za nábytok, auto, stavebniny, elektrinu, ošatenie, v lekárni atď. a takto sa mi to zbiera a naskakujú pozície, nielen moje, aj cudzie – mám aj zhora aj zdola. Lyoness neťahá peniaze, Lyoness dáva. Dostane rabaty od obchodníkov a prerozdeľuje podľa snahy svojich klientov, tak sa snaž. Nikto od teba nebude nič ťahať.

  Odpovědět

 • M.Repák

  18 listopadu, 2009

  Milá paní Evito, zlobí mě lidé, kteří lákají jiné na zjevné nepravdy. Vaše odpověď je přesně v tom duchu. „To je jedno, že my propagujeme Lyoness zjevnými nepravdami. Stejně je skvělý a přidejte se k nám.“
  Slevové systémy pro více obchodníků mohou fungovat. K takové Sphere Card nemám žádné výhrady. Kdyby Lyoness zajišťoval cashback v tom objemu, jak jej dostane od obchodníků, byť i s nějakou provizí pro sebe, neměl bych proti němu nic a sám ho možná zkusil. Ale na systém, který bez vnitřního zhodnocení slíbí více než devítinásobek vstupu (to mluvím o systému pozic), se nemohu dívat jinak než jako na past na peníze důvěřivců.
  Nedávno jsem stejně rýpal do Edbusy. Byl jsem „nechápající, nepřející, zlý, …“. Dnes už většina jejích příznivců pochopila, že naletěli.
  Lyoness má příliš mnoho znaků unfair hry. Nereálně nízká vlastní marže (1% z nákupů nemůže pokrýt režii s datovými připojeními, zpracováním dat atd.). Používání zjevných nepravd – Nobelova cena, Microsoft v MLM, „naším partnerem je např Tesco“ atd. Oficiální zástupci úmyslně neposkytují úplné informace a firmu nadhodnocují – osobní zkušenost. Nereálné sliby zhodnocení VŠECH pozic V ROZUMNÉ DOBĚ. Stačí si vzít prezentaci firmy na webu a chvíli přemýšlet. Každá pozice se opravdu jednou „vyhospodaří“ – jen to za chvíli bude trvat déle než lidský život. Geniální „nádrž na peníze“. Ty se mezitím dají třeba investovat a pro majitele firmy to hodí slušné živobytí.
  Vy si tomu věřte a „investujte“. Ale lákání jiných vám budu kazit.

  Odpovědět

 • JEJKI

  18 listopadu, 2009

  já už to pochopila.
  A musím s Vámi souhlasit. Je to postavené na špatných číslech. Návratnost 0,– ale počkejte. Jednou se budou ti lidé co to tu tak opěvují kousat do zadku vzteky. Po té co jsem tu četla to i některým přeji. Včera jsem koukala kde je kolik obchodníků a je to smutné… Nadnárodní společnost si představuji jinak a žádný Lyonessák mi neodpověděl nic. Divné.
  Lyoness ze sebe opravdu dělá co není a nejvíce ho tu obhajují ti co v tom vězí až po uši a mysleli si, že se jim budou jen tak kutálet korunky, stejně jako já, ale opak je pravdou.
  Nyní se to snaží udržet při životě, protože pokud by to spadlo, tak by ti najivovové přišli o své NEPOJIŠTĚNÉ Vklady >>> pro méně chápavé POZICE
  Tak jsem z toho venku o vše na pozičním kontě přijdu ale to mi je jedno a pozice naštěstí nemám.
  Tak všem Lyonessákům zdar

  Odpovědět

 • Massik

  7 prosince, 2009

  pred nekolika lety Mc Donald mel hodne ubohe zastoupeni po svete
  pred nekolika lety jsi ani nevedela, co je Addidas, Microsoft, IBM, atd. Abys pochopila, proc ti to pisu, tak jen proto, ze i tito giganti take zacinali od nuly.
  Stejne tak jako Lyoness.
  Lidi, dejte si pozor, Microsoft, addidas a dalsi jsou podvod, letadla, pyramidy a ja nevim, co jeste dalsiho – rika prenesene JEJKI – brzo to spadne :-)))))

  Odpovědět

 • Evita

  19 listopadu, 2009

  Už pripúšťate, že “ každá pozice se opravdu jednou „vyhospodaří“. Jednému skôr, druhému neskôr, ale stále je ešte čas, ešte sa len všetko začína, aj keď samozrejme to majú najlepšie tí, ktorí sú už v tom dlhšie. Lyoness pokračuje do ďalších krajín Európy. Za 50 eurovú pozíciu je to 9-násobok hodnoty, čiže 450 euro. Ten 9 násobok tam vždy je. Aby sa pozicia vyhospodárila, tak musi byť za ňou 70 pozicii, ktoré sa vytvoria tým, že Lyoness dostane 50*70 = 3500€ od partnerov. To je dôkaz, že sa tam tých 450€ nájde. Takže viac peňazí do systému príde, ako odíde.
  Píšete „vy si tomu věřte a „investujte“. Sem NEMUSÍTE INVESTOVAŤ ANI EURO, keď nechcete, stačí nakupovať to, čo potrebujete a zbierať pozície. Majitelia firiem takisto môžu a nemusia investovať. Napríklad majitelia reštaurácií, cez ktoré prejde veľa nákupov potravín, benzínu, materiálu na opravy … tým by sa to tiež oplatilo a nestálo by ich to ani euro.
  JEJKI píše “ přišli o své NEPOJIŠTĚNÉ Vklady, pro méně chápavé POZICE. Tak jsem z toho venku o vše na pozičním kontě přijdu ale to mi je jedno a pozice naštěstí nemám „. JEJKI to nepochopila. Pozícia nie je žiadnym nepoisteným vkladom. Pozícia nie je vklad. Vytvorí sa sama z našich obyčajných nákupov, bez žiadneho investovania. Keď si nenakupovala u Lyoness – partnerov, JEJKI, tak nemôžeš mať vytvorené pozície, málo si sa snažila. Ešte je čas. Stále klientov pribúda. Nikoho nenútim, je to každého slobodné rozhodnutie, ale spoločne urobíme pre seba viac.

  Odpovědět

 • M.Repák

  19 listopadu, 2009

  Ad: „Takže viac peňazí do systému príde, ako odíde.“
  No vidíte, Evito. Už jste jen krůček od toho, abyste pochopila, že většina peněz se v systému zadrží, a to postupem času na velmi, velmi dlouhou dobu. A s těmi zadrženými penězi si firma může dělat cokoli uzná za vhodné – investovat, dát do banky na úrok, …
  Zkuste si tohle: namalujte si svou pozici a pod ní její „binární strom“. Pak si ji „vyhospodařte“. Na řadu přijdou ty dvě pozice pod Vaší. Doplňte jejich binární strom a „vyhospodařte“. Na řadě budou pozice čtyři. Přitom počítejte, kolik peněz celkově do systému přišlo a kolik bylo vyplaceno. Už chápete, že systém pozic je „geniální nádrž na peníze“ ?
  JEJKI mluvila o předplacených pozicích. Ty se skutečně musí zaplatit penězi, nikoli ze slev. To spousta příznivců nazývá investováním.
  Pokud Vás nepřesvědčila ani předchozí úvaha, věřte systému dál. Máte pravdu v tom, že pokud pozice máte jen ze „slev“, nic neztrácíte. Jen pomáháte podvodníkům ke snadnému životu.

  Odpovědět

 • JEJKI

  19 listopadu, 2009

  Dobrý večer v jednom s Vámi nesouhlasím. Evita ztrácí, ztrácí tu slevu, kterou by dostala tak jako tak a to u 99% obchodníků. Tedy její sleva je jen fikce, která zůstává na pozičním kontě.
  A to 1% je ekonomicky nesmyl, to by musela utratit 1 milion aby dostala 10.000,– to znamená spotžebu teměř 100.000 mesíčně. no pokud se živíte kaviárem, a pijete DOM PERIGNON, tak to dáte. Tak tedy takhle to vidím já. je pravda že v pozicích by měla balík, ale kdy je uvidí ???? To je velká otázka.

  Odpovědět

 • Pája

  20 listopadu, 2009

  Čtu tady jen samé nesmysly.Vždyť Vy tu melete úplné blbosti.Je vidět,že vůbec nevíte jak to funguje.Jste vedle,jak ta jedle.Ale pravděpodobně jste chytřejší,než všichni Ti,kteří si systém a společnost prověřovali.Takové chytráky,jako jste Vy mám nejradši.Ničemu nerozumí,ale snaží se ze sebe dělat chytrý.Kdyby jste tu alespoň psali něco smysluplného,ale takový blbosti????Ale klobouk dolů paní ekonomko !? Je to k smíchu.

  Odpovědět

 • JEJKI

  21 listopadu, 2009

  K smíchu jste Vy má drahá. Mě v tom balík nevisí. Bylo mi Vás líto, ale už ani není. Píšu blbosti??? Tak fajn, ráda bych věděla jaké. Ale nejspíš mi na to nebudete schopná odpovědět. Snažíte se tu hájit něco v čem se topíte. Já chtěla seriozní debatu, ale tohle je trapné. Nikdy nenapíšete v čem nemám pravdu, nebo v čem nemá pravdu pan Repák, jen že to jsou blbosti. Ubohé reakce. No snad z Vás bude milionářka a budete v pohodě jako já a investování tohoto druhu nebudete mít zapotřebí. Ovšem i já jsem na to přišla až po 2 měsících, každý na to potřebuje jinak dlouhou dobu. Snad Vám to taky někdy dojde. Pájo pa

  Odpovědět

 • Pája

  21 listopadu, 2009

  Tak si přečtěte ty blbosti,které tu píšete a ještě s chybama.Vše jsou to nesmysly.Já se v ničem netopím milá dámo,já své co mám,také dostávám a to jen nakupuji.Je to smutné,jak se snažíte všechny ty co to pochopili přechytračit a to je proto,že Váš pozeček to pravděbodobně nepobere :-D.Využívám Lyoness ke svým nákupům už více jak 3 roky a ze zkušenosti vím,jak je to super.Nic navíc nedávám a přesto ještě dostávám.Nemáte pravdu v ničem co jste tu napsala.Dokažte,že je to tak špatné,jak tu tvrdíte.Já mohu narozdíl od Vás ukázat,jak to funguje a pefektně :-)……Takže pa a raději běžte dělat něco smysluplnějšího,než se tu ztrapňovat.Páááá

 • jj

  26 listopadu, 2009

  Fakt je ten,že kdyby jste věděl o lyoness víc,tak ty vaše výpočty budou vypadat jinak,protože vy jste pořád jen u ET I. A co je pak? Víte? Nevíte? No asi nevíte,tak si to zjistěte,ať můžete zkoušet počítat,to co vyvíjeli několik let odborníci.To už je fakt propracovaná matematika.

  Odpovědět

 • LYSSBack to the shit

  27 listopadu, 2009

  byl jsem na jedné schůzce s Lyss a ptal se třeba na to kdo mi zajistí, že mnou vložené a vydělané finance jednou nezmizí. Odpověď byla: „a co máte dnes jistého?“ Jsem v šoku z této odpovědi od zástupců Lyss.
  A co to jak se pořád opírají o Tesco? Myslí si tu někdo, že mají s Tescem sepsanou standardní smlouvu? Tesco poskytne maximálně nějaký slevy ale určitě má dost dobře právně zajištěný distanc v případě zmizení (a tím pádem i nedodržení závazků vůči „spokojeným klientům“)Lyss. No jo ale co potom takovej Charouz nebo jiní docela velký subjekty co nemají tak vymakaný právníky a tím pádem i originální a posléze bezúhonnost zajišťující smlouvy? Co zákazníci těchto firem, kteří budou očekávat slibované horentní odměny za nákupy a nedostanou je? Věřím, že pod tlakem tyto subjekty skrachují.
  Lidi, věřte ve svý schopnosti a ne v cizí lži. Vydělávejte peníze tím,co skutečně umíte a to zlepšujte. Neztrácejte čas a věnujte se svý rodině, firmám, přátelům…
  za skvělý reakce díky pane Repáku!!!

  Odpovědět

 • Massik

  7 prosince, 2009

  … ano, kazte si lakani lidi jak chcete, ale kdyz uz mluvite o fair play, tak lidi nekrmte nepravdama, viz odkazi na lidove noviny, kde se pise o ukoncene spolupraci ze strany Sparu
  toto uz lidem nereknete, ze?
  takze si nejprve tu vasi osobni zkusenost uvedte do praxe, zatim je to od vas jen teorie

  Odpovědět

 • JUSTICE

  19 listopadu, 2009

  Statutární orgán:
  jednatel: Veronika Kubecová, r.č. 585519/0132
  Praha 5, Mošnova 2381/41, PSČ 150 00
  den vzniku funkce: 30.července 2009
  jednatel: ing. Andrea Trojanová, r.č. 745922/0329
  Praha 6, Nad Šárkou 27/2068, PSČ 160 00
  den vzniku funkce: 30.července 2009
  Za společnost jednají a podepisují oba jednatelé společně.
  Společníci:
  Lyonesss Holding Europe AG
  Buchs, Bahnhofstrasse 12, 9470
  Švýcarská konfederace
  Vklad: 100 000,- Kč
  Splaceno: 100 %
  Obchodní podíl: 100 %
  číslo podniku: CH-170.3.026.427-4
  Základní kapitál: 100 000,- Kč
  vše včetně hystorie tam je na http://www.justice.cz
  celkem mě to děsí!!! a Vás???

  Odpovědět

 • Pája

  20 listopadu, 2009

  Mně tedy vůbec ne.Takových společností je habaděj a nikdo s tím nemá problém,ale jak říkám,Vy jste tak zaujatí,že se snažíte hledat a hledat a nic konkrétního nenacházíte a pak tu omýláte pořád ty stejné slátaniny,které ani nedávají smysl.Podívejte se na základní kapitál jiných velkých společností!?Budete koukat.

  Odpovědět

 • JEJKI

  21 listopadu, 2009

  Tak mi dejte příklad těch jiných velkých společností, myslím že jich moc nebude a LYONESS není zas tak velká společnost, ale je fakt, že ji ze sebe dělá. Díky Pájo

  Odpovědět

 • Pája

  21 listopadu, 2009

  Vy pořád řešíte servisní centrálu v Praze.Lyoness je holding a.s..To je prostě to,co už jsem napsala.Vaše neúplnost.

  Odpovědět

 • Lyss Back To The Shit

  27 listopadu, 2009

  A poč jsou ve Švýcarsku? protože se na ně nevstahuje legislativa EU???
  FUCK celý Lyoness

  Odpovědět

 • snejs

  13 srpna, 2010

  LYONESS HOLDING EUROPE AG má základní kapitál 1.mil. švýcarských franků 😉

  Odpovědět

 • M.Repák

  17 listopadu, 2009

  Závěr: Lyoness je geniálně postavená „nádrž na peníze“. Systém pozic nahromadí na každých o něco víc než 9 vyplacených jednotek jednotek 71. Zbytek se v systému hromadí zcela podle jeho pravidel, které účastníci akceptovali°. Nejde o podvod. Myšlenka je geniální. Pro toho, kdo těmi penězi může disponovat.

  Odpovědět

 • JEJKI

  18 listopadu, 2009

  Dobrý večer, koukala jsem na stránky v Rakousku, proč tam jsou 2 % okamžitá slava a tady jen 1%.
  Díky.

  Odpovědět

 • JEJKI

  18 listopadu, 2009

  Kolik je kde obchodníků. Nutno podotknout že někde jsou obchodníci sečteni vícekrát tak jako u nás.
  LYONESS JE OPRAVDU NADNÁRODNÍ
  SVICARSKO
  Kategorie: Alle Kategorien
  20 Ergebnisse gefunden
  POLSKO
  kategorie: wszystkie kategorie
  22 znaleziono wyniki
  ITALIE
  Categoria: Tutte le categorie
  55 Risultati trovati
  RUMUNSKO
  Categorie: Toate categoriile
  1079 Rezultatele au fost găsite
  SLOVENSKO
  Kategória: Všetky kategórie
  1852 Nájdené výsledky
  RAKOUSKO
  Kategorie: Alle Kategorien
  1780 Ergebnisse gefunden
  MADARSKO
  Kategória: Az összes kategória
  3831 Találatok
  Ostatní mě již nebaví hledat, ale jistě to každý zvládne.
  Jsem hloupá? Nebo semnou někdo z Lyoness bude souhlasit???

  Odpovědět

 • Pája

  19 listopadu, 2009

  Itálie,Polsko a Švýcarsko jsou čerstvě vstoupené země,kde se rozvíjí.Když si otevřete obchod,kolik Vám tam hned přijde nakoupit klientů???Jste trapný a neznalý.Lyoness je na trhu již 6 let a pořád se rozvíjí,teď to ještě podporují reklamní kampaní.Vždyť nemusíte Lyoness využívat,je to Vaše smůla.

  Odpovědět

 • JEJKI

  19 listopadu, 2009

  Kolegině, již ho naštěstí nevyužívám, chtěla jsem vědět více, narazila jsem na tuto diskus a ta mi otevřela oči, vy si dělejte co chcete, stejně tak joko já. Nikoho do toho nenuťte, já to nikomu nerozmlouvám, pouze píši svůj názor a jak je vidět moc objektivně se tu na to nekoukáte. Ono kdo chce videt jen to dobré nebo špatné, ten to pouze takto vidí. Souhlasím s p. Repákem, pokud by to byl slevový systém tak je to fajn, ale jak jsou tam ty pozice, tak to vypadá dost divně. V AT je okamžitá sleva 2% tady jen jedno a spoustu dalších.
  v AT to vzniklo??? Tak proč mají mateřskou společnost ve Švýcarsku?
  A proč tam mají za 6 let jen tak málo obchodníků, v porovnání se Slovenskem Madarskem, nebo Ceskem?
  Proč to není v Německu kde je téměř 9O mil obyvatel???
  A spousta dalších otázek co mě napadá.
  Zkuste se zamyslet, jako já. Nebo mi fundovaně odpovězte, ale neříkejte mi kdy a v čem mám smůlu. Buďte konkrétní. Díky JEJKI

  Odpovědět

 • Pája

  20 listopadu, 2009

  Jak říkám,nesmysly.Německo se také začíná rozvíjet a Lyoness už tam vstoupil na trh.Snažíte se pořád něco jen hledat špatného,ale píšete tu blbosti.Protože nic špatného najít nemůžete,tak se snažíte chytat stébla,ale jste vedle.

  Odpovědět

 • Negramot

  20 listopadu, 2009

  Paní JEJKI naučte se psát.Máte tam slušné hrubky,to bych se styděl vůbec něco napsat na Vašem místě.Teď už chápu Vaše příspěvky.Vaše myšlení tohle opravdu nemůže vstřebat,když ani nevíte jaké i/y máte kde napsat.Doplňte si raději vzdělání,místo těch nesmyslů.

  Odpovědět

 • JEJKI

  21 listopadu, 2009

  Milá PÁJO, přeji Vám ať z toho někdy něco dostanete zpátky, nebo Vám to tady v ČR patří, nebo jste zoufalá? Fakt nevím. Jedno je jisté, hučíte v tom až po uši, je mi Vás líto. Pokud je blbost z obchodního rejstříku, tak jste hloupá. Popište mi ty blbosti, buďte konkrétní, jen mě napadáte, ale nic konkrétního jste mi zatím nenapsala. Smutné. Pájo, pa

  Odpovědět

 • Pája

  21 listopadu, 2009

  Odpověď už je zde vepsána.Hledejte,času máte asi více než dost.

  Odpovědět

 • Massik

  7 prosince, 2009

  A proč tam mají za 6 let jen tak málo obchodníků, v porovnání se Slovenskem Madarskem, nebo Ceskem?
  – protoze v Cechach se najde spousta pitomcu, kteri nakazi dalsi svou zatvrzelosti a potom je presvedcovat o necem jinem, je velice tezke. Clovek radeji veri tomu negativnimu, nez pozitivnimu (Tim pitomcem samozrejme nemyslim tebe Jejki)
  Proč to není v Německu kde je téměř 9O mil obyvatel??? – uz i v Nemecku je to, je to na zacatku – porad jsi chtela dukaz, ze rikas nesmysly, tady ho mas s tim nemeckem!

  Odpovědět

 • JEJKI

  19 listopadu, 2009

  Statutární orgán:
  jednatel: Veronika Kubecová, r.č. 585519/0132
  Praha 5, Mošnova 2381/41, PSČ 150 00
  den vzniku funkce: 30.července 2009
  jednatel: ing. Andrea Trojanová, r.č. 745922/0329
  Praha 6, Nad Šárkou 27/2068, PSČ 160 00
  den vzniku funkce: 30.července 2009
  Za společnost jednají a podepisují oba jednatelé společně.
  Společníci:
  Lyonesss Holding Europe AG
  Buchs, Bahnhofstrasse 12, 9470
  Švýcarská konfederace
  Vklad: 100 000,- Kč
  Splaceno: 100 %
  Obchodní podíl: 100 %
  číslo podniku: CH-170.3.026.427-4
  Základní kapitál: 100 000,- Kč

  Odpovědět

 • ZFP

  20 listopadu, 2009

  Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli někdo nemá zkušenost se ZFP ? Povídal mi o tom známý,ale nějak jsem to nepobral.

  Odpovědět

 • Lyoness

  20 listopadu, 2009

  Všechny nové věci se vždy prosazovaly těžko, i ty, které dnes ulehčují lidem život. To je normální, za 2-3 roky bude mít kartu Cashback pár milionů lidív Evropě…to je život a já se těším, až toto přechodné období překonáme. Nejhorší je srážka s blbcem, který snědl moudrost světa. Zdravím všechny pozitivně laděné lidičky a Lyoness jim vřele doporučuji… Je to spravedlivý a chytrý systém.

  Odpovědět

 • M.Repák

  20 listopadu, 2009

  Tenhle příspěvek je hlavně pro ty, kteří o vstupu do Lyoness uvažují, zejména do systému pozic.
  Ještě jsem od člověka, zabývajícího se ekonomikou o Lyoness nečetl pochvalný nebo doporučující článek. Jen ty varovné a pod nimi spoustu vášní příznivců firmy.
  Takže alespoň dva odkazy.
  http://financie.etrend.sk/pravo/nakupny-matrix-12.html
  http://www.lidovky.cz/pozor-na-nove-slevove-systemy-deu-/ln_noviny.asp?c=A090513_000083_ln_noviny_sko&klic=231505&mes=090513_0
  Zajímavé diskuse na poradte.cz a porada.sk (tam jako l.y.o.n.e.s.s

  Odpovědět

 • Massik

  7 prosince, 2009

  Take nekdo, kdo si system skutecne vyzkousel. ze?
  uz jen to, ze na zadnych poukazkach logo Lyoness nevystupuje, nevim, jak na Slovensku, ale v Cechach je treba na poukazkach od Bati. Takze zase jsme u nepravd. No dobra, psal to slovak o slovenskem Lyonessu. Na druhou stranu, ty poukazky existuji i bez Lyonessu. Tak proc by meli tisknout zvlast poukazky pro Lyoness? Vy prece vse o Lyoness vite, tak si odpovezte sam.

  Odpovědět

 • Massik

  7 prosince, 2009

  S tim Sparem je to fakt zajimave. Min. tyden jsem si koupil poukazky Sparu a pres vikend vesele nakupoval. Clanek byl napsany 13.5.2009. Ze by jich mel Lyoness nakoupeno tolik? pul rocni dobeh a zatim zadna zprava o tzv. ukoncene neefektivni spolupraci? Zajimave. Mate jeste neco zajimaveho?
  Rykate,ze chcete varovat lidi pred podvodem. Ja uvazuji o investici do Lyoness, ale zatim jste mi nedal zadny dukaz, abych tak necinil. Zatim jen same lzi z Vasi strany. Tak jsem z toho nejaky zmateny. Myslite to fakt s temi lidmi dobre? Prave jste o jednoho volice do Vasi politicke strany prisel, beru svuj hlas zpet.

  Odpovědět

 • fru fru

  21 ledna, 2010

  Je to podvod.Taky jsem nalítl.Mučit je DOBYTKY!!!

  Odpovědět

 • srutmipe

  19 listopadu, 2010

  Jsem zákazníkem Lyoness a jsem nadmíru spokojen. Protože ten, kdo nakupuje, tak má. Připadáte mi jako kojenci, kteří se baví a atomové fyzice.

  Odpovědět

 • Petr

  30 listopadu, 2010

  Chci jenom vám zdělit můj názor a zkušenost kterou sem získal za dva a pul roku s lyoness.Velkou mojí chybou bylo to že jsem investoval do lyoness a ted se semnou nechce nikdo ani jen bavit!!!hlavně že mě nalákali na bezvadný a skvělí výdělek.Komunikace ze strany lyoness je strašná ale ta začne až vás dostanou kam chtěj.Pozor si dejte na lidi co vám budou mazat med kolem pusi.Pokud mate špatný zkušenosti z reklamní kampaní Rakousko tak věřte tomu že nejste sám.Prosím napiš teto sem aby jsme se mohli spojit a navzájem si pomoct.

  Odpovědět

 • Binarylord

  5 července, 2011

  Lyoness systém má certifikaci. A lze ve správné členské společnosti (rozumněj tým členů jež spolupracuje podle daných pravidel) vydělat pěkné peníze, ale není to bez práce, vezme vám to volný čas. vice najdete budeteli hledat nákupní společenství a triquetra

  Odpovědět

 • ukdriver

  10 prosince, 2011

  Zdravím přátelé.. Jsem z ČR v lyoness jsem 2 roky věnuju se mu teprve 3 měsíce a už vidím výsledky.. Chodí mi menší provize z nákupů mojich přímých… Lituju že jsem se tomu nevěnoval dřív, myslel jsem že je to leatdlo do doby kdy kamarád co mě registroval se dokázal dostat do dvojky kariéry a dnes jen s úsměvem a pravidelným přijmem sedí doma!! 🙂 Dokázal za krátkou dobu že Lyoness funguje a já chci taky!! V ČR se to teprve rozjíždí a jsme na začátku což je šance.. Výhoda ČR byznys paketů je že po kampani Vám budou přiděleni lidi.. V současné době už je k dispozici prý jen něco málo do tisíce paketů.. Kdyby chtěl někdo registrovat pod ČR dejte vědět na ukdriver@seznam.cz pošlete Jméno, adresu, telefon a datum narození… O své lidi se starám a dodávám kompletní informace ktere se mi dostanou, snažím se lidem pomáhat je to o týmové práci tak jak mě pomáhá kamarád který něco v Lyoness dokázal.. Osobně si myslím že nyní je pod ČR větší šance protože uvás již kampaň proběhla a není zřejmě tolik výhod.. V české republice je zatím registrováno asi 87500 lidí.. Neváhejte mě kontaktovat třeba jen pro info.. S pozdravem Martin (Zlín) tel: +420776221131

  Odpovědět

 • M.Repák

  21 listopadu, 2009

  Lyoness tvrdí, že systém pozic je STEJNĚ výhodný pro VŠECHNY, kdo aktivně nakupují. Každý matematik potvrdí, že co je výhodné pro VŠECHNY VE SKUPINĚ, musí být stejně výhodné o pokud má skupina jen JEDNOHO ĆLENA. Teď se na systémem „vyhospodařování pozic“ podívejte tak, že do něj slevy půjdou jen z vašich nákupů, spočítejte si, kolik peněz přijde zpátky k vám a kolik a na jak dlouho budete mít „uloženo“ u pane Friedla. Stále nestačí pro pochopení neserióznosti systému.

  Odpovědět

 • JEJKI

  21 listopadu, 2009

  Myslím, že jediní kdo tu jsou považováni za hlupáky jsme my dva. Podle mě to Páje a jí podobným stačit nebude. Sledujte co přijde. Předpokládám že napíšou že jsou to bláboly a blbosti. Oni nic jiného stejně nepíšou. Ovšem osvěta je nutná a budu v tom pokračovat s Vámi pane Repák. Nemůžeme připustit aby se z lidí dělali blbci. Já se taky nechala chytit do pasti a jak jsem ráda že jsem z toho venku. Paradoxně tohle forum a zejména ty sektářské manýry “ Lyoness aktivistů“ otevřely oči. JEJKI

  Odpovědět

 • M.Repák

  21 listopadu, 2009

  Ale kdepak, je nás povícero. Jeden z Romanů, Radek, NoNo.
  Jenom k té mojí informovanosti: Lyoness na jaře tahal do systému tělovýchovné jednoty – „50 karet zdarma a vynese vám to i 100 tis. ročně“. Jen už neříkali, že velké řetězce jen na poukázky, že k těm 50 kartám by musely přibýt aspoň 4 ke každé a každý utratit aspoň 7 tis. měsíčně … Na přímý dotaz to velmi neochotně přiznali. Tak jsem šel víc do hloubky a narazil na „patentovaný binární systém pozic oceněný Nobelovou cenou za ekonomii“. A to už smrdělo tak, že jsme se rozhodli členy Lyoness NESTAT.

  Odpovědět

 • jj

  21 listopadu, 2009

  Tak to vypadá tak,že jediní kdo se snaží stále jen něco hledat,jste Vy dva vážení.Nabyl jsem dojmu,že Jejki je NoNo.Odkazy na články jsem si také přečetl a nic jsem tam nenašel,co by alespoň trošičku připomínalo něco nekalého.Tak hledejte dál ;-)…

  Odpovědět

 • JEJKI

  21 listopadu, 2009

  No pane, nabyla jsem dojmu, že se pletete. Je pravda že pisatele NO NO znám, je to člověk který mě do lyoness registroval. Po dotazu proč tam není jako FA a jeho velmi dipl. odpovědi vůči Lyoness jsem si řekla že to nebude jen tak, znám ho 6 let a začala jsem jen tak na netu hledat info. Tady to diskusní forum mě ukázalo že mám rychle utéct. Nikdy nikdo ze zastánců Lyoness neřekl nic konkrétního, stále jen že to jsou blbosti atd. Možná, že těmito reakcemi si sami škodíte. Četla jsem vše co tu je od roku 2008 a je to pořád stejné do kolečka. Dva najivkové jako já a p. Repák a pod, a pak pár nicků “ propagátorů“ Lyoness. Na konkrétní dotazy neumíte odpovědět. Nikdy jste vlastně nic konkrétního nenapsali.
  Nećhcete vést seriozní debatu. A když někdo předloží fakt, tak je to vždy podle vás blbost.
  KOUKNĚTE NA ROK STARÉ PŘÍSPĚVKY STÁLE SE TO OPAKUJE. Já to udělal a pochopíla jsem ty plané sliby. Taky jsem si napsala o vyjádření do Tesca a pod. Docela mě to vyděsilo > Lyoness pouze nakupuje poukázky. No tak nevím.
  Nikdy jsem nenapsala že se Vám ty vaše pozice „nevyhospodaří!“ jen jedno je jisté při balíčku za 64 ti se jich za vámi musí v I. třídě vytvořit 490 každá za 1600 ze slev. což je další pikantnost. Na Slovensku stojí pozice 50 EUR ´tady 1600 tzn kurz 32,-!!! To vám asi taky uteklo. Kouknete na kurzovní lístek ČNB za poslední dva roky. A spoustu spoustu dalších nesmyslů. Ale je vidět že jste dobře zaslepení. Už Vám někdo vysvětlil co to je za nesmyslný kurz??? Umíte si spočítat kolik na každé pozici jenom tímto přepočtem proděláváte???

  Odpovědět

 • Petr

  22 listopadu, 2009

  Aby se Vám vyhospodařil celý klientský paket v I.třídě je potřeba 280 nových pozic (nikoli 490, jak říkáte). Je to sice skoro nevýznamná nepřesnost, ale z ní je naprosto zřetelně vidět, že neznáte celý Lyoness zůčtovací systém. Pak Vám opravdu nemůže mít nikdo chuť odpovídat a vše vysvětlovat. Bylo to tu už řečeno několikrát: Zajděte si na Business info a poté můžete diskutovat.

  Odpovědět

 • M.Repák

  22 listopadu, 2009

  Ono je úplně jedno kolik pozic je potřeba k „vyhospodaření“ jedné z nich. Jakmile jde o víc než jednu a „vyhospodařit“ znamená dostat víc než do jedné pozice přišlo ze slev nemůže jíz o nic jiného než pyramidové schéma. Ledaže by pan Friedl měl zázračnou „množičku na peníze“ jako jistí Bigerijci.

  Odpovědět

 • jj

  22 listopadu, 2009

  Sama jste nicka paní Jejki,což už značí Vaše písemnosti tady.Jak můžete tohle vůbec napsat?Sama jste napsala,že víte o Lyoness jen od někoho neznalého a jinak o tom nevíte absolutně nic(i ty vaše výpočty jsou mylné).Každý kdo tuto společnost zná a využívá ji,ví jak jsou nejen vaše příspěvky mylné.Ale budiž,povíme si za nějaký čas.

  Odpovědět

 • úrážky od přiznivců Lyoness-tečou nervy, tečou? nebude dost hloupých aby jste vydělali??

  22 listopadu, 2009

  …urážky…nekonkrétní odpovědi….demagogie (asi bych neměl používat termíny aby si nemysleli, že jim nadávám :o)

  Odpovědět

 • JEJKI

  22 listopadu, 2009

  Myslím, že pochopili. A kdyby ne, tak je to jejich věc. Já se nad jejich projevy zoufalství celkem dobře bavím. Nejdřív jsem se chtěla dozvědět něco více, pak jsem tady zavrávorala a pak jsem díky zoudalým fanatikům, co tu to tak opěvují zahodila kartu a vše s Lyoness společného. Četla jsem tu i články staré rok a je to jedno a to samé. Dnes jsem v těžké opozici. Lyoness je dobrá myšlenka, stejně tak jako byly fondy pana Koženého a podobně. Dívný že finančníci z PPF, nebo J&T a podobně v tom nejsou a žádná banka ani nikdo kdo se živí penězma. Čím to asi bude. Myslím že pan Kelner není hloupej blonďák jako já 🙂 a je v tom??? Pochybuju. a kdyby to bylo tak geniální, tak by již byla nějaká akvizice… ale to je fuck… Lyonessáci, držte se pohromadě. Baví mě Vás pozorovat. A vaše argumenty jsou zpravidlo hloupé a myšlenkově prázdné ( až na vyjímky )

  Odpovědět

 • jj

  23 listopadu, 2009

  S klidem Vám mohu oznámit,že člověk,který Lyoness využívá nemá potřebu se rozčilovat,nebo nervovat nad negáči. Jen se smějeme jejich snaze pošpinit něco o čem nemají ponětí a co jim vytře zrak.Trpělivost růže přináší. Už jen vaše rekce připomíná chování dítěte ve školce,to mluví za vše.

  Odpovědět

 • jj

  23 listopadu, 2009

  Mimochodem,paní Jejki použila urážku jako první,tak se jí jen vrátila ;-D…..

  Odpovědět

 • paul

  23 listopadu, 2009

  JEJKI, JEJKI…
  Musíš to vždycky dočíst a dopočítat až do konce.
  A když napíšeš A, musíš napsat i B! Ne? Prostě OBJEKTIVNĚ!Takže všude v Evropě je pozice za 50 EUR, jen v ČR byl před 6ti lety kurs 1:32, tak to
  bylo spočítáno v tomto kursu celé. A to i to vyhospodaření pozic je v tomto kursu!Takže nikoliv 16.572 EUR jako na Slovensku, ale 530.304,- Kč v Čechách! Nebo myslíš, že by bylo praktičtější to každý den halířově aktualizovat a vše přepočítávat???? Hezký večer, JEJKI!

  Odpovědět

 • JEJKI

  24 listopadu, 2009

  Paule Paule, víš neaktualizovat kurz celých 6 let je smutné. Jak to tedy bude až se vstoupí do EURo zony??? Taky s kurzem 32??? Pak je to jedinečná investiční příležitost, pokud by to bylo tento týden tak by si na každém EUR v pozici prodělal jen 6,-Kč což je na jedné pozici 300,– Kč což znamená že by si koupil pozici ne za 50 ale za pouhých 61,50 EUR :-))) No myslím že to je geniální matika. M
  Myslím že pokud by se jednalo o seriozní společnost tak by mohla vést pozice jen v EUR a v den jejího vzniku jí přepočíst středem kurzu ČNB aby to bylo fer. Ale to ti asi nikdy nedojde. Prostě další ukázka toho jak si někdo dělá z Čechů blbečky. Nejsme matematik, ale tohle jsem snad zvládla a to jsem uplně blond.
  JAK SE TO LÍBÍ VÁM LYONESSÁCI, ŽE SI KUPUJETE POZICI ZA 61,50 eur A VŠICHNI OSTATNÍ POUZE ZA 50 EUR. POČÍTÁNO DNEŠNÍM CCA KURZEM 26/1 začněte myslet… opravdu to s Vámi myslím dobře. JEJKI

  Odpovědět

 • ondřej

  24 listopadu, 2009

  Vážení musím říci, že se při čtení vašich námitek a nápadů náramně bavím. Musím říci, že na veškeré vaše otázky znám odpověď. Faktem, ale je že neznám v Lyoness nikoho, kdo by chtěl ztrácet čas a vysvětlovat vám vaše otázky. Proč taky? Každý máme svou pravdu. Mám z vás pocit, že by jste se ráda stala členem Lyoness, jen kdyby vám konečně někdo vysvětlil vaše otázky. Proč jinak by jste se tak snažila???:-)Doporučuji vám proto zajít si na sídlo společnosti na Evropské a zeptat se osobně. Ale v něčem máte pravdu- od Tesca pouze kupujeme poukázky- nikdy se nic jiného neřeklo. Fixní kurz- ano. cca 6let.- pozice vznikne později, ale více vydělá. Je to proto, že jsou státy propojené, kdo nemá euro má fixní kurz. Mějte se krásně. Ondřej

  Odpovědět

 • jj

  24 listopadu, 2009

  Svatá pravda. Gratuluji Ondřeji!!! Krásně napsané.

  Odpovědět

 • M.Repák

  24 listopadu, 2009

  Ano, pana Ondřeje je nutno pochválit. Dobře na školení poslouchal. „Nikoho nepřesvědčujte, neargumentujte. Zaujměte a předhoďte dotyčného nám, odborníkům na vymývání mozků do prostředí davu, který si zmanipulujeme“.
  Prostě „Vím, vím, ale nepovím …“. Nebo že by Ondřej měl odvahu a vyvrátil mi mou úvahu o nereálnosti stejné výhodnosti systému pozic pro všechny ?
  Je to výzva, Ondřeji. Víte kolik potenciálních klientů už vám moje dosud nevyvrácená úvaha odradila ?

  Odpovědět

 • Massik

  7 prosince, 2009

  Jejki, predstav si, ze si chces poridit nove auto. Treba Octavii nebo Lagunu (Renault). Urcite si najdes na internetu ruzne diskuse a zkusenosti, tak, jako jsem to udelal ja. Jen upresnim, ze se jednalo o provedeni DSG, tedy dvojspojkovy automat (laguna – manual) Slo mi hlavne o ten automat. To byly reakce, shit, kram, automat? – nikdy, octavie v automatu – nebrat, atd.. A priznam se, ze me to od te octavky dost odradilo, byt jsem ji puvodne dost chtel. Vis co jsem udelal? Mozna to uhodnes, mozna to uhodne i pan Repak a dalsi. Sednul jsem si do obou aut a projel se. A vis jak to dopadlo? Zadne shity, radoby „zkusenosti“ lidi, kteri o octavce s DSG mluvili, jako by jich vyzkouseli tucty se nepotvrdily! Nikdy jiz nechci jine auto bez DSG, nebo proste dvojspojkoveho automatu. Vlastni zkusenost je neocenitelna. Tobe se uz nejaka pozice, tedy pokud ti jiz nejaka vznikla, vyhospodarila? Mne ano – vlastni zkusenost. Nyni verim, ze to funguje apozice se mi tvori dal. Kdyz to funguje mne, bude to fungovat i ostatnim. Ale nebude to fungovat tem, kteri jen o tom melou a ani jednou pres system nenakoupili – to mi snad das za pravdu, ne? Ono je neco jineho byt registrovan a neco jineho te registrace vyuzivat ve svuj prospech. A o tom to prece je. Vyuzij toho, vyzkousej si to. Ale necekej, ze ti to neco prinese za mesic. V bance, kdyz uz se jimi ohani p. Repak, take cekas treba cely rok na nejaky urok, nez ti ho pripisou. kolik to je? Myslim, ze je to mene, nez u vetsiny obchodniku v systemu, u kterych svoje prachy utratis. Ja v Tescu rocne, vc. pohonych hmot necham cca 150 – 160 tis. Kc. Jen za pleny pro dve deti se dost plati. Od tesca, tedy chces-li z jejich poukazek, ktere koupim pres Lyoness, dostanu celkem 3% zpet. Vse mi jde na pozice. To jsou temer 3 pozice. Kdyby se mi kazda pozice mela vyhospodarit jednu za rok, tak je to 160000 Kč – 4800 Kč – 14400 Kč = 140 800 Kč. Tj. celkem 12% sleva v Tescu. Mas taky takovou slevu? Zuroci mi nejaka banka 160000 kc 12 procenty? PS. Me se prvni pozice vyhospodarila za 3,5 mesicu. Take hodne nakupuji. Nestracim cas jen tlachanim, jaky je to podvod. Jen lituju kazde koruny, ktere jsem musel utratit u obchodnika, ktery neni v systemu. Skutecne dokonaly podvod, dobre vymysleny…

  Odpovědět

 • Radek

  7 prosince, 2009

  Vlastní zkušenost je neocenitelná… ano, ale já se raději učím z cizích chyb – je to levnější ;-).